Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  Hellraiser : (22 marzec 2019 - 09:19 )

No i Flames jako pierwsi na Zachodzie w PO :D ;D

@  Hellraiser : (22 marzec 2019 - 09:18 )

Taki fajny sezon...indywidualne wyniki graczy jak w polowie lat 90-tych...szkoda że na forum hula wiatr...

@  iks : (19 marzec 2019 - 08:50 )

jest i week 25 :)

@  iks : (13 marzec 2019 - 08:20 )

week 24 można już typować :)

@  iks : (04 marzec 2019 - 05:59 )

zaczynamy typowanie w LT w marcu :)

@  iks : (20 luty 2019 - 06:32 )

można już typować ostatni tydzień lutego w naszej LT :)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:04 )

jakaś hokejowa książka powinna się znaleźć ;)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

a jeśli chodzi o nagrodę to zastanowimy się nad jakąś jeśli frekwencja będzie odpowiednia :D

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

week 20 dostępny do typowania :)

@  spursik : (07 luty 2019 - 11:46 )

Jest jakaś nagroda przewidziana :smile: bo niewiem czy się starać

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

jeśli coś źle policzyłem, prośba o info :)

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

OK, podsumowanie LT w odpowiednich tematach na forum :)

@  iks : (02 luty 2019 - 10:09 )

podliczenie LT w przyszłym tygodniu :) ale jesteście w gorącej wodzie kąpani :D

@  Tymg : (01 luty 2019 - 06:08 )

Panie iks znowu Pan milczy, gdy pada pytanie o klasyfikacje ligi typerów.

@  spursik : (30 styczeń 2019 - 09:04 )

Czy jest sens typować w Lidzę Typerów? Bo już mamy prawie luty i cisza co do poprzednich miesięcy! Jakaś klasyfikacja albo coś podobnego

@  iks : (22 styczeń 2019 - 08:45 )

zapraszam do zabawy w Lidze Typerów - obstawiamy zwycięzców w All-Star Game 2019! http://forum.nhl.com...?showtopic=7574

@  iks : (01 styczeń 2019 - 11:09 )

witajcie w Nowym Roku! Wszystkiego dobrego :)

@  Paolo : (04 grudzień 2018 - 09:09 )

Szkoda, że tak późno, liczyłem na 20-21. Ciekawe jaka będzie nazwa, wśród faworytów jest Seattle Kraken :D

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

ciekawe czy drużynę NBA też przywrócą w Seattle ;)

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

i będzie drużyna w Seattle od sezonu 2021-22 :D

Zdjęcie

Ogloszenie: etat w fantasy do wziecia!

• Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 01 wrzesień 2012 - 02:23

Rozpisuje konkurs dla osob zainteresowanych byciem "trenerem" (pomoc w drafcie, biezace prowadzenie zespolu, waivers, wsparcie strategiczne w decyzjach odnosnie keepera i wymian w sezonie) w prowadzonym przeze mnie zespole w lidze fantasy NHLcompl (Kings of El Segundo).

Chetnych do zmierzenia sie z zadaniem, ktore wyloni zwyciezce, prosze o zglaszanie sie w tym watku (jak najszybciej). Proces selekcji / realizacji konkursu chcialbym zaczac w poniedzialek :). Dzieki.

#2 Orchi

Orchi

Stars fan

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1207 postów
  • Interests:Sport, Muzyka, Motoryzacja, Książki
  • UZ:Dats, Fiddler
  • UD:Stars
  • GG:2358121

Napisano 01 wrzesień 2012 - 05:10

Chetny ;)
Dołączona grafika

#3 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 02 wrzesień 2012 - 07:43

Nadal jest szansa zawalczyc o to lukratywne stanowisko, odwagi! :)

#4 Satyr

Satyr

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • UZ:Owen Nolan
  • UD:Toronto Maple Leafs

Napisano 02 wrzesień 2012 - 08:54

A tam, najwyzej jak zaczne sie znowu zajmowac kilkoma powaznymi ligami fantasy, to bede musial czesciej do domu wracac z kwiatami ;) Tak to bywa, gdy zona nie podziela fascynacji meza :D
Wiec zglosze sie i ja. Niech Orchi nie ma za latwo ;)

Here's a name for you nostalgia fans: Clarence "Screaming Buffalo" Swamptown. I'll never forget an exclusive interview in which Swamptown revealed that he calls his hockey stick the "Big Tomahawk," and he usually refers to the opposing players as "the little scalps".

Syracuse Buldogs  NHLcompl

C: Eric Staal, Henrik Zetterberg [C/LW], Jeff Carter [C/LW/RW], Patrick Kane [C/RW], Martin Hanzal, Ryan Nugent-Hopkins

LW: Gabriel Landeskog, Ondrej Palat, Andrew Ladd

RW: Kyle Okposo, Phil Kessel

D: Kris Letang, Niklas Kronwall, Jonas Brodin, Ryan Suter

G: Jonathan Quick, Mike Smith, Steve Mason

#5 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 03 wrzesień 2012 - 03:32

Dobrze zatem, mamy trzech chetnych (o ile tajemniczy "trener", ktory zglosil sie przez PM-a nadal potwierdza swoj akces): Orchi, Satyr i "tajemniczy".

Oto pierwsze z trzech zadan dla Was, ktore wyloni przyszlego trenera Kings of El Segundo:

Zad. 1

Z podanej nizej szerokiej kadry na zakonczenie ubieglego sezonu, zaproponuj graczy do naszego keepera, wg zasady: G - D1, D2 - LW, C, RW, joker (dowolny niebramkarz), mlodzik (mniej niz trzy sezony w lidze, moze byc bramkarz). Nie pisz o statsach, ale korzystaj z nich, pamietaj o roli w aktualnych zespolach NHL, kontuzjach, wieku graczy, prognozowanym TOI, etc.

Potrzebuje od tej trojki "trenerow" osmiu nazwisk na jutro do godz. 15:00 wylacznie PM-em. Jutro po poludniu przedstawie wyniki zadania nr 1 i przedstawie zadanie nr 2.

Dzieki, powodzenia!

Sklad szerokiej kadry Kings of El Segundo, wszyscy gracze maja aktualne kontrakty do poczatku nowego sezonu NHL :):

Ryan Kesler (Van - C)
Pavel Datsyuk (Det - C,LW)
Scott Hartnell (Phi - LW)
Logan Couture (SJ - C,LW)
Radim Vrbata (Pho - RW)
Dustin Brown (LA - LW,RW)
Zdeno Chara (Bos - D)
Filip Kuba (Ott - D)
Dmitry Kulikov (Fla - D)
Dan Boyle (SJ - D)
Ray Whitney (Pho - LW)
Wayne Simmonds (Phi - RW)
Pascal Dupuis (Pit - LW,RW)
Derek Roy (Buf - C)
Kyle Brodziak (Min - C)
Matt Moulson (NYI - LW)
Marc-Andre Fleury (Pit - G)
Jaroslav Halak (StL - G)
Tim Thomas (Bos - G)
Brian Elliott (StL - G)
Braden Holtby (Was - G)
Jacob Markstrom (Fla - G)

#6 Arek_BVB-09

Arek_BVB-09

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • UZ:Henrik Lundqvist
  • UD:New York Rangers, Buffalo Sabres
  • GG:2594468
  • Liga Typerow: II

Napisano 03 wrzesień 2012 - 03:50

Nie wiem czy po prostu nie czuje az tak klimatu fantasy czy po prostu jestem zazenowany ;)

#7 Strong

Strong

Blue & White Heart

• Redaktor
  • PipPipPip
  • 3387 postów
  • Interests:HOCKEY!
    Toronto Maple Leafs
    St.Louis Blues
  • UZ:Mats Sundin #13 C
  • Liga Typerow: retired

Napisano 03 wrzesień 2012 - 04:09

Nie wiem czy po prostu nie czuje az tak klimatu fantasy czy po prostu jestem zazenowany ;)

nie zeby zazenowanie, ale mam takie dziwne uczucie jak wtedy gdy chinski turysta spytal mnie o droge na rynku w Krakowie... czyli generalnie nie wiem po co, jak i w ogole o co chodzi ;)

Maple Leafs PL na facebooku

"I miss going to the rink, the new season, I miss driving to the ACC with a knot in my stomach before a big game. But the thing I miss most are the people in Toronto. The spirit that lives in the city, people who care about each other and their Leafs. No fans are more passionate about their team. For me to play the sport I love in the hockey capital of the world, I wouldn't trade those memories."

#8 PAWEX

PAWEX

Flying Maple Duck of Arizona

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 546 postów
  • UZ:Ilya Bryzgalov
  • UD:ANA, TOR, PHX, PHI
  • Liga Typerow: Zakończył karierę.

Napisano 03 wrzesień 2012 - 04:20

Mi to by sie chyba slownik przydal :D Moze napiszcie Panowie poradnik o co w ogole w tym chodzi, to by sie pewnie sporo chetnych uzbieralo ;P

Playoffs205.jpg

#9 Orchi

Orchi

Stars fan

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1207 postów

Napisano 03 wrzesień 2012 - 09:01

Zasadnicze pytanie, bo widze, ze nie napisales Volume. Brac pod uwage zarobki?
Dołączona grafika

#10 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 03 wrzesień 2012 - 09:19

Zasadnicze pytanie, bo widze, ze nie napisales Volume. Brac pod uwage zarobki?

Skad - my jedziemy bez SC :).

#11 Strong

Strong

Blue & White Heart

• Redaktor
  • PipPipPip
  • 3387 postów
  • Interests:HOCKEY!
    Toronto Maple Leafs
    St.Louis Blues
  • UZ:Mats Sundin #13 C
  • Liga Typerow: retired

Napisano 04 wrzesień 2012 - 12:01

Skad - my jedziemy bez SC :).

Marcin, ale Orchi pytal ile mu bedzie placil jako trenerowi :D

Maple Leafs PL na facebooku

"I miss going to the rink, the new season, I miss driving to the ACC with a knot in my stomach before a big game. But the thing I miss most are the people in Toronto. The spirit that lives in the city, people who care about each other and their Leafs. No fans are more passionate about their team. For me to play the sport I love in the hockey capital of the world, I wouldn't trade those memories."

#12 Orchi

Orchi

Stars fan

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1207 postów

Napisano 04 wrzesień 2012 - 05:55

Marcin, ale Orchi pytal ile mu bedzie placil jako trenerowi :D

Mam nadzieje, ze bedzie warto :toothless:
Dołączona grafika

#13 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów
  • UZ:P.F., M.D., G.L., N.M., J.M., S.W.
  • UD:Colorado Avalanche, Pittsburgh Penguins
  • GG:4130783
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 04 wrzesień 2012 - 07:24

Marcin, skoro zrobiles publiczny konkurs, to Ci publicznie odpisze, bo piszac PM-a pare minut temu odnosilem sie jedynie do Twojego wpisu w naszym forum ligowym.

Dajac Ci zgode na to abys poszukal osoby do pomocy nie dawalem Ci pozwolenia na odstawienie "Mam talent", czy X-Factora i kupczenie swoim miejscem w naszej lidze na forum. Nie pytales czy mozesz to zrobic w taki sposob, jesli chciales, trzeba bylo zapytac i wtedy bys uslyszal, ze nie wyrazam na to zgody i jesli chcesz znalezc osobe do gry, to zrob to PM-em. Dobrze, ze jeszcze nie ustawiles aukcji na Allegro, ze sprzedasz miejsce w Fantasy!

Twoje miejsce w tym momencie nie jest juz do wziecia zapytam pozostalych kolegow, z ktorymi gramy co proponuja, w kwestii miejsca, ktore aktualnie zajmujesz w lidze. Kolegow z forum, ktorzy zglosili swoj akces przepraszam, ale w taki sposob miejsce w lidze, ktora prowadze nie bedzie rozstrzygniete.

Mackforme.jpg

Razor!

Sig by Patrik - Big Thanks!

#14 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 04 wrzesień 2012 - 08:23

Marcin, skoro zrobiles publiczny konkurs, to Ci publicznie odpisze, bo piszac PM-a pare minut temu odnosilem sie jedynie do Twojego wpisu w naszym forum ligowym.

Dajac Ci zgode na to abys poszukal osoby do pomocy nie dawalem Ci pozwolenia na odstawienie "Mam talent", czy X-Factora i kupczenie swoim miejscem w naszej lidze na forum. Nie pytales czy mozesz to zrobic w taki sposob, jesli chciales, trzeba bylo zapytac i wtedy bys uslyszal, ze nie wyrazam na to zgody i jesli chcesz znalezc osobe do gry, to zrob to PM-em. Dobrze, ze jeszcze nie ustawiles aukcji na Allegro, ze sprzedasz miejsce w Fantasy!

Twoje miejsce w tym momencie nie jest juz do wziecia zapytam pozostalych kolegow, z ktorymi gramy co proponuja, w kwestii miejsca, ktore aktualnie zajmujesz w lidze. Kolegow z forum, ktorzy zglosili swoj akces przepraszam, ale w taki sposob miejsce w lidze, ktora prowadze nie bedzie rozstrzygniete.

Chyba sie nie zrozumielismy - jak napisalem w pierwszym poscie tego watku i o czym informowalem Ciebie wczesniej, nie szukam ZASTEPSTWA, ale POMOCY we WSPOLKIEROWANIU. Oto cytat z perwszego posta, z wytluszczeniami:

Cytat: zainteresowanych byciem "trenerem" (pomoc w drafcie, biezace prowadzenie zespolu, waivers, wsparcie strategiczne w decyzjach odnosnie keepera i wymian w sezonie) w prowadzonym przeze mnie zespole w lidze fantasy NHLcompl (Kings of El Segundo).

Innymi slowy, ja w zadnej mierze nie kupcze miejscem w lidze (pozostajac menedzerem), a jedynie dalem publiczna informacje na temat tego, ze szukam pomocy w zarzadzaniu zespolem.

Tyle tytulem uzupelnienia i pelnej informacji.

#15 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów
  • UZ:P.F., M.D., G.L., N.M., J.M., S.W.
  • UD:Colorado Avalanche, Pittsburgh Penguins
  • GG:4130783
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 04 wrzesień 2012 - 08:58

pomoc w drafcie, biezace prowadzenie zespolu, waivers, wsparcie strategiczne w decyzjach odnosnie keepera i wymian w sezonie)

Co jeszcze robi Menadzer w Fantasy, bo mam wrazenie, ze wymieniles tu wszystko? Rownie dobrze zatem mozesz oddac zespol, tym bardziej, ze liga (mail) ma byc zapisana na Twojego zastepce. Jak napisalem, nie pytales mnie, czy mozesz oglosic konkurs, casting, czy cokolwiek, miales znalezc sobie osobe jak sam napisales do pomocy. Jesli chiales to zrobic w taki sposob trzeba bylo zapytac, czy nie bedzie to przeszkadzac osobom, ktore z Toba graja. Skonczylem dyskusje na ten temat.

Chyba sie nie zrozumielismy - jak napisalem w pierwszym poscie tego watku i o czym informowalem Ciebie wczesniej, nie szukam ZASTEPSTWA, ale POMOCY we WSPOLKIEROWANIU. Oto cytat z perwszego posta, z wytluszczeniami:

Cytat: zainteresowanych byciem "trenerem" (pomoc w drafcie, biezace prowadzenie zespolu, waivers, wsparcie strategiczne w decyzjach odnosnie keepera i wymian w sezonie) w prowadzonym przeze mnie zespole w lidze fantasy NHLcompl (Kings of El Segundo).

Innymi slowy, ja w zadnej mierze nie kupcze miejscem w lidze (pozostajac menedzerem), a jedynie dalem publiczna informacje na temat tego, ze szukam pomocy w zarzadzaniu zespolem.

Tyle tytulem uzupelnienia i pelnej informacji.

Mackforme.jpg

Razor!

Sig by Patrik - Big Thanks!

#16 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 04 wrzesień 2012 - 09:02

Skonczylem dyskusje na ten temat.

Nie ma potrzeby uzywac patosu.

Nie zrozumielismy sie, Ty jestes komisarzem, wiec zaproponujesz swoja decyzje.

#17 Arek_BVB-09

Arek_BVB-09

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • UZ:Henrik Lundqvist
  • UD:New York Rangers, Buffalo Sabres
  • GG:2594468
  • Liga Typerow: II

Napisano 04 wrzesień 2012 - 01:35

Mimo, ze to nie moja sprawa to jednak moje uznanie dla raistlina dla decyzje :) A jako, ze sam sie bardzo angazuje w gre na fantasy to pozwole sie krotko wypowiedziec... :)

Volume 3, i tak zostales "lagodnie" potraktowany, w JRHL za taki "casting" pewnie dosc szybko bys zostal pozegnany, a Twoja druzyna przekazana komus, komu sie chce grac na 100%. Bo ja na pewno bym nie chcial grac w lidze z kims kto ma tak powazne podejscie do gry, domyslam sie, ze Twoi koledzy z ligi rowniez... Przez lata prowadziles na forum swoja wlasna parodystyczna wersje kibicowania, teraz widze, ze taka sama parodie robisz z zarzadzania teamem fantasy ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych