Skocz do zawartości

Zdjęcie

Flyers - 2014/2015

• Zamknięty Temat jest zamknięty
139 odpowiedzi w tym temacie

#121 Stebniol

Stebniol

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 78 postów
  • UZ:Giroux, Voracek, Carter
  • UD:Philadelphia Flyers, LA Kings

Napisano 03 marzec 2015 - 02:09

@jezzo - Twój scenariusz sprzątania bardzo mi się podoba :D(chodź szkoda mi Lecavaliera do którego zawsze żywiłem dużą sympatię to skończył sie niestety jak nasz były Kapitan w Monarchs...). Co do wymiany to chyba pierwsza od niepamiętam jak długiego czasu wygrana wymiana ze strony Flyers. Philly do rebiuldu potrzebny jest koniecznie jakiś sensowny center oprócz giroux mogący grać jako 2C. Jak dla mnie Couturier nadaje się na 3C. Reada bym zostawił bo to solidny gracz, który odnajdzie się w top9. Schenna bez żalu oddawać - u nas kariery już chyba nie zrobi (grał w Philly na jego niby naturalnej pozycji centra, na szkrzydle też bez szału), a być może gdzie indziej się jeszcze odnajdzie.

Użytkownik Stebniol edytował ten post 03 marzec 2015 - 02:09

#122 frankcastle

frankcastle

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • UZ:Claude Giroux
  • UD:Philadelphia Flyers
  • GG:7488022

Napisano 05 marzec 2015 - 01:23

Kontrakty Lecavaliera i MacDonalda są raczej nie do ruszenia. Andrew zostanie z nami jeszcze długo, choćby dlatego, by nasi młodzi prospecs pokazali mu jak powinno grać się efektywnie w obronie. :) Vinny raczej przejdzie na emeryturę za rok lub dwa. Grossmann może być oddany za coś pomniejszego w offseason. Nie mam pomysłu co do Umbergera, a Streit to mentor dla Rookies.
Co do braci to mam nieprzemożne uczucie, że Hextall odda ich przed następnym sezonem w pakiecie. W ogóle jeśli chodzi o Braydena to nie wiem na co liczyli w Filadelfii myśląc, że hokeisa o stosunkowo niskim hockey IQ zaadoptuje się na skrzydle nie będąc przecież specjalnie dobrym na swojej nominalnej pozycji.
A sam Hextall ma plan i trzyma się go mocno. Zrobił dwie świetne wymiany. Już od około dwóch tygodni bardziej interesuję się nadchodzącym draftem niż obecnym sezonem tak po prawdzie :p
Szkoda tylko, że dziś gramy z Blues i znając wyczyny Lotników to zrobimy kolejny krok do pogorszenia naszej pozycji w drafcie :p

Edit: Read to nie młodzik :p

Użytkownik frankcastle edytował ten post 05 marzec 2015 - 01:26

• frankcastle lubi to

1379321_533724236719530_1684822098_n.jpg

#123 Valverde

Valverde

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1297 postów
  • UZ:Henrik Lundqvist, Ryan Callahan
  • UD:New York Rangers

Napisano 05 marzec 2015 - 02:03

Vinny na emeryturę, rezygnując z 10 mln USD należnych do końca kontraktu? Chyba nie ;) Ew. można pomyśleć o wykupieniu kontraktu, chociaż i to nie jest optymalnym rozwiązaniem.

Mimo wszystko bardzo udane okienko Hextalla, nie żył fałszywą nadzieją na playoff, tylko z chłodną głową podszedł do sprawy. Z klasą i korzyścią dla klubu pożegnano Timonena, na korzystnych warunkach oddano Coburna. Tak jak panowie piszecie: zejście z umów Grossmanna czy L. Schenna powinno się udać, zostanie tylko problem z MacDonaldem... Streit - chyba spełnia oczekiwania, co? W stosunku do wysokości kontraktu raczej nie jest balastem. Wartościowe umowy mają/będą mieć Del Zotto i Gudas, co prawda deczko podskoczą dolary dla Schultza, niemniej i tak znacznie optymistyczniej to wygląda.

#124 King Mercury

King Mercury

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 280 postów
  • UD:Philly
  • GG:4869459

Napisano 08 marzec 2015 - 06:36

tak patrzę na tabelę

liczyłem na Top 3 w drafcie, a tutaj walka o PO

dziwny twór ta nasza ekipa

nasze zycie jest tym co zen uczynia nasze mysli

Marek Aureliusz

#125 frankcastle

frankcastle

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 361 postów

Napisano 11 marzec 2015 - 12:34

Vinny dosc dobrze zarabia z kasy Lightning :) Byly tez plotki na temat jego przejscia na emeryture. Wyraznie ma dosc Philadelphii, a tez chyba po roku od ogloszenia emerytury mozna do ligi wrocic? ( tak tak, wiem, ze to plotki. Ale w kazdej plotce jest zarnko prawdy :)).
King Merkury - walke o play off zakonczylismy na porazce z Bostonem. Kolejne przegrane z Devils i Stars eliminuja nas ostatecznie. Jest walka o #7 pick i bede spelniony gdy Hextall wydraftuje Werenskiego lub Barzala ;) mila rekompensata jak na meczarnie jakich doznajemy w tym sezonie ;)
Mam nadzieje, ze Mason nie bedzie eksploatowany za bardzo i Emery tez sobie pogra bo Steve to jedyna osoba, ktora w ostatnim czasie pozwalala miec nadzieje na play off i jedyna, ktora moze nam spieprzyc pozycje w czerwcowa, piatkowo-sobotnia noc :)

Edit: Nie wiem, czy sie orientujecie, ale Flyers podpisali z QMJHL F Danick Martel. Slabe warunki fizyczne (5'8. 162IB) swietnie natomiast jezdzi na lyzwach i posiada wysoki skill. Zaliczyl niesamowity progres w odniesieniu do poprzedniego sezonu (tutaj odsylam na hockeydb.com). Low risk/high reward. jesli o mnoe chodzi to jestem na tak :)

Użytkownik frankcastle edytował ten post 11 marzec 2015 - 12:44

#126 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7198 postów
  • UZ:P.F., M.D., G.L., N.M., J.M., S.W.
  • UD:Colorado Avalanche, Pittsburgh Penguins
  • GG:4130783
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 11 marzec 2015 - 01:45

W sumie jakby Flyers wykupili kontrakt Lekawałka, to byłaby całkiem ciekawa sytuacja. Vinny brałby kasę z Bolts i Flyers za wykupienia i mógłby jeszcze z kimś podpisać :) Trzy źródła dochodu ;)

Mackforme.jpg

Razor!

Sig by Patrik - Big Thanks!

#127 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 11 marzec 2015 - 02:48

Bylby 2x wiekszy dochod pasywny :).

#128 frankcastle

frankcastle

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 361 postów

Napisano 11 marzec 2015 - 05:36

Jaki procent i przez ile lat klub zobowiazany jest placic zawodnikowi po wykupieniu kontraktu biorac przyklad LeCavaliera i Lightning?

Użytkownik frankcastle edytował ten post 11 marzec 2015 - 05:37

#129 Pershing

Pershing

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 1151 postów
  • UZ:Evgeni Malkin, Marc-Andre Fleury
  • UD:Pittsburgh Penguins
  • GG:10607861

Napisano 11 marzec 2015 - 07:32

1/3 cap hitu przez okres 2 razy dłuższy niż czas pozostałego kontraktu. O ile mnie pamięć nie myli.

IrIJhg8.gif

#130 Valverde

Valverde

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1297 postów

Napisano 11 marzec 2015 - 09:13

Kontrakt Lecvalier w TBL latem 2013 (data wykupienia) miał obowiązywać jeszcze przez 7 lat za $45 mln, w tym $8 mln gwarantowanych bonusów za podpis. W myśl compliance buyout muszą mu wypłacić 32 mln rozłożone na 14 lat i całą wartość bonusów.

W PHI przez kolejne 3 lata ma zarobić jeszcze 10,5 mln. W przypadku wykupienia kontraktu muszą mu wypłacić 2/3 wartości rozłożone na 6 lat (w tym 2,5 mln signing bonus), co daje martwy cap hit na poziomie 2,9 mln przez pierwsze 3 lata i 0,9 mln przez ostatnie 3. Tyle matematyki. Może uda się gdzieś go oddać?

#131 frankcastle

frankcastle

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 361 postów

Napisano 12 marzec 2015 - 11:36

Dzieki za informacje :) Jakby tak podliczyc jego budzet to moze jednak pojdzie na ta emeryture i podarune sobie te "kilka" dolcow :p bo jakos nie chce mi sie wierzyc w zainteresowanie Vincentem na rynku. Musielibysmy albo doplacic do wymiany, albo zachowac przynajmniej z polowe jego capu :)
Dopiero po zmianie GMa i wprowadzeniu zupelnie nowej taktyki budowania druzyny zauwazam jak bardzo Holmgren zawalil sprawe z kilkoma kontraktami.

#132 Valverde

Valverde

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1297 postów

Napisano 12 marzec 2015 - 03:15

Podejrzewam, że wymiana na inny zły kontrakt byłaby do zrealizowania. Pewnym atutem umowy Lecavalier jest stosunek rzeczywistych dolarów do cap hitu - pod czapą liczy się za 4.5 mln, ale wypłata z każdym rokiem coraz niższa (4.5M, 3M, 3M). Dla kogoś, kto musi się martwić o wydatki to istotna sprawa, z kolei pan Snider nie będzie robił problemów, by wydać parę dolarów więcej w celu uwolnienia się od ciążącego zobowiązania. A ostatecznie zatrzymanie części cap hitu po swojej stronie też nie jest takim najgorszym wyjściem...

Swoją drogą smutne, że rozmawiamy o tak fantastycznym niegdyś zawodniku w takich kategoriach...

#133 frankcastle

frankcastle

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 361 postów

Napisano 12 marzec 2015 - 07:42

Kiedys miec Vincenta w druzynie to byl rarytas. Obecnie miec go w skladzie z takim kontraktem to udreka. Jest to o tyle niesamowite, ze LeCavalier nie jest zadnym sportowtm dziadkiem. Moze to wina kontuzji, ze jest obecnie na tak niskim poziomie?
Nie mniej jednak miejmy nadzieje, ze uda sie go oddac w offseason. Moze Arizona, albo Buffalo beda mialy problem ze zmieszczeniem sie w cap floor :p

Kolejny mlodzik podpisany:
www.flyers.nhl.com/club/news.htm?id=757734

#134 frankcastle

frankcastle

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 361 postów

Napisano 20 marzec 2015 - 09:57

Moze mi ktos wyjascic (kto ogladal mecz z Calgary) jaka idea przyswiecala Berube, ze zmienil Mason'a po utracie drugiej bramki?

#135 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 20 marzec 2015 - 10:10

Moze mi ktos wyjascic (kto ogladal mecz z Calgary) jaka idea przyswiecala Berube, ze zmienil Mason'a po utracie drugiej bramki?

Wg samego Masona (który jak rozumiem dowiedział się od Berube) - próba zmiany momentum ;).

• frankcastle lubi to

#136 frankcastle

frankcastle

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 361 postów

Napisano 20 marzec 2015 - 10:20

Genialny ruch patrzac na wynik :p Troche sie chlop przeliczyl, jak zwykle z reszta :) Fajnie miec dla odmiany "tankujacego" trenera :) A jeszcze fajniej, ze robi to nieumyslnie, tak klasowa jest osoba na swoim stanowisku :p
Dzieki za info Volume ;)

Użytkownik frankcastle edytował ten post 20 marzec 2015 - 10:24

• Volume 3 lubi to

#137 goleador

goleador

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • UZ:Jaromir Jagr

Napisano 17 kwiecień 2015 - 05:45

No i stało się to o czym marzyło 80% fanów Lotników. Hextall zwolnił dziś Berube. Poszukiwania nowego HC oficjalnie rozpoczęte. Przy całym szacunku dla tego co Craig zrobił dla organizacji jako zawodnik oraz potem jako trener uważam to za słuszny ruch. Ewidentnie w kluczowych momentach się gubił. Odsyłał zawodników na trybuny po jednym nieudanym zagraniu. Uporczywie chciał pokazać wspomnianemu wyżej Lecavalier że jest do niczego wypuszczając go notorycznie w 4 linii...a przy tym pałał stałą i niezmierzoną miłością do Umbergera który przez cały sezon był karykaturą hokeisty...chociaż wśród samych graczy miał szacunek i poważanie to jednak nie potrafił w wielu przypadkach "zmusić" ich do zapychania za dwóch a potem płakał dziennikarzom że jego zespołowi brakuje woli walki. Osobiście myślę że był po prostu dobrym wujkiem Criagiem tj nieszkodliwym dla większości graczy i stąd wstawiali się za nim gdy robiło się gorąco. Myślę że brak trenerskiego nosa i brak konsekwencji w bardzo dużej mierze przyczyniły się do tego że dziś już nie jest trenerem Lotników. Na jego obronę trochę przemawia fakt że roster jakim dysponował na kolana nie powala (szczególnie D) ale z drugiej strony dziwny jest fakt że mamy dużo lepszy bilans w zakończonym RS przeciwko ekipom które grają w playoffs od meczów z ogonem ligi...jednak potrafią ale ktoś tu nie potrafił odpowiednio zmotywować zespołu do wszystkich 82 meczów. Teraz mam nadzieję że Hex ze swoimi doradcami podejmie właściwą decyzję bo to bardzo ważny moment dla tej organizacji. Ostatnie ruchy transferowe wyglądały obiecująco jak tu ktoś wcześniej wspomniał oby dalej szło to w takim kierunku. Na pewno potrzebny jest trener z większymi jajami niż Berube. A jemu życzę wszystkiego dobrego w dalszej karierze i dzięki za to co zrobił dla Flyers.

#138 Jorgus

Jorgus

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 37 postów
  • UZ:Giroux, Parent
  • UD:Flyers, Maple Leafs

Napisano 20 kwiecień 2015 - 01:44

Z tego ruchu jest względnie zadowlony, ale zobaczymy co nas spotka za nowego HC. Tymczasem wybieramy w drafcie z numerem 7. Kogo byście widzieli? Proworowa, Crouse'a, może Marnera? Ten ostatni raczej już nie będzie wtedy dostępny. Mamy jeszcze pick Tampy, a  Hextall przebąkiwał coś o podniesieniu pozycji Lotników podczas draftu, wtedy więc pewnie pozbyibyśmy jakiegoś aktualnego obrońcy, o ile uda się go opchnąć za rozsądną cenę.

Użytkownik Jorgus edytował ten post 20 kwiecień 2015 - 01:45

#139 goleador

goleador

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • UZ:Jaromir Jagr

Napisano 20 kwiecień 2015 - 04:00

Z tego ruchu jest względnie zadowlony, ale zobaczymy co nas spotka za nowego HC. Tymczasem wybieramy w drafcie z numerem 7. Kogo byście widzieli? Proworowa, Crouse'a, może Marnera? Ten ostatni raczej już nie będzie wtedy dostępny. Mamy jeszcze pick Tampy, a  Hextall przebąkiwał coś o podniesieniu pozycji Lotników podczas draftu, wtedy więc pewnie pozbyibyśmy jakiegoś aktualnego obrońcy, o ile uda się go opchnąć za rozsądną cenę.

Ponoć prasa w Philly przebąkuje coś że głównymi kandydatami do przejęcia schedy po Berube są McLellan i Babcock jeśli będą dostępni. Brzmi grubo ale wydaje mi się to bardziej czczym marzeniem niż realną rzeczywistością.

Co do draftu to ja najchętniej bym oddał "coś" po to żeby mieć możliwość wziąć Marnera. Mamy w systemie kilku dobrych młodych gritty forwards, w obronie też wygląda to solidnie ale brakuje czystego, ofensywnego talentu z przodu na który Mitch mógłby być lekarstwem. Mielibyśmy swojego Kane'a  ;)  Patricka oczywiście... :D  

#140 frankcastle

frankcastle

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 361 postów

Napisano 21 kwiecień 2015 - 10:02

Marner to świetny prospect, ale jeśli do nas nie spadnie (a chyba nie ma opcji, by opuścili go Devils jeżeli będzie dla nich dostępny)to cena, by pójść dwa oczka wyżej będzie wymagała oddania picku Tampa Bay - tej pierwszorudnowej, a to wg mnie za duża cena. I akurat w tym drafcie, przy tak bogatej dawce talentu w topie, jedyni skłonni do wymiany mogliby być raczej tylko Huragany, a tam już Marner może być niedostępny :)
Gdyby ode mnie zależało to nie kombinowałbym i z #7 brał Werenski, Barzal, Zacha, Connor
Z #26 (załóżmy że tak wybieramy) pomyślałbym o J. Roy, Meloche, DeBrusk, Bittner
Przy czym kierowałem się zasadą, że w pierwszej rundzie wybieramy jednego obrońcę i jednego napadziora :)

Mclellan, czy Babcock świetnie poprowadziliby nasza ekipę bez jakiegokolwiek znaczenia kto będzie naszym wyborem w drafcie :p

Użytkownik frankcastle edytował ten post 21 kwiecień 2015 - 10:03

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych