Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  Hellraiser : (22 marzec 2019 - 09:19 )

No i Flames jako pierwsi na Zachodzie w PO :D ;D

@  Hellraiser : (22 marzec 2019 - 09:18 )

Taki fajny sezon...indywidualne wyniki graczy jak w polowie lat 90-tych...szkoda że na forum hula wiatr...

@  iks : (19 marzec 2019 - 08:50 )

jest i week 25 :)

@  iks : (13 marzec 2019 - 08:20 )

week 24 można już typować :)

@  iks : (04 marzec 2019 - 05:59 )

zaczynamy typowanie w LT w marcu :)

@  iks : (20 luty 2019 - 06:32 )

można już typować ostatni tydzień lutego w naszej LT :)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:04 )

jakaś hokejowa książka powinna się znaleźć ;)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

a jeśli chodzi o nagrodę to zastanowimy się nad jakąś jeśli frekwencja będzie odpowiednia :D

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

week 20 dostępny do typowania :)

@  spursik : (07 luty 2019 - 11:46 )

Jest jakaś nagroda przewidziana :smile: bo niewiem czy się starać

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

jeśli coś źle policzyłem, prośba o info :)

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

OK, podsumowanie LT w odpowiednich tematach na forum :)

@  iks : (02 luty 2019 - 10:09 )

podliczenie LT w przyszłym tygodniu :) ale jesteście w gorącej wodzie kąpani :D

@  Tymg : (01 luty 2019 - 06:08 )

Panie iks znowu Pan milczy, gdy pada pytanie o klasyfikacje ligi typerów.

@  spursik : (30 styczeń 2019 - 09:04 )

Czy jest sens typować w Lidzę Typerów? Bo już mamy prawie luty i cisza co do poprzednich miesięcy! Jakaś klasyfikacja albo coś podobnego

@  iks : (22 styczeń 2019 - 08:45 )

zapraszam do zabawy w Lidze Typerów - obstawiamy zwycięzców w All-Star Game 2019! http://forum.nhl.com...?showtopic=7574

@  iks : (01 styczeń 2019 - 11:09 )

witajcie w Nowym Roku! Wszystkiego dobrego :)

@  Paolo : (04 grudzień 2018 - 09:09 )

Szkoda, że tak późno, liczyłem na 20-21. Ciekawe jaka będzie nazwa, wśród faworytów jest Seattle Kraken :D

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

ciekawe czy drużynę NBA też przywrócą w Seattle ;)

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

i będzie drużyna w Seattle od sezonu 2021-22 :D

Zdjęcie

Maple Leafs w sezonie 2012/13

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
157 odpowiedzi w tym temacie

#41 Voycek

Voycek

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 64 postów
  • UD:NYI; EO

Napisano 25 styczeń 2013 - 09:44

Scrivens właśnie przekreśla swoją szansę w NHL jako starter, przynajmniej takie mam wrażenie... zawinił przynajmniej przy 3 z 5 bramek dla Isles i widać, że jest emocjonalnie rozbity.. 

Też odniosłem takie wrażenie, oglądając skróty, że gość ma dziurawą łapaczkę.

green-over-boards.gif

#42 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 25 styczeń 2013 - 09:46

IMO, za wcześnie na oceny, szczególnie jak się ma w składzie -upraszczając- bramkarzy 2A i 2B, bez jedynki (mówię o doświadczeniu, umiejętności emocjonalnego zresetowania się, radzenia sobie z presją na dłuższą metę, etc). Bo co jak z kolei Reimer zawali Liściom dwa kolejne mecze? No właśnie.

#43 Voycek

Voycek

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 64 postów

Napisano 25 styczeń 2013 - 10:27

Daleki jestem od skreślania któregokolwiek z G, ale chyba warto rozejrzeć się za kimś bardziej doświadczonym i pewnym.

green-over-boards.gif

#44 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 25 styczeń 2013 - 10:29

Daleki jestem od skreślania któregokolwiek z G, ale chyba warto rozejrzeć się za kimś bardziej doświadczonym i pewnym.

Szkoda, że Luongo nie jest do oddania ;).

#45 Voycek

Voycek

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 64 postów

Napisano 26 styczeń 2013 - 08:55

Ja bym raczej widział w TML Bryzgałowa albo Theodora.

green-over-boards.gif

#46 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 26 styczeń 2013 - 09:09

Ja bym raczej widział w TML Bryzgałowa albo Theodora.

Nie ma nawet jak zacząć tutaj dyskusji na ten temat (która mogła by był pouczająca, ale mało trzymać się rzeczywistości) - podałeś bardzo skrajne opcje, sportowo, wiekowo, a przede wszystkim finansowo-czasowo.

#47 Voycek

Voycek

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 64 postów

Napisano 26 styczeń 2013 - 10:22

Poszedłem w tym wypadku za tym, kogo lubię, niż za rzeczywistymi możliwościami takiej transakcji.

Użytkownik Voycek edytował ten post 26 styczeń 2013 - 10:23

green-over-boards.gif

#48 Darek

Darek

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 31 postów
  • UZ:Mats Sundin , Tyler Seguin
  • UD:Toronto Maple Leafs , Dallas Stars

Napisano 26 styczeń 2013 - 11:20

Poszedłem w tym wypadku za tym, kogo lubię, niż za rzeczywistymi możliwościami takiej transakcji.

Mam nadzieję, że Luongo nie jest priorytetem naszego GM'a.

Wiek 34 lata.

Nic nie osiągnął wielkiego.

Kontrakt bez sensu (jeżeli się nie mylę, to 5,33 mln za sezon do 2020 roku).

I kogo mielibyśmy za niego oddać? Kadri, Gardiner, Frattin - przecież na nich będziemy opierać drużynę w przyszłym roku.

Na dzień dzisiejszy graimy Reimerem i zobaczymy, co z tego będzie. Z tego co wiem, to w Toronto, w tym skróconym sezonie, nikt nie wywiera wielkiej presji - więc jest czas na naukę.

Nie wiem czemu Carlyle tak miesza liniami, ale trzeba dać więcej czasu młodym!!! JVR, Kadri, Frattin zasługuja na więcej czasu na lodzie!

#49 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 27 styczeń 2013 - 01:27

Niezłe pierwsze cztery minuty w MSG,  NYR vs TOR, river hockey plus dwie walki (asham vs brown, rupp vs orr) .

Edit: jazdy NYR ciąg dalszy, 0:2 pod koniec pierwszej tercji, Leafs grają bardzo oportunistycznie - biorą co im Rangersi dadzą i zanoszą do banku ;).

#50 Voycek

Voycek

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 64 postów

Napisano 27 styczeń 2013 - 01:59

Jest dobrze. Podoba mi się gra van Riemsdyka.

green-over-boards.gif

#51 Voycek

Voycek

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 64 postów

Napisano 27 styczeń 2013 - 05:54

No nie można gości spuścić z oczu. Kładę się spać, jest  #tor 2 : 1  #nyr  - wstaję rano i co widzę?  #tor 2 : 5  #nyr .

Tragedia w 3-ech aktach.  #tor należy się ostre  :ass: .

green-over-boards.gif

#52 Jarna

Jarna

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2322 postów
  • UZ:Miikka Kiprusoff
  • UD:Calgary Flames
  • GG:10875047

Napisano 28 styczeń 2013 - 01:45

Na TT podają jakoby Gardiner został powołany z AHL. Czyżby debiut przeciwko Sabres?
Jak widzielibyście ustawienie obrony i ile mniej więcej TOI może dostać Jake?

#53 Strong

Strong

Blue & White Heart

• Redaktor
  • PipPipPip
  • 3387 postów
  • Interests:HOCKEY!
    Toronto Maple Leafs
    St.Louis Blues
  • UZ:Mats Sundin #13 C
  • UD:Toronto Maple Leafs
  • Liga Typerow: retired

Napisano 28 styczeń 2013 - 01:51

Na TT podają jakoby Gardiner został powołany z AHL. Czyżby debiut przeciwko Sabres?
Jak widzielibyście ustawienie obrony?

debiut to nie będzie, Gardiner zagrał już przeciwko Penguins oraz Islanders... nastepnie został zesłany do Marlies na mecz z WBS Penguins i znów go powołali do NHL :) ciekawa sytuacja... mówiło się, że chcą mu dać więcej czasu na przystosowanie się do szybkości gry, ale co on mógł zrobić przez jeden mecz w Marlies? "Baby Buds" mają teraz niemal tygodniową przerwę w rozgrywkach (nastepny mecz sobota w Rochester), więc Jake tam by nie pograł.. tylko pytanie czy był sens zsyłać go na jeden mecz?

btw. Mateusz, ciężko podać z kim będzie grał i jak będzie wyglądała obrona bo Carlyle cały czas strasznie rotuje.. niemal co mecz wchodzi i wypada ktoś nowy, niejednokrotnie nawet dwóch zawodników... w meczach z Pens i Isles Gardiner grał razem z Lilesem, więc należy się go spodziewać z tym zawodnikiem

Maple Leafs PL na facebooku

"I miss going to the rink, the new season, I miss driving to the ACC with a knot in my stomach before a big game. But the thing I miss most are the people in Toronto. The spirit that lives in the city, people who care about each other and their Leafs. No fans are more passionate about their team. For me to play the sport I love in the hockey capital of the world, I wouldn't trade those memories."

#54 Satyr

Satyr

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • UZ:Owen Nolan

Napisano 28 styczeń 2013 - 02:04

Jak widzielibyście ustawienie obrony i ile mniej więcej TOI może dostać Jake?

Gardiner grał już w 2 meczach zanim został zesłany do AHL. Było w nich widać, że wraca po kontuzji (szczególnie w spotkaniu z PIT jego podania były strasznie niechlujne a jazda na łyżwachśrednio płynna). Tyleże myślałem, że pogra w AHL kilka meczy więcej. Ale w 2 ostatnich spotkaniach graliśmy praktycznie 5cioma obrońcami (TOI Frasera to ok 6 min), a taki stan na dłuższą metę nie maracji bytu. 

Co się tyczy ew ustawień obrony, to wydaje mi się, że wrócimy do czegoś co będzie przypominało konstrukcję ze wspomnianego wcześniej spotkania z PIT, czyli:

Phaneuf-Kostka

Liles-Gardiner

Gunnarson-Komisarek

Trudno proorokować co będzie z jego TOI, szczególnie na samym początku. Pewnie będą to okolice tego co grywa Liles czyli 14-15 min. Czasem więcej jeżeli pojawią się możliwości gry w PP.

edit: no to z Dominikiem napisaliśmy jednocześnie to samo...

Użytkownik Satyr edytował ten post 28 styczeń 2013 - 02:05

Here's a name for you nostalgia fans: Clarence "Screaming Buffalo" Swamptown. I'll never forget an exclusive interview in which Swamptown revealed that he calls his hockey stick the "Big Tomahawk," and he usually refers to the opposing players as "the little scalps".

Syracuse Buldogs  NHLcompl

C: Eric Staal, Henrik Zetterberg [C/LW], Jeff Carter [C/LW/RW], Patrick Kane [C/RW], Martin Hanzal, Ryan Nugent-Hopkins

LW: Gabriel Landeskog, Ondrej Palat, Andrew Ladd

RW: Kyle Okposo, Phil Kessel

D: Kris Letang, Niklas Kronwall, Jonas Brodin, Ryan Suter

G: Jonathan Quick, Mike Smith, Steve Mason

#55 Jarna

Jarna

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2322 postów
  • UZ:Miikka Kiprusoff
  • UD:Calgary Flames
  • GG:10875047

Napisano 28 styczeń 2013 - 02:07

Hoho... widzę, że ''jestem na czasie'' :D
Tak czy inaczej dzięki za odpowiedź. Oby jak najszybciej wrócił do formy.

#56 Cichy Bob

Cichy Bob

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1710 postów
  • Interests:Eat, Sleep, Hockey
  • UZ:Lindros, Seguin, Tavares
  • UD:Leafs
  • GG:2887827
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 29 styczeń 2013 - 08:53

W dzisiejszym spotkaniu nie zagra Macarthur (coś tam sobie zrobił, ale kogo to obchodzi), tak więc w lini z Kesselem i Bozakiem zobaczymy JVR. O wygraną będzie cieżko bo Miller jest w formie. Go Leafs.

Deadwood Outlaws:

C: 
LW: 
RW:  
D:
G: 
IR: 

#57 cornelius

cornelius

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 75 postów
  • UD:Maple Leafs
  • GG:5445286

Napisano 29 styczeń 2013 - 11:39

Czekam na mecz, choć nie lubię, gdy Leafs grają z Sabres, bo się zazwyczaj łomotem kończy. Zresztą, tak sobie myślę, że ewentualna porażka dzisiaj może dać mi odpowiedź, czy w ogóle powinienem dyskretnie liczyć na PO w tym sezonie. Wiem, że to wcześnie, ale tak się z myślami biję.

Dołączona grafika

#58 zuzel2003

zuzel2003

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 578 postów
  • UZ:R.Miller, D.Hasek, T.Ennis
  • UD:Buffalo Sabres
  • GG:3691562

Napisano 30 styczeń 2013 - 12:06

...u nas też nieciekawie, więc każdy wynik jest możliwy...

.....co dzien budze sie przystojniejszy, ale dzisiaj to juz przesadzilem... :) ...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#59 Cichy Bob

Cichy Bob

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1710 postów
  • Interests:Eat, Sleep, Hockey
  • UZ:Lindros, Seguin, Tavares
  • UD:Leafs
  • GG:2887827
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 30 styczeń 2013 - 12:42

Przerwaliśmy złą passę dwóch przegranych spotkań z rzędu.Nie powiem, że przyszło to drużynie łatwo. Wygrana po dogrywce. Gwiazdą spotkania jest Frattin, który szybko odnalazł się w strukturach, tej nocy zaskoczył Millera 100% skutecznością, tylko dwa razy oddał strzał na bramkę przeciwnika i dwa razy krążek wtoczył się do bramki. Widać chemię pomiędzy Kadrim, Frattinem i Kuleminem. Słabo nadal wygląda pierwsza lini, JVR i Kessel spędzili ponad 24 minuty na lodzie, tonę czasu w grze w przewadze i nic (no dobraBozak i Kessel zaliczyli po asyście).

Najbardziej boli strata drugiej bramki, Reimer nie obronił strzału Sekery, ale podanie Stafforda do środka było rewelacyjne. Gunnarsson mógł się tylko patrzeć jak krążek toczy się obok niego. Dwa gole straciliśmy pod bramką, Reimer był całkowicie zasłonięty. Ciężko go za to winić, generalnie wykazał się solidną postawą.

Jak dla mnie Cody Franson jest chyba najbardziej docenianym zawodnikiem w szeregach Toronto. Kilka razy był skreślony z listy przed spotkaniami, a jak już gra to dostaje bardzo mało czasu, co powoduje że nie ma aż tylu możliwości pokazania się z dobrej strony. Anyway w dwóch spotkaniach trzy punkty.

Deadwood Outlaws:

C: 
LW: 
RW:  
D:
G: 
IR: 

#60 Strong

Strong

Blue & White Heart

• Redaktor
  • PipPipPip
  • 3387 postów
  • Interests:HOCKEY!
    Toronto Maple Leafs
    St.Louis Blues
  • UZ:Mats Sundin #13 C
  • Liga Typerow: retired

Napisano 30 styczeń 2013 - 01:25

Gwiazdą spotkania jest Frattin, który szybko odnalazł się w strukturach, tej nocy zaskoczył Millera 100% skutecznością, tylko dwa razy oddał strzał na bramkę przeciwnika i dwa razy krążek wtoczył się do bramki. Widać chemię pomiędzy Kadrim, Frattinem i Kuleminem.

Wilson skutecznie eliminował dwójkę Kadri-Frattin od jakiejś większej szansy w zeszłym sezonie i jeśli dawał im grać to tylko w bottom-6... duże TOI dostawały chociażby takie tuzy jak Connolly czy Lombardi...

tymczasem obecnie:

Fratts - 3 GP, 3G, 2A, +2

Naz - 6 GP, 3G, 3A, +1

just sayin :)

Jak dla mnie Cody Franson jest chyba najbardziej docenianym zawodnikiem w szeregach Toronto. Kilka razy był skreślony z listy przed spotkaniami, a jak już gra to dostaje bardzo mało czasu, co powoduje że nie ma aż tylu możliwości pokazania się z dobrej strony. Anyway w dwóch spotkaniach trzy punkty.

normalnie bym się zgodził, ale Cody skutecznie wzbudza we mnie wątpliwości takim zachowaniem jak choćby przy bramce na 3:3 z Islanders, gdzie popełnił dwa błędy w przeciągu kilku sekund... musi po prostu ustabilizować grę.. fakt, na pewno to że Wilson raz wypychał go ze składu i raz ustawiał w tej trzeciej parze nie pomagały.. Carlyle jednak na początku robi to samo, więc nie wiadomo czy dostanie szansę regularnej gry... niestety Gardiner będzie się nadal leczył bo wciąż odczuwa skutki wstrząsu mózgu, więc być może to jest dla niego szansa...

Maple Leafs PL na facebooku

"I miss going to the rink, the new season, I miss driving to the ACC with a knot in my stomach before a big game. But the thing I miss most are the people in Toronto. The spirit that lives in the city, people who care about each other and their Leafs. No fans are more passionate about their team. For me to play the sport I love in the hockey capital of the world, I wouldn't trade those memories."

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych