Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  Paolo : (04 grudzień 2018 - 09:09 )

Szkoda, że tak późno, liczyłem na 20-21. Ciekawe jaka będzie nazwa, wśród faworytów jest Seattle Kraken :D

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

ciekawe czy drużynę NBA też przywrócą w Seattle ;)

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

i będzie drużyna w Seattle od sezonu 2021-22 :D

@  wqjtek : (01 grudzień 2018 - 06:30 )

Myślałem że w moim życiu nie będzie już klubu NHL dla którego będę czuł większą niechęć niż do Pingwinów, a tu proszę TML i długo długo nic :D

@  Pershing : (01 grudzień 2018 - 10:09 )

Wilson z zawiasów wrócił xDDD

@  Pershing : (01 grudzień 2018 - 10:09 )

@  Pershing : (17 listopad 2018 - 01:01 )

no :(

@  spursik : (16 listopad 2018 - 07:08 )

Pingwiny ostatnie na wschodzie :smile: Szok

@  Forsberg : (10 listopad 2018 - 01:53 )

Tavares z kolejna bramką. Leivo co zmaścił sam na sam.

@  iks : (03 listopad 2018 - 10:40 )

no i piękny pokaz hokeja w spotkaniu Buffalo z Ottawą :D

@  Hellraiser : (01 listopad 2018 - 08:56 )

Patrząc na grę Panter aż dziw bierze, że mają tak mało punktów. Fajnie grają tylko ze skutecznością na bakier...

@  Forsberg : (31 październik 2018 - 01:40 )

No i Eberle z kolejną bramą. Raczej po meczu już. Var sie przydał :D

@  Forsberg : (31 październik 2018 - 01:32 )

Za łatwo dali sobie strzelić czwarta bramkę Pingwiny. Praktycznie Ebele wjechał do bramki. :D

@  iks : (30 październik 2018 - 06:29 )

zaczynamy teraz rywalizację w listopadzie :D

@  iks : (30 październik 2018 - 06:29 )

w dziale Ligi Typerów znajdziecie wyniki za pierwszy miesiąc rywalizacji oraz klasyfikację generalną :)

@  Pershing : (28 październik 2018 - 12:30 )

przypominam moi mili, ze do przyszlego weekendu mecze godzine wczesniej niz normalnie :D

@  Hellraiser : (27 październik 2018 - 10:55 )

ale mimo wszystko...GO FLAMES GO !!!!

@  Hellraiser : (27 październik 2018 - 10:47 )

Ale Flames są złamani tym Pittsburghiem...widać w grze...

@  PaGo : (27 październik 2018 - 02:40 )

sprzedam 65 kart auto jersey. https://allegro.pl/S...item=7640115134

@  Pershing : (27 październik 2018 - 08:30 )

pączek robi kariere :D

Zdjęcie

NCP Yahoo Fantasy 2011/2012

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
621 odpowiedzi w tym temacie

#21 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3599 postów
  • UZ:Sedinowie, C. Giroux, E. Lack
  • UD:Canucks, Comets, Blue Jackets, MODO

Napisano 17 wrzesień 2011 - 08:19

Bardzo ladny :) No i ma klasyczne rangersowskie kolory, tak jak lubisz! ;)

Yosemite Howlers (2003-2013)            Vancouver Maroons / Swift Foxes (2013- )

sc.gif  sc.gif   sc.gif  sc.gif                                                 sc.gif  sc.gif

03/04  06/07 08/09  10/11                                 14/15  15/16

#22 Miki

Miki

Advanced Member

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 1891 postów
  • Interests:sport, polityka
  • UZ:John Tavares
  • UD:NY Islanders

Napisano 17 wrzesień 2011 - 11:03

Bardzo ladny :) No i ma klasyczne rangersowskie kolory, tak jak lubisz! ;)

Rangers nie Rangers, mialem te kolory w sygnaturce od dawna wiec nie bylo sensu zmieniac:))

usa-john-tavares_1.jpg?itok=cWNi78Tt

#23 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3599 postów

Napisano 18 wrzesień 2011 - 12:26

Rangers nie Rangers, mialem te kolory w sygnaturce od dawna wiec nie bylo sensu zmieniac:))

Wiem, draznie rywala ;) Ladne jest, srsly!

Yosemite Howlers (2003-2013)            Vancouver Maroons / Swift Foxes (2013- )

sc.gif  sc.gif   sc.gif  sc.gif                                                 sc.gif  sc.gif

#24 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3599 postów

Napisano 18 wrzesień 2011 - 04:24

Kto sie pokusi o podsumowanie szostej? ;)

#25 Miki

Miki

Advanced Member

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 1891 postów

Napisano 18 wrzesień 2011 - 05:39

Runda szosta:

61. Kings of El Segundo (od Yosemite Howlers, via Sailors, Bravehearts) - R.J. Umberger
Pierwszy z trzech pickow Marcina w tej rundzie. RJ po zmianie pozycji na Yahoo! z C na LW jest wiecej wart, choc mial i C/LW przed rokiem. Jesli trafi do linii z Nashem i Carterem – steal rundy

62. Toronto Paninaros - Siergiej Bobrowski
Zdecydowanie przestrzelony ruch. Bobrovsky prawdopodobnie wyladuje na caly sezon w AHL, bo nie po to Flyers podpisali Bryzgalowa. W kadrze jest jeszcze Leighton, a wiec urodzony backup

63. Quebec Quails - Mathieu Garon
Roloson to jedynka na 55-60 meczy, wiec Garon troche pogra. Biorac pod uwage, ze Case ma kontuzjogennego Lehtonena to dobry ruch

64. Brooklyn Bravehearts (od Port Hope Sailors) - Devin Setoguch
Mysle nad skrzydlowymi Sabres, ale jednak nie moge sie zdecydowac ktory bedzie gral pierwsze skrzypce w Buffalo. Biore wiec "Seto" – partnera z linii Koivu i Heatley'a. Plus hity

65. Boston Beavers (od Winnipeg Rustlers) - Olli Jokinen
Wielkie nazwisko, ale ostatnie trzy sezony chyba skutecznie od niego odstreczaja. Male szanse na pierwsza linie z Iginla – ale i tak szanse na ok. 50 pkt.

66. Toronto Marlboroughs - Ryan Malone
Jesli bedzie zdrowy to ruch jest swietny. Grubo ponad 100 hitow, pewnie i 50 pkt.

67. Kings of El Segundo (od Windsor Sentinels via Outlaws) - Brad Boyes
Marcin podejmuje ryzyko, bo Boyes jest chimeryczny i ma spora konkurencje na prawym skrzydle

68. Kings of El Segundo - Matt Moulson
Wciaz jeden z najbardziej niedocenianych zawodnikow w NHL. Dwa sezony z rzedu z 30 golami a u boku coraz lepszy Tavares – gorzej nie bedzie?

69. Toronto Marlboroughs (od Deadwood Outlaws, via Beavers) - Chris Pronger
Jak na te runde to ryzyko nie jest za duze. Pronger moze i ma klopoty ze zdrowiem, ale to wciaz jeden z najskuteczniejszych obroncow w lidze. Zawodnik na min. 40 pkt., 100 hitow i 150 BS

70. Boston Beavers - Dennis Seidenberg
Chyba blad Kwietnika. Seidenberg ma konkurencje w PP w postaci Chary i Corvo, a tu do wziecia jest Timonen – punktowo lepiej, w HIT, PIM i BS lepiej

71. Port Hope Sailors (od Nanisivik Conquerors) - Jewgienij Nabokow
Ryzyko grzechu warte. To moze byc "jedynka" Wyspiarzy. Na rozpoczetym wlasnie campie prezentuje sie swietnie

72. Nanisivik Conquerors (od Brooklyn Bravehearts, via Howlers) - Kimmo Timonen
Pewnie Vulcan nie przypuszczal, ze jeszcze tu przechwyci Fina. Ruch bez pudla

#26 Raffix

Raffix

#neverquit

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 998 postów
  • UZ:Jarome Iginla
  • UD:Calgary Flames

Napisano 19 wrzesień 2011 - 08:43

Sam chetnie czytam podsumowania, wiec korzystajac z chwili skrzetnie ja wykorzystam i wzorem Piotra opisze swoj draft.

Kiedy kurz opadl, to co zobaczylem spodobalo mi sie. Niemal wszystko z pierowotnego planu udalo mi sie zrealizowac i w tym roku, o dziwo, obylo sie bez kradziejstwa. Jasne, wielu graczy z obszaru moich zainteresowania przygarnalbym z otwartymi ramionami, ale wszystkiego miec nie mozna, right? ;) Tuz sprzed nosa nikt niczego mi jednak nie swisnal. Chociaz wroc - ostatnia runda... Gdyby nie wybor Dominika, Gonchara pewnie wzialbym ja.

Mysle, ze udalo mi sie skompletowac ciekawy, konkurencyjny sklad. I mimo, ze wiekszosc moich graczy mozna opisywac w kategoriach 'jesli', 'moze'i 'gdyby', jak dla mnie sa to tylko dodatkowe emocje :) Bez elementu ryzyka nie byloby takiej zabawy.

#3 Antti Niemi
Tu dylematow wielkich nie mialem. Z trojka zalozylem wziecie bramkarza. Price'a w wariancie nierealnym, Niemi'ego w wariancie optymistycznym, Thomasa w wariancie realistycznym. Plan wykonany z nawiazka.
#22 Nicklas Lidstrom
Na ten temat juz pisalem. To moja polisa ubezpieczeniowa na wypadek problemow z dwoma moimi keeperowymi ananasami - Doughtym i Big Buffem. Mam nadzieje, ze nie zawiedzie mnie jak Alfie przed rokiem.
#32 Jaromir Jagr
Gdyby Jaro wyciagneli na lod za uszy sprzed domowego kominka, odpuscilbym. Ale gracz jego pokroju, nadal aktywny (i to jak!), sciagniety w konkretnym celu - rozruszania PP pretendenta? Wchodze w to :)
#41 Simon Gagne
Kolejny ryzyk-fizyk. Moje chude lewe skrzydlo potrzebowalo wzmocnien i Simon wydal mi sie byc idealnym kandydatem. Jesli zbudowalby sezon na wysokiej formie z konca sezonu, moze dane by mu bylo grac na skrzydle starego druha z Philly. Gdyby tak sie stalo, mialbym w Gagne prawdziwa podpore lewej flanki.
#46 Stephane Robidas
Od czwartego obroncy oczekiwalem dobrego mixu gry fizycznej z ofensywa. Stefan to Robi i da.
#56 Stephen Weiss
Nie ukrywam, Stephen nalezy do moich ulubiencow. Ponownie biorac go do skladu liczylem przede wszystkim na to, ze z jego talentem gorzej niz w ostatnim sezonie byc nie moze.
#59 Victor Hedman
Licze, ze to 'ten' sezon.
#80 Mike Smith
To moje plecy w obsadzie bramki. Nowy start, stary szef i defensywnie ustawiony zespol. Nie musi byc koniecznie zle...
#89 Saku Koivu
Dyspozycja Saku w ostatnich PO to dowod, ze w baku jeszcze troche paliwa zostalo. Cudow nie oczekuje. Wystarczy, ze bedzie gral na dobrym, rownym poziomie a bede mogl byc z mojego 4 centra zadowolony.
#113 Nikita Filatov
To taka moja fanaberia, przyznaje, na ktora jednak moglem sobie w tym momencie pozwolic. Wszyscy wiemy, jak to z Nikita bylo i jak jest. Nie wiemy jak bedzie. Zawiedzie po raz kolejny a z ulga osobiscie postawie krzyzyk na projekcie 'Filatov'.
#129 Dan Ellis
Plecy plecow na bramce. Z dostepnych backupow wydawal mi sie byc tym z najwieksza szansa na wieksza liczbe startow.
#137 Tomas Kopecky
Przejscie do slabszego zespolu niekoniecznie musi byc minusem. Tomas nadal sie rozwija i przy wieszym zaufaniu i czasu na lodzie moze jeszcze ladnie sie rozwinac. Dodatkowo, dwupozycyjnosc czyni z niego uzyteczna zapchajdziure (z calym szacunkiem, oczywiscie :))
#152 Sheldon Souray
Dzika karta. O motywacje jestem spokojny, na dyspozycje mam nadzieje.
2l8w9jp.png
New Orleans Houngans 2017/18
C: N.Backstrom, J.Carter, D.Stepan, E.Lindholm, S.Bennett, *H.Borgstrom
LW: J.Gaudreau, C.Keller, A.Panarin, C.Kreider, *T.Meier
RW: T.Seguin, B.Point, N.Ehlers, P.Hornqvist, *K.Labanc
D: D.Byfuglien, J.Faulk, K.Shattenkirk, H.Lindholm, K.Yandle, J.Boychuk, *R.Pulock, *M.Bowey, *M.Heiskanen
G: F.Andersen, M.Smith, J.Reimer, E.Lack, A.Forsberg, *A.Nedeljkovic, *S.Montembeault, *M.Blackwood

#27 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów
  • UZ:P.F., M.D., G.L., N.M., J.M., S.W.
  • UD:Colorado Avalanche, Pittsburgh Penguins
  • GG:4130783
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 19 wrzesień 2011 - 10:18

Ja sie pobawilem na capgeek liczeniem cap-hitu mojej druzyny. Bez Jonathana Huberdeau, ktory nie ma kontraktu moj aktualny cap-hit wynosi 82 950 000$ Jakby doliczyc jakies 3 300, ktore bedzie mial Huberdeau, otrzymamy 86 250 000. Kto da wiecej ;)

http://www.capgeek.c..._calculator.php tu jest link do policzenia caphitu

Mackforme.jpg

Razor!

Sig by Patrik - Big Thanks!

#28 zdolny

zdolny

NHL fever!

• Redaktor
  • PipPipPip
  • 1985 postów
  • UZ:M.Lucic, C.Ward, R.Luongo
  • UD:Boston Bruins
  • GG:1149072
  • Liga Typerow: retired

Napisano 19 wrzesień 2011 - 10:38

Ja sie pobawilem na capgeek liczeniem cap-hitu mojej druzyny. Bez Jonathana Huberdeau, ktory nie ma kontraktu moj aktualny cap-hit wynosi 82 950 000$ Jakby doliczyc jakies 3 300, ktore bedzie mial Huberdeau, otrzymamy 86 250 000. Kto da wiecej ;)

Podbijam :)

ROSTER SIZE 21
SALARY CAP $64,300,000
CAP PAYROLL $91,432,273
CAP SPACE -$27,132,273

I to bez umowy Emery`ego. Chyba najdrozszy zespol w historii, jaki mialem :). I to jeszcze przed nowa umowa Myersa :). No ale jak sie ma Kowalczuka, Lecavaliera, Bouwmeestera (LOL) to sie ma taka, a nie inna czapke plac :)

Ktos machnie siodma runde? Mam tam dwa wybory, takze niezbyt kwapie sie do opisywania.

DeepForest Deers:
Liga YFHL 2008/2009: RS - 4, PO - 5<>JRHL 2009/2010: RS - 2, PO - 7
JRHL 2010/2011: RS - 4, PO - 6<>JRHL 2011/2012: RS - 1, PO - 2
JRHL 2012/2013: RS - 11, PO - 11<>JRHL 2013/2014: RS - 4, PO - 4

JRHL 2014/2015: RS - 6, PO - 6<>JRHL 2015/2016: RS - 3, PO - 1

JRHL 2016/2016: RS - ?

Windsor Sentinels:
NHL.com.pl 2009/2010: RS - 7, PO - 8
<>NHL.com.pl 2010/2011: RS - 8, PO - 7
NHL.com.pl 2011/2012: RS - 9, PO - ;)<>NHL.com.pl 2012/2013: RS - 5, PO - 2
NHL.com.pl 2013/2014: RS - 6, PO - 7<>2014/2015: RS - 3, PO - 2

2015/2016: RS - 3, PO - 2

#29 Raffix

Raffix

#neverquit

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 998 postów
  • UZ:Jarome Iginla
  • UD:Calgary Flames

Napisano 19 wrzesień 2011 - 10:41

Cap payroll $84,616,666 bez Doughty'ego :)
2l8w9jp.png
New Orleans Houngans 2017/18
C: N.Backstrom, J.Carter, D.Stepan, E.Lindholm, S.Bennett, *H.Borgstrom
LW: J.Gaudreau, C.Keller, A.Panarin, C.Kreider, *T.Meier
RW: T.Seguin, B.Point, N.Ehlers, P.Hornqvist, *K.Labanc
D: D.Byfuglien, J.Faulk, K.Shattenkirk, H.Lindholm, K.Yandle, J.Boychuk, *R.Pulock, *M.Bowey, *M.Heiskanen
G: F.Andersen, M.Smith, J.Reimer, E.Lack, A.Forsberg, *A.Nedeljkovic, *S.Montembeault, *M.Blackwood

#30 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów

Napisano 19 wrzesień 2011 - 10:43

Podbijam :)

ROSTER SIZE 21
SALARY CAP $64,300,000
CAP PAYROLL $91,432,273
CAP SPACE -$27,132,273

Holender, zapomnialem wspomniec, ze temu z najwyzszym cap-hitem kolektywnie zabierzemy najdrozszego gracza ;)

Mackforme.jpg

Razor!

#31 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3599 postów

Napisano 19 wrzesień 2011 - 10:59

Mistrzowie sa tez niezli w strzyzeniu pensji:

ROSTER SIZE 22
SALARY CAP $64,300,000
CAP PAYROLL $77,013,461

#32 zdolny

zdolny

NHL fever!

• Redaktor
  • PipPipPip
  • 1985 postów

Napisano 19 wrzesień 2011 - 11:10

#129 Dan Ellis
Plecy plecow na bramce. Z dostepnych backupow wydawal mi sie byc tym z najwieksza szansa na wieksza liczbe startow.

A jesli Hiller sie nie wykurowal w 100% to nawet starter :). Przyznaje, ze przegapilem go na liscie i dopiero, jak telefonicznie ustalalismy Twoj wybor zapalilo sie we mnie czerwone swiatlo "Kurde, po cos bral Gleason, trzeba bylo Ellisa brac!!!!" :).

To pokrotce i ja opisze swoja strategie (i tak co roku zmieniam, wiec nic tajnego nie ujawnie). Plan na ten rok zakladal stworzenie zespolu silnego w statystykach policzalnych, tzn. takich, ktore nie zaleza od formy/dyspozycji danego dnia. Co mam na mysli? HT,BS,PIM i FW - a to daje cztery punkty. Do wygrania spotkania wystarczy 7-8 punktow wiec pozostale 3-4 powinny wpasc z innych statystyk. Jestem ciekaw, jak to wypali na zywo.

A komentarze do poszczegolnych wyborow ponizej:

6. Windsor Sentinels (zdolny) - Jonas Hiller

Po cichu liczylem, ze ostanie sie tutaj T.Thomas, serio :). Przed wyborem Mikiego jedynym dylematem bylo - Kipper czy Hiller? Miki wybral za mnie. Mam nadzieje, ze nie powtorzy sie scenariusz z ubieglego roku.

19. Windsor Sentinels - Tomas Plekanec

Tu mial byc wybrany P.Bergeron, ale poszedl wczesniej. Po pierwszych ku^$*@^! itd. stwierdzilem, ze Plekanec po pierwsze jest pierwszym centrem, po drugie ma statystki identyczne jak Patrice, a po trzecie - sezony gra w kratke i ten zapowiada sie jako ten lepszy. I narzekania ustaly.

Cammy nie moze zagrac kolejnego slabego sezonu, prawda Miki?

20. Windsor Sentinels (od Kings of El Segundo) - Scott Hartnell

Tu powinien byc Callahan, ale poszedl wczesniej. Hartnell wziety zamiast Lubo (uwierz mi Andrzeju, ze bylo blisko, bys go nie dostal :), a przyczyna nizej) z uwagi na przyjeta koncepcje budowy zespolu. Na LW nie bylo w tym drafcie podobnego zawodnika (rok temu byli Benn, Lucic...).

28. Windsor Sentinels (od Deadwood Outlaws) - Steve Downie

Z sentymentu i pasujacy profilem do zalozen. W dodatku po slabszym sezonie powinien sie odbic i dac mi to, czego potrzebuje, czyli PIM, HT i troche (licze na 50) punktow.

43. Windsor Sentinels - Ryan Whitney

A to przyczyna, dlaczego nie wzialem Lubo. Tak, jak pisal Michal, licze na PPP. Niepokoj budzi kontuzja i ciagle problemy z kostka, ale licze, ze Ryan sie wykuruje. Kto wie, moze to keeper?

53. Windsor Sentinels (od Kings of El Segundo) - Dan Girardi

Najlepszy w BS w lidze, swietny w HT, do tego punktuje. Jak dla mnie najlepszy defensywny defensor w drafcie.

75. Windsor Sentinels (od Boston Beavers) - Steve Ott

Plan na ta runde zakladal, ze jesli tylko bedzie Ott, to biore go od razu. Duzo zadowalajacych mnie statystyk, niepokoj budzie jedyni info, ze byc moze bedzie gral na skrzydle pierwszego ataku, a to pozbawi go FW. Ale i tak zaryzykowalem :)

78. Windsor Sentinels - Rene Bourque

Na RW poszukiwalem uniwersalnego gracza i Bourque wydawal sie byc najlepsza opcja w danej chwili. W dodatku dwa dni po zakonczeniu draftu dostal LW i tak mam dwoch (Kowalczuk) skrzydlowych LW/RW.

91. Windsor Sentinels - David Booth

Tez troche z sentymentu, ale licze, ze w koncu zagra, jak za dawnych lat i wpadnie te 30G. Plus duzo SOG i troche HT.

102. Windsor Sentinels - Antoine Vermette

Pierwsze i jedyne odstepstwo w zalozeniach. Sytuacja na C w Blue Jackets jest o tyle dziwna, ze nikt nie kwapil sie z wybraniem jakiegokolwiek centra z tej ekipy. Ja postanowilem zaryzykowac i wybralem Vermette`a z uwagi na wysokie FW. Nie chce mi sie wierzyc, by zostal odstawiony na piorko.

115. Windsor Sentinels (org. Windsor Sentinels, via Outlaws) - Jay Bouwmeester

Szukalem jakiegos ofensywnego D, ktory zaliczyl slabsza kampanie i liczy na odbudowe. Na koncu zostalo mi dwoch P.Martin oraz Jay. O wyborze defensora Flames zadecydowal czas gry, ktory Jay ma wyzszy. Jedyne, co odrzuca, to forma, ktora w Calgary nigdy nie byla wysoka. Moze to ten rok? A jesli nie - pierwszy do wymiany.

128. Windsor Sentinels (od Winnipeg Rustlers) - Tim Gleason

Chyba najwieksza moja wtopa draftu, powinienem wybrac Ellisa... Licze na PIM, HT i BS.

142. Windsor Sentinels (od Boston Beavers) - Ray Emery

Ryzyko ostatniego picku. Jesli wywalczy miejsce w skladzie, jesli Crawfordowi powinie sie noga, jesli zagra tak, jak rok temu to bede zadowolony. Za duzo jesli? Byc moze, ale zaryzykowac warto.

Holender, zapomnialem wspomniec, ze temu z najwyzszym cap-hitem kolektywnie zabierzemy najdrozszego gracza

Mozesz brac, proponuje Lecavalier <-> Duchene :), co Ty na to?

DeepForest Deers:

Windsor Sentinels:

#33 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów

Napisano 19 wrzesień 2011 - 11:15

Mozesz brac, proponuje Lecavalier <-> Duchene :), co Ty na to?

Nie mowilem o wymianie, tylko o zabraniu ;)

Mackforme.jpg

Razor!

#34 zdolny

zdolny

NHL fever!

• Redaktor
  • PipPipPip
  • 1985 postów

Napisano 19 wrzesień 2011 - 11:20

Nie mowilem o wymianie, tylko o zabraniu ;)

Prawdziwy Outlaw ;)

DeepForest Deers:

Windsor Sentinels:

#35 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów

Napisano 19 wrzesień 2011 - 12:00

Runda 7

W tej rundzie ostro zaprzepiorczylo :) Nie brak w nij ruchow ryzykownych, ale osobiscie dla mnie, jest to chyba jedyna runda w drafcie, gdzie moge wskazac kilku graczy, ktorzy potencjalnie moga byc stealem i nie widze zadnego wyboru, ktory "z miejsca" mozna zaklasyfikowac na bust. Ale po kolei.

73. Quebec Quails (od Brooklyn Bravehearts) - Chris Kunitz
80 punktow miec nie bedzie. No i co z tego? W tej rundzie, 50 punktow Chrisa, okraszone spora porcja hitow w swietnym zespole, ze swietnymi partnerami to wybor wiecej niz dobry

74. Quebec Quails (od Nanisivik Conquerors) - Luke Schenn
Osobiscie w tej rundzie Luke'a bym nie bral i pomijam nawet fakt, ze w momencie wyboru nie mial kontraktu. Dobre HIT i BS ale poza tym nie jest az takim game changerem. Nie jest to wybor zly, jedynie za wczesny

75. Windsor Sentinels (od Boston Beavers) - Steve Ott
Za zlodziejstwo w takim stylu powinna byc kara! bardzo chcialem Otta, jako znakomita kombinacje PIM, HIT, FW, nawet z zastrzezeniem, ze moze grac na skrzydle. Bartek mnie ubiegl - jest 1:1 z Visnia

76. Yosemite Howlers (od Deadwood Outlaws) - Joni Pitkanen
Menedzer Howlers w wywiadzie dla Yosemite Squirrel Daily ujawnil, ze wolalby Timonena, jak dla mnie Joni to lepszy wybor od Kimmo. BDB ruch Howlers

77. Boston Beavers (od Kings of El Segundo) - Kevin Bieksa
Z Kevinem jest troche tak, ze moze byc graczem na 40 pkt a moze miec fatalny sezon. Odejscie Ehrhoffa na pewno otwiera pewne opcje w jego grze. Ruch troche ryzykowny ale moze byc naprawde znakomity

78. Windsor Sentinels - Rene Bourque
Wielokrotnie mialem Rene w swoich druzynach fantasy i nie sposob nie docenic tego, ze ma dwie pozycje, przynosi SHP, do tego G,A, PPP, dobry wybor na te runde.

79. Toronto Marlboroughs - Clarke MacArthur
Powiem szczerze, bylem zaskoczony, ze wytrwal tak dlugo, swietny ostatni sezon, Leafs wydaja sie silniejsi, to moze byc jego sezon. Kolejny gracz z potencjalem na bycie stealem rundy

80. Winnipeg Rustlers - Mike Smith
Rustlers lubia bramkarzy Yotes ;) Nie jest to Bryz, zespol chyba tez slabszy, ale stanowi zabezpieczenie w bramce, jakby posypali sie bramkarze 1 i 2. W tej rundzie trudno oczekiwac Thomasa - tak wiem, rok temu poszedl z nr 100 ;)

81. Boston Beavers (od Port Hope Sailors) - Adam Larsson
Bobry sie w tej rundzie bronia ;) Sa obawy o casus Hedmana, z drugiej strony moze byc tez calkiem niezle. Dobry draft Beavers skoro zgarniaja nr 1 i 4 z tegorocznego draftu NHL ;)

82. Quebec Quails - Brayden Schenn
Quails w drafcie sporo ryzykowali. Jak wszystko im wypali beda ciezkim przeciwnikiem, ale jak nie wszystko wyjdzie jak trzeba beda czestymi goscmi na waivers. Potencjal Braydena niezaprzeczalny, z drugiej strony nawet kibice Flyers nie sa pewni, czy zalapie sie do skladu a jego gra w top 6 jest jeszcze bardziej niepewna.

83. Quebec Quails (od Toronto Paninaros) - Peter Mueller
Mueller na campie ma szyje jak Pudzian. Ostro podpakowal, aby wzmocnic sie a przede wszystkim aby bardziej sie chronic przed kolejnymi wstrzasami mozgu. Pocieszajace dla Quails - no dobra, co mnie Quails, dla AVS ;) - jest to, ze lekarze mowia wprost, jak sie wyleczyles ze wstrzasu mozgu, to szansa na kolejny jest taka sama jak u kogos, kto nigdy tego urazu nie mial. Ruch bardzo ryzykowny, ale wszystko wskazuje na to, ze linia Mueller-Duchene-Hejduk bedzie postrachem NHL, co przyniesie pozytek nie tylko Quails ale i Outlaws i Sailors ;)

84. Deadwood Outlaws (od Yosemite Howlers) - Ryan Suter
Chcialem Otta, nie bylo, wiec poszedl Suter. Nr 2 w Nashville, przyniesie punkty i mam nadzieje, ze +. Gorzej z BS, HT, ale jakos przezyje. Wyczesanie w 7 rundzie D-mana z potencjalem na 40 pkt nie jest zlym osiagnieciem.

Mackforme.jpg

Razor!

#36 Miki

Miki

Advanced Member

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 1891 postów

Napisano 19 wrzesień 2011 - 02:06

22 graczy zarabia w Bravehearts 83,096,666 dol. czyli o niemal 19 mln powyzej cap hit;) Najmniej (po ok.800 tys.) – Jamie Benn z keepera i Devan Dubnyk. Najwiecej – 7 mln Iginla, potem 6,9 Chara, 6,3 mln Ward, po 6 mln Elias i Cammalleri, 5,8 mln Kiprusoff

#37 Senator

Senator

Be Sensational!

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 2500 postów
  • UZ:Daniel Alfredsson
  • UD:Ottawa Senators

Napisano 19 wrzesień 2011 - 02:48

8 runda ode mnie:

Na tym poziomie, w tej czesci draftu trudno juz mowic o wtopach czy wielkich trafionych. Wiele zalezy od potrzeb ekip, a granice miedzy dobrym, bardzo dobrym a slabym wyborem sa niewielkie.

85. Brooklyn Bravehearts (od Yosemite Howlers) - Devan Dubnyk
W tym momencie, w tej sytuacji, jaka miala miejsce - bardzo dobry wybor. Co prawda to tylko Edmonton, ale jednak jedynka w bramce. Dubnyk solidnie konczyl zeszly sezon, osobiscie nie wierze w odrodzenie Chabibulina i powrot do wysokiej formy. Mimo contract year.

86. Quebec Quails (od Toronto Paninaros via Brooklyn Bravehearts) - Dennis Wideman
Wideman byl na mojej liscie, zastanawialem sie nad nim dosc dlugo. Przestraszyl mnie nieco Hamrlik, ale nie mozna przyznac Pawlowi racji - zawodnika z defensywy o takim potencjale, w sytuacji naszego draftu - nie mozna bylo puscic.

87. Quebec Quails - Andrej Meszaros
Slowak nie przekonuje mnie, ale w fantasy moze miec swoja wartosc - solidna porcja HIT i BS, ale sadze, ze mniej punktow niz w ostatniej kampanii, kiedy dostawal wiecej czasu.

88. Deadwood Outlaws (od Port Hope Sailors, via Howlers) - Drew Stafford
Boyesa w Buffalo zapewne zaraz nie bedzie, Stafford i Pominville beda walczyc o swoj czas, Stafford mial juz 30+ goli, dobry wybor. Bez ryzyka, bez szalenstwa, a bardzo bezpiecznie. Z mozliwoscia naprawde sporych korzysci.

89. Winnipeg Rustlers - Saku Koivu
Podobnie, jak wyzej. Bezpieczny wybor. Koivu nie schodzi ponizej pewnego poziomu, nie mozna sie spodziewac kampanii 60+, ale pod 50 oczek Fin powinien podejsc. I przyniesc przyjemna ilosc wygranych wznowien.

90. Toronto Marlboroughs - Andrew Ladd
To, ze Ladd ostal sie do osmej rundy to chyba dowod na to, ze niewielu z menedzerow jest gotowych brac graczy z Winnipeg. To nigdy w moim odczuciu nie bedzie zawodnik na pierwsza linie - chyba, ze w Jets wlasnie. Wybor - podobnie, jak trzy poprzednie bezpieczny, na pewno byl na gorze tabelki zdolnego. Szkoda, ze tak malo wykorzystuje warunkow fizycznych. Byloby wtedy idealnie.

91. Windsor Sentinels - David Booth
Nie przekonuje mnie Booth, jak i Panthers. Duzy minus, 40 punktow, moze nieco wiecej. Nie mozna demonizowac problemow ze zdrowiem, ale jakos Booth zawsze - mimo kompletu gier w zeszlym sezonie - kojarzyl sie z kruchym zdrowiem.

92. Kings of El Segundo - Mikhail Grabovski
Poprzedni sezon bardzo dobry - ale to Leafs. Kolejna ekipa, ktora mnie nie przekonuje. Rosnie konkurencja w postaci Connolly'ego, jest walczacy o miejsce Kadri... Grabovski jednak powinien wygladac solidnie, sa tacy, ktorzy uwazaja, ze Leafs wejda do playoff :p Nie wierze, ze Grabovski ponownie zblizy sie do granicy 30 goli.

93. Deadwood Outlaws - Magnus Paajarvi
Magnus mam wrazenie ostalby sie do dalszych rund. Oczywiscie ogromny potencjal, ale i ogromna konkurencja. Hall, Omark, Paajarvi... Nie jest to jednak wybor, ktory ocenilbym jako jakas wtope.

94. Deadwood Outlaws (od Boston Beavers, via Outlaws, Sentinels) - Patrik Berglund
Ten wybor z kolei podoba mi sie bardzo - sam chcialem Berglunda lub Oshiego - obaj nie ostali sie do mojego wyboru. Bardziej podoba mi sie Oshie, ale Berglund w coraz ciekawszych Blues to dobry wybor. Szkoda, ze slabiej spisuje sie na buliku. Na pewno ma jednak wiekszy potencjal niz wybierany wczesniej Koivu. Berglund przy odrobinie szczescia dobije do 70 punktow. Jak na osma runde - bardzo dobre trafienie.

95. Nanisivik Conquerors - David Jones
Tylko jedno budzi moje zastrzezenie - zdrowie. Od paru sezonow, jesli dobrze pamietam, Jones nie zagral 80 spotkan.

96. Port Hope Sailors (od Brooklyn Bravehearts) - Jason Pominville
Pomms to kiedys keeper - teraz spada do osmej rundy. Boje sie troche o zdrowie, Pomms jest po operacji, ale nie demonizujmy tego aspektu. Jason to mocne Sabres, to wg mnie jedna z dwoch pierwszych linii Buffalo, duzo czasu w PP i szansa na kampanie z 25+ golami. Gleboko w to wierze.
--
Ottawa 78's

#38 Senator

Senator

Be Sensational!

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 2500 postów
  • UZ:Daniel Alfredsson
  • UD:Ottawa Senators

Napisano 19 wrzesień 2011 - 02:59

Patrzac na wydatki innych ekip, Sailors obok Yosemite wygladaja na ubogich krewnych:

CAP PAYROLL $79,940,833
--
Ottawa 78's

#39 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3599 postów

Napisano 19 wrzesień 2011 - 03:12

Patrzac na wydatki innych ekip, Sailors obok Yosemite wygladaja na ubogich krewnych:

CAP PAYROLL $79,940,833

Moze Ty jestes ubogim krewnym. Ja jestem mistrzem moneyballa :ninja:

;)

#40 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów

Napisano 19 wrzesień 2011 - 03:15

CAP PAYROLL $79,940,833

Widac, ze wraz ze zmiana nazwy poszlo ciecie wydatkow, rok temu jesli dobrze pamietam wydawaliscie najwiecej ;)

Mackforme.jpg

Razor!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych