Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  iks : (19 marzec 2019 - 08:50 )

jest i week 25 :)

@  iks : (13 marzec 2019 - 08:20 )

week 24 można już typować :)

@  iks : (04 marzec 2019 - 05:59 )

zaczynamy typowanie w LT w marcu :)

@  iks : (20 luty 2019 - 06:32 )

można już typować ostatni tydzień lutego w naszej LT :)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:04 )

jakaś hokejowa książka powinna się znaleźć ;)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

a jeśli chodzi o nagrodę to zastanowimy się nad jakąś jeśli frekwencja będzie odpowiednia :D

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

week 20 dostępny do typowania :)

@  spursik : (07 luty 2019 - 11:46 )

Jest jakaś nagroda przewidziana :smile: bo niewiem czy się starać

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

jeśli coś źle policzyłem, prośba o info :)

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

OK, podsumowanie LT w odpowiednich tematach na forum :)

@  iks : (02 luty 2019 - 10:09 )

podliczenie LT w przyszłym tygodniu :) ale jesteście w gorącej wodzie kąpani :D

@  Tymg : (01 luty 2019 - 06:08 )

Panie iks znowu Pan milczy, gdy pada pytanie o klasyfikacje ligi typerów.

@  spursik : (30 styczeń 2019 - 09:04 )

Czy jest sens typować w Lidzę Typerów? Bo już mamy prawie luty i cisza co do poprzednich miesięcy! Jakaś klasyfikacja albo coś podobnego

@  iks : (22 styczeń 2019 - 08:45 )

zapraszam do zabawy w Lidze Typerów - obstawiamy zwycięzców w All-Star Game 2019! http://forum.nhl.com...?showtopic=7574

@  iks : (01 styczeń 2019 - 11:09 )

witajcie w Nowym Roku! Wszystkiego dobrego :)

@  Paolo : (04 grudzień 2018 - 09:09 )

Szkoda, że tak późno, liczyłem na 20-21. Ciekawe jaka będzie nazwa, wśród faworytów jest Seattle Kraken :D

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

ciekawe czy drużynę NBA też przywrócą w Seattle ;)

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

i będzie drużyna w Seattle od sezonu 2021-22 :D

@  wqjtek : (01 grudzień 2018 - 06:30 )

Myślałem że w moim życiu nie będzie już klubu NHL dla którego będę czuł większą niechęć niż do Pingwinów, a tu proszę TML i długo długo nic :D

@  Pershing : (01 grudzień 2018 - 10:09 )

Wilson z zawiasów wrócił xDDD

Zdjęcie

NCP Yahoo Fantasy 2011/2012

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
621 odpowiedzi w tym temacie

#41 -V-

-V-

Broad Street Bully

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 1295 postów
  • UZ:B.Hull, R.Hextall
  • UD:Philadelphia Flyers

Napisano 19 wrzesień 2011 - 04:11

U mnie finansowo przecietnie - $81,059,524, oszczednosci na poczatku sezonu przydadza sie przed trade deadline ;)

#42 zdolny

zdolny

NHL fever!

• Redaktor
  • PipPipPip
  • 1985 postów
  • UZ:M.Lucic, C.Ward, R.Luongo
  • UD:Boston Bruins
  • GG:1149072
  • Liga Typerow: retired

Napisano 20 wrzesień 2011 - 01:00

Kto opisze 9-ta? Moze ktos niepiszacy do tej pory? V, Casefikis?

DeepForest Deers:
Liga YFHL 2008/2009: RS - 4, PO - 5<>JRHL 2009/2010: RS - 2, PO - 7
JRHL 2010/2011: RS - 4, PO - 6<>JRHL 2011/2012: RS - 1, PO - 2
JRHL 2012/2013: RS - 11, PO - 11<>JRHL 2013/2014: RS - 4, PO - 4

JRHL 2014/2015: RS - 6, PO - 6<>JRHL 2015/2016: RS - 3, PO - 1

JRHL 2016/2016: RS - ?

Windsor Sentinels:
NHL.com.pl 2009/2010: RS - 7, PO - 8
<>NHL.com.pl 2010/2011: RS - 8, PO - 7
NHL.com.pl 2011/2012: RS - 9, PO - ;)<>NHL.com.pl 2012/2013: RS - 5, PO - 2
NHL.com.pl 2013/2014: RS - 6, PO - 7<>2014/2015: RS - 3, PO - 2

2015/2016: RS - 3, PO - 2

#43 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3599 postów
  • UZ:Sedinowie, C. Giroux, E. Lack
  • UD:Canucks, Comets, Blue Jackets, MODO

Napisano 20 wrzesień 2011 - 03:54

Moze ktos niepiszacy do tej pory? V, Casefikis?

:nod:

Yosemite Howlers (2003-2013)            Vancouver Maroons / Swift Foxes (2013- )

sc.gif  sc.gif   sc.gif  sc.gif                                                 sc.gif  sc.gif

03/04  06/07 08/09  10/11                                 14/15  15/16

#44 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów
  • UZ:P.F., M.D., G.L., N.M., J.M., S.W.
  • UD:Colorado Avalanche, Pittsburgh Penguins
  • GG:4130783
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 21 wrzesień 2011 - 09:28

Chlopaki sie nie kwapia (shame on you, szczegolnie Vulcan ;) ), wiec poki co ja ocenie swoj draft.

R1#4 Niklas Backstrom - w optymistycznym planie mial do mnie dotrwac Niemi (na Thomasa i Price szczerze powiedziawszy nie liczylem), niestety z optymizmu niewiele wyszlo. Pozostala trudna decyzja kogo brac. Najchetniej wzialbym Hillera, ktory moim zdaniem gra w najlepszej ekipie z dostepnych bramkarzy poza Rolosonem, ale dziadka nie chcialem. Hiller, to jednak ryzyko vertigo, wiec odpuscilem. Kiprusoffa mam w innej lidze i wiem, ze choc W bylo sporo, to w innych kategoriach gorzej. Anderson - zbyt czesto przeklinalem jego forme w ostatnim sezonie, zeby az tak zaszalec. Padlo wiec na Backstroma. Mysle, ze Wild beda lepsi niz rok temu i nie bede zalowal tej decyzji.

R2#21 Lubomir Visniovsky - po pierwszym wyborze plan na ta runde byl taki, aby brac kogos z dwojki RW - Briere, Franzen. Niestety podlosc ludzka nie zna granic i bezczelnie mi ich ukradziono. Kolejnym RW, ktorego chcialem byl Bryan Little, z racji potencjalu (30G, moze 30A) i przede wszystkim FW. Posiadajac Malkina i brzydkiego numeru w postaci Sharpa na C, ta kategoria moze byc dla mnie klopotliwa. Trzeba wiec bylo o nia walczyc. Little na druga runde to za wysoko, postanowilem zaczekac i brac BPA. Obroncow takich jak Visnia wielu nie ma, wiec Lubo dolaczyl do ekipy.

R4#44 Bryan Little - powody jego wziecia opisalem powyzej, pojawilo sie stwierdzenie, ze duety sa niebezpieczne (Little +Kane), bo jak minusuja to obaj. Nigdy sie nie balem duetow (kilka sezonow Lecavalier+St. Louis) i nadal sie nie boje. Minusuja obaj? Owszem, ale czesto jak jeden ma G, to drugi A, wspolnie zbieraja PPP, a i plusy takze zbieraja razem. Moim zdaniem korzysci posiadania duetu przewazaja nad negatywami.

R4#45 Brooks Laich - dwa wybory pod rzad, do Little dobieramy kolejnego pana na L - Brooksa Laicha. Solidnosc to pierwsze slowo, ktore kojarzy mi sie z Brooksem, stac go na 50 punktow, dorzuci troche FW, HITY, baaardzo przydatny zawodnik.

R4#47 Jose Theodore - robimy wymiane z Howlers i podnosimy sie w drafcie, aby siegnac po Jose Theodore. Backstrom nie dal mi 100% spokoju w bramce, potrzebowalem siegnac po trzeciego startera. Jose byl najlepszym z dostepnych, Panthers wzmocnieni przed sezonem, siegam wiec po bylego bramkarza Habs, AVS, Caps i Wild. Sporo tych klubow Theo juz zaliczyl, w Wild spisywal sie naprawde dobrze, licze na powtorke w Panterach.

R7#84 Ryan Suter - oczekiwanie na kolejny wybor to byla wiecznosc. Niemal 40 zawodnikow "spadlo" zanim moglem po raz kolejny wybierac. Niestety znikali tez gracze, ktorych chcialem (Setoguchi, Ott, Mueller, Girardi, Larsson). Po raz drugi w tym drafcie, nie widzac lepszej opcji na te runde stawiam na bardzo dobrego obronce. Suter, to potencjal na 40 punktow, asysty w PP, powinien plusowac. Hitami i Blokami ligi nie podbije, ale o te kategorie zadbam w kolejnych rundach.

R8#88 Drew Stafford - gdyby byl dostepny Peter Mueller, to bym go bral z tym numerem, aby symbolicznie przyniesc mu troche szczescia w nadchodzacym sezonie! Muellera nie bylo, wzialem wiec Stafforda, ktorego mialem upatrzonego od poczatku draftu. Dziwie sie, ze dotrwal tak daleko. Nizej jak do drugiej linii bardzo wzmocnionych Sabres nie spadnie a juz w ostatnim sezonie pokazal na co go stac.

R8#93 Magnus Paajarvi - bez watpienia to jeden z moich ulubionych graczy nie grajacych w AVS, czy Pens. licze na dobry drugi sezon, na tyle dobry aby zagrozic pozycji Evandera Kane w keeperze.

R8#94 Patrik Berglund - to chyba byla najlepsza runda tego draftu dla mnie. Trafilem i zatopilem wszystkich graczy, ktorych chcialem. Obecnosc Berglunda tak daleko w drafcie byla dla mnie zaskoczeniem, po bardzo dobrej drugiej polowie poprzedniego sezonu w jego wykonaniu. Jak sie okazalo zasadzalo sie na niego kilku menegerow - milo mi, ze bylem najszybszy. Oczekuje kolejnego sezonu z okolo 60 punktami i poprawy w buliku.

R9#97 Cal Clutterbuck - Balaganiarski Koziol ponownie u mnie, po krotkim okresie, kiedy byl "mercenary" u Halifax vel Windsor. Licze, ze teraz narobi sporo balaganu w ich szeregach. Okazje do tego bedzie mial juz na starcie sezonu. 20 hitow w pierwszym tygodniu to minimalna norma, ktora musi wyrobic!

R10#117 Brooks Orpik - jak Robin przy Batmanie, tak Brooks Orpik, bedzie dzielnie sekundowal Clutterbuckowi w dziele zniszczenia rywali. Punkty w jego wypadku sa raczej statystyka marginalna, ale HIT, BLK, + i PIM powinien wspierac. Rozwazalem jego lub Marca Staala na te runde, nie wiedzac, ze Staal (menedzer Howlers pewnie tez o tym nie wiedzial) wciaz odczuwa skutki wstrzasu mozgu. Orpik mial operacje przepukliny sportowej, ale na 6 pazdziernika powinien byc gotowy.

R12#141 Zach Bogosian - niewatpliwie mam do niego slabosc, bo co roku laduje w moim skladzie. W tamtym sezonie dramatycznie z nim przestrzelilem biorac bodajze w 4 rundzie. Teraz runda 12 a zatem wybor jest bezpieczny jak ssiadle mleko na kaca. Chodza sluchy, ze Big Fat Dustin Byfuglien ma byc znowu napastnikiem, co otwiera przed Zachem szanse na gre w pierwszej parze obroncow z Enstromem i w PP. Oby tak bylo i oby Zach te szanse wykorzystal.

R13#148 Jonathan Huberdeau - ostatnia runda, wiec szalejemy. Hubie nie ma kontraktu z Panthers, duze szanse, ze wyleci do juniorow, ale jak dla mnie w tej rundzie ryzyko zadne. Low risk, high reward. Jak Johnny, jakims cudem zalapie sie do skladu i potwierdzi umiejetnosci z QMJHL, to moze byc bardzo oplacalny ruch. Jak nie bedzie go w Panterach, to na jego miejsce znajdzie sie zmiennik z waivers.

Z draftu jestem zadowolony, a czy przelozy sie to na spodziewane wyniki, zobaczymy w sezonie.

Mackforme.jpg

Razor!

Sig by Patrik - Big Thanks!

#45 -V-

-V-

Broad Street Bully

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 1295 postów

Napisano 21 wrzesień 2011 - 02:16

Kto opisze 9-ta? Moze ktos niepiszacy do tej pory? V, Casefikis?

:nod:

Chlopaki sie nie kwapia (shame on you, szczegolnie Vulcan ;) ), wiec poki co ja ocenie swoj draft.

No dobra, skoro tak sie czepiacie, to zrobie 9ta ;)

Edit: 9ta:
97. Deadwood Outlaws (od Brooklyn Bravehearts, via Howlers) - Cal Clutterbuck
Clutterbuck to (jak zawsze) dobry wybor w poznych rundach – w hitach moze nie miec rownych, a jesli znow bedzie mial 19G, to nawet nie bedzie ciezarem w innych statystykach (to, ze tym razem moze nie byc dla niego miejsca w PP2, nie ma znaczenia – i tak mial tylko 5ppp).

98. Nanisivik Conquerors - T.J. Oshie
W tym momencie mam trzech C, a dostepni w drafcie sa juz praktycznie sami specjalisci, injury-riski i prospekci. C bylo w tym roku dosyc plytka pozycja. Oshie to dobry pick pod warunkiem, ze utrzyma sie na srodku, bo jako skrzydlowy jest pickiem na trzy rundy dalej.

99. Port Hope Sailors (od Boston Beavers, via Paninaros, Beavers) - J-S. Giguere
Osobiscie uwazam, ze Varlamov bedzie jedynka, a kariera Giguere’a jest juz w zasadzie skonczona, ale zabezpieczenie na bramce zawsze jest dobrym pomyslem.

100. Yosemite Howlers (od Deadwood Outlaws, via Howlers, via Outlaws - wanka wstanka!) - Jussi Jokinen
LW na 55 punktow w pelnym sezonie, gra w PP i czasem jest wystawiany do wznowien? BPA, jesli uwzgledni sie niskie ryzyko spadku formy.

101. Quebec Quails (od Kings of El Segundo) - Mark Dekanich
Jeden z najbardziej zaskakujacych pickow tego draftu. W AHL Dekanich zachwycal, a Mason nie moze byc pewny bycia numerem jeden przez caly sezon, jesli nie odzyska formy ze swojego pierwszego sezonu. A ja uwazam, ze nie odzyska.

102. Windsor Sentinels - Antoine Vermette
Drugi Jacket z rzedu i drugi center w tej rundzie. Tony mial olbrzymia wartosc jako LW, jako C jest imho przecietnym zawodnikiem z ponad przecietnymi FW i HT.

103. Toronto Marlboroughs - Tim Connolly

Trzeci center rundy – jak juz pisalem, w tym momencie srodek byl juz bardzo plytki. Ostatni pelny sezon Timmy’ego to 02/03 z Buffalo (James Patrick mial wowczas 39 lat i gral calkiem niezle, Miro Satan mial 27 lat, a Ryan Miller nie byl jeszcze starterem). W Sabres jak juz gral (tj. okolo pol kazdego sezonu), to grywal niezle.

104. Toronto Paninaros (od Winnipeg Rustlers, via Beavers) - Scott Gomez
Gorszego sezonu niz poprzedni raczej nie bedzie juz mial. Nie wiadomo tylko czy bedzie mu sie chcialo miec lepszy przed 2014 rokiem. Wolalbym Boyle’a, Stepana albo Fishera.

105. Port Hope Sailors - Troy Brouwer
Hitter, ktory potrafi zdobywac punkty, bedzie w TOP6 Caps, ma juz doswiadczenie w grze z gwiazdami i moze potencjalnie zyskac dwupozycyjnosc? Gotow bylem zlamac dla niego swoje zasady i wziac go jako czwartego zawodnika Caps.

106. Brooklyn Bravehearts (od Quebec Quails) - Andrew Brunette
Zastapi Brouwera w pierwszym PP Hawks i chyba w pierwszej linii. W dniach draftu bylem do niego bardzo sceptycznie nastawiony, ale teraz wyglada na to, ze moze byc czarnym koniem tej rundy.

107. Toronto Paninaros - Mikael Samuelsson

Wydaje mi sie, ze 30G nie powtorzy, ale powrot w okolice 55pts jest realny. Bezpieczny pick nawet mimo tego, ze Kesler zacznie sezon na IR.

108. Boston Beavers (od Yosemite Howlers) - Brian Boyle

G, FW, hity i nawet troche blokow (z napastnikow tylko Mike Fisher mial wiecej). Martwi tylko jego icetime – moze skonczyc w czwartej linii. Dobry pick, ale z podobnych zawodnikow wolalbym Fishera ze wzgledu na czas gry i PPP.

W sumie 5 centrow, 2 bramkarzy, 3 RW i 2 LW. Jedna z dwoch rund (obok pierwszej), w ktorej nie zostal wybrany obronca.

Steal: Brouwer/Brunette
Bust: Connolly/Gomez

#46 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów

Napisano 21 wrzesień 2011 - 03:37

Dzieki Case i wzieciu przez niego Dekanicha, wylowilem go sobie w lidze dynasty, w ktorej gram i gdzie mam problem z bramka. Moze inaczej, jeszcze nie mam problemu, bo posiadam: Luongo, Schneidera, Brodeura, Giguere a na farmie Visentina i Ortio, ale dla Brody moze to byc ostatni sezon a jak Schneider nie pojdzie gdzies na "jedynke" to jestem w "czarnej". Dodalem wiec do tego skladu Dekanicha (za stary na farme, wiec jest w glownym skladzie) i mocno licze na to, ze Mason posypie sie jak bierki a Dekanich zostanie jedynka w Jackets na lata :)

Mackforme.jpg

Razor!

#47 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3599 postów
  • UZ:Sedinowie, C. Giroux, E. Lack
  • UD:Canucks, Comets, Blue Jackets, MODO

Napisano 21 wrzesień 2011 - 04:12

Co jak co, ale wybor Dekanicha przez Pawla nie byl dla mnie zaskakujacy. Tym bardziej, ze ww. wybor byl jego przedostatnim. Zareczam, ze do #156 Dekanich by sie nie ostal. Znam co najmniej jednego GMa, ktory by go wczesniej wybral ;)

Dekanich = ekipa szkolaca bramkarzy w NSH = swietna rekomendacja. Vokoun, Rinne - wiadomo. Ellis, C. Mason najlepsze lata gry notowali w barwach Preds. Teraz jest swietny backup Lindback, bedzie Chet Picard, a przeciez Dekanich blyszczal na farmie (SV% 93,1 w 43 wystepach!). Przez ostatnie lata stracilem wiare w Steve The TV Masona i uwazam, ze Dekanich moze go szybko zdetronizowac.

Yosemite Howlers (2003-2013)            Vancouver Maroons / Swift Foxes (2013- )

sc.gif  sc.gif   sc.gif  sc.gif                                                 sc.gif  sc.gif

03/04  06/07 08/09  10/11                                 14/15  15/16

#48 Casefikis

Casefikis

Music City Miracle

• Administrator
  • PipPipPip
  • 1170 postów
  • UD:Nashville Predators

Napisano 21 wrzesień 2011 - 04:26

Opisze kolejna runde, ale raczej dopiero jutro, w dodatku dosc pozna pora.

Quebec Quails (2005-2014)
Owieczkin - Crosby - Hossa, Weber - Karlsson, Rinne

#49 Padamk

Padamk

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 332 postów
  • UZ:Mats Sundin
  • UD:Toronto Maple Leafs
  • Liga Typerow: II

Napisano 21 wrzesień 2011 - 08:05

62. Toronto Paninaros - Siergiej Bobrowski
Zdecydowanie przestrzelony ruch. Bobrovsky prawdopodobnie wyladuje na caly sezon w AHL, bo nie po to Flyers podpisali Bryzgalowa. W kadrze jest jeszcze Leighton, a wiec urodzony backup

Nie bylbym tego taki pewien :) Gerber tez niby urodzony backup, a jednak to jego zeslalo Edmonton do AHL dajac grac Dubnykowi w pierwszej druzynie rok temu. Licze, ze Siergiej tez troche pogra ..

Użytkownik Padamk edytował ten post 21 wrzesień 2011 - 08:15

Yahoo Fantasy nhl.com.pl <--> TORONTO PANINAROS <-->
C: Bergeron, Bozak
LW: Landeskog, Zetterberg,
RW: Carter (?), Heatley (?),
D: Letang, Kronwall, Josi
G: Quick, Bobrovsky,
--------------------------------
History:
2011/12.regular season 10th / playoff - ......... 2010/11.regular season 6th / playoff 2th
2009/10.regular season 10th / playoff - ......... 2008/09.regular season 3rd / playoff 5th
2007/08.regular season 1st / playoff 4th ........ 2006/07.regular season 2nd / playoff 4th
2005/06.regular season 9th / playoff - ........... 2003/04.regular season 3rd / playoff 5th

#50 zdolny

zdolny

NHL fever!

• Redaktor
  • PipPipPip
  • 1985 postów

Napisano 22 wrzesień 2011 - 11:04

Ale w tym roku obrodzilo zawodnikami dwupozycyjnymi. Jak chyba nigdy w historii Y!

Zmienia to sile wielu zespolow, ot co.

DeepForest Deers:

Windsor Sentinels:

#51 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów

Napisano 22 wrzesień 2011 - 11:35

Ale w tym roku obrodzilo zawodnikami dwupozycyjnymi. Jak chyba nigdy w historii Y!

Malkin C,RW, Sharp C,LW, Little C,RW

I like to move it move it, you like to move it .

Po dlugim i doglebnym procesie tentegowania w glowie... stwierdzam, ze to swietna wiadomosc

Dołączona grafika

Mackforme.jpg

Razor!

#52 zdolny

zdolny

NHL fever!

• Redaktor
  • PipPipPip
  • 1985 postów

Napisano 22 wrzesień 2011 - 11:37

Po dlugim i doglebnym procesie tentegowania w glowie... stwierdzam, ze to swietna wiadomosc

Nie wypada sie nie zgodzic. U mnie co prawda tylko Vermette dostal LW, ale jesli bedzie stawal do FW tak, jak w ubieglym roku to mi wystarcza.

A B.Marchand jak mial tylko C, tak tez ma nadal :). Niechec Y! co do niego jest niesamowita.

DeepForest Deers:

Windsor Sentinels:

#53 -V-

-V-

Broad Street Bully

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 1295 postów

Napisano 22 wrzesień 2011 - 11:45

Heniek Z. - C/LW, Olek S. - LW/RW, Skinny Jeff - C/RW, TJ O-shit C/RW, Vinny C/LW, Cole LW/RW :D Czekam jeszcze na kogos z duetu z Islanders - Grabner ma grac LW mimo ze jest oficjalnie RW, a widzialem oficjalne rostery, w ktorych Nino jest LW, mimo ze grac bedzie na RW.

Zreszta z wymiana Omarka na Nino czekalem od paru dni az ktorys z moich dostanie dodatkowe LW. Stawialem jednak na Grabnera a nie Semina :)

Yahoo wzielo sobie do serca nasze narzekania :)

#54 zdolny

zdolny

NHL fever!

• Redaktor
  • PipPipPip
  • 1985 postów

Napisano 22 wrzesień 2011 - 11:50

Poza tym sporo zawodnikow na FA, po dodaniu drugiej pozycji, jest lakomym kaskiem do wziecia... Ech, dylematy GM :).

DeepForest Deers:

Windsor Sentinels:

#55 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów

Napisano 22 wrzesień 2011 - 12:04

na Nino czekalem od paru dni az ktorys z moich dostanie dodatkowe LW.

Oddawaj! Chowalem go sobie jako alternatywe dla Huberdeau ;)

Mackforme.jpg

Razor!

#56 Miki

Miki

Advanced Member

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 1891 postów
  • Interests:sport, polityka
  • UZ:John Tavares
  • UD:NY Islanders

Napisano 22 wrzesień 2011 - 01:14

u mnie na razie tylko McDonald - czekam na Eliasa, Burrowsa, Benna i Setoguchiego;))

usa-john-tavares_1.jpg?itok=cWNi78Tt

#57 -V-

-V-

Broad Street Bully

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 1295 postów

Napisano 22 wrzesień 2011 - 01:19

Oddawaj! Chowalem go sobie jako alternatywe dla Huberdeau ;)

To chyba za slabo schowales :D

#58 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów

Napisano 22 wrzesień 2011 - 02:26

King Julian oglasza kolejna zabawe porownawcza :)

Sumujemy osiagniecia naszych graczy z poprzedniego sezonu, zeby pokazac kto ma najwiekszego palera i bedzie godny tego aby w sytuacji jak Krolowi Julianowi zdretwieje reka machac za niego

Maurice, reka mi zdretwiala, machaj za mnie.. Szybciej ty leniwa malpo!

G 322
A 565
Plus/Minus 15
PIM 724
PPP 294
SHP 18
GWG 43
SOG 3340
FW 2883
HIT 1607
BLK 1004
W 73
GAA 2,56
SV 3915
SV% 91,7
SO 7

GAA i SV% wyliczalem troche malo metodologicznie, sumujac osiagniecia trzech bramkarzy w tych kategoriach i dzielac przez trzy. Do wynikow nie dolaczyl sie Jonathan Huberdeau, ktory (leniwa malpa!) postanowil blakac sie w juniorach i czekac na draft, zamiast pomnazac chwale Krola Juliana ;)

Kto nastepny? Wzywamy kradziejow Vulcana i zdolnego do chwalenia sie!

Dołączona grafika

Mackforme.jpg

Razor!

#59 zdolny

zdolny

NHL fever!

• Redaktor
  • PipPipPip
  • 1985 postów

Napisano 22 wrzesień 2011 - 03:26

Kto nastepny? Wzywamy kradziejow Vulcana i zdolnego do chwalenia sie!

Hmmm... widac, ze pracujesz jak Krol Julian, bo prawdziwi fachowcy czyli

Dołączona grafika

zrobiliby to tak:

Dołączona grafika

oraz tak:

Dołączona grafika

:D

DeepForest Deers:

Windsor Sentinels:

#60 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów

Napisano 22 wrzesień 2011 - 06:49

To teraz jako prawdziwy fachowiec wylicz srednia wazona abym mogl okreslic, kto bedzie machal za mnie jak mi reka zdretwieje :)

Mackforme.jpg

Razor!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych