Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  iks : (08 kwiecień 2019 - 07:14 )

znamy zwycięzcę LT 2018/2019! :)

@  iks : (02 kwiecień 2019 - 07:30 )

ostatni tydzień w LT! ;)

@  iks : (26 marzec 2019 - 06:19 )

w LT można typować ostatni tydzień marca :)

@  Hellraiser : (22 marzec 2019 - 09:19 )

No i Flames jako pierwsi na Zachodzie w PO :D ;D

@  Hellraiser : (22 marzec 2019 - 09:18 )

Taki fajny sezon...indywidualne wyniki graczy jak w polowie lat 90-tych...szkoda że na forum hula wiatr...

@  iks : (19 marzec 2019 - 08:50 )

jest i week 25 :)

@  iks : (13 marzec 2019 - 08:20 )

week 24 można już typować :)

@  iks : (04 marzec 2019 - 05:59 )

zaczynamy typowanie w LT w marcu :)

@  iks : (20 luty 2019 - 06:32 )

można już typować ostatni tydzień lutego w naszej LT :)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:04 )

jakaś hokejowa książka powinna się znaleźć ;)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

a jeśli chodzi o nagrodę to zastanowimy się nad jakąś jeśli frekwencja będzie odpowiednia :D

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

week 20 dostępny do typowania :)

@  spursik : (07 luty 2019 - 11:46 )

Jest jakaś nagroda przewidziana :smile: bo niewiem czy się starać

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

jeśli coś źle policzyłem, prośba o info :)

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

OK, podsumowanie LT w odpowiednich tematach na forum :)

@  iks : (02 luty 2019 - 10:09 )

podliczenie LT w przyszłym tygodniu :) ale jesteście w gorącej wodzie kąpani :D

@  Tymg : (01 luty 2019 - 06:08 )

Panie iks znowu Pan milczy, gdy pada pytanie o klasyfikacje ligi typerów.

@  spursik : (30 styczeń 2019 - 09:04 )

Czy jest sens typować w Lidzę Typerów? Bo już mamy prawie luty i cisza co do poprzednich miesięcy! Jakaś klasyfikacja albo coś podobnego

@  iks : (22 styczeń 2019 - 08:45 )

zapraszam do zabawy w Lidze Typerów - obstawiamy zwycięzców w All-Star Game 2019! http://forum.nhl.com...?showtopic=7574

@  iks : (01 styczeń 2019 - 11:09 )

witajcie w Nowym Roku! Wszystkiego dobrego :)

Zdjęcie

Finał Konferencji: New York Rangers (1MET) vs Tampa Bay Lightning (2ATL)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#1 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów
  • UZ:P.F., M.D., G.L., N.M., J.M., S.W.
  • UD:Colorado Avalanche, Pittsburgh Penguins
  • GG:4130783
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 14 maj 2015 - 07:52

Dyskusja na temat Finału Konferencji Wschodniej

Mackforme.jpg

Razor!

Sig by Patrik - Big Thanks!

#2 Venom

Venom

#NYRally

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1558 postów
  • UZ:KING - ZUCC - KREIDS
  • UD:New York Rangers

Napisano 16 maj 2015 - 03:43

Wiele w tej serii będzie zależało od postawy Bishopa oraz Stralmana, jeżeli oni będą w wysokiej dyspozycji to Rangers będzie bardzo trudno, tym bardziej, że wciąż nie wiadomo czy wróci Zuccarello, który jest taką ofensywną iskrą i potrafi niekonwencjonalnie rozegrać. Dan Boyle dziś zagra i wygląda, że z drugiej strony Callahan również. Swoją drogą medycyna czyni cuda...
Pierwszy mecz o 13.00 w MSG, dla mnie totalny bezsens... tym bardziej, że para na zachodzie wyłoniła się wczesniej. LGR!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

#3 Jonga

Jonga

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1229 postów
  • UZ:S. Koivu, J. Toews, A. Shaw
  • UD:CHI, DAL, CAR

Napisano 16 maj 2015 - 07:02

Głupio Błyskawice tracą krążek, jakoś nerwowo grają, więcej szans ze strony Rangers. Ale jestem dopiero na piętnastej minucie, zobaczymy, jak reszta pójdzie :D

ncf6dv.jpg

ONE GOAL

Chicago Spitfires - A(D)FL - 2016/2017

C: J. Toews, S. Monahan, P. Stastny, F. Nielsen, J. Carter

LW: Z. Parise, M. Lucic, T. Teravainen, M. Cammalleri *S. Aho

RW: P. Kessel, B. Ryan, B. Gallagher, A. Shaw, *A. DeBrincat

D: D. Keith, S. Weber, A. Goligoski, N. Leddy, B. Skjei, A. Sekera, J. Spurgeon, *J. Honka, *N. Hanifin, *O. Juolevi

G: B. Bishop, P. Mrazek, C. Johnson, M. Smith, *E. Fitzpatrick

#4 Arek_BVB-09

Arek_BVB-09

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • UZ:Henrik Lundqvist
  • UD:New York Rangers, Buffalo Sabres
  • GG:2594468
  • Liga Typerow: II

Napisano 16 maj 2015 - 09:25

13 mecz z rzędu wyglądający mniej więcej tak samo...jedynie wygląd bluz przeciwnika się zmienia ;) A jak mieliśmy banalną szansę trafić na 3:1 EN i pierwszy raz zakończyć mecz różnicą więcej niż jednej bramki to nie trafiliśmy na pustą :p

#5 Venom

Venom

#NYRally

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1558 postów

Napisano 16 maj 2015 - 09:52

13 mecz z rzędu wyglądający mniej więcej tak samo...jedynie wygląd bluz przeciwnika się zmienia ;) A jak mieliśmy banalną szansę trafić na 3:1 EN i pierwszy raz zakończyć mecz różnicą więcej niż jednej bramki to nie trafiliśmy na pustą :p

Aż Bishop w wypowiedzi pomeczowej stwierdził, że Rangers chyba celowo to robią ;)

Fajny też cytat z Valiquette'a, który jest komentatorem dla MSG: "We have King, they have Bishop" - dodam, że panowie w studiu rozmawiali o tym, że seria może wyglądać jak pojedynek szachowy :D Dziś górą AV, który świetnie nastawił zespół. Było 2-1, a mogło być więcej. 1-0.

#6 goleador

goleador

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • UZ:Jaromir Jagr
  • UD:Philadelphia Flyers

Napisano 17 maj 2015 - 09:27

Oglądając tegoroczne playoffy Bettman i spółka pewnie już myślą jakie zmiany wprowadzić żeby w NHL padało więcej bramek niż w Lidze Mistrzów...

Nie mój hokej ale brawa dla Rangers. Vigneault kolejny sezon z rzędu wyciska 120% ze składu który ma do dyspozycji.

#7 Spokojna Woda

Spokojna Woda

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 421 postów
  • UZ:Vincent Lecavalier
  • UD:Tampa Bay Lightning

Napisano 19 maj 2015 - 04:08

Jest wyrównanie serii po kolejnym bardzo dobrym meczu w wykonaniu #tbl. Rzec trzeba, że #nyr wydatnie się przyczynili do tej wygranej, podając przeciwnikowi gole 1 (St Louis-taka piąta kolumna :tongue:)  i 3 (Staal) na tacy. Wielkie brawa ponownie należą się Tylerowi Johsonowi: naturalny hattrick i wyśmienita gra po obu stronach lodu.
Zadziałały special teams: PP 3/7, PK pomimo dwóch straconych bramek też dobrze (no i dołożyli SHG).

Pod koniec drugiej tercji #nyr mocno przycisnęli, mieli kilka niezłych okazji na strzelenie trzeciej bramki, na szczęście udało się dojechać do końcowego gwizdka, a w trzeciej Killorn zalicza dwa trafienia + Stamkos uzyskuje czwartego gola w tych PO.

Znowu: jeżeli #nyr będą zostawiać #tbl tyle miejsca co dziś, pozwalać im grać na dużej szybkości i dochodzić z taką łatwością do dobrych okazji, to nic nie jest w stanie ich powstrzymać :cool2:

Użytkownik Spokojna Woda edytował ten post 19 maj 2015 - 04:09

#8 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 19 maj 2015 - 04:15

A naturalny hattrick to nie sa czasem trzy bramki pod rzad w jednej tercji? ;) Bo TJ mial owszem trzy, przy czym nie pod rzad i w ciagu dwoch tercji :).
  • raistlin76 lubi to

#9 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów
  • UZ:Teemu Selanne, Sami Vatanen, Perry
  • UD:Anaheim Ducks, Suomi

Napisano 19 maj 2015 - 09:23

Naturalny to zdaje się trzy pod rząd nieprzerwane żadnym innym golem, więc to nie był naturalny ;)

Emocjonujący mecz, Tampa lepiej się odnalazła w tej grze pełnej wykluczeń z obu stron. Świetny Johnson i cała jego linia, Bishop kilka razy też błysnął. Granie na 11F + 7D zwłaszcza w meczach wyjazdowych, to wydaje się dobry pomysł Coopera, bo widać, że zespół ma to dobrze opanowane, a utrudniania to życie sztabowi Rangers w sensie tych wszystkich szachów kto na kogo. Zwłaszcza Stamkosa można sobie dowolnie przenosić, czy to na skrzydle czy na środku...

#10 Spokojna Woda

Spokojna Woda

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 421 postów

Napisano 19 maj 2015 - 10:50

Zasugerowałem się tym, co mówił Doc. Mój błąd :wink:

Co do Bishopa, to miał stosunkowo łatwy mecz, aczkolwiek kilka takich nieciekawych strzałów rzeczywiście wyciągnął. Najważniejsze, że utrzymuje wysoką dyspozycję praktycznie od meczu nr 6 z #det (nie licząc słabego 4 spotkania z #mon).

Nie jest wykluczone, że jeśli #tbl awansuje do finału okaże się, że na swojej drodze miała same zespoły, z którymi świetnie sobie radziła w RS: #det (3-1-0), #mon (5-0-0), #nyr (3-0-0) i #ana (2-0-0).

#11 Venom

Venom

#NYRally

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1558 postów

Napisano 19 maj 2015 - 05:22

Tragiczny występ kilku zawodników. W lustro powinien spojrzeć St.Louis - czy to nie przypadkiem moment na zakończenie kariery? Podobnie fatalny występ zalicza Dan Boyle. Ogólnie gole podane na tacy (kary, straty). Jak się Tampie pozwala wyszumieć to wynik może być tylko jeden. Gratulacje dla Błyskawic za świetny mecz.

#12 kyoudai

kyoudai

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • UD:NYR

Napisano 19 maj 2015 - 09:38

Dan Boyle to taka nasza kaska w błoto nie spełnił pokładanych w nim nadziei jak i Martin.

london-tr_qrqqepe.jpg

#13 Arek_BVB-09

Arek_BVB-09

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 585 postów

Napisano 19 maj 2015 - 11:01

Przyznam Ci się kyoudai, że chyba ze 2 lata wcisnąłem przycisk żeby mi się nie wyświetlały Twoje posty, ale czasem z ciekawości sobie kliknę zobaczyć co tam tym razem nabazgrałeś i w sumie cały czas trzymasz poziom, zawsze totalnie nic ciekawego i konkretnego :D tak trzymaj :D

Trochę jedziemy póki co scenariuszem serii z Capitals, z tym, że tym razem przegraliśmy jeden z dwóch meczów u siebie głównie dlatego, że go totalnie olaliśmy ;) Po St.Louisie i Boyle'u jadą takie hejty, że w sumie już się nie powinienem znęcać. Ciekawi mnie natomiast ile czasu trzeba być GMem w NHL żeby się nauczyć, że na starych zawodnikach nie buduje się sukcesu. No ale w sumie jak dobrze pamiętam to wiele osób mówiło, że ten trejd z Callahanem i St.Louisem był równy, więc niedziwne, że i Sather myślał, że takim jest ;) Jak się dziś na to popatrzy, to za 38 letniego gościa z jednym rokiem wysokiego kontraktu, który w dodatku domagał się odejścia oddaliśmy dwie pierwsze rundy i Callahana, który przecież w tamtym momencie był mimo wszystko pierwszą twarzą Rangers wyglądającą dość przyszłościowo w kontekście dalszej karieryw NHL. Trochę śmiechowo ;)

Generalnie taki St.Louis, Boyle czy Nash to się nadają do grania w sezonie zasadniczym, ale jak chce się bawić na serio w playoff to trzeba stawiać na zawodników, którzy potrafią załączyć "monster mode", czyli dajmy na to Kreider, Stepan czy Brassard. Czekam na powrót Zuccarello, żeby trochę naszych staruszków odciążył bo jak tak dalej pójdzie to nas te triplety zajadą właśnie taką młodą energią ;) Swoją drogą Bishop mi przypomina trochę Neuera, te jego wycieczki po krążek i zabawa z nim zawsze wyglądają bardzo groźnie, ale i tak nigdy gol z tego nie chce paść. Wczoraj Sheppeardowi się prawie udało, no ale jak zawsze tylko prawie :)

Mimo wszystko dobrze, że taki gwałt dopiero na początku serii to może podziała jak zimny prysznic. Bo Tampa to już nie jest zespół w stylu Capitals, że tylko bramkarz ich trzyma, tu jest jeszcze bardzo mocne defensywa i ofensywa niestety...

#14 kyoudai

kyoudai

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • UD:NYR

Napisano 20 maj 2015 - 04:25

Przyznam Ci się kyoudai, że chyba ze 2 lata wcisnąłem przycisk żeby mi się nie wyświetlały Twoje posty, ale czasem z ciekawości sobie kliknę zobaczyć co tam tym razem nabazgrałeś i w sumie cały czas trzymasz poziom, zawsze totalnie nic ciekawego i konkretnego :D tak trzymaj :D

Co do długości i jakości mojej wczorajszej wypowiedzi to nie chciało mi się powielać za bardzo tematu z zeszłego roku tu masz link.

Każdy tam po trochu coś napisał i powiedział swoje zdanie. Może za długo trzymałeś wciśnięty przycisk blokowania?

Mi ta wymiana również się nie podobała i uważałem ją za standardowy głupawy ruch GM.

Krótkie zdanie było raczej rozgoryczeniem w stylu kolejny niewypał potwierdzony. Sather liczył że St. Louis będąc na fali mega wzmocni rangers a tu lipa.

Zdobywanie bramek jest trochę piętą achillesową strażników. I dlatego kombinacji alpejskie Sathera pękają jak bańka mydlana gdyż pozostają w świecie marzeń.

Czasem może trochę za mało się rozpisuję to fakt ostatnio też piszę sporadycznie, ale Ty jako "kolega" z forum mając chęć rozbudowania mojej wypowiedzi mógłbyś dopisać parę ciekawostek z zeszłego roku a nie robić głupawą szopkę z chęcią ciągłego mnie ośmieszania.

Zauważam też chociaż mogę się mylić :smile: że Ciebie tak naprawdę nie interesuje treść co ja napiszę. Czy w danym meczy wygramy? czy przegramy? a może wymiana była niekorzystna? Ty i tak będziesz miał zawsze odmienne zdanie od mojego a najlepiej by było gdybym się poddał i odszedł z Twojej zakładki NYR. Uważnie mnie obserwujesz odkąd pojawiłem się na forum i wiecznie krytykujesz. Nikomu nie poświęcasz tyle uwagi co mi.

Wiele się nauczyłem na tym forum dobrego. Jak w zgodzie można czytać i pisać Tobie polecam to samo.

Umówmy się tak, ja nie wiem ile będę mógł czytać lub pisać na forum ze względu na swoje zdrowie rok? dwa? nie wiem. Jak będę stąd odchodził to napiszę do Ciebie prywatną wiadomość że odchodzę i będziesz miał już święty spokój ok?

Tak na marginesie tylko zmień może tylko tą brzydką sygnaturkę w końcu na jakąś fajniejszą.Ogólnie to wiedzę o rangers masz sporą i fajnie piszesz.

Użytkownik kyoudai edytował ten post 20 maj 2015 - 04:45

london-tr_qrqqepe.jpg

#15 Arek_BVB-09

Arek_BVB-09

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 585 postów

Napisano 21 maj 2015 - 04:23

Aleś prywatą pojechał, nawet mój sig oberwał  :D Generalnie tradycyjnie nie rozumiem o czym piszesz bo ani Cie nie prześladuję ani wiecznie nie krytykuję z racji tego, że wyłączyłem wyświetlanie Twoich postów więc po prostu nie mam jak, jedynie czasem coś sobie wyświetlę dla fanu...Zakładka NYR też nie jest moja bo praktycznie do niej nie wchodzę :D Więc generalnie nie rozumiem o co Ci chodzi i dla własnego spokoju wracam do sprawdzonej metody niewyświetlania Twoich postów...a Ty sobie pisz dalej :D

No ale wracając do tematu czyli rywalizacji Rangers z Tampą...zmiażdżyli nas dziś niemiłosiernie, za tripletami nie nadążamy kompletnie, za Stamkosem, Killornem też...zresztą oni tam prawie wszyscy latają nad tym lodem zamiast jeździć więc prościej by było wymienić za kim nadążamy. Jedynie bardzo słaba gra Bishopa dała nam nadzieje, że może jakims fartem dogrywkę wygramy no ale niestety...w tych playoffach dogrywki wygrywa drużyna lepsza i dziś też tak było.

Lundqvist w dwóch meczach z Tampą 12 goli czyli tyle samo ile puścił w całej siedmiomeczowej serii z Capitals. W ogóle Lundqvist w tym sezonie biorąc pod uwagę zasadniczy + playoffy sześć razy puścił min. 5 goli, z czego cztery razy z Tampą Bay.

Nasha primadonna z Columbus tradycyjnie nie robiła nic, już nawet szkoda się rozwodzić nad tematem co zrobić żeby te biedactwo w końcu odnalazło się w playoffach...w Columbus zrobili świetny deal, bo hybrydę B.Boyle'a z J.Chimerą sprzedali nam za cenę jaką się bierze za gwiazdę ;) W sumie Dana Boyle'a też można tradycyjnie skrytykować bo znowu bramkę podarował przeciwnikowi, no ale on przynajmniej się stara, cośtam rozgrywa na niebieskiej, gola wyrównującego strzelił...a Nash? Prędzej Talbot strzeli niż on. St.Louis chyba nie grał w tym meczu więc nie będę się wypowiadał ;)

Tampa po słabym pierwszym meczu rozpędziła się na dobre i o ile nie wydarzy się jakis nagły niespodziewany zwrot akcji to przegramy tę serię w 5-6 meczach. Chcesz wygrać Puchar Stanleya to twoje gwiazdy muszą grać na najwyższym poziomie, a secondary scoring musi być niezadowny. W Tampie wszystko się zgadza, u nas secondary scoring co prawda nie zawodzi, ale nasze gwiazdy nadają się co najwyżej do pchania karuzeli :) I tak jak będę wierzył w ten team do końca bo już nie raz mnie w życiu zaskoczył tak myślę, że mogę polecić zagranie u buka na awans Tampy...chociaż kurs zapewne nie zachwyci ;)

Użytkownik Arek_BVB-09 edytował ten post 21 maj 2015 - 04:32

#16 Dziobak

Dziobak

Team Teal member

• Administrator
  • PipPipPip
  • 3927 postów
  • UZ:Tomas Hertl #48
  • UD:San Jose Sharks

Napisano 21 maj 2015 - 07:24

Arek, tak jak piszesz, jest opcja na forum nie wyświetlania postów danego użytkownika i z niej możesz skorzystać. Masz do tego pełne prawo, jak do tego żeby się z kimś nie zgadzać, uważać go za osobę w Twoim mniemaniu śmieszną, z małą wiedzą itp. Ale skończ już z tym podkreślaniem tego bo jest to niesmaczne. Takie wycieczki osobiste niczemu nie służą i myślę, że przynajmniej u części z nas wzbudzają negatywne odczucia. Chcesz udowodnić komuś, że się w Twoim odczuciu myli, pisze banialuki? To zrób to ale merytorycznie ale bez takich wycieczek, a jeśli masz potrzebę w taki sposób podłechtania swojego ego to nie w tym miejscu. 

• raistlin76, adasiulko i bukaj22 lubią to

Dynasty NHLcompl Fantasy League
Cyclone Taylor Conference

The-Stanley-Cup.jpg
  2014
San Jose Huskies
C: David Krejci, Mikael Granlund, David Backes, Martin Hanzal
LW: Eric Staal [C], Tomas Hertl, Jonathan Drouin, David Perron, Mathieu Perreault
RW: Joe Pavelski [A], Wayne Simmonds, Mats Zuccarello, Patrick Sharp
D: Brent Burns [A], Duncan Keith, Colton Parayko, Matt Dumba, Francois Beauchemin, Alexei Emelin
G: Cory Schneider, Carey Price, Jonathan Bernier
P: Timo Meier, Anthony DeAngelo, Kevin Fiala, Conor Garland, Ilya Samsonov, Alexander Nylander, Olli Juolevi

12/13: RS: 11th PO:-               13/14: RS: 2nd PO: Championship
14/15: RS: 2nd PO: Final         15/16: RS: 7th PO: 1st round

16/17:

#17 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów
  • UZ:P.F., M.D., G.L., N.M., J.M., S.W.
  • UD:Colorado Avalanche, Pittsburgh Penguins
  • GG:4130783
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 21 maj 2015 - 07:44

Póki co ta seria układa się tak jak chciałem, poza meczem nr 1 oczywiście :) Tampa gra swoje udowadniając, że choć to defensywa wygrywa mistrzostwo, to czasami dzieje się tak, że dobra ofensywa jest ją w stanie zwalczyć ;) Kibice Bolts mogą pękać z dumy jak ich drużyna aplikuje kolejne gole Lundqvistowi. Świetnie się obudził Stamkos w tych PO, fakt wciąż jest w cieniu Triplets, ale jego linia strzela sporo ważnych bramek. Czekam (podejrzewam, ze kibice Lightning jeszcze bardziej) na przebudzenie Filppuli, który gra sporo (więcej niż Stammer i Johnson) a w ofensywie względnie cicho.

Już sobie ostrzę zęby na G4 tym bardziej, że w sobotę nie trzeba wstawać do pracy :)

P.S. Zagadka, kto miał najwięcej hitów w meczu?

Odp. Stamkos 7! widać jak zmienia styl gry w playoff, dla porównania Rick Nash 1 ;)

Mackforme.jpg

Razor!

Sig by Patrik - Big Thanks!

#18 Spokojna Woda

Spokojna Woda

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 421 postów

Napisano 21 maj 2015 - 09:29

Padałem na pysk, więc po 18 minutach meczu przy stanie 1:2 dla przyjezdnych wyłączyłem mecz i poszedłem spać :bah: To jest dopiero smuteczek!

Zgodnie z oczekiwaniami jest wygrana, choć po ciężkim meczu i mocnych zwrotach akcji. Liczę, że po czwartkowym spotkaniu będzie 3:1 i do Nowego Jorku #tbl poleci z myślą o zakończeniu rywalizacji :smile:

Lundqvist w dwóch meczach z Tampą 12 goli czyli tyle samo ile puścił w całej siedmiomeczowej serii z Capitals. W ogóle Lundqvist w tym sezonie biorąc pod uwagę zasadniczy + playoffy sześć razy puścił min. 5 goli, z czego cztery razy z Tampą Bay.

W RS #tbl ustrzeliła najwięcej bramek, tylko raz przegrała do zera, a w 41 meczach (50%) zdobywała 3 lub więcej goli. Na dłuższą metę żaden bramkarz nie jest w stanie bronić skutecznie przeciw ekipie, która stwarza cały czas zagrożenie na lodzie, nawet jak gra czwartą formacją. Nawet tak fenomenalny ,,kaściarz" jak Price puścił w dwóch spotkaniach 10 bramek. Nie jest to zatem do końca wina Lundqvista :cool2:

Chcesz wygrać Puchar Stanleya to twoje gwiazdy muszą grać na najwyższym poziomie, a secondary scoring musi być niezadowny. W Tampie wszystko się zgadza, u nas secondary scoring co prawda nie zawodzi, ale nasze gwiazdy nadają się co najwyżej do pchania karuzeli :)

Prawdę powiedziawszy, secondary scoring #tbl tyłka nie urywa: w całych PO zawodnicy 3,4 formacji oraz 3 pary defensywnej strzelili zaledwie 4 gole. Przez pierwszą rundę drużyna z Florydy przebrnęła tylko dzięki postawie "Triplets Line" i Bishopa, dopiero w rywalizacji z #mon dołączyła do tego pierwsza linia i PP. Jednakże, produkcja punktowa top6 jest tak duża, że to wystarcza, aby zwyciężać.

#19 Valverde

Valverde

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1297 postów
  • UZ:Henrik Lundqvist, Ryan Callahan

Napisano 21 maj 2015 - 03:10

Moja aktywność w tym wątku tak jak aktywność Rangers w defensywie - znikoma.

Pierwsze spotkanie mocno sfałszowało obraz tego, co nas czeka. Tam udało się zagrać po swojemu, czyli zatrzasnąć drzwi w defensywie, nie pozwolić Tampie rozwinąć skrzydeł i nie dopuścić Bolts do Lundqvista. Trzeba oddać Jonowi Cooperowi, że znakomicie przestawił klocki - Lightning z pierwszego meczu a Lightning z Game 2 i 3 to dwie inne drużyny.

O #ThatLine zostało powiedziane już wszystko, aż się przypomina Pizza Line z Senators. Masakrują defensywę NYR aż huczy.

A Rangers? Kompletna rozsypka. Parada na ławkę kar w Game 2 - dawno tak się nie gotowałem jako kibic. Nie mogłem uwierzyć w taką konsekwetnie powtarzaną głupotę... Wczorajsze spotkanie równie niecharakterystyczne dla Rangers, w normalnych okolicznościach przy prowadzeniu 2:0 spokojnie można byłoby się położyć spać, niestety to nie jest normalna seria.

Co dalej? Nie mam pojęcia. Z Capitals AV wykazał się upartością, wiedział, że wynik 1-3 w serii nie był do końca sprawiedliwy - Rangers zostali przy swoim stylu i to ostatecznie zaprocentowało. Tutaj jakaś zmiana koncepcji jest konieczna, bo dalsze granie na wymianę ciosów akurat z Tampą nie wchodzi w grę. Z drugiej strony... Przewidywałem Bolts in 6 :)

#20 Venom

Venom

#NYRally

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1558 postów

Napisano 21 maj 2015 - 04:44

Problem w tym, że Rangers nie grają w swoim stylu, są niezdyscyplinowani i nieuważni w obronie. Jeśli w 4 meczu nie wrócimy do swojej normalnej dyspozycji to seria zakończy się po 5 spotkaniach i nie mam co do tego żadnych wątpliwości. To na pewno nie jest ten sam zespół, który wywalczył Presidents Trophy, a Tampa jest jeszcze lepsza niż w sezonie zasadniczym, niesamowicie odpaliła ich ofensywa. Szalony mecz wczoraj i trzeba otwarcie przyznać, że nie zasłużyliśmy nawet na tą dogrywkę. Mimo wszystko jednak trochę szkoda, że Lundqvist wpuścił TAKĄ bramkę w OT, obciąża jego konto. Teraz wszystko w rękach AV.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych