Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  iks : (08 kwiecień 2019 - 07:14 )

znamy zwycięzcę LT 2018/2019! :)

@  iks : (02 kwiecień 2019 - 07:30 )

ostatni tydzień w LT! ;)

@  iks : (26 marzec 2019 - 06:19 )

w LT można typować ostatni tydzień marca :)

@  Hellraiser : (22 marzec 2019 - 09:19 )

No i Flames jako pierwsi na Zachodzie w PO :D ;D

@  Hellraiser : (22 marzec 2019 - 09:18 )

Taki fajny sezon...indywidualne wyniki graczy jak w polowie lat 90-tych...szkoda że na forum hula wiatr...

@  iks : (19 marzec 2019 - 08:50 )

jest i week 25 :)

@  iks : (13 marzec 2019 - 08:20 )

week 24 można już typować :)

@  iks : (04 marzec 2019 - 05:59 )

zaczynamy typowanie w LT w marcu :)

@  iks : (20 luty 2019 - 06:32 )

można już typować ostatni tydzień lutego w naszej LT :)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:04 )

jakaś hokejowa książka powinna się znaleźć ;)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

a jeśli chodzi o nagrodę to zastanowimy się nad jakąś jeśli frekwencja będzie odpowiednia :D

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

week 20 dostępny do typowania :)

@  spursik : (07 luty 2019 - 11:46 )

Jest jakaś nagroda przewidziana :smile: bo niewiem czy się starać

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

jeśli coś źle policzyłem, prośba o info :)

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

OK, podsumowanie LT w odpowiednich tematach na forum :)

@  iks : (02 luty 2019 - 10:09 )

podliczenie LT w przyszłym tygodniu :) ale jesteście w gorącej wodzie kąpani :D

@  Tymg : (01 luty 2019 - 06:08 )

Panie iks znowu Pan milczy, gdy pada pytanie o klasyfikacje ligi typerów.

@  spursik : (30 styczeń 2019 - 09:04 )

Czy jest sens typować w Lidzę Typerów? Bo już mamy prawie luty i cisza co do poprzednich miesięcy! Jakaś klasyfikacja albo coś podobnego

@  iks : (22 styczeń 2019 - 08:45 )

zapraszam do zabawy w Lidze Typerów - obstawiamy zwycięzców w All-Star Game 2019! http://forum.nhl.com...?showtopic=7574

@  iks : (01 styczeń 2019 - 11:09 )

witajcie w Nowym Roku! Wszystkiego dobrego :)

Zdjęcie

Runda 1: New York Rangers (1MET) vs Pittsburgh Penguins (2WC)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#21 YWNWA

YWNWA

Aptenodytes Patagonicus

• Administrator
  • PipPipPip
  • 4299 postów
  • UD:Pittsburgh Penguins

Napisano 18 kwiecień 2015 - 04:24

Takie zabiegi proponowałbym wdrażać w CEC, kiedy będzie można dopasować się do linii rywala, ale docelowo powinni grać osobno. Potrzebujemy Comeau w top lines. Winnik zbyt wiele nie wnosi. Dajmy Blake'a raz jeszcze do Geno, a Perrona do Sida jeśli już. Pogoniłbym Bennetta na rzecz Wilsona. Rozważył ściągnięcie Kapanena/Megnę żeby się im chociaż przyjrzeć

giphy.gif

#22 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów
  • UZ:P.F., M.D., G.L., N.M., J.M., S.W.
  • UD:Colorado Avalanche, Pittsburgh Penguins
  • GG:4130783
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 19 kwiecień 2015 - 02:06

Scuderi na lodzie to proszenie się o kłopoty. ):1 po pierwszej po golu Stepana, którego (nie)pilnował Scuderi. Szkoda, mogło być 0:0 bo mecz w miarę wyrównany.

Mackforme.jpg

Razor!

Sig by Patrik - Big Thanks!

#23 tomek szczepan

tomek szczepan

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • UZ:Sidney Crosby
  • UD:PITTSBURGH PENGUINS

Napisano 19 kwiecień 2015 - 02:42

Dobra gra Pingwinów nagrodzona bramka Sutter najlepszego z wszystkich :)

#24 tomek szczepan

tomek szczepan

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • UZ:Sidney Crosby
  • UD:PITTSBURGH PENGUINS

Napisano 19 kwiecień 2015 - 04:08

No to mamy 1-1 w serii po dobrej grze Pingwinów .I momentum po naszej stronie 2 mecze w Consoli a widać że Rangers całkowicie dziś nie radzili sobie z nami grając 5 na 5 , może jezdzili krecili w tercji ale sytuacji z tego nie wynikało . Tych kar było mnóstwo ale pasiaki dziś gwizdali byle co , Zastanawiam się tylko czemu 2 minuty dla Yandle za bandycki atak na głowę Comeau i dlaczego nie było kary dla Hagelina za interference na Crosbym . 

#25 YWNWA

YWNWA

Aptenodytes Patagonicus

• Administrator
  • PipPipPip
  • 4299 postów

Napisano 19 kwiecień 2015 - 07:04

Ładnie. To zwycięstwo to więcej niż plan minimum, bo nikt go nie oczekiwał. Gdyby tak stało Igloo możnaby marzyć o objęciu prowadzenia w serii, a przy mało łaskawej Konsoletce trudno mówić o 'piekiełku'. Wczoraj oczywiśćie niebagatelny wpływ na wynik miała świetna skuteczność i 2 bramki Sida, ale chyba każdego z kibiców szczególnie cieszą udane zawody Krzysia (1G, 2A), któremu jak dżdżu kani trzeba było wreszcie owocnego ofensywnie występu. Nadal w gazie jest Sutter, który poza 2 punktami (1G, 1A) zadzwonił także w ramę Henki. Nadal świetnie recenzje dostaje Ian Cole. Wczoraj kawał minut dla Winnika oraz Lappiere. Zagrali oni najwięcej minut spośród wszystkich napastników! Szczególnie 18:06 Maxa budzi szacunek. Chwalił go po game 1 Johnston, ale tylko ślepiec nie widziałby, że był on naszym najlepszym po Kwiatku graczem. I choć siadła mu gra w ofensywie to wykonywana praca w destrukcji oraz robiony uzytek z gabarytów (zasięg ramion, waga) w pełni to rekompensują. Ciekawe czy Max zostanie z nami na dłużej. Nie chciałbym teraz szyć garnituru na nowy sezon, ale ... jak widzę, że BB gra 5 minut w meczu, a ja przed zawodami apeluję o Megnę, który dziś w nocy strzela hattrick i legitymuje się 25 trafieniami w sezonie, to nie wiem czemu robimy chłopakowi pod górkę. 11 trafienie w sezonie notuje Kuhnhackl. Nic nadzwyczajnego, ale Tom to zupełnie przeobrażony gracz. Teraz we wspomnianej linii z Rowneyem i Uherem wykonują świetną zadaniową robotę. Ciekaw jestem czy będzie go stać na włączenie się do walki z Wilsonem, Rustem i Megną o jakieś wolne spoty w bottom lines. Nie czas to jednak ani miejsce na kontraktowanie. Poczekajmy do lata. Teraz 2 mecze w CEC, których ze 100%-ową pewnością nie oglądne (ach ta praca). Może to i nawet lepiej, bo zmęczony urokami sobotniej nocy padłem do wyra tuż przed początkowym face-off. Może to ja przyciągam tą złą energię wokół zespołu. Jeśli ugrają dublet w CEC to znaczy, że jest coś na rzeczy ;)

giphy.gif

#26 Valverde

Valverde

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1297 postów
  • UZ:Henrik Lundqvist, Ryan Callahan
  • UD:New York Rangers

Napisano 19 kwiecień 2015 - 05:28

Z żużla w Warszawie wróciłem wściekły i diabelnie zmęczony. No, ale przynajmniej Rangers prowadzą, myślałem sobie. Taaaaaaaaa...

Beznadziejna końcówka drugiej tercji - może lekko pocieszająca postawa zespołu w trzeciej, bo nacierali z pasją, natomiast byli w takim wynikowym dołku, że nie zdołali z niego wyskoczyć. Szpadlem poprawił Kunitz i już, buried alive.

Nie twierdziłem, że tak się na pewno stanie, niemniej dwa zwycięstwa w MSG uważałem za obowiązek. Jak widać seria zaczęła nam się na dobre, Penguins metalnie wyglądają o niebo lepiej niż pod koniec RS, ze zdrowiem będzie u nich tylko lepiej, a podejrzewam, że w obozie NYR ziarenko niepewności zostało zasiane. Jeden tylko wniosek - abstrahując od postawy przez całe 60 minut, wystarczyłaby choćby przyzwiota skuteczność w PP i dziś mielibyśmy spokojne 2-0. Taką ilością kar Pens kładli nam mecz na talerzu jak babcia schaboszczaka, a my pokręciliśmy nosem i rzuciliśmy mięcho pod stół Azorkowi...

#27 Szymon_87

Szymon_87

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Interests:hokej koleje
  • UZ:Henrik Sedin
  • UD:Vancouver Canucks
  • GG:692644

Napisano 19 kwiecień 2015 - 10:29

No i taki #pit to ja rozumiem, chyba teoria niektórych, że z Pens zdjęta została presja faworyta ma jakieś przełożenie  :smile:

#28 Charlie

Charlie

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • UZ:Evgeni Malkin

Napisano 20 kwiecień 2015 - 09:06

Dziś wygrają, staną się faworytami do wygrania serii i znów się obsrają, true story :laugh:

• Pershing lubi to

#29 Pershing

Pershing

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 1180 postów
  • UZ:Evgeni Malkin, Marc-Andre Fleury
  • GG:10607861

Napisano 20 kwiecień 2015 - 04:46

Dziś wygrają, staną się faworytami do wygrania serii i znów się obsrają, true story :laugh:

Niestety, to brzmi jak Pens :p

IrIJhg8.gif

#30 Pershing

Pershing

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 1180 postów

Napisano 21 kwiecień 2015 - 12:57

Ło Jezusie, jakim cudem tylko 1-0 jest to nie wiem. I to po naszej słabiutkiej zmianie do tego. Rangers nas gniotą niemiłosiernie, 80% czasu gry spędziliśmy w naszym d-zone. Bronimy się całkiem dobrze, co prawda trochę fuks pomógł, ale naszą wspomnianą zmianą sobie wcale nie pomogliśmy i hej, 1-0. Toro Rosso też się bardzo stara jakąś patelnię wystawić. W ataku z kolei nas nie ma, przynajmniej do 15 minuty. Tyle nam zajęło oddanie pierwszego strzału a bramkę -.-. Potem nawet coś tam skleciliśmy, że Sid walnął w słupek. Żenii dalej brak. Marnie to widzę z taką grą :(

IrIJhg8.gif

#31 YWNWA

YWNWA

Aptenodytes Patagonicus

• Administrator
  • PipPipPip
  • 4299 postów

Napisano 21 kwiecień 2015 - 01:38

Zerkam co chwilę z niedowierzaniem. Kilka minut do końca 2 tercji, a my 8 sog. 8 sog for real?

giphy.gif

#32 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów

Napisano 21 kwiecień 2015 - 01:51

Zerkam co chwilę z niedowierzaniem. Kilka minut do końca 2 tercji, a my 8 sog. 8 sog for real?

O gramy dość słabo, szczególnie w PP. Można mieć pretensje do sędziów o dwa nie gwizdnięte faule w akcjach poprzedzających obie bramki, ale jak w PP gra się jak ostatnie sieroty, to winnych trzeba szukać u siebie.

Mackforme.jpg

Razor!

#33 Pershing

Pershing

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 1180 postów

Napisano 21 kwiecień 2015 - 01:53

Ano, poza Sidem to nikogo w ataku nie ma :(. On jedyny ten wózek ciągnie. A gole Rangers bolą 3x bardziej niż powinny, pierwszy po tym głupim błędzie, drugi, tuż po PK. Już się wydawało, że trochę momentum zyskamy, nawet w tym PK z jakąś akcją Lappiere poszedł (nic groźnego, ale jednak), a tu zaraz po skutecznym wybronieniu, Rangers załatwiają nas jedną wrzutką za bramkę. Guma wraca przed bramkę i wszyscy od nas mają kuku. Do tego Hank pomóc nie chce. 2-0, jakby się ktoś prócz Sida obudził, to może i da radę powalczyć. Może Sutter?

Edit

Wstydu nie ma. Powalczyliśmy, Horny'emu udało się strzelić bramkę, na kolejną już nie starczyło czasu/sił. Ale obiektywnie patrząc na ten mecz, to nie zasłużyliśmy na zwycięstwo. Grając przez 15 minut na znośnym poziomie, a resztę czasu mizerię, nie zrobimy szału. Cieszy na pewno, że się nie poddaliśmy, Rangers mogli zamknąć ten mecz tuż po starcie, gdy okazje nawet i na 4-0 mieli. Boli teraz ta lipna zmiana z początku meczu bardzo.

Dobranoc.

Użytkownik Pershing edytował ten post 21 kwiecień 2015 - 02:47

IrIJhg8.gif

#34 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów

Napisano 21 kwiecień 2015 - 02:45

Może w następnym meczu trener powie Pens, że gra się od pierwszej a nie od 41 minuty.

Mackforme.jpg

Razor!

#35 Venom

Venom

#NYRally

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1558 postów
  • UZ:KING - ZUCC - KREIDS

Napisano 21 kwiecień 2015 - 05:58

Może w następnym meczu trener powie Pens, że gra się od pierwszej a nie od 41 minuty.

No fakt, przez 40 minut to byli tylko Rangers, dla mnie był to wręcz popis Rangers. No ale my lubimy emocje i w 3 tercji było blisko zawału. PP mimo braku gola był już lepszy niż w 2 pierwszych meczach. Podobał mi się dzisiaj walczący Zuccarello i ... Glass ;) - w Pens Lapierre i ten łobuz Hornqvist. Highlight meczu to przepychanki Sida z McD i po końcowym gwizdku szwedzkie pieszczoty Hornqvist-Hagelin ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

#36 YWNWA

YWNWA

Aptenodytes Patagonicus

• Administrator
  • PipPipPip
  • 4299 postów

Napisano 21 kwiecień 2015 - 06:02

Jeśli ta seria ma nabrać jeszcze jakichkolwiek rumieńców to następny mecz MUST WIN dla Pens. Nie widzę ciągnięcia wyniku z 1-3 przy obecnej dyspozycji zespołu.

giphy.gif

#37 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów

Napisano 21 kwiecień 2015 - 09:36

Jeśli ta seria ma nabrać jeszcze jakichkolwiek rumieńców to następny mecz MUST WIN dla Pens. Nie widzę ciągnięcia wyniku z 1-3 przy obecnej dyspozycji zespołu.

Trochę się dziwię, że Kapanen nie dostał jeszcze szansy od Johnstona. Przy tym piachu, który grają Małkin (kontuzja) Perron (szlag go wie) aż się prosi o utalentowanego gracza, który potrafi podawać i zdobywać bramki. Wygląda na to, że Johnston nie ma absolutnie pomysłu na to co mamy grać w tej serii. Wilson wskoczył do składy tylko dlatego, że kolejny grający piach Bennett jest kontuzjowany. Wychodzi na to, że kto jest w skaldzie jest nietykalny, chyba, że ktoś odniesie kontuzje. Nie wiem, czy trener nie widzi słabej formy graczy, czy się boi? Tak czy siak mój typ 1:4 nadal aktualny. Chciałbym, żeby Pens mnie zaskoczyli, ale nadal w to nie wierzę.

Mackforme.jpg

Razor!

#38 Valverde

Valverde

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1297 postów
  • UZ:Henrik Lundqvist, Ryan Callahan

Napisano 21 kwiecień 2015 - 02:15

Wiem, że w ostatecznym rozrachunku ta "prevent defense" Rangers jest skuteczna i bardzo często przynosi oczekiwane rezultaty, ale przysięgam, że dostanę przez nią zawału prędzej niż później...

A w ogóle czy tylko mnie rozczarowuje ogólny poziom serii? Jakoś mało emocji, zwrotów akcji, ostrych starć - po trzech meczach nic mi nie utkwiło w pamięci.

#39 orient

orient

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 73 postów
  • Interests:Prehistory
  • UZ:Paul Kariya, Drew Doughty

Napisano 21 kwiecień 2015 - 02:23

Wiem, że w ostatecznym rozrachunku ta "prevent defense" Rangers jest skuteczna i bardzo często przynosi oczekiwane rezultaty, ale przysięgam, że dostanę przez nią zawału prędzej niż później...

A w ogóle czy tylko mnie rozczarowuje ogólny poziom serii? Jakoś mało emocji, zwrotów akcji, ostrych starć - po trzech meczach nic mi nie utkwiło w pamięci.

Odnoszę podobne wrażenie, Pens są słabi i grają niewiele lepiej niż w końcówce RS, a Rangers chyba stwierdzili, że nie ma co się wysilać i chcą tę serie skończyć jak najmniejszym nakładem sił. 

old days. Welcome.

#40 Venom

Venom

#NYRally

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1558 postów
  • UZ:KING - ZUCC - KREIDS

Napisano 22 kwiecień 2015 - 02:35

A ja jednak na emocje nie narzekam, w meczu numer 3 zaliczyłem kilka stanów przedzawałowych ;)

A to dzisiejsza okładka Daily News, gdyby kogoś interesowała zawartość służę skanem :)

btw - Klein być może będzie gotowy na jutro :D

3d417f7267bb2da863e871d934ba1b92.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych