Skocz do zawartości

Zdjęcie

Finał Konferencji: Pittsburgh Penguins (1) - Boston Bruins (4)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
247 odpowiedzi w tym temacie

#1 YWNWA

YWNWA

Aptenodytes Patagonicus

• Administrator
  • PipPipPip
  • 4291 postów
  • UD:Pittsburgh Penguins

Napisano 26 maj 2013 - 11:47

W tym wątku dyskutujemy nad starciem Penguins z Bruins w Finale Konferencji Wschodniej zmagań o Puchar Stanleya

giphy.gif

#2 YWNWA

YWNWA

Aptenodytes Patagonicus

• Administrator
  • PipPipPip
  • 4291 postów

Napisano 26 maj 2013 - 12:05

No i cóż... seria pełna podtekstów. Z jednej strony Iginla, który wystawił do wiatru B's wybierając #pit Naprzeciw równie kochany w Burghu od czasu odejścia Jarda, którego to już z PO zdążyliśmy odpalić doprowadzając tym samym do furii. Zapowiada się mordercza seria, pełna walki i ostrych wejść. Zupełnie na bok schodzi fakt, że wygraliśmy z Bostonem 3 z 3 konfrontacji w RS (wszystkie różnicą 1 bramki). Zasłużone 2 ekipy i zero zaskoczenia, że to właśnie im przyjdzie walczyć o prym na Wschodzie. Czekamy na przedstawienie przez ligę grafiku, ale jak dla mnie seria ta wymagać będzie minimum 6 spotkań. We'll see

giphy.gif

#3 andy11pl

andy11pl

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 351 postów
  • UZ:Super Mario
  • UD:Pens

Napisano 26 maj 2013 - 05:25

i2owu8.jpg

* gospodarz na pierwszym miejscu

Pełna historia spotkań Pens vs Bruins w PO's. Remis 2-2 z tym, że ostatnio to Pens wygrywają. Osiem zwycięstw pod rząd. Ja obstawię, że nie będzie G7 i wygrają Pens. Ważna uwaga, gdy Pens zdobywali pierwsze 2 tytuły musieli spotkać się właśnie z Bostonem. Bruins gdy spotkali się w Po's z Pens nigdy Stasia nie zdobyli. Oby reguła zadziałała.

Użytkownik andy11pl edytował ten post 26 maj 2013 - 05:34

• Orchi lubi to

#4 Slayer

Slayer

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • UZ:Zdeno Chara
  • UD:Boston Bruins

Napisano 26 maj 2013 - 09:31

No cóz, jedno można powiedzieć: Będzie ostro. Zdecydowana walka, wprasowywanie w bandy i mnóstwo strzałów na bramkę. Dużo będzie zależało od Bramkarzy. Rask musi powstrzymać ofensywną machinę Pens a duet Vokoun/Fleury wspiąć się na wyżyny i zapewnić swojej drużynie solidne podparcie. Sądzę, że będziemy świadkami co najmniej 6 meczów. Oby nie doszło do 7, bo ten będzie grany w Pittsburghu.
Ciekaw jestem, jak będzie się sprawdzał do tej pory fantastyczny Torey Krug oraz jaki będzie w ogóle skład obrony B's, jeszcze kilka dni temu wydawało się, że obrona Bostonu bardzo ucierpiała a teraz Julien ma niezłą zagwozdkę, gdy pomyśli o tym, kto ma grać.
Aby wygrać Bruins muszą zachować głębię składu(Merlot Line!), zwiększyć ilość punktów zdobywanych punktów(może Jagr się w końcu obudzi, bo na to najwyższy czas) i zagrać odpowiedzialnie i agresywnie w obronie.
No i mam nadzieję, że Cooke znowu czegoś nie odwali.

WWW.BRUINSPOLAND.COM-Strona polskich kibiców Boston Bruins

"Wszyscy hokeiści są dwujęzyczni. Znają angielski i przekleństwa."-Gordie Howe

#5 Ostry

Ostry

THE CHAMPS

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1645 postów

Napisano 26 maj 2013 - 10:02

Szalenie ważne jest, by Cooke niczego nie odwalił. Chyba, że odwali taką asystę jak np. w ostatnim meczu.

lemieux-jagr.jpg?d6d592

#6 Toficjusz

Toficjusz

Member

• Na Cenzurowanym
  • PipPip
  • 63 postów
  • UZ:Patrik Elias, Sid

Napisano 27 maj 2013 - 01:59

Będzie dym, podtekst weteranów tafli Iginla versus Jagr dodaje jeszcze więcej pikanterii, dolewając jeszcze więcej oliwy do ognia, możemy spojrzeć na punktacje kanadyjską gdzie królują Pingwiny i jeden Misiek, pojedynek Capitanów Crosby po ciężkiej kontuzji kontra tytanowy Chara, będzie wojna na lodzie, liczę na dużo goli,hitów,spięć, ogólnie dużo ciekawych wydarzeń na lodowisku, chcę zobaczyć tajfun na najwyższym poziomie  :po:  Go Go Go Pens  #pit  Wygrajcie z  #bos w G6 albo G7. Powodzenia !

Dołączona grafika

#7 Pershing

Pershing

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 1156 postów
  • UZ:Evgeni Malkin, Marc-Andre Fleury
  • GG:10607861

Napisano 29 maj 2013 - 09:06

Mamy grafik, chyba najgorszy z możliwych, wszystkie mecze o 2 w nocy, ni do tego dosiedzieć, ni na to wstać, Ciężki finał zarówno z grą jak i ze wstawaniem będzie :p

IrIJhg8.gif

#8 Ostry

Ostry

THE CHAMPS

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1645 postów

Napisano 29 maj 2013 - 09:11

ale dziwny grafik. o 2 w nocy zawsze były dopiero finały...

lemieux-jagr.jpg?d6d592

#9 Slayer

Slayer

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • UZ:Zdeno Chara
  • UD:Boston Bruins

Napisano 30 maj 2013 - 10:15

Z jednej strony dobry dla tych, którzy mogą sobie pozwolić na odespanie tego wieczorem a z drugiej kiepski dla tych, którzy mają inne zajęcia, bo mecze będą się kończyć koło 4-5 w nocy, co oznacza godzinę lub dwie snu dla tych, którzy mają robotę rano. No ale w końcu finały są tylko raz do roku.

WWW.BRUINSPOLAND.COM-Strona polskich kibiców Boston Bruins

"Wszyscy hokeiści są dwujęzyczni. Znają angielski i przekleństwa."-Gordie Howe

#10 Jonga

Jonga

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1229 postów
  • UZ:S. Koivu, J. Toews, A. Shaw
  • UD:CHI, DAL, CAR

Napisano 30 maj 2013 - 11:18

Jako, że na Zachodzie już były mecze o tej godzinie to ze swojej strony polecam przespać się kilka godzin przed i dospać te kilka godzin po, bo około 5 mecz się kończy :D

Użytkownik Jonga edytował ten post 30 maj 2013 - 11:18

ncf6dv.jpg

ONE GOAL

Chicago Spitfires - A(D)FL - 2016/2017

C: J. Toews, S. Monahan, P. Stastny, F. Nielsen, J. Carter

LW: Z. Parise, M. Lucic, T. Teravainen, M. Cammalleri *S. Aho

RW: P. Kessel, B. Ryan, B. Gallagher, A. Shaw, *A. DeBrincat

D: D. Keith, S. Weber, A. Goligoski, N. Leddy, B. Skjei, A. Sekera, J. Spurgeon, *J. Honka, *N. Hanifin, *O. Juolevi

G: B. Bishop, P. Mrazek, C. Johnson, M. Smith, *E. Fitzpatrick

#11 Dziobak

Dziobak

Team Teal member

• Administrator
  • PipPipPip
  • 3927 postów
  • UZ:Tomas Hertl #48
  • UD:San Jose Sharks

Napisano 30 maj 2013 - 11:21

ale dziwny grafik. o 2 w nocy zawsze były dopiero finały...

No nie wiem. W zeszłym sezonie mecze pomiędzy Rangers i Devils były rozgrywane o 2 z wyjątkiem jednego weekendowego (wieczór naszego czasu). W ogóle nie rozumiem Twojego zdziwienia. Godzina 1.00 u nas to jest dopiero 16 czasu zachodniego.  Mecze w tygodniu o 16? Oglądalność w tym regionie będzie dużo słabsza niż gdy spotkanie będzie rozgrywane godzinę później. 2.00 jest kompromisem dla wschodnich serii, tak jak podczas WCF 2012  czy 2013 była godzina 3:00. 

Dynasty NHLcompl Fantasy League
Cyclone Taylor Conference

The-Stanley-Cup.jpg
  2014
San Jose Huskies
C: David Krejci, Mikael Granlund, David Backes, Martin Hanzal
LW: Eric Staal [C], Tomas Hertl, Jonathan Drouin, David Perron, Mathieu Perreault
RW: Joe Pavelski [A], Wayne Simmonds, Mats Zuccarello, Patrick Sharp
D: Brent Burns [A], Duncan Keith, Colton Parayko, Matt Dumba, Francois Beauchemin, Alexei Emelin
G: Cory Schneider, Carey Price, Jonathan Bernier
P: Timo Meier, Anthony DeAngelo, Kevin Fiala, Conor Garland, Ilya Samsonov, Alexander Nylander, Olli Juolevi

12/13: RS: 11th PO:-               13/14: RS: 2nd PO: Championship
14/15: RS: 2nd PO: Final         15/16: RS: 7th PO: 1st round

16/17:

#12 sab88!

sab88!

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • UZ:Milan Lucic
  • UD:Sabres

Napisano 30 maj 2013 - 12:40

Mamy grafik, chyba najgorszy z możliwych, wszystkie mecze o 2 w nocy, ni do tego dosiedzieć, ni na to wstać, Ciężki finał zarówno z grą jak i ze wstawaniem będzie :p

Ja tam nawet na 1 nastawiam sobie budzik ;-) 6:20 trzeba wstawać do roboty i każda chwila snu jest cenna.

#13 Ostry

Ostry

THE CHAMPS

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1645 postów

Napisano 31 maj 2013 - 06:13

No nie wiem. W zeszłym sezonie mecze pomiędzy Rangers i Devils były rozgrywane o 2 z wyjątkiem jednego weekendowego (wieczór naszego czasu). W ogóle nie rozumiem Twojego zdziwienia. Godzina 1.00 u nas to jest dopiero 16 czasu zachodniego.  Mecze w tygodniu o 16? Oglądalność w tym regionie będzie dużo słabsza niż gdy spotkanie będzie rozgrywane godzinę później. 2.00 jest kompromisem dla wschodnich serii, tak jak podczas WCF 2012  czy 2013 była godzina 3:00. 

O ile się nic nie zmieniło przez noc, to Pittsburgh i Boston są DOSYĆ DALEKO od zachodniej strefy czasowej, więc.nie wiem za bardzo o czym rozmawiamy... a jeżeli chcesz mnie przekonać, że w takiej np. Kalifornii oglądalność ma być o 16 słaba, a o 17 ma urywać cycki, no to, no cóż... CZACHA DYMI

lemieux-jagr.jpg?d6d592

#14 bukaj22

bukaj22

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 940 postów

Napisano 31 maj 2013 - 11:27

Mecze o  2  w nocy , to nie jest taka straszna pora.  Większym hardcorem jest mecz  o  4  rano   a wiem o czym mówię  ,  bo miałem sposobność  nie raz oglądać  mecz  o tej właśnie porze   :smile:

#15 Pershing

Pershing

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisano 01 czerwiec 2013 - 09:56

Mecze o  2  w nocy , to nie jest taka straszna pora.  Większym hardcorem jest mecz  o  4  rano   a wiem o czym mówię  ,  bo miałem sposobność  nie raz oglądać  mecz  o tej właśnie porze   :smile:

Wolałbym o 4 rano. Poszedłbym spać 21-22, przed 4 bym wstał, do 7 meczyk, a potem na zajęcia. A godzina 2 to takie nie wiadomo co, 2-3h snu, mecz, potem znowuż 2-3h snu. Ale jakoś się zaaklimatyzuję i będzie dobrze.

IrIJhg8.gif

#16 Eiro

Eiro

Defenestrator

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 609 postów

Napisano 01 czerwiec 2013 - 10:04

Panowie nie narzekać :) Też wolałbym mecze o 1.00, ale niestety liga uraczyła nas spotkaniami o 2. Takze grzecznie położyć się spać o 21/22 i nastawić sobie budzik na 2.00 :D Jeśli chodzi o linie, to nie zmieniły się nic od ostatniego meczu z Senators. Jestem ciekaw, jak wpłynęła ta tygodniowa przerwa na naszych zawodników.

Użytkownik Eiro edytował ten post 01 czerwiec 2013 - 10:29

opaf61.jpg

#17 Pershing

Pershing

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisano 01 czerwiec 2013 - 10:16

Wpłynęła bardzo na dyplomację :D Dan mówi, że to ani zaleta, ani wada. Z kolei zawodnicy mówią, że odpoczęli i potrenowali xD.

Orientuje się ktoś kto na CBC będzie komentować? Bo jak mam słuchać jęków Emricka na NBC, to już wole po szwedzku oglądać, albo właśnie w CBC. Wiem tylko, że w CBC był taki dziadek, co zamulał strasznie i oby na niego nie trafiło :p.

IrIJhg8.gif

#18 Valverde

Valverde

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1297 postów
  • UZ:Henrik Lundqvist, Ryan Callahan
  • UD:New York Rangers

Napisano 01 czerwiec 2013 - 11:38

Wpłynęła bardzo na dyplomację :D Dan mówi, że to ani zaleta, ani wada. Z kolei zawodnicy mówią, że odpoczęli i potrenowali xD.

Orientuje się ktoś kto na CBC będzie komentować? Bo jak mam słuchać jęków Emricka na NBC, to już wole po szwedzku oglądać, albo właśnie w CBC. Wiem tylko, że w CBC był taki dziadek, co zamulał strasznie i oby na niego nie trafiło :p.

Na 99% serię Pens - B's dostanie duet znany z gier NHL, Hughson i Simpson ;) A zamulający dziadek to Bob Cole, ikona dziennikarstwa hokejowego w Kanadzie, choć faktycznie za krążkiem już za bardzo nie nadąża.

#19 Pershing

Pershing

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisano 02 czerwiec 2013 - 01:39

Oj coś dzisiaj Telewizja klopsy puszcza ;/

IrIJhg8.gif

#20 Eiro

Eiro

Defenestrator

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 609 postów

Napisano 02 czerwiec 2013 - 01:41

Ech, Krejci strzela po łyżwach Pawełka M. i 1-0 dla B's. Telewizor mógł szybciej te parkany złożyć.

opaf61.jpg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych