Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  iks : (08 kwiecień 2019 - 07:14 )

znamy zwycięzcę LT 2018/2019! :)

@  iks : (02 kwiecień 2019 - 07:30 )

ostatni tydzień w LT! ;)

@  iks : (26 marzec 2019 - 06:19 )

w LT można typować ostatni tydzień marca :)

@  Hellraiser : (22 marzec 2019 - 09:19 )

No i Flames jako pierwsi na Zachodzie w PO :D ;D

@  Hellraiser : (22 marzec 2019 - 09:18 )

Taki fajny sezon...indywidualne wyniki graczy jak w polowie lat 90-tych...szkoda że na forum hula wiatr...

@  iks : (19 marzec 2019 - 08:50 )

jest i week 25 :)

@  iks : (13 marzec 2019 - 08:20 )

week 24 można już typować :)

@  iks : (04 marzec 2019 - 05:59 )

zaczynamy typowanie w LT w marcu :)

@  iks : (20 luty 2019 - 06:32 )

można już typować ostatni tydzień lutego w naszej LT :)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:04 )

jakaś hokejowa książka powinna się znaleźć ;)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

a jeśli chodzi o nagrodę to zastanowimy się nad jakąś jeśli frekwencja będzie odpowiednia :D

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

week 20 dostępny do typowania :)

@  spursik : (07 luty 2019 - 11:46 )

Jest jakaś nagroda przewidziana :smile: bo niewiem czy się starać

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

jeśli coś źle policzyłem, prośba o info :)

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

OK, podsumowanie LT w odpowiednich tematach na forum :)

@  iks : (02 luty 2019 - 10:09 )

podliczenie LT w przyszłym tygodniu :) ale jesteście w gorącej wodzie kąpani :D

@  Tymg : (01 luty 2019 - 06:08 )

Panie iks znowu Pan milczy, gdy pada pytanie o klasyfikacje ligi typerów.

@  spursik : (30 styczeń 2019 - 09:04 )

Czy jest sens typować w Lidzę Typerów? Bo już mamy prawie luty i cisza co do poprzednich miesięcy! Jakaś klasyfikacja albo coś podobnego

@  iks : (22 styczeń 2019 - 08:45 )

zapraszam do zabawy w Lidze Typerów - obstawiamy zwycięzców w All-Star Game 2019! http://forum.nhl.com...?showtopic=7574

@  iks : (01 styczeń 2019 - 11:09 )

witajcie w Nowym Roku! Wszystkiego dobrego :)

Zdjęcie

Sonda - co dalej za rok? :)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#1 Padamk

Padamk

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 332 postów
  • UZ:Mats Sundin
  • UD:Toronto Maple Leafs
  • Liga Typerow: II

Napisano 20 październik 2005 - 05:25

Pomyslalem, ze zanim sytuacja w ligach sie jako tako unormuje wypadaloby zdecydowac co robimy z liga Yahoo za rok...

Czy zostajemy przy tym co jest, ze I liga dla weteranow, a reszta tworzy sie wg kolejnosci zapisow ??
Czy moze zaostrzymy zabawe o walke o utrzymanie sie w lidze oraz o awans do wyzszej ligi ??

Dla mnie to druga opcja jest oczywista :D ale wolalem zrobic sonde czy aby na pewno tak chca wszyscy.

Yahoo Fantasy nhl.com.pl <--> TORONTO PANINAROS <-->
C: Bergeron, Bozak
LW: Landeskog, Zetterberg,
RW: Carter (?), Heatley (?),
D: Letang, Kronwall, Josi
G: Quick, Bobrovsky,
--------------------------------
History:
2011/12.regular season 10th / playoff - ......... 2010/11.regular season 6th / playoff 2th
2009/10.regular season 10th / playoff - ......... 2008/09.regular season 3rd / playoff 5th
2007/08.regular season 1st / playoff 4th ........ 2006/07.regular season 2nd / playoff 4th
2005/06.regular season 9th / playoff - ........... 2003/04.regular season 3rd / playoff 5th

#2 Guest_Majty_*

Guest_Majty_*
  • Gosc

Napisano 20 październik 2005 - 05:30

4 druzyny spadaja :).

Dziekuje za uwage ;).

#3 Kwiatek

Kwiatek

The Magic Datsyuk Hands

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1185 postów
  • Interests:Zarzadzanie - klubem NHL.
  • UZ:5-game suspension Smith
  • UD:Red Wings
  • GG:1505003
  • TLEN:kwiat_1990

Napisano 20 październik 2005 - 05:38

Zaglosowalem na 3, ale 4 tez moze byc - byle by ktos spadal, azeby ktos mogl awansowac [hmm... czy ja mysle o sobie? :p].
"The Swedes never hug me," Osgood said. "I get none. Zero. I feel like I should get more. I'm getting lonely. They should hug more."

Dołączona grafika

Khabarovsk Siberia
C: B. Richards, M. Ribeiro, M. Hanzal, B. Gordon, S. Horcoff, K. Brodziak
LW: B. Laich, E. Kane, M. Martin, E. Cole, J. Lupul
RW: P. Kessel, C. Perry, J. Pominville
D: E. Karlsson, J. Boychuk, D. Boyle, D. Doughty, M. Streit
G: A. Niemi, C. Anderson

#4 Adis

Adis

Blackhawk

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • UZ:Jocelyn Thibault
  • UD:Chicago Blackhawks

Napisano 20 październik 2005 - 05:39

4 druzyny awansuja :).

Dziekuje za uwage ;).

#5 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów
  • UZ:P.F., M.D., G.L., N.M., J.M., S.W.
  • UD:Colorado Avalanche, Pittsburgh Penguins
  • GG:4130783
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 20 październik 2005 - 05:59

Trzy spadaja a czwarta od konca gra baraz o utrzymanie :D ;) . No i mysle, ze z drugiej do trzeciej spada tyle samo co z pierwszej do drugiej :evillol:

Mackforme.jpg

Razor!

Sig by Patrik - Big Thanks!

#6 Strong

Strong

Blue & White Heart

• Redaktor
  • PipPipPip
  • 3387 postów
  • Interests:HOCKEY!
    Toronto Maple Leafs
    St.Louis Blues
  • UZ:Mats Sundin #13 C
  • Liga Typerow: retired

Napisano 20 październik 2005 - 06:03

Ja dalem trzy druzyny, mysle, ze to jest odpowiednia liczba. Ale w sumie cztery czemu nie, byloby ciekawiej...

Maple Leafs PL na facebooku

"I miss going to the rink, the new season, I miss driving to the ACC with a knot in my stomach before a big game. But the thing I miss most are the people in Toronto. The spirit that lives in the city, people who care about each other and their Leafs. No fans are more passionate about their team. For me to play the sport I love in the hockey capital of the world, I wouldn't trade those memories."

#7 Patrik

Patrik

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 823 postów
  • UZ:C. Price, P.K. Subban
  • UD:Montreal Canadiens
  • GG:7472230

Napisano 20 październik 2005 - 06:36

Dalem 4 mysle, ze pewne przetasowanie mialoby pozytywny efekt na rywalizacje :p

14e16hf.jpg
.............................................................................................................................

#8 Arek_BVB-09

Arek_BVB-09

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • UZ:Henrik Lundqvist
  • UD:New York Rangers, Buffalo Sabres
  • GG:2594468

Napisano 20 październik 2005 - 06:43

Ja zaznaczylem 3, przy obecnej liczbie (16, 16, 12) grajacych w ligach to najbardziej akuratna liczba. Zreszta patrzac na przyklady europejskich lig pilkarskich to 4 spadkowiczow jest dopiero w ligach w ktorych liczba zespolow wynosi minimum 20.

#9 Spytko

Spytko

Member

• Weteran Forum
  • PipPip
  • 38 postów
  • UZ:x
  • UD:y

Napisano 20 październik 2005 - 07:09

Wybieram 3
Cztery to chyba troche za duzo.

#10 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3599 postów
  • UZ:Sedinowie, C. Giroux, E. Lack
  • UD:Canucks, Comets, Blue Jackets, MODO

Napisano 20 październik 2005 - 08:39

Sezon trwa nieco ponad dwa tygodnie... Zaglosowalem, zeby sie nie wylamywac, ale sam watek uwazam za zdecydowanie zbyt wczesny i przez to niecelowy. Wolalbym w marcu wyciagnac wnioski z tego, jak sie gralo, a potem decydowac...

Yosemite Howlers (2003-2013)            Vancouver Maroons / Swift Foxes (2013- )

sc.gif  sc.gif   sc.gif  sc.gif                                                 sc.gif  sc.gif

03/04  06/07 08/09  10/11                                 14/15  15/16

#11 Padamk

Padamk

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 332 postów

Napisano 20 październik 2005 - 10:39

Sezon trwa nieco ponad dwa tygodnie... Zaglosowalem, zeby sie nie wylamywac, ale sam watek uwazam za zdecydowanie zbyt wczesny i przez to niecelowy. Wolalbym w marcu wyciagnac wnioski z tego, jak sie gralo, a potem decydowac...

Wyświetl post

.... w zaleznosci czy bede w strefie spadkowej czy juz bede mial pewne utrzymanie w lidze ?? :cool:

W marcu to Ci, ktorym bedzie grozil spadek zaczna rozpaczliwie namawiac do rezygnacji z rotacji miedzy ligami w trosce o wlasny interes. A tak, jeszcze nikt nie moze byc pewny swojej pozycji na koniec sezonu i jego glos bedzie jak najbardziej uczciwy.

History:
2011/12.regular season 10th / playoff - ......... 2010/11.regular season 6th / playoff 2th
2009/10.regular season 10th / playoff - ......... 2008/09.regular season 3rd / playoff 5th
2007/08.regular season 1st / playoff 4th ........ 2006/07.regular season 2nd / playoff 4th
2005/06.regular season 9th / playoff - ........... 2003/04.regular season 3rd / playoff 5th

#12 leopadka

leopadka

man of action

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Interests:podroze (male i duuuze), w ostatnim czasie szczegolnie te na wschod :)
  • UZ:Miikka Kiprusoff
  • UD:Calgary Flames
  • GG:2878822
  • Liga Typerow: N/A

Napisano 20 październik 2005 - 10:48

Mysle, ze trzy druzyny to taka bardzo optymalna liczba i tez dlatego na te opcje zaglosowalam.
Dołączona grafika

#13 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3599 postów

Napisano 20 październik 2005 - 11:53

.... w zaleznosci czy bede w strefie spadkowej czy juz bede mial pewne utrzymanie w lidze ??  :cool:

Wyświetl post

Tak wlasnie, brawo! :rolleyes:

W marcu to Ci, ktorym bedzie grozil spadek zaczna rozpaczliwie namawiac do rezygnacji z rotacji miedzy ligami w trosce o wlasny interes. A tak, jeszcze nikt nie moze byc pewny swojej pozycji na koniec sezonu i jego glos bedzie jak najbardziej uczciwy.

Wyświetl post

Moja pomylka - nie w marcu, a w kwietniu. Chodzi oczywiscie o definitywne zakonczenie rozgrywek. Nie wiem skad wzial mi sie marzec.

Co do interesu przy glosowaniu, to zle relatywizujesz, bo i dzis mozna przywolac podobny argument :) Wedlug Twojej logiki mozna powiedziec, ze dzis w interesie nizszej ligi jest wiecej miejsc wejscia do wyzszej, a wyzszej - mniej pozycji spadkowych. Bo dzis wszyscy maja szanse na awans/spadek. Tak na chlopski rozum, to ten interes jest nawet proporcjonalnie wiekszy - podkresle, ze to nie moje osobiste przekonanie, tylko odwracam Twoj argument.

A ja? Ja w ogole nie o tym. Robiac sonde po dwoch tygodniach przede wszystkim nie bierzesz pod uwage np. takiej opcji, ze wiekszosc grajacych stwierdza, ze niesymetryczny kalendarz na 16 druzyn nie sprawdzil sie - i ze lepsze bylyby np. ligi z 12 druzynami (kazdy gra z kazdym po 2 razy). Co wtedy? Meczymy sie, bosmy sobie rok wczesniej naobiecywali? No jak :)

Wybacz niepopularnosc, ktora kaze mi wyrazic swoje zdanie i gasi Twoj zapal. Inicjatywa cenna, godna wsparcia w 100%, ale nie teraz.
M.

Yosemite Howlers (2003-2013)            Vancouver Maroons / Swift Foxes (2013- )

sc.gif  sc.gif   sc.gif  sc.gif                                                 sc.gif  sc.gif

#14 danp

danp

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • UZ:Bill Guerin
  • UD:Flyers
  • GG:2935576

Napisano 21 październik 2005 - 02:04

Zaglosowalem na 3 druzyny, o tylu byla mowa przed sezonem i niech tak zostanie.
Michal a twoj argument o niesymetryczonosci jest zupelnie chybiony, w zadnej lidze zawodowej nikt z nikim nie gra rownej liczby spotkan to i niby czemu my mielibysmy grac? Taki schedule zostal ci przydzielony i musisz sie z nim pogodzic, pozdrawiam.
Dołączona grafika

#15 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3599 postów

Napisano 21 październik 2005 - 02:33

Dan, pozwol jeszcze raz :) Zapewne nie wiedziales/widziales, ale gdy zakladalem pierwsza lige i pomagalem zakladac druga bylem oredownikiem gry w 16 a nie w 12 druzyn (zajrzyj do watku o zakladaniu ligi). Niech to bedzie komentarz w sprawie niesymetrycznego kalendarza - to raz ;)

Co bedzie za sezon, tego nie wie nikt i byc moze wsrod nas bedzie wiecej przeciwnikow rozgrywek w 16 druzyn niz zwolennikow, czym chcialem tylko i wylacznie Pawlowi uswiadomic, ze niefortunne jest robienie ankiety teraz To dwa :)

Mam najszczersza nadzieje, ze to, co napisalem, bedzie komunikatywne i uda mi sie tym samym wyjasnic sprawe z mojej strony.

Do Padamka: rob, Pawelku, te ankiete. Wyrazilem tylko swoje zdanie, jak czesto bywa, nie po mysli wszystkich, wiec niepopularne. Daruj sobie tylko zlosliwosci, OK? :)

Pozdrawiam,

M.

#16 Miki

Miki

Advanced Member

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 1891 postów
  • Interests:sport, polityka
  • UZ:John Tavares
  • UD:NY Islanders

Napisano 21 październik 2005 - 08:48

w sumie tez jestem zaskoczony momentem pojawienia sie ankiety, ale jesli ligi beda takie same w przyszlym sezonie, to rzeczywiscie dobry czas. Z tym, ze z gory mozna zalozyc, ze niemal kazdy z ligi innej niz pierwsza bedzie chcial czterech, bo to wieksze szanse na awans. Mysle, ze optymalne bylyby dwie wiec nie zaznaczam zadnej opcji.
@Michal: wydaje mi sie ze na razie pomysl na 16 ekip sie sprawdza, bo nie mozna miec w ekipie samych gwiazd, trzeba szukac graczy wsrod backupow, patrzec na special-teams, a nie tylko u mnie Iginla, a u kolegi Lecavalier. IMHO jest o wiele bardziej ciekawie i wiecej trzeba myslec nad ustawianiem skladu i dobieraniem graczy z FA.

usa-john-tavares_1.jpg?itok=cWNi78Tt

#17 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3599 postów

Napisano 21 październik 2005 - 09:18

Miki, szczerze? Mnie sie tez tak podoba, ale... znasz uwarunkowania jednego z moich zawodow ;) ktory wymaga wyprzedzania problemow/dbania o to, co zrobic gdy sie pojawia. Z gory mysle o tym, ze post factum czesc osob moze nie byc zadowolona. Zostawmy to. Zasadniczo jest fajnie, choc juz mam dwie zmiany regulaminowe (drobne), ktore bede postulowac. Z tym jednak zamilkne bezczelnie do kwietnia, chocby dlatego, ze moze sam siebie przekonam "na nie" :)

#18 -V-

-V-

Broad Street Bully

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 1295 postów
  • UZ:B.Hull, R.Hextall
  • UD:Philadelphia Flyers

Napisano 22 październik 2005 - 03:57

Mysle, ze optymalne bylyby dwie wiec nie zaznaczam zadnej opcji.

Wyświetl post

Tak, dwie + ewentualnie zastepcy na miejsce tych, ktorzy zrezygnuja z gry w przyszlym sezonie (wszystko przeciez moze sie zdarzyc)

#19 Dzida

Dzida

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 36 postów
  • UZ:M.Modano
  • UD:Dallas Stars
  • GG:1184732
  • TLEN:dzidanhl
  • Liga Typerow: III

Napisano 02 listopad 2005 - 03:55

Witam
I jaka jest oficjalna decyzja w tej sprawie? Bo zeby potem nie bylo klutni.
Pozdrawiam

#20 Padamk

Padamk

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 332 postów

Napisano 03 listopad 2005 - 02:48

Witam
I jaka jest oficjalna decyzja w tej sprawie? Bo zeby potem nie bylo klutni.
Pozdrawiam

Wyświetl post

Mi tez sie wydawalo, ze takie rzeczy lepiej zalatwiac za wczasu, by pozniej nie bylo klotni, by juz teraz byl sens walczyc o pozycje 11-12 czy 13-14, ale .... paru osobom sie nie podobalo ... i sam juz nie wiem.
Sonda wskazuje, ze spada/awansuje po 4 druzyny z kazdej z lig, ale czy wyniki tej sondy mozna uznac za ostateczne?? Ja sie nie podejmuje odpowiedziec na to pytanie.

History:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych