Skocz do zawartości

Zdjęcie

Runda 2: Washington Capitals (1MET) vs Pittsburgh Penguins (2MET) 2 - 4

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
240 odpowiedzi w tym temacie

#241 FromVerizon

FromVerizon

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 492 postów
  • Interests:NHL, short track
  • UZ:Kuznetsov, Giordano
  • UD:Caps, Team Russia

Napisano dziś, 14:06

Po zawodach ;) Ale jak wspominałem przy pierwszym poście, jakoś niespecjalnie mnie to rusza. Trochę szczypało w okolicach serca po G1 i dzisiaj nad ranem, bo w pierwszym spotkaniu  w swoim stylu znaleźliśmy sposób żeby jakimś cudem tego meczu nie wygrać, a w drugim sprawa powinna być rozstrzygnięta po 1 tercji, no ale... skądś już znamy tę historię ;) Nie ma fizycznej możliwości, abyśmy wygrali 4 z 5 pozostałych spotkań. Byłbym jednak mocniej krytyczny względem Holtsa, 2 z 3 bramek w G1 po części też go obciążają. Dzisiaj dał tyłka po raz kolejny. Już nie mówię o skradnięciu nam meczu, ale dyspozycji choć w połowie godnej swojego rywala po drugiej stronie lodu. Na 8 spotkań tych playoffów, Braden rozegrał 2 dobre. Cała reszta była słaba albo tragiczna. Secondary scoring znowu nie istnieje. Ale po co o tym wszystkim pisać, przecież to w zasadzie kalka tego co pisałem rok temu. Zrobili jakieś zamknięte spotkanie po meczu, niby parę nazwisk zostało wywołanych do tablicy, ale to tylko takie pieprzenie z którego nic nigdy nie wynika. Zmienię tylko stanowisko co do sweepa - po wszystkim uważam, że nie byłoby to najgorsze rozwiązanie. Organizacji przyda się wstrząs i choć pewnie za rok do walki przystąpimy w podobnym zestawieniu (minus Williams, minus oby nie, ale całkiem możliwe że Oshie i minus Alzner), to mogę sobie pomarzyć o przebudowie. Moim zdaniem ludzie których mamy na pokładzie zwyczajnie nie są w stanie odnieść sukcesu. Simple as that. A skoro nie są w stanie, na cholerę trzymać się sztywno czegoś co kompletnie się nie sprawdza?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

1 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Camoranesi