Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  Paolo : (04 grudzień 2018 - 09:09 )

Szkoda, że tak późno, liczyłem na 20-21. Ciekawe jaka będzie nazwa, wśród faworytów jest Seattle Kraken :D

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

ciekawe czy drużynę NBA też przywrócą w Seattle ;)

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

i będzie drużyna w Seattle od sezonu 2021-22 :D

@  wqjtek : (01 grudzień 2018 - 06:30 )

Myślałem że w moim życiu nie będzie już klubu NHL dla którego będę czuł większą niechęć niż do Pingwinów, a tu proszę TML i długo długo nic :D

@  Pershing : (01 grudzień 2018 - 10:09 )

Wilson z zawiasów wrócił xDDD

@  Pershing : (01 grudzień 2018 - 10:09 )

@  Pershing : (17 listopad 2018 - 01:01 )

no :(

@  spursik : (16 listopad 2018 - 07:08 )

Pingwiny ostatnie na wschodzie :smile: Szok

@  Forsberg : (10 listopad 2018 - 01:53 )

Tavares z kolejna bramką. Leivo co zmaścił sam na sam.

@  iks : (03 listopad 2018 - 10:40 )

no i piękny pokaz hokeja w spotkaniu Buffalo z Ottawą :D

@  Hellraiser : (01 listopad 2018 - 08:56 )

Patrząc na grę Panter aż dziw bierze, że mają tak mało punktów. Fajnie grają tylko ze skutecznością na bakier...

@  Forsberg : (31 październik 2018 - 01:40 )

No i Eberle z kolejną bramą. Raczej po meczu już. Var sie przydał :D

@  Forsberg : (31 październik 2018 - 01:32 )

Za łatwo dali sobie strzelić czwarta bramkę Pingwiny. Praktycznie Ebele wjechał do bramki. :D

@  iks : (30 październik 2018 - 06:29 )

zaczynamy teraz rywalizację w listopadzie :D

@  iks : (30 październik 2018 - 06:29 )

w dziale Ligi Typerów znajdziecie wyniki za pierwszy miesiąc rywalizacji oraz klasyfikację generalną :)

@  Pershing : (28 październik 2018 - 12:30 )

przypominam moi mili, ze do przyszlego weekendu mecze godzine wczesniej niz normalnie :D

@  Hellraiser : (27 październik 2018 - 10:55 )

ale mimo wszystko...GO FLAMES GO !!!!

@  Hellraiser : (27 październik 2018 - 10:47 )

Ale Flames są złamani tym Pittsburghiem...widać w grze...

@  PaGo : (27 październik 2018 - 02:40 )

sprzedam 65 kart auto jersey. https://allegro.pl/S...item=7640115134

@  Pershing : (27 październik 2018 - 08:30 )

pączek robi kariere :D

Zdjęcie

Washington Capitals

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#1 YWNWA

YWNWA

Aptenodytes Patagonicus

• Administrator
  • PipPipPip
  • 4299 postów
  • UD:Pittsburgh Penguins

Napisano 30 czerwiec 2017 - 02:09

Temat do dyskusji o Washington Capitals

giphy.gif

#2 FromVerizon

FromVerizon

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 513 postów
  • Interests:NHL, short track
  • UZ:Kuznetsov, Giordano
  • UD:Caps, Team Russia

Napisano 02 lipiec 2017 - 04:12

Martwię się, czy AlexTheGreat nie dostał jakiegoś zawału po G7, bo od tamtego czasu nic nie pisał :D

Sezon się zbliża maleńkimi krokami. Jedno jest pewne - większa rola naszego zaplecza z Hershey. Vrana, Djoos, Bowey - każdy z nich powinien zagościć w pierwszej drużynie, zobaczymy w jakim wymiarze.

#3 Alex the Great

Alex the Great

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1787 postów
  • Interests:Hokej
  • UZ:Ovechkin
  • UD:Washington, Team Russia
  • GG:2326691
  • Liga Typerow: retired

Napisano 02 lipiec 2017 - 08:51

Zyje, zyje  :tongue:

Za bardzo nie ma o czym pisac oprocz tego, ze stracilismy juz Williamsa, Alznera, Schmidta i Shattenkirka. Troche mnie martwi nasza obrona w tym momencie. Podpisalismy Orlova, ale to chyba pierwszy przeplacony kontrakt Maca. Dima zagral najlepszy sezon w karierze, ale czy jest wart ponad 5 mln juz teraz? Hmmm...nie podoba mi sie ten kontrakt. 4,5 byloby jak najbardziej do zaakceptowania. 

Natomiast kontrakt Oshie to kolejny popis Maca. Nie wierzylem, ze uda sie zatrzymac TJ'a bo nie wierzylem, ze da sie go podpisac za mniej niz 6,5mln, a tutaj mila niespodzianka. 

Jedno staje sie jasne, wieksza role zaczna odgrywac Burakovsky, Wilson, moze Vrana sie wreszcie przebije no i w obronie Bowey i Djoos, jak juz wspomnial FromVerizon. No a podczas tradeline sciagniemy znowu jakiegos weterana. 

Ciekaw tez jestem za kogo opchniemy Grubauera, bo zakladam, ze jest teraz dosc duzo wart, a my potrzebujemy obroncy. Swoja droga wysoki i dlugi kontrakt Orpika kosztowal nas wlasnie Alznera/Shattenkirka. 

#4 koperix1

koperix1

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 883 postów
  • Interests:Oczywiscie Hokej, w kazdym wydaniu.
  • UZ:Shane Doan, Mike Modano
  • UD:Arizona (Phoenix) Coyotes

Napisano 08 październik 2017 - 12:30

Po za tym, że zapowiada się kolejna dwucyfrówka w lidze a mamy cały 3 dzień, to co się wgl stało Ovcy? 3 minuta 2 meczu a on ma już 5 goli + trafionego karniaka. Mówili, że McDavid jest gościem na 100 goli, a tu Ovi postanowił, że tak łatwo tego wyścigu nie opuści :D

No to już 6 :D a się pierwsza tercja nie skończyła ułaa

Użytkownik koperix1 edytował ten post 08 październik 2017 - 12:57

#5 Hellraiser

Hellraiser

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • UZ:Jagr, Iginla
  • UD:Calgary Flames
  • Liga Typerow: Czynny

Napisano 08 październik 2017 - 09:40

7 goli po dwóch meczach...miał ktoś kiedyś lepszy start ??? chyba nie wydaje mi się...;)

f94af587a82f7f1e.jpg

"If you think you are too old to rock'n'roll then you are"

"Born to lose. Live to win"

Lemmy Kilmister  - The Legend

#6 Pershing

Pershing

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 1179 postów
  • UZ:Evgeni Malkin, Marc-Andre Fleury
  • GG:10607861

Napisano 08 październik 2017 - 11:15

Ovechkin is the first player in 100 years to score a hat trick in the first two games of the season

Ovechkin's 7 goals in 2 games ties Joe Thronton's total of 7 goals last year

Ovechkin becomes the sole 22nd highest goal scorer of all time with his 565th, passing Nieuwendyk and Sundin (564 each)

To chyba tyle ze statystyk.

IrIJhg8.gif

#7 Camoranesi

Camoranesi

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1024 postów
  • UZ:Peter Forsberg
  • UD:Atlanta, Colorado
  • GG:8384568

Napisano 07 grudzień 2017 - 05:57

Dzisiejsza gra Ovechkina - rewelacja. Nawet gdy nie dotykał krążka, miał duży udział przy każdym golu.

Jeśli będzie tak grał w PO, razem z całą drużyną zresztą, puchar bardzo prawdopodobny. Przeciwnik, Blackhawks wypadli blado w meczu.

"He has great hands, a great shot, but his speed opens up things. He's a dynamic player, and with all the tools he has he's tough to play against." - Sidney Crosby (Penguins) on Avalanche's Nathan MacKinnon

#8 Tostu

Tostu

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 441 postów
  • UZ:Teemu Selanne,Saku Koivu,Bo Horvat
  • UD:Suomi, Vancouver Canucks

Napisano 07 grudzień 2017 - 08:58

Dzisiejsza gra Ovechkina - rewelacja. Nawet gdy nie dotykał krążka, miał duży udział przy każdym golu.

Jeśli będzie tak grał w PO, razem z całą drużyną zresztą, puchar bardzo prawdopodobny. Przeciwnik, Blackhawks wypadli blado w meczu.

Ovechkin jak zawsze rewelacyjnie wypada w sezonie zasadniczym, by potem gdy nadejdą play offy zniknąć. Nie przewiduję żeby w tym sezonie było inaczej i Caps zakończą swoją przygodę w pierwszej rundzie, max. to półfinał.

#9 Camoranesi

Camoranesi

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1024 postów
  • UZ:Peter Forsberg
  • UD:Atlanta, Colorado
  • GG:8384568

Napisano 09 grudzień 2017 - 10:51

Nie robiłbym z tego takiego schematu ani tak bardzo nie uogółniał. ;) Myślę, że w końcu, przy lepszym sezonie i grze, a także gorszej dyspozycji Penguins, jeden Stanley jest jak najbardziej w zasięgu. A jeśli nie Capitals, to Predators lub drugi Stanley dla Bolts - drużyny świetne, ale na PO było póki co mało. Myślę, że wejście 31-szej drużyny mogło jednak zachwiać pewnym porządkiem w lidze.

"He has great hands, a great shot, but his speed opens up things. He's a dynamic player, and with all the tools he has he's tough to play against." - Sidney Crosby (Penguins) on Avalanche's Nathan MacKinnon

#10 FromVerizon

FromVerizon

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 513 postów

Napisano 08 maj 2018 - 03:39

@Alex The Great - i jak się czujesz? Bo ja szczerze mówiąc bardziej skonsternowany niż zachwycony  :D Gdzieś w środku ta euforia jest tłumiona, ale to co się dzisiaj wydarzyło jest tak niecodzienne, że brakuje słów, aby to opisać i człowiek za bardzo nie wie, jak się zachować :D Nawet seria z Lightning wydaje się być odległa w tej chwili :)

#11 Pershing

Pershing

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 1179 postów
  • UZ:Evgeni Malkin, Marc-Andre Fleury
  • GG:10607861

Napisano 08 maj 2018 - 07:21

Brawo chłopaki, ale nie przyzwyczajajcie się :D

IrIJhg8.gif

#12 Alex the Great

Alex the Great

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1787 postów

Napisano 08 maj 2018 - 02:54

Kogo tam obchodzi Stanley w tym roku? :))

My juz wygralismy dwa puchary - pierwszy to ogranie Pens w playoff pierwszy raz od 150 lat, a drugi to pierwszy final konferencji w erze Ovechkina. Trzeba przyznac, ze ten zespol ma jaja...najpierw wyciagneli serie z Columbus przegrywajac 0-2, a teraz z Pingwinami oddajac pierwszy mecz u siebie. Zeby bylo smieszniej jest to jeden z najslabszych zespolow Caps w ostatnich latach jezeli patrzec na nazwiska. 

Najbardziej na plus zaskakuje narazie Eller i Orlov. O Alexie i Kuznetsove nie mowie bo od nich oczekujemy takiej gry co roku. 

Tampa mega mocna, ale akurat z nimi sie nam dobrze gra ostatnie pare sezonow wiec licze na awans i final z Vegas. A tam zemste na McPhee za tyle spapranych lat Caps za jego kadencji :))

#13 Alex the Great

Alex the Great

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1787 postów

Napisano 15 maj 2018 - 12:25

@FromVerizon - tez masz wrazenie, ze to co sie ostatnio dzieje jest zbyt piekne zeby moglo byc prawdziwe i organizm podpowiada, ze lada mecz Caps sie spala?  :laugh:

Drugi mecz z Tampa tylko mnie utwierdzil, ze w tym roku naprawde stac nas na puchar. Odgwizdane jakies dziwne kary, ktorych nie bylo....oddane prowadzenie, hala przeciwnika....wszystko mowilo, ze przyszedl czas sie Caps posypac jak to zwykle robili. A tu mega powrot i pogrom! Zrobili to jut z Columbus, Pens i teraz Tampa!

Idziemy po Stanley'a!  :laugh:

Użytkownik Alex the Great edytował ten post 15 maj 2018 - 12:26

#14 alex88

alex88

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 211 postów
  • UZ:Jordan Staal
  • UD:Pingwiny

Napisano 16 maj 2018 - 06:02

No nie wiem, już jest remis ;)

Ale generalnie stawiam na finał Jets-Capitals, więc się postarajcie :D

#15 Alex the Great

Alex the Great

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1787 postów

Napisano 16 maj 2018 - 08:19

Remis bedzie jak Tampa wygra nastepny mecz  :tongue:

#16 FromVerizon

FromVerizon

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 513 postów

Napisano 16 maj 2018 - 05:40

@FromVerizon - tez masz wrazenie, ze to co sie ostatnio dzieje jest zbyt piekne zeby moglo byc prawdziwe i organizm podpowiada, ze lada mecz Caps sie spala?  :laugh:

Drugi mecz z Tampa tylko mnie utwierdzil, ze w tym roku naprawde stac nas na puchar. Odgwizdane jakies dziwne kary, ktorych nie bylo....oddane prowadzenie, hala przeciwnika....wszystko mowilo, ze przyszedl czas sie Caps posypac jak to zwykle robili. A tu mega powrot i pogrom! Zrobili to jut z Columbus, Pens i teraz Tampa!

Idziemy po Stanley'a!  :laugh:

W zasadzie to cały czas czekałem na tego słynnego stinkera i się doczekałem :D To byłaby już rzecz z innego wymiaru, gdyby udało nam się sweepnąć Bolts. Prawdziwy test będzie w G4. Osobiście tak szybko demonów z przeszłości bym nie odgonił, a wyobrażam sobie jaka panika zapanuje w obozie Caps, jeśli G4 także padnie łupem TBL.Więc albo 3:1 i wyjazd na Florydę w doskonałych nastrojach ze świetnym wyjazdowym bilansem, albo 2:2 i wizyta w hali Tampy, gdzie to Lightning będą mieli całe momentum po swojej stronie i siłę rozpędu (identyczna sytuacja jak ta nasza z serii z Blue Jackets, a kadrowo Bolts stoją lepiej i od CBJ i od nas). Porażka będzie też prawdopodobnie oznaczać przymusowy powrót na lód Backstroma, a mam złe przeczucie, że ta jego dłoń jest w opłakanym stanie i paradoksalnie tylko wprowadziłby więcej zamieszania w formacjach aniżeli realnie pomógł. Wygraliśmy bez niego 2 mecze i to wysoko, więc to znaczy że jesteśmy w stanie wciąż robić to bez niego, co da mu dodatkowy czas na podleczenie (bo nie ma wątpliwości że prawdziwa rehabilitacja dopiero w offseasonie). Zatem podsumowując - przy całej wybornej postawie Caps w tych playoffach, możemy sobie zrobić straszne kuku przegrywając kolejny mecz we własnej hali. Nie przestanę wątpić w kruchość tej drużyny dopóki nie zdobędą pucharu. A przeszłość pokazywała, że czasem wystarczy tylko iskierka i w obozie Capitals zaczyna się potworny pożar, którego z reguły nie udaje się ugasić.

Na marginesie - mam ogromną nadzieję, że w najbliższej przyszłości pożegnamy się z Burakovskim. Naprawdę, czy to przed kontuzją, czy teraz po kontuzji - nigdy nie robi nie robi na mnie jakiegokolwiek wrażenia. Jeden, dwa, góra trzy dobre mecze pod rząd,  a później 15 nijakich albo totalnie chu****ch. Zero regularności jest w tym chłopaku, jak na hokeistę już ze stażem w NHL wydaje mi się że nie zrobił żadnych postępów, jego hokejowe IQ utkwiło w miejscu (na bardzo niskim poziomie), a kiedy nie strzela ani nie punktuje, to w ŻADEN sposób nie jest tej drużynie potrzebny. Może gdzie indziej mu się powiedzie, ale gdyby to ode mnie zależało pozbyłbym się go bez mrugnięcia okiem. Jednym highlight reel golem na pół roku mnie nie kupi. Zresztą, coraz więcej osób zaczyna być świadomym jak jednowymiarowym zawodnikiem jest Burka

#17 alex88

alex88

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 211 postów
  • UZ:Jordan Staal
  • UD:Pingwiny

Napisano 17 maj 2018 - 03:11

Remis bedzie jak Tampa wygra nastepny mecz  :tongue:

Ale się zaj...łem jak młody leszcz :D

Myślałem, że dopiero dwa mecze rozegrali, a tu paczaj - już trzy! ;)

#18 FromVerizon

FromVerizon

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 513 postów

Napisano 18 maj 2018 - 06:44

No, to zaczynamy zabawę :D

#19 Alex the Great

Alex the Great

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1787 postów

Napisano 18 maj 2018 - 07:25

Musimy szybko cos wykombinowac z tym PP Bolts albo przestac lapac kary. Inaczej bedzia slabo. Jestesmy lepszym zespolem 5 na 5, ale nasz PK nas dobija. 

Wypadaloby tez zeby nasz PP sie obudzil. 

No nic, chlopaki dobrze graja....tylko Buraka bym na trybuny wyslal. Raz, ze nic w ataku nie gra to jeszcze ciagle straty i jakies niezrozumiale zagrania. 

Użytkownik Alex the Great edytował ten post 18 maj 2018 - 07:25

#20 FromVerizon

FromVerizon

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 513 postów

Napisano 18 maj 2018 - 02:28

Musimy szybko cos wykombinowac z tym PP Bolts albo przestac lapac kary. Inaczej bedzia slabo. Jestesmy lepszym zespolem 5 na 5, ale nasz PK nas dobija. 

Wypadaloby tez zeby nasz PP sie obudzil. 

No nic, chlopaki dobrze graja....tylko Buraka bym na trybuny wyslal. Raz, ze nic w ataku nie gra to jeszcze ciagle straty i jakies niezrozumiale zagrania. 

W pierwszej kolejności na trybuny, a w drugiej, dalszej - co wspominałem w poprzednim poście - jak najdalej od Waszyngtonu.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych