Skocz do zawartości

Zdjęcie

Final Konferencji: San Jose Sharks (1) - Chicago Blackhawks (2)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
168 odpowiedzi w tym temacie

#1 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7201 postów
  • UZ:P.F., M.D., G.L., N.M., J.M., S.W.
  • UD:Colorado Avalanche, Pittsburgh Penguins
  • GG:4130783
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 12 maj 2010 - 08:05

Tu mozna dyskutowac nt. pojedynkow w WC Finals ;)

Mackforme.jpg

Razor!

Sig by Patrik - Big Thanks!

#2 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów
  • UZ:Teemu Selanne, Sami Vatanen, Perry
  • UD:Anaheim Ducks, Suomi

Napisano 12 maj 2010 - 08:29

Szykuje sie kolejna kapitalna seria, osobiscie mam nadzieje, ze na tym etapie zakonczy sie marsz "Rekinow", trzymam kciuki za Chicago, ale latwo na pewno nie bedzie...

#3 kolodin

kolodin

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • UZ:Ryan Miller, Z.Parise, I.Kovalchuk
  • UD:USA Team, New Jersey Devils
  • Liga Typerow: Konferencja Poludniowa / Dywizja Bielsko-Krakowska

Napisano 12 maj 2010 - 03:59

W sezonie zasadniczym Chicago dobrze grali w meczach z Rekinami wiec rowniez licze na zwyciestwo Jastrzebi. Ponadto sa w dobrej formie i osobiscie widze ich w tym roku z Pucharem Stanleya. No coz, szkoda, ze na zachodzie jest tak ciekawie, a na wschodzie faworyci dali rzyci potocznie mowiac i nie mamy zadnych elektryzujacych par a kazde inne rozwiazanie niz wygranie konferencji przez Pingwiny bedzie zaskoczeniem :D
Stawiam 4-2 dla Hawks w starciu z SJS :p

Użytkownik kolodin edytował ten post 12 maj 2010 - 04:00

145546081_crop_650x440.jpg?1339984906

#4 Camoranesi

Camoranesi

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 975 postów
  • UZ:Peter Forsberg, Patrick Kane
  • UD:Atlanta, Colorado
  • GG:8384568

Napisano 12 maj 2010 - 04:44

Niekoniecznie. :) Mam nadzieje, ze Sharks pokonaja Wings jednak, a chlopaki z San Jose, jak widac bylo po grze w pierwszym meczu, sa tak zdeterminowani jakby nawet puchar byl mniej istotny :p

Na razie wszystko idzie zgodnie z planem. ;) Wings odpadli, Canucks odpadli, teraz konsekwentnie mam nadzieje, ze Sharks odpadna, a Blackhawks beda tymi, ktorzy przywroca blask Stanleya na Zachod.

"He's probably the best player in the game right now." - Matt Duchene (Colorado Avalanche) on Chicago Blackhawk's Patrick Kane.

#5 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów
  • UZ:Teemu Selanne, Sami Vatanen, Perry
  • UD:Anaheim Ducks, Suomi

Napisano 12 maj 2010 - 05:08

Ja bym sobie zyczyl wielkiego finalu Boston Bruins - Chicago Blackhawks, ale do tego jeszcze daleka droga...

#6 Dziobak

Dziobak

Team Teal member

• Administrator
  • PipPipPip
  • 3927 postów
  • UZ:Tomas Hertl #48
  • UD:San Jose Sharks

Napisano 12 maj 2010 - 09:30

Nawet nie wiecie jak mnie cieszy, ze przybywa zwolennikow zwyciestwa Blackhawks w tej serii :) W poprzedniej rundzie bylo podobnie a skonczylo sie jak skonczylo wiec biore fakt, ze dopiero 3 typy na Hawks a 1 (moj) na Sharks za dobra karte przed zblizajaca sie rywalizacja.

Apel do Bruins: wezcie sie w koncu do roboty i wygrajcie dzis ten mecz bo ja chce juz w piatkowa noc obejrzec pierwszy mecz Sharks w WCF od 2004 roku :p

Dynasty NHLcompl Fantasy League
Cyclone Taylor Conference

The-Stanley-Cup.jpg
  2014
San Jose Huskies
C: David Krejci, Mikael Granlund, David Backes, Martin Hanzal
LW: Eric Staal [C], Tomas Hertl, Jonathan Drouin, David Perron, Mathieu Perreault
RW: Joe Pavelski [A], Wayne Simmonds, Mats Zuccarello, Patrick Sharp
D: Brent Burns [A], Duncan Keith, Colton Parayko, Matt Dumba, Francois Beauchemin, Alexei Emelin
G: Cory Schneider, Carey Price, Jonathan Bernier
P: Timo Meier, Anthony DeAngelo, Kevin Fiala, Conor Garland, Ilya Samsonov, Alexander Nylander, Olli Juolevi

12/13: RS: 11th PO:-               13/14: RS: 2nd PO: Championship
14/15: RS: 2nd PO: Final         15/16: RS: 7th PO: 1st round

16/17:

#7 DANZIG

DANZIG

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • UZ:Duncan Keith
  • UD:Chicago Blackhawks
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 12 maj 2010 - 09:52

W takim razie ja stawiam na #sjs . Ale tak na powaznie nie mam koncepcji na ta serie. Latwa wygrana Rekinow, latwa wygrana Jastrzebi, czy zacieta seria? Mysle, ze moze okazac sie decydujace, ze zacznamy na wyjezdzie. Nam moze to pomoc a Rekinom niekoniecznie, choc z #det Im to nie przeszkodzilo. A poza tym to chcialbym finalu #pit #chi ze wzgledu na M. Hosse (do trzech razy sztuka). Choc osobiscie za Pens nie przepadam i imponuje mi postawa #mtl . Ale to oczywiscie przedwczesne i jedynie niewinne projekcje kibica.

#8 DallasFan

DallasFan

Advanced Member

• Na Cenzurowanym
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • UZ:Mike Modano, Jamie Benn
  • UD:1. Stars 2. Avalanche 3. Canadiens
  • GG:7753520

Napisano 13 maj 2010 - 08:12

Nawet nie wiecie jak mnie cieszy, ze przybywa zwolennikow zwyciestwa Blackhawks w tej serii :) W poprzedniej rundzie bylo podobnie a skonczylo sie jak skonczylo wiec biore fakt, ze dopiero 3 typy na Hawks a 1 (moj) na Sharks za dobra karte przed zblizajaca sie rywalizacja.

Ejjj... kolego juz pisalem wczesniej, ze stawiam na Sharks zapomniales o mnie? ;) Druzyna Blackhawks w ogole jest mi obca, podoba mi sie gra mlodego kapitana Toews'a i zazdroszcze wam Big Buff'a takich zawodnikow najbardziej lubie :)
Mysle ze ekipa z HP Pavilion nie musi juz miec cisnien, ze ewentualna porazka przywroci demony przeszlosci i znow bedzie sie mowilo, ze nie radza sobioe w PO. Sharks juz sobie poradzili, sa w finale WC i powinni zagrac swoje czyli twardy ofensywny hokej. Jesli wyjada na lod z przeswiadczeniem, ze nie musza juz nic nikomu udowadniac powinni poradzic sobie z Chicago.
Patrzac przez pryzmat RS nie wyglada to najlepiej na 4 mecze 3 porazki ale THIS IS PLAYOFFS i wszystko jest mozliwe ;)

GO!!! #sjs-tomi GO!!!
Dołączona grafika

#9 Dziobak

Dziobak

Team Teal member

• Administrator
  • PipPipPip
  • 3927 postów
  • UZ:Tomas Hertl #48
  • UD:San Jose Sharks

Napisano 13 maj 2010 - 08:51

Patrzac przez pryzmat RS nie wyglada to najlepiej na 4 mecze 3 porazki ale THIS IS PLAYOFFS i wszystko jest mozliwe ;)

GO!!! #sjs-tomi GO!!!

Z Red Wings tez mielismy niekorzystny bilans w rs, tez wygralismy tylko jeden z 4 meczow w rs.
Do pierwszego starcia trzeba czekac az do niedzieli. Wychodzi na to, ze Sharks beda mieli 8 dni przerwy :)

Dynasty NHLcompl Fantasy League
Cyclone Taylor Conference

The-Stanley-Cup.jpg
  2014
San Jose Huskies
C: David Krejci, Mikael Granlund, David Backes, Martin Hanzal
LW: Eric Staal [C], Tomas Hertl, Jonathan Drouin, David Perron, Mathieu Perreault
RW: Joe Pavelski [A], Wayne Simmonds, Mats Zuccarello, Patrick Sharp
D: Brent Burns [A], Duncan Keith, Colton Parayko, Matt Dumba, Francois Beauchemin, Alexei Emelin
G: Cory Schneider, Carey Price, Jonathan Bernier
P: Timo Meier, Anthony DeAngelo, Kevin Fiala, Conor Garland, Ilya Samsonov, Alexander Nylander, Olli Juolevi

12/13: RS: 11th PO:-               13/14: RS: 2nd PO: Championship
14/15: RS: 2nd PO: Final         15/16: RS: 7th PO: 1st round

16/17:

#10 Adrian5

Adrian5

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 2755 postów
  • UZ:Jonathan Toews
  • UD:Chicago Blackhawks
  • Liga Typerow: Polfinal Konferencji w sezonie 2011/12

Napisano 13 maj 2010 - 10:41

To jak kazdy pisze na kogo stawia to ja tez napisze. Oczywiscie nie moze byc inaczej i licze na wygrana w serii Chicago Blackhawks. W sezonie zasadniczym na 4 spotkania 3 wygraly Jastrzebie wiec to tez przemawia za nimi.

Go Chicago Go! :banana:

2u7uomo.jpg

#11 Orchi

Orchi

Stars fan

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1207 postów
  • Interests:Sport, Muzyka, Motoryzacja, Książki
  • UZ:Dats, Fiddler
  • UD:Stars
  • GG:2358121

Napisano 13 maj 2010 - 11:07

Mysle ze ekipa z HP Pavilion nie musi juz miec cisnien, ze ewentualna porazka przywroci demony przeszlosci i znow bedzie sie mowilo, ze nie radza sobioe w PO. Sharks juz sobie poradzili, sa w finale WC i powinni zagrac swoje czyli twardy ofensywny hokej. Jesli wyjada na lod z przeswiadczeniem, ze nie musza juz nic nikomu udowadniac powinni poradzic sobie z Chicago.

Swiete slowa. Licze na Hawks, ale mysle, ze to jednak Rekiny powalcza o Stasia.
Dołączona grafika

#12 Ryan_Gets_Laugh

Ryan_Gets_Laugh

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • UD:Anaheim Ducks

Napisano 13 maj 2010 - 01:42

No coz, szkoda, ze na zachodzie jest tak ciekawie, a na wschodzie faworyci dali rzyci potocznie mowiac i nie mamy zadnych elektryzujacych par a kazde inne rozwiazanie niz wygranie konferencji przez Pingwiny bedzie zaskoczeniem :D

Hmmm a ja powiedzialbym ze jest wrecz odwrotnie i ciekawe jest wlasnie to ze na wschodzie Dawidy pokonuja Goliatow a nie ze faworyci dochodza bez przeszkod do finalu konfy. Moim zdaniem postawa Habs jest absolutnym hitem tegorocznych Playoffs, bez tego byloby o wiele mniej ciekawie, ponadto jesli drugim finalista zostana Flyers to na East bedziemy mieli pojedynek 7 i 8 miejsca a na West jak wiadomo mamy pojedynek 1 i 2 miejsca :)

Co do finalu konferencji zachodniej: kibicuje Jatrzebiom ale mysle ze Sharks sa bardziej glodni sukcesu i to ich poniesie do wielkiego finalu ;)
Dołączona grafika

#13 King Mercury

King Mercury

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 280 postów
  • UZ:Claude Giroux
  • UD:Philly
  • GG:4869459

Napisano 13 maj 2010 - 05:23

No ja tym razem z calego serca stawiam na Sharks (:
Chyba dorosli w koncu do wygrywania.
nasze zycie jest tym co zen uczynia nasze mysli

Marek Aureliusz

#14 kolodin

kolodin

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • UZ:Ryan Miller, Z.Parise, I.Kovalchuk
  • UD:USA Team, New Jersey Devils
  • Liga Typerow: Konferencja Poludniowa / Dywizja Bielsko-Krakowska

Napisano 13 maj 2010 - 06:30

Co do finalu konferencji zachodniej: kibicuje Jatrzebiom ale mysle ze Sharks sa bardziej glodni sukcesu i to ich poniesie do wielkiego finalu ;)

No nie wiem, nie wiem. Raczej to Blackhawks sa takimi mlodymi wilkami i mysle, ze to oni najbardziej pragna zdobyc PS i ta ich mlodziencza fantazja poniesie ich az do meczu finalowego, co tu duzo mowic, w przypadku tej pary awans oznacza 65% zdobycia PS, wschod jest za slaby, nawet Halak nie zatrzyma mlodych gwiazd Blackhawks lub starych kanadyjskich wyjadaczy z Sharks :D

145546081_crop_650x440.jpg?1339984906

#15 Melvins

Melvins

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 646 postów
  • UD:Blackhawks, Cracovia
  • GG:1916738

Napisano 13 maj 2010 - 07:00

Do pierwszego starcia trzeba czekac az do niedzieli. Wychodzi na to, ze Sharks beda mieli 8 dni przerwy :)

Tja, prawdopodobnie 2pm, a mecz nr 2 we wtorek wieczorem. Nie wiem natomiast czy to powod do radosci kiedy druzyna odpoczywa zbyt dlugo. Zbyt dluga przerwa moze wybic druzyne z rytmu i uwazam, ze cztery dni odpoczynku Hawks, z czego duza czesc srody poswiecona na przeprowadzke do San Jose, pozwola nszej druzynie zarowno odpoczac jak i pozostac w "gazie".

W cwiercfinale pomiedzy Sharks i Wings oczywiscie kibicowalem Sharks jednak mala czesc mnie troche zaluje, ze to nie Detroit przeszlo dalej. Ewentualne pokonanie odwiecznego rywala byloby bardziej epickie i daloby wszystkim fanom Blackhawks jeszcze wiecej powodow do dumy :)

Nie znaczy to bynajmniej, ze z Sharks bedzie latwiej, przeciwnie, druzyna z San Jose gra bardzo twardy, ofensywny hokej pozostajac jednoczesnie mocna z tylu. Najgrozniejsza bronia Sharks sa ich dwie pierwsze linie. Tak, tak, nie pierwsza i druga ale dwie pierwsze. Pat Kane nawet uwaza, ze linie Thorntona i Pavelskiego sa najmocniejsze z pozostalych w tych playoffs. Ja sie do konca z nim nie zgadzam, ale rozumiem, ze przemawia przez niego pewna kurtuazja i szacunek do przeciwnika. Coach Q ma twardy orzech do zgryzienia bo Bolland moze grac tylko przeciwko jednej z tych linii. Mysle, ze zdecyduje sie na Bollanda przeciwko Thorntonowi i Toewsa przeciwko Pavelskiemu.

Dobrym znakiem dla kibicow Hawks jest fakt, ze Keith i Seabrook sa w formie z pierwszej polowy sezonu kiedy powszechnie uwazani byli za najlepsza pare obroncow w NHL. Campbell z meczu na mezc jest coraz lepszy co jest rowniez zasluga przykladania wiekszej uwagi do gry na swoim koncu przede wszystkim, Hjalmarsson wiadomo - rowna wysoka forma od poczatku sezonu. Do tego nasz Hal Gill czyli Brent Sopel, ktory jak do tej pory jest nawiekszym zaskoczeniem na plus w naszej ekipie.

Sporo laczy oba zespoly. Zwlaszcza osoba Douga Wilsona, GM Sharks i jednej z najwiekszych gwiazd w historii Blackhawks. Kibice Sharks wciaz nie moga zapomniec Campbellowi, ze nie zostal w Californii i pewnie przy kazdym jego kontakcie z krazkiem bedziemy slyszec glosne boo. Burish z Pavelskim to roommates z University of Wisconsin i Adam juz zapowiada, ze napewno skorzysta z mozliwosci zajscia za skore swojemu koledze z Madison (miasto w Wisconsin, a nie ulica w Chicago ;)). Nie spodziewam sie jednak by ta seria pod tym wzgledem byla choc troche zblizona do tej z Canucks.

Final zachodu jak i nasz polfinal przeciwko Vancouver nie ma jakiegos wyraznego faworyta niemniej Hawks w szesciu meczach.

Btw cora Douga Wilsona wyglada tak:
Suabo?

Dołączona grafika

Użytkownik Melvins edytował ten post 13 maj 2010 - 07:36

@melvins_rule

Here come the hawks, the mighty Blackhawks!
Take the attack and we’ll back you Blackhawks!
We’re flyin’ high and now let’s wrap it up!
Let’s go you Hawks, move out!

#16 Ryan_Gets_Laugh

Ryan_Gets_Laugh

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • UD:Anaheim Ducks

Napisano 13 maj 2010 - 07:30

No nie wiem, nie wiem. Raczej to Blackhawks sa takimi mlodymi wilkami i mysle, ze to oni najbardziej pragna zdobyc PS i ta ich mlodziencza fantazja poniesie ich az do meczu finalowego

Chodzilo mi o to ze Sharks juz dawno nie osiagneli nic w PO a poza tym musza zmazac z siebie ta plame nieudolnosci w rozgrywkach posezonowych ale oczywiscie nie watpie w to ze Hawks rowniez pragna sukcesu ;)

co tu duzo mowic, w przypadku tej pary awans oznacza 65% zdobycia PS, wschod jest za slaby, nawet Halak nie zatrzyma mlodych gwiazd Blackhawks lub starych kanadyjskich wyjadaczy z Sharks biggrin2.gif

No prosze, a jak to kolega obliczyl ? Nie rozumiem takiego zamykania sie w jakichs glupich statystykach wyliczonych na nie wiadomo jakich podstawach, moim zdaniem w finale SC szanse sa jak najbardziej 50/50. Wschod za slaby ? Ja bym nie nazwal slaba druzyny ktora wyeliminowala zdobywcow President's Trophy i obroncow SC, mam na mysli oczywiscie Habs. Zauwaz ze na wschodzie w grze pozostaly druzyny z miejsc 6,7,8. Pierwsza czworka juz nie gra i to ma swiadczyc o tym ze wschod jest za slaby ? Moim zdaniem jest wrecz przeciwnie, to juz bardziej zachod nie zaoferowal nic wielkiego w tym roku skoro do finalu z wiekszymi badz mniejszymi problemami dotarly dwie najlepsze druzyny z RS. Mam nadzieje ze lapiesz o co mi chodzi. Pzdr.
Dołączona grafika

#17 Melvins

Melvins

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 646 postów
  • UD:Blackhawks, Cracovia
  • GG:1916738

Napisano 13 maj 2010 - 07:41

Chodzilo mi o to ze Sharks juz dawno nie osiagneli nic w PO a poza tym musza zmazac z siebie ta plame nieudolnosci w rozgrywkach posezonowych ale oczywiscie nie watpie w to ze Hawks rowniez pragna sukcesu ;)

Nie sadze aby ktokolwiek zarzucil Sharks nieudolnosc po ewentualnym odpadnieciu z Hawks. Co innego dac ciala w pierwszej rundzie z zespolem nr 8 a co innego przegrac final konferencji z druzyna, ktora w RS zdobyla punkt mniej i od poczatku sezonu uwazana jest za jednego z faworytow do zdobycia Pucharu.

@melvins_rule

Here come the hawks, the mighty Blackhawks!
Take the attack and we’ll back you Blackhawks!
We’re flyin’ high and now let’s wrap it up!
Let’s go you Hawks, move out!

#18 Robak

Robak

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 635 postów
  • UZ:Pavel Datsyuk
  • UD:Chicago, Edmonton

Napisano 14 maj 2010 - 05:10

A ja moze napisze herezje (przynajmniej dla niektorych), ale Hawks maja zdecydowanie lepiej zbilansowana druzyne zas Sharks w tym aspekcie wypadaja roznie... Wystarczy, ze Pavelski z Setoguchim dostana zadyszki i smiem twierdzic, ze Joe z Dannym oraz Patrickiem nie beda w stanie pociagnac zespolu w calej serii. W Chicago natomiast jak nie Toews czy Kaner to wyskoczy jakis Versteeg, Hossa, Sharp, Bolland czy Ladd. Duzym plusen dla SJ jest goalie, tutaj (mimo dobrej postawy Niemiego) uwazam, ze atut jest po stronie Rekinow.
Na lodzie moze byc jednak roznie wiec podobnie jak wy czekam na final konferencji zachodniej.

#19 andyln

andyln

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 64 postów
  • UZ:D. Phaneuf
  • UD:Flames

Napisano 15 maj 2010 - 12:15

Jedyny mecz Blackhawks jaki ogladalem w tych PO to porazka z Vancouver 5-1. Nie ukrywam, ze z checia zobaczylbym takich wiecej <evil>
Niech wygra lepszy, ale jestem jednak zdecydowanie po stronie Sharks. Problemem rekinow moze byc znow ta nierownosc i gra w kratke, ale sadze, ze im dluzej potrwa ta seria, tym wieksze szanse na odpadniecie Chicago.

#20 tomekt

tomekt

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 15 postów
  • Interests:lotnictwo, sport, a w szczegolnosci hokejek.
  • UZ:Richards, Sedins
  • GG:4280304

Napisano 16 maj 2010 - 10:29

Dzis pierwszy mecz, i to juz o 21:00! Pewnie dlatego ze weekend, ale i tak nie zamierzam nie skorzystac z tego prezentu ;). W koncu nastepny mecz o ludzkiej porze jest dopiero 22 maja, Canadiens z Phi.

Panowie, licze na wysoka frekwencje, na to ze dzis na forum bedzie wrzalo! Do zobaczenia wieczorem, Go Hawks!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych