Skocz do zawartości

Zdjęcie

New Jersey Devils 2015/2016

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 YWNWA

YWNWA

Aptenodytes Patagonicus

• Administrator
  • PipPipPip
  • 4284 postów
  • UD:Pittsburgh Penguins

Napisano 28 maj 2015 - 03:34

Temat poświęcony dyskusji nt. gry New Jersey Devils w sezonie 2015/2016

#2 bury301

bury301

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • UZ:S.S
  • UD:NJD

Napisano 05 lipiec 2015 - 11:23

Sezon ogórkowy w pełni niestety zmiana menadżera nic nie daje. ZNÓW słaby draft bierność w ruchach nie podoba mi się pozbycie 2rd za Palmieri. A wogole zobaczcie kogo wybrali w 6rd tzn na warunki jego.

Po 1 lipca to jeszcze gorzej jak można nic nie robić przy 20mln wolnego, a drużyna ma takie braki kadrowe w ataku ze szok.
rw to prawie nie mamy do gry na poziomie to może jest 5/6 zawodników.
Obronę jakoś może się uda zmontować na młodych.
Wiesc niesie ze chyba przy takich wzmocnienia Edm Ari i Buffalo możemy wylądować na dnie.

#3 bury301

bury301

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 286 postów

Napisano 27 lipiec 2015 - 04:33

No i Shero grubo przeplaca Larssona 4mln to grubo za dużo ze 2 razy długość 6 lat widać ze dostał kredyt zaufania. Teraz juz nie ma wyjścia tylko iść w ślady Hedmana;)

#4 Sparki

Sparki

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 10 październik 2015 - 09:41

No i pierwszy mecz sezonu za nami. Po cichu liczyłem, że uda nam się zgarnać 2 pkt z uwagi na B2B Jets no ale wyszlo jak zwykle. To będzie długi sezon dla Devils, okupiony wieloma lekcjami doświadczenia. Trzymam za nich kciuki, żeby ta przebudowa szybko przyniosła żniwa. Wczoraj dowiedzielismy się kto będzie nowym kapitanem. Osobiście to dla mnie fajna niespodzianka bo Greene to mój ulubiony gracz :) Dziś wyjazdowy mecz z Capital, będzie cięzko.

Użytkownik Sparki edytował ten post 10 październik 2015 - 09:41

#5 bury301

bury301

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 286 postów

Napisano 10 październik 2015 - 01:13

Tez myślałem ze wygrają bo grali z dnia na dzień. Ale słabo nic innego się nie można spodziewać po tym sezonie jak jednego z ostatnich miejsc jeśli się uda wygrać 20 meczów to bd dobrze. Z takim skladem słabym nic się nie da zrobić nawet w ahl myślę że w czołówce byśmy nie byli

#6 Sobi

Sobi

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 13 październik 2015 - 01:15

Oglądanie Diabłów w tym sezonie może przyprawiać o ból tyłka. Podobno Devils szykują jakąś niespodziankę dla pierwszych 10000 kibiców. Czyżby tak zachęcali do odwiedzania Prudential w tym sezonie ?? :D

Użytkownik Sobi edytował ten post 14 październik 2015 - 12:07

#7 bury301

bury301

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 286 postów

Napisano 15 październik 2015 - 03:12

Z frekwencja bd lipnie w tym sezonie nie dość ze w drużynie nie ma gwiazd to wyniki bd marne to nawet małe dzieci wiedzą mamy juz 0/3 powiedziałem koledze na początku ze jak bd 2/3 po 5 to bd dobrze ale ciężko bd patrząc z kim gramy.
Sytuacja może uratować tylko jakaś super gra druzynowa z sercem i poświęceniem jak nie to możemy mieć średnia poniżej 10k

#8 bury301

bury301

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 286 postów

Napisano 15 listopad 2015 - 02:52

Musze się uderzyc mocno w piersi za to ze nie wierzyłem w tą drużyne;/. Ogromna w tym zasługa Hayesa nie były mitem jego dobra współpraca z młodymi i defensywny styl. Jesteśmy w czołowce defensywnych statów w lidze dopuszczamy mało strzałow do Coryego a ze na ten moment jest czołowym bramkarzem to bardzo mało bramek tracimy;) dobre special teams  PP ponad 20%  Pk  82% i rośnie. Zajac z Henrique sie obudzili.

tutaj wykres najlepszych naszych graczy

W ataku jest gorzej ale i tak ponad stan Trener wyciska z nich co się da licze ze Elias wróci dorzuci te 30pkt powinno byc niezle, nie licze na playoff w tym roku do tego daleko może w przyszłym ale do tego trzeba pracy Shero zeby wzmocnic atak, te ruchy z Stempniakiem Palmierim były dobre ale za duzo mamy jeszcze dziur w przodzie.

Użytkownik bury301 edytował ten post 15 listopad 2015 - 02:54

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych