Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  Paolo : (04 grudzień 2018 - 09:09 )

Szkoda, że tak późno, liczyłem na 20-21. Ciekawe jaka będzie nazwa, wśród faworytów jest Seattle Kraken :D

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

ciekawe czy drużynę NBA też przywrócą w Seattle ;)

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

i będzie drużyna w Seattle od sezonu 2021-22 :D

@  wqjtek : (01 grudzień 2018 - 06:30 )

Myślałem że w moim życiu nie będzie już klubu NHL dla którego będę czuł większą niechęć niż do Pingwinów, a tu proszę TML i długo długo nic :D

@  Pershing : (01 grudzień 2018 - 10:09 )

Wilson z zawiasów wrócił xDDD

@  Pershing : (01 grudzień 2018 - 10:09 )

@  Pershing : (17 listopad 2018 - 01:01 )

no :(

@  spursik : (16 listopad 2018 - 07:08 )

Pingwiny ostatnie na wschodzie :smile: Szok

@  Forsberg : (10 listopad 2018 - 01:53 )

Tavares z kolejna bramką. Leivo co zmaścił sam na sam.

@  iks : (03 listopad 2018 - 10:40 )

no i piękny pokaz hokeja w spotkaniu Buffalo z Ottawą :D

@  Hellraiser : (01 listopad 2018 - 08:56 )

Patrząc na grę Panter aż dziw bierze, że mają tak mało punktów. Fajnie grają tylko ze skutecznością na bakier...

@  Forsberg : (31 październik 2018 - 01:40 )

No i Eberle z kolejną bramą. Raczej po meczu już. Var sie przydał :D

@  Forsberg : (31 październik 2018 - 01:32 )

Za łatwo dali sobie strzelić czwarta bramkę Pingwiny. Praktycznie Ebele wjechał do bramki. :D

@  iks : (30 październik 2018 - 06:29 )

zaczynamy teraz rywalizację w listopadzie :D

@  iks : (30 październik 2018 - 06:29 )

w dziale Ligi Typerów znajdziecie wyniki za pierwszy miesiąc rywalizacji oraz klasyfikację generalną :)

@  Pershing : (28 październik 2018 - 12:30 )

przypominam moi mili, ze do przyszlego weekendu mecze godzine wczesniej niz normalnie :D

@  Hellraiser : (27 październik 2018 - 10:55 )

ale mimo wszystko...GO FLAMES GO !!!!

@  Hellraiser : (27 październik 2018 - 10:47 )

Ale Flames są złamani tym Pittsburghiem...widać w grze...

@  PaGo : (27 październik 2018 - 02:40 )

sprzedam 65 kart auto jersey. https://allegro.pl/S...item=7640115134

@  Pershing : (27 październik 2018 - 08:30 )

pączek robi kariere :D

Zdjęcie

NCP YFHL 2012/2013 - temat organizacyjny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
79 odpowiedzi w tym temacie

#21 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów
  • UZ:P.F., M.D., G.L., N.M., J.M., S.W.
  • UD:Colorado Avalanche, Pittsburgh Penguins
  • GG:4130783
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 12 kwiecień 2012 - 08:41

Dokladnie taka sama obserwacje poczynilem, choc trudno sie dziwic motywacjom :) Jako ten z dolu tebeli (szczesliwie zaliczajacy ostatni RS) wole by topowe sklady jednak juz wczesniej mialy pod gorke :) Oczywiscie wiekszosc zadecyduje.
Mam jednak jeszcze jedna uwage. Czy jezeli wybierzemy nowy system to powinno zostac rozstawianie na pozycji 1-2 zwyciezcow grup?

A ja mysle, ze robicie z igly widly. Czterokrotnie dochodzilem do finalu i ani razu nie bylem w RS wyzej niz na 5 miejscu, co oznacza, ze w drodze do finalu eliminowalem wyzej rozstawione zespoly. Co Ci Rafale dalo wyzsze rozstawienie w meczu ze mna albo mi z Toba w playoffach bejsbolowych? NIC. U nas w przeciwienstwie do NHL nie decyduje home-ice advantage ale dyspozycja w danym tygodniu graczy, ktorych mamy. To na kogo w danym tygodniu trafimy ma znaczenie raczej drugorzedne, bardziej w jakiej formie beda gracze rywala.

Mackforme.jpg

Razor!

Sig by Patrik - Big Thanks!

#22 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3599 postów
  • UZ:Sedinowie, C. Giroux, E. Lack
  • UD:Canucks, Comets, Blue Jackets, MODO

Napisano 12 kwiecień 2012 - 10:30

Czterokrotnie dochodzilem do finalu i ani razu nie bylem w RS wyzej niz na 5 miejscu, co oznacza, ze w drodze do finalu eliminowalem wyzej rozstawione zespoly. Co Ci Rafale dalo wyzsze rozstawienie w meczu ze mna albo mi z Toba w playoffach bejsbolowych? NIC.

Dobrze prawisz Wasc :)

Yosemite Howlers (2003-2013)            Vancouver Maroons / Swift Foxes (2013- )

sc.gif  sc.gif   sc.gif  sc.gif                                                 sc.gif  sc.gif

03/04  06/07 08/09  10/11                                 14/15  15/16

#23 Raffix

Raffix

#neverquit

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 998 postów
  • UZ:Jarome Iginla
  • UD:Calgary Flames

Napisano 13 kwiecień 2012 - 08:01

Zaglosowalem za reseedowaniem ze wzgledu na nasladownictwo realnego systemu PO w NHL. Nie z zadnej kalkulacji :) Powiem wiecej - jesli juz mowa o kalkulacji to duzo lepiej 'wykalkulowac' z kim sie chce grac w obecnym systemie niz przy reseedingu (oczywiscie zadnych insynuacji).
Reseeding jest imo bardziej logiczny, bo niesie za soba prosty przekaz - walcz do samego konca o pozycje w regularnym, bo pozniej moze Ci sie oplacic.
2l8w9jp.png
New Orleans Houngans 2017/18
C: N.Backstrom, J.Carter, D.Stepan, E.Lindholm, S.Bennett, *H.Borgstrom
LW: J.Gaudreau, C.Keller, A.Panarin, C.Kreider, *T.Meier
RW: T.Seguin, B.Point, N.Ehlers, P.Hornqvist, *K.Labanc
D: D.Byfuglien, J.Faulk, K.Shattenkirk, H.Lindholm, K.Yandle, J.Boychuk, *R.Pulock, *M.Bowey, *M.Heiskanen
G: F.Andersen, M.Smith, J.Reimer, E.Lack, A.Forsberg, *A.Nedeljkovic, *S.Montembeault, *M.Blackwood

#24 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3599 postów
  • UZ:Sedinowie, C. Giroux, E. Lack
  • UD:Canucks, Comets, Blue Jackets, MODO

Napisano 13 kwiecień 2012 - 08:15

Zaglosowalem za reseedowaniem ze wzgledu na nasladownictwo realnego systemu PO w NHL. Nie z zadnej kalkulacji :) Powiem wiecej - jesli juz mowa o kalkulacji to duzo lepiej 'wykalkulowac' z kim sie chce grac w obecnym systemie niz przy reseedingu (oczywiscie zadnych insynuacji).
Reseeding jest imo bardziej logiczny, bo niesie za soba prosty przekaz - walcz do samego konca o pozycje w regularnym, bo pozniej moze Ci sie oplacic.

I to jest konkret. Ja sam, jak pisalem, zaglosowalem na "tak" bez glebokiej refleksji, po to, zeby cos zmienic, chocby tymczasowo zobaczyc, jak to sie sprawdzi. I nie zmieniam glosu. Moj drugi post byl zas po to, by spojrzec na sprawe z perspektywy "dolu' tabeli, ale... jedyny argument przeciwko reseedingowi podalem ja sam, a jednoczesnie jest to argument emocjonalny ("elyta lyderow za, pospolstwo przeciw") a nie racjonalny. A o racje raczej nam chodzi :)

Yosemite Howlers (2003-2013)            Vancouver Maroons / Swift Foxes (2013- )

sc.gif  sc.gif   sc.gif  sc.gif                                                 sc.gif  sc.gif

03/04  06/07 08/09  10/11                                 14/15  15/16

#25 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów

Napisano 13 kwiecień 2012 - 09:42

Dodatkowo to jest dodanie emocji do PO, bo tak naprawde nie wiemy na kogo trafimy w nastepnej rundzie jesli ja przejdziemy. W obecnym systemie ewentualnych rywali jest tylko dwoch. Moim zdaniem jednym z podstawowych czynnikow, ze nasza liga jest naprawde super jest jej atrakcyjnosc, dla mnie reseed bylby zwiekszeniem tej atrakcyjnosci.

Mackforme.jpg

Razor!

#26 Padamk

Padamk

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 332 postów
  • UZ:Mats Sundin
  • UD:Toronto Maple Leafs
  • Liga Typerow: II

Napisano 13 kwiecień 2012 - 07:55

Brak glosu dla ponownego rozstawienia po kazdej rundzie, tak, ze najwyzej rozstawiony gra zawsze z tym, kto jest najnizej rozstawiony: 1

dzieki za wyjasnienie.

Jestem na TAK.

Yahoo Fantasy nhl.com.pl <--> TORONTO PANINAROS <-->
C: Bergeron, Bozak
LW: Landeskog, Zetterberg,
RW: Carter (?), Heatley (?),
D: Letang, Kronwall, Josi
G: Quick, Bobrovsky,
--------------------------------
History:
2011/12.regular season 10th / playoff - ......... 2010/11.regular season 6th / playoff 2th
2009/10.regular season 10th / playoff - ......... 2008/09.regular season 3rd / playoff 5th
2007/08.regular season 1st / playoff 4th ........ 2006/07.regular season 2nd / playoff 4th
2005/06.regular season 9th / playoff - ........... 2003/04.regular season 3rd / playoff 5th

#27 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów

Napisano 20 kwiecień 2012 - 07:39

Przypominam, ze do dzis okreslamy chec gry w przyszlym sezonie. Jak dotad nie potwierdzili tej checi Miki i V3? Czy mam rozumiec Panowie, ze nie kontynuujecie zabawy z nami?

W kwestii reseedu poki co mamy taka sytuacje:

TAK - 5 glosow
NIE - 4 glosy
Wstrzymujacy - 1 glos

Mackforme.jpg

Razor!

#28 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 20 kwiecień 2012 - 08:15

Przypominam, ze do dzis okreslamy chec gry w przyszlym sezonie. Jak dotad nie potwierdzili tej checi Miki i V3? Czy mam rozumiec Panowie, ze nie kontynuujecie zabawy z nami?

Ostatnio nie musielismy decydowac do poczatku wrzesnia, skad teraz takie tempo? Na dzisiaj nie mam jasnosci, po prostu...

#29 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów

Napisano 20 kwiecień 2012 - 10:54

Ostatnio nie musielismy decydowac do poczatku wrzesnia, skad teraz takie tempo? Na dzisiaj nie mam jasnosci, po prostu...

1. Tempo stad, ze osoba, ktora ew. przejmie zespol kogos, kto zrezygnuje mogla sama zdecydowac kogo zostawia, czy sprobuje jakis wymian itp. Po sezonie NHL, zaczna sie wakacje, ludzie wyjada, wroca we wrzesniu. Teraz jest najlepszy okres na reorganizacje ligi
2. 10 osob juz sie zadeklarowalo, nie widze problemu w tym, zeby podac, czy chce sie grac, dalej, czy nie.
3. Off-season to tez okres proponowania ewentualnych zmian w lidze. Trudno ustalac zmiany z kims, kto nie wie, czy chce grac.

Podsumowujac czekam Marcin na deklaracje do konca dnia, czy grasz, czy nie grasz.

Mackforme.jpg

Razor!

#30 Miki

Miki

Advanced Member

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 1891 postów
  • Interests:sport, polityka
  • UZ:John Tavares
  • UD:NY Islanders

Napisano 20 kwiecień 2012 - 02:09

dobra, namowiony przez Michala, ktory wrecz blagal mnie dzis bym nie odchodzil ;) ZOSTAJE NA KOLEJNY SEZON! Zreszta po co wzialem St. Louisa od Andrzeja? Zeby teraz Maly szarzowal dla kogo innego? Wolne zarty! Relokacja na Brooklyn przyniosla pierwsze efekty - pewny awans do playoff. Za rok ma byc lepiej!
Dla reseedowania - NIE. W sumie po to, by byly glosy po rowno i Marcin decydowal nie tylko o tym, czy zostaje, ale i czy bedzie reseed czy nie:))

aha, Franzen, Kiprusoff, Backstrom, Harding, McDonaugh – wciaz do oddania. O Tavaresa, Benna i Pietrangelo nie ma co pytac;)

usa-john-tavares_1.jpg?itok=cWNi78Tt

#31 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów

Napisano 20 kwiecień 2012 - 03:56

No niestety Miki, za zbyt pozne zgloszenie jest kara, mozesz wybrac, czy oddajesz Pietrangelo Michalowi za Kunitza, czy mi za Klesle ;)

Mackforme.jpg

Razor!

#32 Miki

Miki

Advanced Member

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 1891 postów
  • Interests:sport, polityka
  • UZ:John Tavares
  • UD:NY Islanders

Napisano 20 kwiecień 2012 - 04:32

No niestety Miki, za zbyt pozne zgloszenie jest kara, mozesz wybrac, czy oddajesz Pietrangelo Michalowi za Kunitza, czy mi za Klesle ;)

marzyciele...

usa-john-tavares_1.jpg?itok=cWNi78Tt

#33 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 20 kwiecień 2012 - 06:42

Czy jest juz data draftu? Bo musze planowac z wyprzedzeniem, a pod koniec wrzesnia nie bede mial dostepu do netu.

#34 kwietnik

kwietnik

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 846 postów
  • UD:Colorado Avalanche

Napisano 20 kwiecień 2012 - 06:55

Czy jest juz data draftu? Bo musze planowac z wyprzedzeniem, a pod koniec wrzesnia nie bede mial dostepu do netu.

Start 10 wrzesnia i staramy sie zakonczyc do 14 ze wzgledu na wyjazd YOC

2012/2013 Dynasty NHLcompl League Champion (Hartford Tribe) 

2013/2014 Keeper NCP NHLcompl League Champion (Boston Beavers) 

2013/2014 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers) 

2014/2015 Keeper League Champion (Boston Beavers) 

2014/2015 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers) 

2015/2016 Keeper League Champion (Boston Beavers) 

2015/2016 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers)

2016/2017 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers)

Boston Sparrows 2018/2019
C: Bergeron, Carter, Koivu  
LW: Hall, Pacioretty, Miller, Kerfoot

RW: Wheeler, Svetchnikov, Meier, Bjorkstrand, Puljujarvi
D: Doughty, Letang, Vatanen, Matheson, Pulock, Gudas, Edmundson
G: Dubnyk, Darling, Greiss

#35 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 20 kwiecień 2012 - 07:02

Start 10 wrzesnia i staramy sie zakonczyc do 14 ze wzgledu na wyjazd YOC

Dzieki za info. Sprobuje zagrac zatem, moze mniej aktywnie, ale zagram.

#36 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów

Napisano 20 kwiecień 2012 - 07:19

Dzieki za info. Sprobuje zagrac zatem, moze mniej aktywnie, ale zagram.

Marcin, nie chce byc wredny, ale czy mozna mniej aktywnie? Przez caly sezon napisales moze z 20 postow w wiekszosci narzekajac, ze nie rozumiesz naszych wymian. Przy wiekszosci glosowan twierdziles, ze wynik jest dla Ciebie z grubsza obojetny. Aktywnosc na forum jest dodatkowa atrakcja naszej ligi, ktorej np. nie ma w ligach publicznych, gdzie niemal nikt ze soba nie gada.

Mackforme.jpg

Razor!

#37 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 20 kwiecień 2012 - 10:41

Marcin, nie chce byc wredny, ale czy mozna mniej aktywnie? Przez caly sezon napisales moze z 20 postow w wiekszosci narzekajac, ze nie rozumiesz naszych wymian. Przy wiekszosci glosowan twierdziles, ze wynik jest dla Ciebie z grubsza obojetny. Aktywnosc na forum jest dodatkowa atrakcja naszej ligi, ktorej np. nie ma w ligach publicznych, gdzie niemal nikt ze soba nie gada.

Jezeli brak aktywnosci na forum jest przeszkoda - to podziekuje za gre.

#38 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów

Napisano 21 kwiecień 2012 - 01:32

Jezeli brak aktywnosci na forum jest przeszkoda - to podziekuje za gre.

a) oglaszasz mniejsza aktywnosc - pytam co bylo wieksza?
b) nie zadales sobie trudu, zeby przejrzec dwie strony tego watku, bo nie wiedziales nawet kiedy jest draft
c) nie zwrociles uwagi/po raz kolejny jest Ci obojetne, ze prosilem o wypowiedzenie sie na temat reseedowania
d) dlaczego po raz kolejny mam za Toba biegac, zebys wypowiedzial sie w kwestii zmian w lidze, w tamtym roku musialem to robic praktycznie przy kazdym glosowaniu?
e) skoro pozostalych 11 menedzerow moze w mniejszym lub wiekszym stopniu uczestniczyc w dyskusjach dotyczacych ligi na forum, czemu jeden ma byc wyjatkiem?

Mackforme.jpg

Razor!

#39 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 21 kwiecień 2012 - 01:40

a) oglaszasz mniejsza aktywnosc - pytam co bylo wieksza?

Forum jest jednym, ale nie jedynym polem aktywnosci przeciez. Zrobilem sporo wymian, szybko reagowalem na propozycje smsowe, za kazdym razem mialem aktywny sklad na dany dzien.

b) nie zadales sobie trudu, zeby przejrzec dwie strony tego watku, bo nie wiedziales nawet kiedy jest draft

To prawda, dzisiaj pozno wrocilem i wolalem kogos zapytac niz szukac samodzielnie, nie wiedzac na dodatek czy sa jakies juz ostateczne ustalenia.

c) nie zwrociles uwagi/po raz kolejny jest Ci obojetne, ze prosilem o wypowiedzenie sie na temat reseedowania

Jestem za reseedowaniem miejsc.

d) dlaczego po raz kolejny mam za Toba biegac, zebys wypowiedzial sie w kwestii zmian w lidze, w tamtym roku musialem to robic praktycznie przy kazdym glosowaniu?

Nie przypominam sobie jakiegos szczegolnego biegania - jeden sms i mialbys odpowiedz od razu.

e) skoro pozostalych 11 menedzerow moze w mniejszym lub wiekszym stopniu uczestniczyc w dyskusjach dotyczacych ligi na forum, czemu jeden ma byc wyjatkiem?

W mniejszym stopniu rowniez uczestnicze - nie wydaje mi sie, zebym mial potrzebe komentowania swoich ruchow po kazdej kolejce czy zamieszczania GT / skladow w stopce. Nie ma w tym nic zlego, po prostu to nie dla mnie. Sprobowalem podczas naszych playoff i tylko utwierdzilem sie w przekonaniu.

#40 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów

Napisano 21 kwiecień 2012 - 02:08

Dobrze, aby wypowiedzieli sie jeszcze Raffix i V3, dopiero wtedy bedzie komplet - a jak widac w przypadku pyt. 2 i 3, ma on znaczenie. Chlopaki, ruchy - na poprzedniej stronie znajdziecie opis proponowanych zmian.

Niniejszym, bez wzgledu na to jaki glos oddalby V3 oglaszam, ze wygrala opcja, ze w calym keeperze tylko jeden mlody gracz moze byc bramkarzem, czyli w sumie mozna keepowac max 2 goalie

Dwa przyklady, bo wiecej nie chce mi sie szukac, ze nasze glosowania to albo brak Twoich glosow, albo dopominania sie o nie.

Temat organizacyjny nie zostal zaczety dzis, wiec kazdy mial czas na to, zeby go przeczytac. Termin draftu jest na razie tylko propozycja, bo zeby go ostatecznie ustalic potrzebny pelny sklad ligi.

Jak dla mnie nie musisz sie tu wypowiadac po kazdym tygodniu gry, ale skoro pozostali czytaja to co tu piszemy i biora regularnie udzial w glosowaniach, jesli takie przeprowadzamy to licze, ze w tym sezonie bedziesz tez tak robil i nikt nie bedzie musial pisac smsow, czy informacji na forum.

Mackforme.jpg

Razor!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych