Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  iks : (08 kwiecień 2019 - 07:14 )

znamy zwycięzcę LT 2018/2019! :)

@  iks : (02 kwiecień 2019 - 07:30 )

ostatni tydzień w LT! ;)

@  iks : (26 marzec 2019 - 06:19 )

w LT można typować ostatni tydzień marca :)

@  Hellraiser : (22 marzec 2019 - 09:19 )

No i Flames jako pierwsi na Zachodzie w PO :D ;D

@  Hellraiser : (22 marzec 2019 - 09:18 )

Taki fajny sezon...indywidualne wyniki graczy jak w polowie lat 90-tych...szkoda że na forum hula wiatr...

@  iks : (19 marzec 2019 - 08:50 )

jest i week 25 :)

@  iks : (13 marzec 2019 - 08:20 )

week 24 można już typować :)

@  iks : (04 marzec 2019 - 05:59 )

zaczynamy typowanie w LT w marcu :)

@  iks : (20 luty 2019 - 06:32 )

można już typować ostatni tydzień lutego w naszej LT :)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:04 )

jakaś hokejowa książka powinna się znaleźć ;)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

a jeśli chodzi o nagrodę to zastanowimy się nad jakąś jeśli frekwencja będzie odpowiednia :D

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

week 20 dostępny do typowania :)

@  spursik : (07 luty 2019 - 11:46 )

Jest jakaś nagroda przewidziana :smile: bo niewiem czy się starać

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

jeśli coś źle policzyłem, prośba o info :)

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

OK, podsumowanie LT w odpowiednich tematach na forum :)

@  iks : (02 luty 2019 - 10:09 )

podliczenie LT w przyszłym tygodniu :) ale jesteście w gorącej wodzie kąpani :D

@  Tymg : (01 luty 2019 - 06:08 )

Panie iks znowu Pan milczy, gdy pada pytanie o klasyfikacje ligi typerów.

@  spursik : (30 styczeń 2019 - 09:04 )

Czy jest sens typować w Lidzę Typerów? Bo już mamy prawie luty i cisza co do poprzednich miesięcy! Jakaś klasyfikacja albo coś podobnego

@  iks : (22 styczeń 2019 - 08:45 )

zapraszam do zabawy w Lidze Typerów - obstawiamy zwycięzców w All-Star Game 2019! http://forum.nhl.com...?showtopic=7574

@  iks : (01 styczeń 2019 - 11:09 )

witajcie w Nowym Roku! Wszystkiego dobrego :)

Zdjęcie

Runda 1: Vancouver Canucks (2PAC) vs Calgary Flames (3PAC)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#21 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 22 kwiecień 2015 - 08:56

Zawsze lubiłem Millera, więc nie pogniewałbym się na scenariusz, że Ryan kradnie dwa następne mecze i mamy G. 7 w Vancouver w poniedziałek :)

P.S. Teraz kibiców Canucks proszę o "lajki" a Calgary o odsądzanie od czci i wiary ;)

Mogę Ci dać lajka w perspektywie tego, że pewnie się skończy na 6 meczach, więc... krakowskim targiem ;).

#22 Jarna

Jarna

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2322 postów
  • UZ:Miikka Kiprusoff
  • UD:Calgary Flames
  • GG:10875047

Napisano 22 kwiecień 2015 - 11:34

Lack bardzo fajnie prezentował się w dotychczasowych spotkaniach kilkukrotnie stając na wysokości zadania. Dzisiejszego meczu niestety nie miałem okazji oglądać, więc opieram się tylko na skrótach, ale faktycznie, trener Canucks ma teraz nie lada orzech do zgryzienia. Miło byłoby zakończyć rywalizację w Vancouver i mieć kilka dni odpoczynku, ale jeżeli gospodarze zagrają tak jak grali w pierwszym meczu przeciwko nam, będzie ciężko. Jeżeli już tak sobie wspominamy o bramkarzach to z tego miejsca należą się wielkie brawa dla Hillera, który póki co szczyci się świetnymi statystykami i niewątpliwie jest jednym z ojców sukcesu całej drużyny.

4-1 to byłby piękny wynik z Orkami :)

Go Flames Go!

#23 Tostu

Tostu

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 441 postów
  • UZ:Teemu Selanne,Saku Koivu,Bo Horvat
  • UD:Suomi, Vancouver Canucks

Napisano 23 kwiecień 2015 - 07:30

Dobra, jutro mamy pierwszy mecz o wszystko w tej konfrontacji. Niezależnie od wyniku mam nadzieję że Canucks dadzą z siebie absolutnie, całkowicie, totalnie  wszystko (po cichu zaś liczę na odwrócenie losów tej rywalizacji). Ciekawe czy szansę dostanie Baertschi były gracz Flames, a druga kwestia kto będzie w bramce. Stawiam na Millera, w poprzednim meczu nie dał się pokonać, jest wypoczęty i głodny gry, a Lack potrzebuje odpoczynku. Oby Orki przyciśnięte do muru zagrały jak Bayern w ćwierćfinale lm i zmiotły swoich przeciwników z lodu.

Go Canucks, Go! 

Użytkownik Tostu edytował ten post 24 kwiecień 2015 - 04:11

#24 Gagarin

Gagarin

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • UD:Stoczniowiec Gdańsk

Napisano 23 kwiecień 2015 - 08:17

21 lat temu był 3:1 dla Calgary, a w finale Rangersi pędzili nad sam ocean.

Użytkownik Gagarin edytował ten post 23 kwiecień 2015 - 09:00

#25 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów
  • UZ:P.F., M.D., G.L., N.M., J.M., S.W.
  • UD:Colorado Avalanche, Pittsburgh Penguins
  • GG:4130783
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 23 kwiecień 2015 - 09:17

21 lat temu był 3:1 dla Calgary, a w finale Rangersi pędzili nad sam ocean.

Mam wrażenie,że Canucks do takiego powrotu brakuje takiego jednego Rosjanina w składzie ;)

• Tostu lubi to

Mackforme.jpg

Razor!

Sig by Patrik - Big Thanks!

#26 Tostu

Tostu

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisano 24 kwiecień 2015 - 10:59

Yes! yes! yes! po słabym g4 zagraliśmy jak potrzeba, z nieprawdopodobną pasją, zaangażowaniem, sportową złością. Wreszcie zaczął funkcjonować nasz świetny pk, wreszcie przestaliśmy łapać kretyńskie kary za jakieś brudne zagrania, wreszcie nie daliśmy się i sami nie prowokowaliśmy bójek.

Zaczęliśmy klasycznie od straty gola, ale potem była taka nawałnica że kwestią czasu było kiedy Hiller pęknie (no chyba żeby Flames strzelili drugiego gola). W drugiej strzela Bonino, na początku trzeciej Daniel i to Flames musieli zacząć gonić wynik. Na szczęście byliśmy dziś świetnie zorganizowani w defensywie i ani gra w przewadze, ani wycofanie bramkarza nie pomogło Calgary.

We are still alive i z niesamowitą niecierpliwością czekam na 6 mecz!

Go Canucks, Go!

#27 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów
  • UZ:Teemu Selanne, Sami Vatanen, Perry
  • UD:Anaheim Ducks, Suomi

Napisano 24 kwiecień 2015 - 11:12

Cieszę się, że obydwie drużyny jeszcze trochę pograją, choć w sumie to bardziej trzymam kciuki za Canucks, bo uważam, że byliby dla nas mniej niewygodni niż ci nieprzewidywalni Flames. No i w sumie fajnie by było zobaczyć grę Keslera w serii playoff w Vancouver. Wreszcie wszyscy mogliby rozstrzygnąć kto wygrał tę wymianę ;), choć dla mnie to już bez znaczenia, bo już od dawna wiem, że Kesler do nas pasuje i był dokładnie tym, czego potrzebowaliśmy...

#28 Jarna

Jarna

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2322 postów

Napisano 24 kwiecień 2015 - 02:21

Po raz kolejny mocno liczyłem na Hillera i w sumie się nie zawiodłem bo bronił bardzo przyzwoicie, ale nawet on nie jest w stanie zatrzymać każdego strzału, a było ich, aż 43 ze strony Canucks. Świetne otwarcie z naszej strony i bramka Jones'a, ale im dalej w mecz, mimo kilku naszych dogodnych sytuacji to gospodarze panowali na lodzie. Jestem zły, że nie udało nam się dobrze rozegrać PP w ostatniej tercji. Już nawet nie chodzi o to, że nie strzeliliśmy wyrównującej bramki, ale nie dane nam było nawet założyć zamka. Mnóstwo chaosu i nieprzemyślanych zagrań podczas naszej gry w przewadze. Bardzo średni mecz Raymond'a, który przecież w trakcie sezonu miewał fajne spotkania. Póki co zaledwie z jedną asystą, a i dzisiaj miał szansę na pokonanie Millera podczas akcji sam na sam, ale Mason nie raczył nawet trafić w krążek :D

Liczę, że skończymy to wszystko w Calgary bo szczerze mówiąc jeśli tam przegramy to przy stanie 3-3 i powrocie Canucks, nie wyobrażam sobie naszego zwycięstwa na ich terenie.

Go Flames Go!!

#29 Tostu

Tostu

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisano 26 kwiecień 2015 - 04:58

Prowadzić i 3-0 przegrać mecz to tylko chyba Canucks potrafią...znowu fenomenalny powrót Flames w trzeciej tercji. 

Cóż, gratulacje dla Płomieni i choć nie pałam do was wielką miłością to życzę dojścia do wielkiego finału. 

#30 Spokojna Woda

Spokojna Woda

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 421 postów
  • UZ:Vincent Lecavalier
  • UD:Tampa Bay Lightning

Napisano 26 kwiecień 2015 - 09:06

Nashville :)

Gratulacje dla Calgary. Mocne wejście w PO, po tylu latach nieobecności.

#31 goleador

goleador

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • UZ:Jaromir Jagr
  • UD:Philadelphia Flyers

Napisano 26 kwiecień 2015 - 02:59

Graty dla Flames :)

Canucks nie należą do moich ulubionych drużyn i fajnie że Płomienie ich odprawiły z kwitkiem. Szacun dla Hartley'a za zbudowanie takiej fajnej ekipy z tak młodych graczy. Dobrze się patrzy na ich grę.

#32 Jarna

Jarna

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2322 postów

Napisano 26 kwiecień 2015 - 05:28

Przez te dwa, trzy lata mojej kibicowskiej przygody z Flames nie widziałem jeszcze lepszego meczu w ich wykonaniu. Jasne, straciliśmy 4 bramki, Hiller nie był dzisiaj w formie, ale to jaką pokazaliśmy walkę i serce do gry, tego nikt nam nie zabierze. Niesamowity powrót w naszym wykonaniu, walka do samego końca i awans po świetnym i ofensywnym meczu. Można co prawda przyczepić się do kilku rzeczy, ale nie będę tego robił.

Napawam się sukcesem i awansem do kolejnej rundy, coś pięknego :po:

Dwie gwiazdy tej rywalizacji:

Jonas Hiller - dzisiaj nie w formie, ale wcześniejsze mecze to pokaz świetnych umiejętności w jego wykonaniu.

Michael Ferland - skąd się ten chłopak wziął :D? Cztery punkty w sześciu meczach, ale to i tak nie jest największy wyczyn. 40 (!!) hitów i pierwsze miejsce pod tym względem w tej klasyfikacji w PO. Na drugim miejscu Lazar z Senators z "zaledwie" 23 hitami. Ferland przy każdej zmianie zostawia serce na lodzie i za każdym razem daje sygnał do ataku :)

Dzięki dla Canucks za interesującą serię. Pora na kolejnego rywala! ;)

P.S - Jeśli ktoś nie oglądał meczu to polecam zerknąć chociaż na skrót albo i jeszcze lepiej, na kolejne spotkania w wykonaniu Flames. Naprawdę bardzo fajnie patrzy się na tych młodzików ;)

#33 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 26 kwiecień 2015 - 05:44

Jarna, chyba Matt Martin z NYI ma jednak nieco więcej (45 mi gdzieś mignęło).

#34 Jarna

Jarna

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2322 postów

Napisano 26 kwiecień 2015 - 06:38

Jarna, chyba Matt Martin z NYI ma jednak nieco więcej (45 mi gdzieś mignęło).

Już sprawdzam i okazuje się, że masz rację.

Wyskoczyła mi tabela "rookies", nawet nie zwróciłem na to uwagi. Jak się weźmie "all" to faktycznie Martin lideruje ;)

• Volume 3 lubi to

#35 Raffix

Raffix

#neverquit

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 998 postów
  • UZ:Jarome Iginla

Napisano 26 kwiecień 2015 - 09:07

Szacun dla Nucks za walkę w meczu 6 i dzięki za serię. Wg mnie Vancouver przegrało serię w meczu nr 4, którego nie mogli przegrać a zrobili to - na dodatek w dość kiepskim stylu. Gdyby wtedy pokazali tyle serca co w meczu minionej nocy - byłoby 2:2 w meczach i mogłoby się wydarzyć wszystko. Przyznam szczerze, że żal Sedinów. Zagrali rewelacyjną serię i zasłużyli na więcej. Zaraz po nich Horvat - ekstra dzieciak. Będą z niego ludzie. Z drugiej strony Bieksa, Higgins, Richardson, Dorsett - jak dla mnie do widzewa, ale to już ból głowy panów Lindena i Benninga :)

2l8w9jp.png
New Orleans Houngans 2017/18
C: N.Backstrom, J.Carter, D.Stepan, E.Lindholm, S.Bennett, *H.Borgstrom
LW: J.Gaudreau, C.Keller, A.Panarin, C.Kreider, *T.Meier
RW: T.Seguin, B.Point, N.Ehlers, P.Hornqvist, *K.Labanc
D: D.Byfuglien, J.Faulk, K.Shattenkirk, H.Lindholm, K.Yandle, J.Boychuk, *R.Pulock, *M.Bowey, *M.Heiskanen
G: F.Andersen, M.Smith, J.Reimer, E.Lack, A.Forsberg, *A.Nedeljkovic, *S.Montembeault, *M.Blackwood

#36 Tostu

Tostu

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisano 29 kwiecień 2015 - 02:33

Szacun dla Nucks za walkę w meczu 6 i dzięki za serię. Wg mnie Vancouver przegrało serię w meczu nr 4, którego nie mogli przegrać a zrobili to - na dodatek w dość kiepskim stylu. Gdyby wtedy pokazali tyle serca co w meczu minionej nocy - byłoby 2:2 w meczach i mogłoby się wydarzyć wszystko. Przyznam szczerze, że żal Sedinów. Zagrali rewelacyjną serię i zasłużyli na więcej. Zaraz po nich Horvat - ekstra dzieciak. Będą z niego ludzie. Z drugiej strony Bieksa, Higgins, Richardson, Dorsett - jak dla mnie do widzewa, ale to już ból głowy panów Lindena i Benninga :)

Bieksa, Higgins, Richardson owszem out. dodałbym jeszcze Edlera, bo choć trochę odżył w tym sezonie to nie jest dalej ten sam gracz co 3-4 sezony temu.

Horvat to jeden ze zwycięzców tego sezonu, grał kapitalnie w 4 linii, zdobywał potrzebne doświadczenie, jeśli Desjardins się odważy to Bo powinien grac w przyszłym sezonie w 2giej linii z Burrowsem, Vrbatą, Kassianem ewentualnie Virtanenem jeśli nasz trener da mu szansę.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych