Skocz do zawartości

Zdjęcie

Toronto Maple Leafs 2014/2015 oraz 2015/2016

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

#61 Cichy Bob

Cichy Bob

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1709 postów
  • Interests:Eat, Sleep, Hockey
  • UZ:Lindros,Seguin, Tavares
  • UD:Leafs
  • GG:2887827
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 02 sierpień 2015 - 05:13

A tymczasem Bernier przedłuża dobry kontrakt na dwa lata bo wart tylko 8,3 mln dolarów.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Deadwood Outlaws:

C: 
LW: 
RW:  
D:
G: 
IR: 

#62 Adrian5

Adrian5

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 2755 postów
  • UZ:Jonathan Toews
  • UD:Chicago Blackhawks
  • Liga Typerow: Polfinal Konferencji w sezonie 2011/12

Napisano 11 luty 2016 - 09:16

Ostatnio formacje kilku drużyn wyglądają nie najciekawiej m.in. Devils czy bottom six Penguins, lecz dzisiejszy skład Maple Leafs chyba bije wszystko 

Michael Grabner - Peter Holland - Leo Komarov

Colin Greening - Mark Arcobello - P.A. Parenteau

Daniel Winnik - Nick Spaling - Brad Boyes 

Josh Levio - Byron Froese - Richard Clune

:ohmy:

• PAWEX lubi to

2u7uomo.jpg

#63 bukaj22

bukaj22

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 938 postów

Napisano 15 luty 2016 - 01:52

Przepraszam ale czemu ma służyć ten wpis ? Tak po prawdzie Liście są w przebudowie drugi sezon i trzeba jeszcze trochę czasu, by powstał tam dobry zespół. Nie mniej pod okiem Babsa jestem pewien, ze taki powstanie już wkrótce. 

Może zamiast pastwić się nad Liśćmi przypomnimy sobie kim dysponowali Hawks, gdy tankowali ? 

Łatwo być kibicem, gdy ekipa zgarnia kolejne Puchary, natomiast, gdy jest się na dnie, to pamięć z lekka zawodzi....

http://www.hockey-re...s/CHI/2004.html

#64 Adrian5

Adrian5

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 2755 postów
  • UZ:Jonathan Toews
  • UD:Chicago Blackhawks
  • Liga Typerow: Polfinal Konferencji w sezonie 2011/12

Napisano 15 luty 2016 - 12:59

Przepraszam, ale o co Ci chodzi? Szukasz sensacji tam gdzie jej nie ma, albo na siłę chciałeś się do czegoś przyczepić. Podałem jedynie obecny skład Toronto, który wygląda dość specyficznie m.in. ze względu na kontuzje, a Ty piszesz o jakimś pastwieniu się...Kwestie o Hawks sobie daruje. 

PS: Jeśli chciałeś się do czegoś "dowalić" to już bardziej polecałbym Ci mój ostatni wpis o Maple Leafs w zakładce Sabres - chyba, że zorientowałeś się, że to była zwykła sytuacyjna uszczypliwość, a nie żadne pastwienie się. Dla mnie EOT, bo czuje, że tłumacze się z jakiejś kompletnej głupoty. 

2u7uomo.jpg

#65 koperix1

koperix1

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 880 postów
  • Interests:Oczywiscie Hokej, w kazdym wydaniu.
  • UZ:Shane Doan, Mike Modano
  • UD:Arizona (Phoenix) Coyotes

Napisano 15 luty 2016 - 02:03

hahaha co do tych słabych składów to bym tak nie przeginał z tym Toronto bo jak sobie pomyślę, co musiał Tippett wystawiać po TD w zeszłym sezonie, to aż teraz mi się śmiać chce. Ot np. Chipchura jako 1C, Arcobello jako 2C Erat w pierwszym ataku, Moss w drugim, o 3-4 linii to już nawet nie będę wspominać, bo to gracze, którzy nie są specjalnie smacznymi kąskami dla ekip z AHL.

Żeby to się za szybko nie powtórzyło w dolinie słońca :D

#66 Roggi

Roggi

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 543 postów
  • UZ:Pawel Dacjuk
  • UD:Detroit Red Wings, Sborna

Napisano 16 luty 2016 - 01:37

Przepraszam, ale o co Ci chodzi? Szukasz sensacji tam gdzie jej nie ma, albo na siłę chciałeś się do czegoś przyczepić. Podałem jedynie obecny skład Toronto, który wygląda dość specyficznie m.in. ze względu na kontuzje, a Ty piszesz o jakimś pastwieniu się...Kwestie o Hawks sobie daruje.

Bukaja zżera zazdrość, że Hawks pod Bowmanem kolekcjonują kolejne puchary, a Detroit ledwo co do play off mogą się załapać. Nie wie też chyba jak Red Wings zbudowali swoją potęgę (nie, nie hodowali tych graczy na drzewach :laugh: ) skoro czepia się Chicago o tankowanie :sleep2: .

• patiw lubi to

#67 Linux_Fan

Linux_Fan

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 268 postów
  • Interests:Widzew Łódź
    FC Barcelona
    Pittsburgh Penguins
  • UZ:Mario Lemieux
  • UD:Pittsburgh Penguins

Napisano 24 kwiecień 2016 - 12:02

Dopiero się zorientowałem, że Toronto w przyszłym sezonie będzie mieć nowe logo nawiązujące do tego z lat 38-67 ubiegłego wieku. IMO jest ohydne.

Zarejestrowany uzytkownik Linuksa #437555
Zarejestrowany komputer #343538

Mario Lemieux moments
stanley_cup.gif 1991, 1992, 2009, 2016

#68 Strong

Strong

Blue & White Heart

• Redaktor
  • PipPipPip
  • 3383 postów
  • Interests:HOCKEY!
    Toronto Maple Leafs
    St.Louis Blues
  • UZ:Mats Sundin #13 C
  • UD:Toronto Maple Leafs
  • Liga Typerow: retired

Napisano 24 kwiecień 2016 - 07:27

Dopiero się zorientowałem, że Toronto w przyszłym sezonie będzie mieć nowe logo nawiązujące do tego z lat 38-67 ubiegłego wieku. IMO jest ohydne.

Serio? 

Jeśli chodzi o mnie to jestem bardzo zadowolony nawiązaniem do przeszłości i zgrabnym połączeniem tego z lekką nutką nowoczesności.. to logo to jak ikona dla fanów Leafs, kojarzy się z najlepszymi czasami dla klubu i sukcesami.. jak czytałem opinie fanów + dużą liczbę sond (the star, sportsnet, etc) to zdecydowana większość była albo zachwycona albo po prostu zadowolona... dziwi mnie zatem taka opinia.. 

jakby co oto nowe logo:

logos_b-w_620x350.jpg

Maple Leafs PL na facebooku

"I miss going to the rink, the new season, I miss driving to the ACC with a knot in my stomach before a big game. But the thing I miss most are the people in Toronto. The spirit that lives in the city, people who care about each other and their Leafs. No fans are more passionate about their team. For me to play the sport I love in the hockey capital of the world, I wouldn't trade those memories."

#69 Linux_Fan

Linux_Fan

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 268 postów
  • Interests:Widzew Łódź
    FC Barcelona
    Pittsburgh Penguins
  • UZ:Mario Lemieux
  • UD:Pittsburgh Penguins

Napisano 27 kwiecień 2016 - 10:27

Serio. Dla mnie wygląda źle, a przynajmniej znacznie gorzej w porównaniu z poprzednim. Ale może jestem dziwny, bo obecne/stare logo Penguins też mi się nie podoba. Dla mnie kultowe jest to, w którym Pens grali, gdy zaczynałem im kibicować.

3102.png

Zarejestrowany uzytkownik Linuksa #437555
Zarejestrowany komputer #343538

Mario Lemieux moments
stanley_cup.gif 1991, 1992, 2009, 2016

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych