Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  Hellraiser : (22 marzec 2019 - 09:19 )

No i Flames jako pierwsi na Zachodzie w PO :D ;D

@  Hellraiser : (22 marzec 2019 - 09:18 )

Taki fajny sezon...indywidualne wyniki graczy jak w polowie lat 90-tych...szkoda że na forum hula wiatr...

@  iks : (19 marzec 2019 - 08:50 )

jest i week 25 :)

@  iks : (13 marzec 2019 - 08:20 )

week 24 można już typować :)

@  iks : (04 marzec 2019 - 05:59 )

zaczynamy typowanie w LT w marcu :)

@  iks : (20 luty 2019 - 06:32 )

można już typować ostatni tydzień lutego w naszej LT :)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:04 )

jakaś hokejowa książka powinna się znaleźć ;)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

a jeśli chodzi o nagrodę to zastanowimy się nad jakąś jeśli frekwencja będzie odpowiednia :D

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

week 20 dostępny do typowania :)

@  spursik : (07 luty 2019 - 11:46 )

Jest jakaś nagroda przewidziana :smile: bo niewiem czy się starać

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

jeśli coś źle policzyłem, prośba o info :)

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

OK, podsumowanie LT w odpowiednich tematach na forum :)

@  iks : (02 luty 2019 - 10:09 )

podliczenie LT w przyszłym tygodniu :) ale jesteście w gorącej wodzie kąpani :D

@  Tymg : (01 luty 2019 - 06:08 )

Panie iks znowu Pan milczy, gdy pada pytanie o klasyfikacje ligi typerów.

@  spursik : (30 styczeń 2019 - 09:04 )

Czy jest sens typować w Lidzę Typerów? Bo już mamy prawie luty i cisza co do poprzednich miesięcy! Jakaś klasyfikacja albo coś podobnego

@  iks : (22 styczeń 2019 - 08:45 )

zapraszam do zabawy w Lidze Typerów - obstawiamy zwycięzców w All-Star Game 2019! http://forum.nhl.com...?showtopic=7574

@  iks : (01 styczeń 2019 - 11:09 )

witajcie w Nowym Roku! Wszystkiego dobrego :)

@  Paolo : (04 grudzień 2018 - 09:09 )

Szkoda, że tak późno, liczyłem na 20-21. Ciekawe jaka będzie nazwa, wśród faworytów jest Seattle Kraken :D

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

ciekawe czy drużynę NBA też przywrócą w Seattle ;)

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

i będzie drużyna w Seattle od sezonu 2021-22 :D

Zdjęcie

HOKEJ - Grupa A

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
106 odpowiedzi w tym temacie

#21 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów
  • UZ:P.F., M.D., G.L., N.M., J.M., S.W.
  • UD:Colorado Avalanche, Pittsburgh Penguins
  • GG:4130783
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 17 luty 2010 - 11:38

Blagam, zrobmy postep na tych IO i NIE pastwmy sie nad komentatorami, nazewnictwem amerykanskim, etc... Ci od ktorych zalezy poziom komentowania w roznych miejscach i tak pewnie tego nie przeczytaja. Gadajmy o... hokeju! :)

Marcin,

osobiscie uwazam, ze to totalna zenada ze strony komentatora, zeby powtarzac nazwe klubu, ktory od lat nie isnieje. Zgadzam sie, ze nie powinnismy dyskutowac tu o tym, czy maja mowic "Bakes" jak mowi komentator meczow Blues, czy Baks [Eurosport], czy Bejks[Snopek] bo to rzeczywiscie bez sensu. Krew mnie jednak zalewa jak widze taki poziom dyletanctwa u komentatorow. Michal w innym watku napisal, ze powinnismy sie cieszyc, ze w ogole daja hokej. Jakby nie dawali to tez bym gdzies znalazl, wiec nie jest to dla mnie powod, dla ktorego mam zapomniec o tym jakie bzdury gadaja komentatorzy. Niestety tego naprawde czesto nie da sie sluchac. A tak w ogole to "z laski" daja w malo dostepnym TVP Sport. Przyznaje Ci jednak racje, ze Ci co o tym decyduja na pewno tego nie przeczytaja :hardass:

Mackforme.jpg

Razor!

Sig by Patrik - Big Thanks!

#22 Endrju OT

Endrju OT

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • UZ:Matt Duchene:)
  • UD:1.AVS 2.Leafs
  • GG:8302568
  • Liga Typerow: Dywizja Bielsko-Krakowska

Napisano 17 luty 2010 - 12:19

Zaczynamy droge po zloto. Pisze oczywiscie o moich faworytach (i druzynie ktorej kibicuje od zawsze) - Kanadzie.
Zaczelo sie dosc nieoczekiwanie i troche stresujaco bo w pierwszej tercji nie udalo sie pokonac Grotnesa mimo 14 prob.
Na szczescie bramkarz ten nie zostal bohaterem spotkania i po puszczeniu 4 bramek (i nabawieniu sie skurczow) opuscil lodowisko.
Zapowiada sie, ze na zestawienie Iginla-Crosby-Nash nie bedzie mocnych na tych IO! Co prawda na poczatku zamiast Iginli gral Bergeron ale Babcock szybko sie opamietal :) Poza tym przeciwnik byl za slaby zeby wyciagac jakies glebsze wnioski. Luongo bezbledny, ciekawe jak teraz zaprezentuje sie Brodeur i kto bedzie bronil w decydujacej fazie turnieju. Bo rozumiem, ze poki co Luo i Broda beda grac na zmiane by porownac ich dyspozycje?

GO LEAFS :po:

Użytkownik Endrju OT edytował ten post 17 luty 2010 - 12:20

Dołączona grafika

#23 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3599 postów
  • UZ:Sedinowie, C. Giroux, E. Lack
  • UD:Canucks, Comets, Blue Jackets, MODO

Napisano 17 luty 2010 - 12:23

...a moze tak o meczach? ;)

Mnie zawiedli Szwajcarzy, ewidentnie nie maja na co liczyc w tych IO, atak nie istnieje, minimum wjezdzania przed bramke rywala, zero walki w tloku, marny instynkt napastnikow. Inna sprawa, ze od poczatku bylo wiadomo, ktore formacje beda w tym skladzie najslabsze... Szwajcaria zagrala dobre 1,5 tercji, ale to za malo.

Amerykanie tez sobie jakos wybitnie nie pomogli wygrywajac tylko 3:1... nawet jak rozjada Norwegow, to nie beda pewni bezposredniego awansu do 1/4. Wg mnie w lepszej sytuacji sa tu Szwedzi i Finowie, ktorzy powinni latwo rozklepac oslabiona Bialorus i Niemcow. Chyba, ze Jankesi ograja Kanade...

Yosemite Howlers (2003-2013)            Vancouver Maroons / Swift Foxes (2013- )

sc.gif  sc.gif   sc.gif  sc.gif                                                 sc.gif  sc.gif

03/04  06/07 08/09  10/11                                 14/15  15/16

#24 cezar85

cezar85

I AM A RANGER!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2045 postów
  • Interests:Hokej.
  • UZ:Ryan Callahan
  • UD:New York Rangers
  • Liga Typerow: Zawieszona na kolku

Napisano 17 luty 2010 - 12:44

Nie widzialem meczu Kanady, takze nie wiem jak z ich gra fizyczna (umowmy sie, ze potegi swiatowego hokeja nie powinny miec problemu ze zrobieniem wyniku 8:0 na - nawet - bardzo ambitnych Norwegach), ale jak Rosja zagra pod wzgledem fizycznym tak, jak w pierwszej tercji z Lotyszami, powinna miec zloto... :) Pozniej juz nastawili sie bardziej na ofensywe i srubowanie wyniku... z dyspozycji dnia wynika na to, ze Lotysze sa mocniejsi niz Szwajcarzy... jak slusznie ktos zauwazyl, brakuje potencjalu typowo ofensywnego Helwetom, ale to nie jest niespodzianka, wystarczy spojrzec na sklad - raczej predysponowany do ciezkiej pracy na lodzie niz do wyprowadzania koronkowych akcji... Norwegow jak pisalem nie widzialem, ale wyglada na to, ze Szwajcarzy powinni z nimi raczej wygrac dwoma czy trzema bramkami... ale dyspozycja dnia bedzie miala tu znaczenie... no i fakt, zeby caly mecz jednak bronil Grotnes... ;) Oslabiona Bialorus powinna miec jednak i tak wiecej potencjalu niz Szwajcarzy i Lotysze w obecnej formie... po rannym meczu pewne jest natomiast, ze tym, co maja nawet druga zmiane, oplaca sie wstac przed godzina szosta na transmisje na eurosporcie... a jak komentarz kluje, to sluchajcie tylko odglosow z tafli - dacie rade, taka uwaga dla potrzebujacych...

:lol2: :lol2: :lol2:

#25 Tomi

Tomi

(L)

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 652 postów
  • UZ:P. Kariya, S.Fedorov, T. Selanne
  • UD:Predators, Flyers, Blackhawks

Napisano 17 luty 2010 - 01:23

Marcin,

osobiscie uwazam, ze to totalna zenada ze strony komentatora, zeby powtarzac nazwe klubu, ktory od lat nie isnieje. Zgadzam sie, ze nie powinnismy dyskutowac tu o tym, czy maja mowic "Bakes" jak mowi komentator meczow Blues, czy Baks [Eurosport], czy Bejks[Snopek] bo to rzeczywiscie bez sensu. Krew mnie jednak zalewa jak widze taki poziom dyletanctwa u komentatorow. Michal w innym watku napisal, ze powinnismy sie cieszyc, ze w ogole daja hokej. Jakby nie dawali to tez bym gdzies znalazl, wiec nie jest to dla mnie powod, dla ktorego mam zapomniec o tym jakie bzdury gadaja komentatorzy. Niestety tego naprawde czesto nie da sie sluchac. A tak w ogole to "z laski" daja w malo dostepnym TVP Sport. Przyznaje Ci jednak racje, ze Ci co o tym decyduja na pewno tego nie przeczytaja :hardass:

Podpisuje sie pod tym obiema rekami ;) . Kanade z Norwegia obejrzalem sobie przez net na CNBC i az milo bylo sluchac, do tego w studiu Brian Engblom i Jeremy Roenick z Mike'iem Milbury - ktorzy prowadzili w przerwie miedzy tercjami odwieczna debate "Czy lepszy jest Crosby czy Owieczkin?", a ze uwielbiam JR to tym bardziej mialo sie tego sluchalo.

I mam takie pytanko bo chyba jestem troche zielony w temacie. W rozgrywkach IO nie ma czegos takiego jak healty scratch ? Bo zauwazylem, ze wsrod Kanadyjczykow grali wszyscy (wylaczajac bramkarzy), ale na tafli widzialem wszystkich 7 obroncow, z graczy ataku tez chyba wystapili wszyscy.

Z dzisiejszych meczy zdecydowanie najlepsze wrazenie zrobili na mnie Rosjanie - szczegolnie w pierwszej tercji. W ataku maja dynamit (do tego bardzo ucieszyla mnie dobra gra jednego z moich UZ - Fiodorowa), ale obrona Kanady jest moim zdaniem lepsza.

The Cup Changes Everything..

#26 Teekon

Teekon

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 34 postów
  • UZ:Tyler Ennis
  • UD:Buffalo Sabres

Napisano 17 luty 2010 - 01:57

Marcin,

Dajcie juz spokoj z tym pojazdem po komentatorach...piszecie jakby w kraju gdzie hokej jest co najmniej sportem numer 2 nie bylo komentatorow tej gry na odpowiednim poziomie a Prawda jest taka ze hokej jest u nas sportem zasciankowym i mnie jakos nie dziwi ze goscie komentujacy mecze nie potrafia dobrze wymawiac nazwisk niektorych graczy i myla nazwy druzyn. Taka rzeczywistosc. Skoro brakuje komentatorow stricte hokejowych to dawaja to co maja i efekty sa takie jakie sa.

btw
Ciekaw jestem jakby ktorys z tu obecnych znawcow hokeja pracowal w TV i nagle dostal zadanie skomentowania meczu pilkarskiego powiedzmy lige hiszpanska...zaloze sie ze tez bylo by wesolo...

EOT
Dołączona grafika

MVP ! MVP ! MVP !

#27 Kobi

Kobi

Indian Head Native

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 745 postów
  • Interests:U don't care anyway, do U?
  • UZ:Peter Forsberg, Jonathan Toews
  • UD:Chicago Blackhawks

Napisano 17 luty 2010 - 02:11

Ciekaw jestem jakby ktorys z tu obecnych znawcow hokeja pracowal w TV i nagle dostal zadanie skomentowania meczu pilkarskiego powiedzmy lige hiszpanska...zaloze sie ze tez bylo by wesolo...

A moze by nie bylo wesolo, bo ktorys z obecnych tu znawcow hokeja przygotowal by sie do tego meczu i wiedzial np. jak nazwyaja sie druzyny pilkarskie z ligi hiszpanskiej? Co jest w koncu zadaniem naprawde arcytrudnym i niesamowicie czasochlonnym przeciez.

Niszowosc dyscypliny wogole nie usprwidliwa dyletanctwa komentatorow. To sa, podobno, profesjonalisci, ktorz pobieraja za swoja prace niemale pieniadze. Twierdzenia typu: nie krytykuj bo sam nie zrobilbys teog lepiej sa troche idiotyczne, bo a) nie wiesz czy bym tego lepiej nie zrobil b) to nie ja pracuje w telewizji i nie mam wpisane w cv - komentator sportowy. Ogolnie to sprawa jest spieprzona zarowno przez "gore", ktora nie potrafi przydzielic odpowiednich ludzi to komentowania hokeja i samych komentatorow, ktorzy sie nie przygotowali. Jak zawsze zreszta.

Ale dosc tego pitolenia o komentarzu bo zaraz moderator wkroczy :>

syg2.PNG
Syg's been made originally by Fraser Davidson, modified by Kobi  ;)

#28 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów

Napisano 17 luty 2010 - 02:58

Kobi juz odpowiedzial koledze powyzej. Tak jak ja idac na prezentacje przed moim Zarzadem przygotowuje sie, zeby wypasc jak nalezy, tak komentator ma obowiazek [bo mu w koncu za to placa] aby odpowiednio sie przygotowac do tej pracy. Ja nie wymagam, zeby on mial historie NHL i kazdego zawodnika w jednym placu, ba nie wymagam nawet, zeby pamietal kto 50 lat temu zdobyl srebrny medal na IO [Kanada - zloto zdobyli Amerykanie o czym sie zwykle nie pamieta (Forgotten Miracle) i wspomina jedynie rok 1980], ale takie podstawy, ktore mozna wyczytac z Bio gracza, naprawde nie sa trudne do zapamietania. Hiller, czy Ryan na bank nie maja "Mighty" w nazwie klubu.

Przechodzac do meczow, niestety po 1200 kilometrow za kolkiem padlem jak pies Pluto w drugiej tercji meczu Amerykanow. Widac bylo duzy brak zgrania, co w sumie dziwic nie moze bo w takim ustawieniu potrenowali pewnie raz w poniedzialek. Mysle, ze w kolejnym meczu bedzie juz lepiej. Z meczu Kanadyjczykow widzialem tylko bramki, ktore sa efektowne. Na podstawie tych meczow nie powiedzialbym jednak, ze Kanada jest o klase lepsza niz USA. Szwajcaria jest lepszym zespolem niz Norwegia, ma lepszego bramkarza. Mysle, ze ze Szwajcaria osmiu bramek Kanada nie strzeli.

GO USA GO :)

Mackforme.jpg

Razor!

#29 Teekon

Teekon

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 17 luty 2010 - 03:06

A moze by nie bylo wesolo, bo ktorys z obecnych tu znawcow hokeja przygotowal by sie do tego meczu i wiedzial np. jak nazwyaja sie druzyny pilkarskie z ligi hiszpanskiej? Co jest w koncu zadaniem naprawde arcytrudnym i niesamowicie czasochlonnym przeciez.

Niszowosc dyscypliny wogole nie usprwidliwa dyletanctwa komentatorow. To sa, podobno, profesjonalisci, ktorz pobieraja za swoja prace niemale pieniadze. Twierdzenia typu: nie krytykuj bo sam nie zrobilbys teog lepiej sa troche idiotyczne, bo a) nie wiesz czy bym tego lepiej nie zrobil b) to nie ja pracuje w telewizji i nie mam wpisane w cv - komentator sportowy. Ogolnie to sprawa jest spieprzona zarowno przez "gore", ktora nie potrafi przydzielic odpowiednich ludzi to komentowania hokeja i samych komentatorow, ktorzy sie nie przygotowali. Jak zawsze zreszta.

Ale dosc tego pitolenia o komentarzu bo zaraz moderator wkroczy :>

A skad wiesz ze sie nie przygotowal??? Moze liznal co nieco ale poprzez fakt ze jest swiezakiem wszystko mu sie pomieszalo i jak raz sie pomylil to juz potem brnal w to do konca meczu. Ja naprawde nie wymagam od tych ludzi bog wie czego bo komentatorzy ktorzy komentuja wszystko tak naprawde nie sa dobrzy w komentowaniu niczego. Z reszta i tak daleko im do pseudoekspertow pilkarskich z n-ki ktorzy potrafia niezle zniechecic czlowieka do ogladania LM i to oni sa juz "typowo" futbolowymi komentatorami...
Dołączona grafika

MVP ! MVP ! MVP !

#30 Dziobak

Dziobak

Team Teal member

• Administrator
  • PipPipPip
  • 3927 postów
  • UZ:Tomas Hertl #48
  • UD:San Jose Sharks

Napisano 17 luty 2010 - 03:12

Raistlin nic dodac nic ujac :) Jak sie za cos bierze to trzeba to wykonywac co najmniej dobrze. Szpaku mam nadzieje ze chociaz atmosfere bedzie umiam swoimi krzykami podkrecic ;)

Użytkownik Dziobak edytował ten post 17 luty 2010 - 03:13

Dynasty NHLcompl Fantasy League
Cyclone Taylor Conference

The-Stanley-Cup.jpg
  2014
San Jose Huskies
C: David Krejci, Mikael Granlund, David Backes, Martin Hanzal
LW: Eric Staal [C], Tomas Hertl, Jonathan Drouin, David Perron, Mathieu Perreault
RW: Joe Pavelski [A], Wayne Simmonds, Mats Zuccarello, Patrick Sharp
D: Brent Burns [A], Duncan Keith, Colton Parayko, Matt Dumba, Francois Beauchemin, Alexei Emelin
G: Cory Schneider, Carey Price, Jonathan Bernier
P: Timo Meier, Anthony DeAngelo, Kevin Fiala, Conor Garland, Ilya Samsonov, Alexander Nylander, Olli Juolevi

12/13: RS: 11th PO:-               13/14: RS: 2nd PO: Championship
14/15: RS: 2nd PO: Final         15/16: RS: 7th PO: 1st round

16/17:

#31 Kobi

Kobi

Indian Head Native

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 745 postów
  • Interests:U don't care anyway, do U?
  • UZ:Peter Forsberg, Jonathan Toews
  • UD:Chicago Blackhawks

Napisano 17 luty 2010 - 03:18

A skad wiesz ze sie nie przygotowal??? Moze liznal co nieco ale poprzez fakt ze jest swiezakiem wszystko mu sie pomieszalo i jak raz sie pomylil to juz potem brnal w to do konca meczu. Ja naprawde nie wymagam od tych ludzi bog wie czego bo komentatorzy ktorzy komentuja wszystko tak naprawde nie sa dobrzy w komentowaniu niczego. Z reszta i tak daleko im do pseudoekspertow pilkarskich z n-ki ktorzy potrafia niezle zniechecic czlowieka do ogladania LM i to oni sa juz "typowo" futbolowymi komentatorami...

On nie mial liznac co nie co, tylko sie porzadnie przygotowac. Jak cos robisz, rob to dobrze. Albo sie jest profesjonalista albo sie odwala fuszerke.

Ale dosc o komentatorach.

Mysle, ze USA co by nie powiedziec o ich dosc przecietnym poczatku, bez problemow dalej awansuja i pokaza jeszcze wiekszy potencjal. Przynajmniej na to licze, szczegolnie ze Kane poki co wybadl dosc blado. Zycze z calego serca amerykanom medalu choc nie zlotego. W finale najchetniej zobaczylbym Szwedow i Kanadyjczykow.

syg2.PNG
Syg's been made originally by Fraser Davidson, modified by Kobi  ;)

#32 Jarna

Jarna

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2322 postów
  • UZ:Miikka Kiprusoff
  • UD:Calgary Flames
  • GG:10875047

Napisano 17 luty 2010 - 03:41

Chcialbym sie o cos spytac, mianowicie :

Czy na IO zdarzaja sie walki zawodnikow ??

#33 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów

Napisano 17 luty 2010 - 03:53

Stanislaw Snopek jest juz na czwartych zimowych Igrzyskach, ciezko nazwac go "swiezakiem". On nie jest "od wszystkiego" bo skupia sie na skokach, biegach narciarskich, biathlonie i hokeju, wiec nie ma az tak szerokiego spectrum. Dodatkowo uchodzi w TVP za specjaliste od hokeja, wiec tym bardziej mozna od niego wymagac przygotowania. Z reszta o jakim przygotowaniu tu mowimy, to umiejetnosc czytania, zeby odczytac nazwe klubu Hillera. Link
Swietne podejscie prezentujesz: Ja naprawde nie wymagam od tych ludzi bog wie czego bo komentatorzy ktorzy komentuja wszystko tak naprawde nie sa dobrzy w komentowaniu niczego
Na tej zasadzie, nie wymagajmy od lekarzy, zeby dobrze leczyli a w szczegolnosci od internistow, zeby dobrze rozpoznawali choroby, w koncu sa od wszystkiego. Nie wymagajmy od drogowcow, zeby drogi byly odsniezone a dziury zalatane, przeciez nie robia tego ludzie z dyplomami Harvardu. Nie wymagajmy od Policji, zeby lapala zlodziei , w koncu malo im placa. W ogole nie wymagajmy od nikogo niczego, bo po co.

Nie czepialbym sie do niego, gdyby rzucili go do komentowania lyzwiarstwa figurowego i nie wiedzialby co to axel a co flip. Nie czepiam sie tak jak pisalem do wymowy nazwisk, ja bym czesc wymowil inaczej, bo tak robia w NHL, ale OK niech wymawia sobie tak, ale nie zwrocenie uwagi, ze Ducks juz nie sa Mighty swiadczy o rutynowym podejsciu do tego co ma sie robic, bo po co sprawdzac, czy cos sie zmienilo i czy klub nazywa sie inaczej. Poza tym jako osoba, ktora wciaz placi abonament mam prawo oczekiwac odpowiedniej jakosci "produktu", do ktorego sie dokladam.

Sam mam nadzieje, ze to juz ostatni moj post w temacie komentatorow, choc chyba bedzie to wymagac rezygnacji z korzystania ze strony sport.tvp.pl, gdzie mozna ogladac Igrzyska i poszukania czegos innego. Tak przy okazji, to nie wiem, czy ktos juz z tego korzystal, ale jak chociazby porownam jakoscia do ESPN360, to rozdzielczosc jest dramatycznie slaba... i znowu narzekam na TVP ;)

Mackforme.jpg

Razor!

#34 Teekon

Teekon

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 17 luty 2010 - 04:00

Nie no widze ze z niektorymi nie da sie po prostu normalnie rozmawiac. Najlepiej narzekajmy na wszystko, czepiajmy sie wszystkiego w koncu taka nasza polska natura. A porownanie pomylki komentatora sportowego do lekarza czy policjanta...po prostu Bomba!!! :ninja: I pomyslec ze caly raban o jedno 'Mighty'....smiech na sali!

Z mojej strony EOT.
Dołączona grafika

MVP ! MVP ! MVP !

#35 Melvins

Melvins

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 646 postów
  • UZ:Jonathan Toews
  • UD:Blackhawks, Cracovia
  • GG:1916738

Napisano 17 luty 2010 - 04:01

Ja bym sie na ten przyklad Szpakowskiego nie czepial ale... Przy okazji nie pamietam juz ktorej olimpiady wypalil, ze hokej obok pilki noznej to jego najwieksza milosc, a to (obok rzeczy o ktorych napisali Kobi i raistlin76) jednak zobowiazuje.

Dolaczam sie jednoczesnie do apelu o nie krytykowanie komentatorow za bledne wymawianie nazwisk, bo jakos nie przypominam sobie aby kiedykolwiek ktokolwiek krytykowal komentatorow amerykanskich, ktorzy w tej dziedzinie sa najwiekszymi ignorantami na swiecie. Przy okazji z ciekawosci zapytam kogos kto ogladal Kanade jak komentatorowi poszlo z Toewsem?

I jeszcze male sprostowanie.

Kanade z Norwegia obejrzalem sobie przez net na CNBC i az milo bylo sluchac, do tego w studiu Brian Engblom i Jeremy Roenick z Mike'iem Milbury(...)

To nie byl Brian Engblom tylko Bill Patrick.

P.S.
Jakbyscie wymawiali nazwisko Wisniewski gdyby James jednak pojechal do Vancouver? ;)

@melvins_rule

Here come the hawks, the mighty Blackhawks!
Take the attack and we’ll back you Blackhawks!
We’re flyin’ high and now let’s wrap it up!
Let’s go you Hawks, move out!

#36 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów

Napisano 17 luty 2010 - 04:17

Nie no widze ze z niektorymi nie da sie po prostu normalnie rozmawiac. Najlepiej narzekajmy na wszystko, czepiajmy sie wszystkiego w koncu taka nasza polska natura. A porownanie pomylki komentatora sportowego do lekarza czy policjanta...po prostu Bomba!!! :ninja: I pomyslec ze caly raban o jedno 'Mighty'....smiech na sali!

Z mojej strony EOT.

Wyjasniajac, bo widze, ze nie zrozumiales: nie chodzi o jedno glupie "Mighty", tylko o to, ze komentator, ktoremu za to PLACA [a do jego pensji dokladam sie ja placac abonament] nie ma czasu, ochoty, czy czegokolwiek, aby zadac sobie TRUD i przygotowac sie do tego komentowania tak aby nie strzelac baboli. Co do wymagan, to sam napisales, ze nie wymagasz od nich bog wie czego, bo biedni komentuja tyle sportow. Taka sobie wybrali prace, podobnie jak zawody wybrali lekarz i policjant. I od nich wszystkich wymagam profesjonalizmu, tak samo jak na co dzien takiego profesjonalizmu wymaga sie ode mnie w pracy.

Mackforme.jpg

Razor!

#37 Tomi

Tomi

(L)

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 652 postów
  • UZ:P. Kariya, S.Fedorov, T. Selanne
  • UD:Predators, Flyers, Blackhawks

Napisano 17 luty 2010 - 05:08

To nie byl Brian Engblom tylko Bill Patrick.

Kurde, myslalem o nim a napisalem o drugim, racja, Engblom to spec od czeskiego uczesania hehe. Czesto sa razem w studiu Versusa, stad pomylka.

The Cup Changes Everything..

#38 Dziobak

Dziobak

Team Teal member

• Administrator
  • PipPipPip
  • 3927 postów
  • UZ:Tomas Hertl #48
  • UD:San Jose Sharks

Napisano 17 luty 2010 - 05:10

Z mojej strony EOT.

Bardzo dobrze Raistlin porownal. Koles dostaje spora kase za nie oszukujmy sie ale przyjemna prace. Bo ogladanie w studio meczu hokejowego na IO i komentowanie wraz z jednym z wiekszych gwiazdorow polskiego sportu Mariuszem Czerkawskim to mega przyjemnosc. Podejrzewam ze radaktorzy mogli by to robic wrecz za darmo jesli mieli by czas,i robili by to z sensem i z pasja. To wedlug Ciebie malo wazne "Mighty" to bardzo razacy i podstawowy blad. Idac tokiem Raistlina to jak ja np studiuje budownictwo i bym mowil zamiast zelbet zelbeton.. no porazka na maxa co nie? Mnie np razi takie cos podczas ogladania meczu, a wystarczy tak nie wiele jak sobie troche przed poczytac :) I nie rozumiem dlaczego napisales

smiech na sali!

mnie np tu nic nie smieszy w tym co powiedzial Raistlin ;)

Użytkownik Dziobak edytował ten post 17 luty 2010 - 05:11

Dynasty NHLcompl Fantasy League
Cyclone Taylor Conference

The-Stanley-Cup.jpg
  2014
San Jose Huskies
C: David Krejci, Mikael Granlund, David Backes, Martin Hanzal
LW: Eric Staal [C], Tomas Hertl, Jonathan Drouin, David Perron, Mathieu Perreault
RW: Joe Pavelski [A], Wayne Simmonds, Mats Zuccarello, Patrick Sharp
D: Brent Burns [A], Duncan Keith, Colton Parayko, Matt Dumba, Francois Beauchemin, Alexei Emelin
G: Cory Schneider, Carey Price, Jonathan Bernier
P: Timo Meier, Anthony DeAngelo, Kevin Fiala, Conor Garland, Ilya Samsonov, Alexander Nylander, Olli Juolevi

12/13: RS: 11th PO:-               13/14: RS: 2nd PO: Championship
14/15: RS: 2nd PO: Final         15/16: RS: 7th PO: 1st round

16/17:

#39 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów

Napisano 17 luty 2010 - 05:22

to jak ja np studiuje budownictwo i bym mowil zamiast zelbet zelbeton.. no porazka na maxa co nie?

No prosze forum hokejowe a edukuje z budownictwa :) W zyciu nie sadzilem, ze zelbeton to niewlasciwe okreslenie zelbetu. Ale jako przecietny historyk z wyksztalcenia a krol naftowy z profesji, bardziej nastawialem sie na odroznianie bitwy pod Grunwaldem od tej pod Tannenbergiem, bo choc miejsce to samo to 514 lat roznicy a obecnie na rozroznianie ilosci paliwa w temperaturze referencyjnej paliwa od rzeczywistej ;)

Mackforme.jpg

Razor!

#40 jacek 8

jacek 8

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 47 postów
  • UZ:Aleksander Owieczkin
  • UD:Washington Capitals
  • GG:8250848

Napisano 17 luty 2010 - 06:38

Z mojej strony EOT.

Tu niechodzi tylko o jedna pomylke, ale o caloksztalt komentowania i wybacz Teekon , ale to jest nienormalne kiedy komentator mowi - po takim zagraniu jeszcze rok temy zawodnik dostalby kare za opuznianie gry ,jest to cytat z dzisiejszego meczu Rosja-Lotwa dokladnie akcja Malkina kiedy po jego uderzeniu krazek wylatuje poza lodowisko.. a innych wpadek niechce mi sie pisac .Szkoda tylko ze nie mamy chocby jednej osoby w tv ktora mogla by komentowac to w logicznym jezyku.. pozdro

Użytkownik jacek 8 edytował ten post 17 luty 2010 - 06:40

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych