Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  iks : (19 marzec 2019 - 08:50 )

jest i week 25 :)

@  iks : (13 marzec 2019 - 08:20 )

week 24 można już typować :)

@  iks : (04 marzec 2019 - 05:59 )

zaczynamy typowanie w LT w marcu :)

@  iks : (20 luty 2019 - 06:32 )

można już typować ostatni tydzień lutego w naszej LT :)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:04 )

jakaś hokejowa książka powinna się znaleźć ;)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

a jeśli chodzi o nagrodę to zastanowimy się nad jakąś jeśli frekwencja będzie odpowiednia :D

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

week 20 dostępny do typowania :)

@  spursik : (07 luty 2019 - 11:46 )

Jest jakaś nagroda przewidziana :smile: bo niewiem czy się starać

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

jeśli coś źle policzyłem, prośba o info :)

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

OK, podsumowanie LT w odpowiednich tematach na forum :)

@  iks : (02 luty 2019 - 10:09 )

podliczenie LT w przyszłym tygodniu :) ale jesteście w gorącej wodzie kąpani :D

@  Tymg : (01 luty 2019 - 06:08 )

Panie iks znowu Pan milczy, gdy pada pytanie o klasyfikacje ligi typerów.

@  spursik : (30 styczeń 2019 - 09:04 )

Czy jest sens typować w Lidzę Typerów? Bo już mamy prawie luty i cisza co do poprzednich miesięcy! Jakaś klasyfikacja albo coś podobnego

@  iks : (22 styczeń 2019 - 08:45 )

zapraszam do zabawy w Lidze Typerów - obstawiamy zwycięzców w All-Star Game 2019! http://forum.nhl.com...?showtopic=7574

@  iks : (01 styczeń 2019 - 11:09 )

witajcie w Nowym Roku! Wszystkiego dobrego :)

@  Paolo : (04 grudzień 2018 - 09:09 )

Szkoda, że tak późno, liczyłem na 20-21. Ciekawe jaka będzie nazwa, wśród faworytów jest Seattle Kraken :D

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

ciekawe czy drużynę NBA też przywrócą w Seattle ;)

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

i będzie drużyna w Seattle od sezonu 2021-22 :D

@  wqjtek : (01 grudzień 2018 - 06:30 )

Myślałem że w moim życiu nie będzie już klubu NHL dla którego będę czuł większą niechęć niż do Pingwinów, a tu proszę TML i długo długo nic :D

@  Pershing : (01 grudzień 2018 - 10:09 )

Wilson z zawiasów wrócił xDDD

Zdjęcie

liga yahoo

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
128 odpowiedzi w tym temacie

#121 Venom

Venom

#NYRally

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1558 postów
  • UZ:KING - ZUCC - KREIDS
  • UD:New York Rangers

Napisano 23 listopad 2008 - 06:08

Druzyna Blueshirts chyba jest tymczasowo martwa :D

Czasu brak... postaram sie jeszcze podzwignac ta druzyne z kolan ;)

#122 Patrik

Patrik

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 823 postów
  • UZ:C. Price, P.K. Subban
  • UD:Montreal Canadiens
  • GG:7472230

Napisano 23 listopad 2008 - 10:24

A ja ze wzgledu na kiepska ostatnio postawe Blues i niedobor bramkarzy jednej z druzyn pozegnalem sie z Mannym Legace. Negocjacje trwaly ponad tydzien i ostatecznie dostalem za niego czlowieka, ktory w ostatnich dwoch sezonach mi imponuje - Mike'a Richardsa. Teraz chetnie wymienia jednego z centrow na solidnego obronce ;) Zapraszam do negocjacji ;)

14e16hf.jpg
.............................................................................................................................

#123 mats21

mats21

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • UZ:Jagr-Lecavalier-St.Louis
  • UD:Tampa Bay Lightning

Napisano 05 sierpień 2009 - 10:09

Nie chce smiecic nowym tematem, wiec pisze tutaj.
Czy moge sie zapisac do ktorejs z lig na naszym forum, czy sa one zamkniete? Czy musze czekac na nowa lige tudziez czyjas rezygnacje? Informuje, ze jestem w temacie zielony i w pierwszym sezonie bede zapewne na niskim miejscu, ale cala zabawa mi sie podoba i chetnie sprobuje. Czy istnieje jakis FAQ albo podrecznik gracza? :)
Dołączona grafika

#124 Strong

Strong

Blue & White Heart

• Redaktor
  • PipPipPip
  • 3387 postów
  • Interests:HOCKEY!
    Toronto Maple Leafs
    St.Louis Blues
  • UZ:Mats Sundin #13 C
  • UD:Toronto Maple Leafs
  • Liga Typerow: retired

Napisano 05 sierpień 2009 - 09:24

Nie chce smiecic nowym tematem, wiec pisze tutaj.
Czy moge sie zapisac do ktorejs z lig na naszym forum, czy sa one zamkniete? Czy musze czekac na nowa lige tudziez czyjas rezygnacje? Informuje, ze jestem w temacie zielony i w pierwszym sezonie bede zapewne na niskim miejscu, ale cala zabawa mi sie podoba i chetnie sprobuje. Czy istnieje jakis FAQ albo podrecznik gracza? :)

Sklady jesli chodzi o dwie ligi fantasy sa juz dawno zamkniete..
jesli zalezy Ci na graniu to dolacz do ktorejs z lig na yahoo albo postaraj sie zalozyc nowy temat na naszym forum i zebrac chetnych.. zerknij na poprzednie tematy z zeszlego roku, z tego co pamieam konczyly sie powodzeniem..

Maple Leafs PL na facebooku

"I miss going to the rink, the new season, I miss driving to the ACC with a knot in my stomach before a big game. But the thing I miss most are the people in Toronto. The spirit that lives in the city, people who care about each other and their Leafs. No fans are more passionate about their team. For me to play the sport I love in the hockey capital of the world, I wouldn't trade those memories."

#125 K.O.

K.O.

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • UZ:Kyle Okposo
  • UD:NYI

Napisano 01 wrzesień 2009 - 07:35

Panowie jak Wy teraz gracie? Pytam bo wypadlem z obiegu... Chodzi mi o sklady lig, ilosc lig i czy wprowadziliscie jakies formuly awansu i spadku miedzy ligami? Dzieki za info..
New York DJs:
C - Mike Richards, Mikko Koivu, Scott Gomez, Matt Cullen, Steve Ott, Matt Duchene
LW - Thomas Vanek, Milan Michalek, Milan Lucic, Fabian Brunnstrom, Jussi Jokinen
RW - Jarome Iginla, Phil Kessel [IR], Kyle Okposo, Antti Miettinen, Patric Hornqvist
D - Niklas Kronwall, Marc-Eduard Vlasic, Drew Doughty, Erik Johnson, Matt Niskanen, Alex Goligoski,
G - Ryan Miller, Pekka Rinne, Mike Smith

#126 zdolny

zdolny

NHL fever!

• Redaktor
  • PipPipPip
  • 1985 postów
  • UZ:M.Lucic, C.Ward, R.Luongo
  • UD:Boston Bruins
  • GG:1149072
  • Liga Typerow: retired

Napisano 01 wrzesień 2009 - 08:07

Panowie jak Wy teraz gracie? Pytam bo wypadlem z obiegu... Chodzi mi o sklady lig, ilosc lig i czy wprowadziliscie jakies formuly awansu i spadku miedzy ligami? Dzieki za info..

Sa dwie ligi, obie juz maja dawno zamkniete sklady. Jedna to NHLcompl (rozgrywki na yahoo), druga JRHL (rozgrywka na espn). Nie ma formul awansu czy tez spadku, gdyz obie sa niezalezne od siebie.

Tak jak pisal wczesniej Strong mozna sprobowac zalozyc trzecia.

DeepForest Deers:
Liga YFHL 2008/2009: RS - 4, PO - 5<>JRHL 2009/2010: RS - 2, PO - 7
JRHL 2010/2011: RS - 4, PO - 6<>JRHL 2011/2012: RS - 1, PO - 2
JRHL 2012/2013: RS - 11, PO - 11<>JRHL 2013/2014: RS - 4, PO - 4

JRHL 2014/2015: RS - 6, PO - 6<>JRHL 2015/2016: RS - 3, PO - 1

JRHL 2016/2016: RS - ?

Windsor Sentinels:
NHL.com.pl 2009/2010: RS - 7, PO - 8
<>NHL.com.pl 2010/2011: RS - 8, PO - 7
NHL.com.pl 2011/2012: RS - 9, PO - ;)<>NHL.com.pl 2012/2013: RS - 5, PO - 2
NHL.com.pl 2013/2014: RS - 6, PO - 7<>2014/2015: RS - 3, PO - 2

2015/2016: RS - 3, PO - 2

#127 andy11pl

andy11pl

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 351 postów
  • UZ:Super Mario
  • UD:Pens

Napisano 01 wrzesień 2009 - 09:52

A czy nie warto bylo by stworzyc OBOK tamtych juz istniejacych lig, Mistrzostw Polski? Wlasnie ze spadkami i awansami pomiedzy ligami. Na poczatek (w pierwszym sezonie) mogly by grac dwie czy trzy NIEZALEZNE od siebie ligi. I jezeli byly by dwie to pierwszych szesc teamow z kazdej tworza w nowym sezonie pierwsza lige walczaca o tytul mistrza Polski, pozostale to druga liga w nowym sezonie. Jezeli uzbieraly by sie trzy ligi na poczatek, to do pierwszej ida tylko pierwsze cztery team'y itd. Zeby nie stworzyc zbyt silnej jednej ligi kosztem drugiej, mowie o tych niezaleznych na poczatek, wypadolo by rozstawic graczy juz grajacych, po rowno do kazdej. Ktos z duzym doswiadczeniem moglby zaproponowac podzial. Moze tez byc (bo nie znam historii lig juz istniejacych), ze jedna z nich z wiekszym stazem to liga 1. Czyli mamy dwie. Wszyscy nowi do 3-ej. Mnie osobiscie nie przeszkadza zaczynac od 3. Draft/drafty w weekend tuz przed sezonem do ustalenia. Co Wy na to? Liga oczywiscie Y! Nagroda mogoloby byc "noszenie" przez nastepny rok, avatara czy sygnatury z raz przyjetym logo mistrza Polski. Taki Stanley pl dla kibicow.

Użytkownik andy11pl edytował ten post 01 wrzesień 2009 - 10:06

#128 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3599 postów
  • UZ:Sedinowie, C. Giroux, E. Lack
  • UD:Canucks, Comets, Blue Jackets, MODO

Napisano 01 wrzesień 2009 - 10:10

A czy nie warto bylo by stworzyc OBOK tamtych juz istniejacych lig, Mistrzostw Polski? Wlasnie ze spadkami i awansami pomiedzy ligami. Na poczatek (w pierwszym sezonie) mogly by grac dwie czy trzy NIEZALEZNE od siebie ligi. I jezeli byly by dwie to pierwszych szesc teamow z kazdej tworza w nowym sezonie pierwsza lige walczaca o tytul mistrza Polski, pozostale to druga liga w nowym sezonie. Jezeli uzbieraly by sie trzy ligi na poczatek, to do pierwszej ida tylko pierwsze cztery team'y itd. Zeby nie stworzyc zbyt silnej jednej ligi kosztem drugiej, mowie o tych niezaleznych na poczatek, wypadolo by rozstawic graczy juz grajacych, po rowno do kazdej. Ktos z duzym doswiadczeniem moglby zaproponowac podzial. Draft w weekend tuz przed sezonem do ustalenia. Co Wy na to? Liga oczywiscie Y! Nagroda mogoloby byc "noszenie" przez nastepny rok, avatara czy sygnatury z raz przyjetym logo mistrza Polski. Taki Stanley pl dla kibicow.

Kiedys - 2005? 2006? - mielismy laczone I, II i bodaj III lige, ze spadkami, awansami itd. Rozeszlo sie po kosciach z kilku wzgledow, dla czesci osob np. dlatego, ze hokej w wydaniu fantasy dla wiekszosci ma byc raczej rozrywka w gronie znajomych a nie "sportem", w ktorym trzeba uzerac sie z przypadkowymi, czesto zupelnie niekompatybilnymi wobec siebie ludzmi (w kwestii podejscia do gry, wyceny zawodnikow, traktowania innych graczy itd. itp.).

Dlatego jezeli ktos bedzie mial chec mierzyc sie rowniez w takich warunkach - pomysl ligi tworzonej obok istniejacych jest OK - to wg mnie czemu nie. Mnie samego jednak kompletnie to nie interesuje. Rowniez dlatego, ze w przypadku Y! wyznaje zasade less is more - wieksza frajde mam wtedy, gdy moge poswiecic sie 1-2 druzynom niz wtedy, gdy sam siebie oszukuje, ze traktuje 4-5 lig z taka sama uwaga. U mnie to nie dziala i tyle. Sprawdzone. Natomiast wazniejszy i tak pozostaje argument interpersonalny.

Yosemite Howlers (2003-2013)            Vancouver Maroons / Swift Foxes (2013- )

sc.gif  sc.gif   sc.gif  sc.gif                                                 sc.gif  sc.gif

03/04  06/07 08/09  10/11                                 14/15  15/16

#129 andy11pl

andy11pl

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 351 postów
  • UZ:Super Mario
  • UD:Pens

Napisano 01 wrzesień 2009 - 10:58

Dajac propozycje zdawalem sobie sprawe, ze to dwa sposoby zaangazowania, tak bym to nazwal. Bo rzeczywiscie ligi juz istniejace to raczej (tak mi sie zdaje) gracze poswiecajacy hokejowi CALE badz wielkie zainteresowanie. Ja natomiast jestem zwolennikiem "milosci" kilku dyscyplin. I oczywiscie jak piszesz wszystkim nie poswiece tyle czasu co jednej. W ligach juz istniejacych trzeba grac perspektywicznie bo ma sie tych samych graczy na nastepny sezon. W tych proponowanych, nie. W tym co napisalem jest jedyna roznica. Teraz kwestia chetnych. Wiadomo jest tez,ze nie wszyscy z lig istniejacych przystapia do ewentualnej nowej formy. Pytanie tylko ilu by chcialo?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych