Skocz do zawartości

Zdjęcie

Finał Konferencji: Chicago Blackhawks (1) - Los Angeles Kings (5)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
211 odpowiedzi w tym temacie

#1 YWNWA

YWNWA

Aptenodytes Patagonicus

• Moderator
  • PipPipPip
  • 4177 postów
  • UD:Pittsburgh Penguins

Napisano 30 maj 2013 - 08:39

W tym wątku dyskutujemy nad starciem Blackhawks z Kings w Finale Konferencji Zachodniej zmagań o Puchar Stanleya

17_rust,_bryan_(11).jpg

#2 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 30 maj 2013 - 08:49

U nas na forum jest cały spory kontyngent CHI, a kto będzie mnie wspierał przy "wyrównywaniu szans" i kibicował w tej serii LAK? Na Coyote'a nie liczę ;D...

#3 gooby

gooby

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 520 postów
  • UZ:xD
  • UD:xD

Napisano 30 maj 2013 - 10:01

KINGS!
Liczę na to, że uda im się ponownie zdobyć Stanleya. Quick jest w niesamowitej formie.
  • Volume 3 lubi to

Subban może się pakować ;)

:^)

#4 Jonga

Jonga

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1195 postów
  • UZ:S. Koivu, J. Toews, A. Shaw
  • UD:CHI, DAL, CAR

Napisano 30 maj 2013 - 11:59

Oba zespoły przystępują do finału "z marszu", bo i każdy bezpośrednio po Game 7. Na pewno nie będzie to dla nas łatwa seria. Kings są zdecydowanie silniejszą drużyną i mogą nas nieźle poobijać. Mam nadzieję, że przełamiemy Quicka, a po drugiej stronie, że Crawford stanie na wysokości zadania. Liczę na dobrą serię, no i możliwość zawalczenia o Stasia w finale.

Tak wygląda rozpiska:

Saturday: at Blackhawks, 4 p.m.

Sunday: at Blackhawks, 7 p.m.

Tuesday: at Kings, 8 p.m.

Thursday, June 6: at Kings, 8 p.m.

Saturday, June 8: at Blackhawks, 7 p.m.

Monday, June 10: at Kings, 8 p.m.

Wednesday, June 12: at Blackhawks, TBD

Podczas sezonu regularnego drużyny spotkały się 3 razy, a 2 razy rozstrzygnęło się to na korzyść Chicago. Zniszczyliśmy wam opening day wygraną 5-2, następnie 3-2 w Chicago w lutym, podczas gdy Kings pokonali nas w UC 5-4 25 marca. Nie graliśmy ze sobą już ponad 2 miesiące, wiadomo, że sezon regularny to coś innego od playoffów i cała rywalizacja zaczyna się od zera.

Mimo że sporo ludzi skazuje nas na porażkę w tej serii, mam nadzieję, że zdołamy utrzeć Kings nosa :p No, ale zobaczymy na czym stoimy dopiero po pierwszym meczu.

ncf6dv.jpg

ONE GOAL

Chicago Spitfires - A(D)FL - 2016/2017

C: J. Toews, S. Monahan, P. Stastny, F. Nielsen, J. Carter

LW: Z. Parise, M. Lucic, T. Teravainen, M. Cammalleri *S. Aho

RW: P. Kessel, B. Ryan, B. Gallagher, A. Shaw, *A. DeBrincat

D: D. Keith, S. Weber, A. Goligoski, N. Leddy, B. Skjei, A. Sekera, J. Spurgeon, *J. Honka, *N. Hanifin, *O. Juolevi

G: B. Bishop, P. Mrazek, C. Johnson, M. Smith, *E. Fitzpatrick

#5 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 30 maj 2013 - 12:11

No, ale zobaczymy na czym stoimy dopiero po pierwszym meczu.

Bardzo dobrze, że Game 1 o ludzkiej porze :)).

#6 Orchi

Orchi

Stars fan

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1207 postów
  • Interests:Sport, Muzyka, Motoryzacja, Książki
  • UZ:Dats, Fiddler
  • UD:Stars
  • GG:2358121

Napisano 30 maj 2013 - 12:11

U nas na forum jest cały spory kontyngent CHI, a kto będzie mnie wspierał przy "wyrównywaniu szans" i kibicował w tej serii LAK? Na Coyote'a nie liczę ;D...

Jestem z Tobą. Pora, aby klątwa V3 przestała działać :)

Ciekawa seria się zapowiada, jednak wg mnie żelazna defensywa Kings i Quick w bramce pozwolą na zwycięstwo w serii #lak po 6 meczach :) 

Sam nie wierzę w to co piszę, ale patrząc na cztery ekipy, które zostały w grze jestem zmuszony napisać: Let's go Kings!

Dołączona grafika

#7 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 30 maj 2013 - 12:12

Jestem z Tobą. Pora, aby klątwa V3 przestała działać :)

Sam nie wierzę w to co piszę, ale patrząc na cztery ekipy, które zostały w grze jestem zmuszony napisać: Let's go Kings!

Ale jaka klątwa - ja przynoszę szczęście! :D

That's my man! :D

#8 Adrian5

Adrian5

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 2755 postów
  • UZ:Jonathan Toews
  • UD:Chicago Blackhawks
  • Liga Typerow: Polfinal Konferencji w sezonie 2011/12

Napisano 30 maj 2013 - 12:35

W PO wydaje się, że więcej do powiedzenia mają obecni mistrzowie ligi, ale pamiętać należy, że nasze top line wciąż może grać zdecydowanie lepiej. Zobaczymy, czy Kings znajdą swojego Henrika Zetterbega, który miałby za zadanie skutecznie wyłączyć Jonathana Toewsa, a najlepiej całą pierwszą formację, która pewnie wyglądać będzie, tak samo jak w ostatnich meczach serii z Detroit. Mimo wszystko mam nadzieję, że nasz kapitan oraz Patrick Kane będą bardziej efektywni niż w pierwszych dwóch seriach. Liczę, że dalej swoją dobrą dyspozycję utrzyma Michael Frolki czy Marcus Kruger, którzy wyróżniają się nie tylko na PK oraz Bryan Bickell. Mocno wierzę, że z lepszej strony pokażą się Dave Bolland, Viktor Stalberg czy nasz super rookie z RS, Brandon Saad. W bramce Corey Crawford musi ograniczyć do minimum puszczanie soft goal. Mam nadzieję, że nasze power play w kilku ostatnich meczach rozkręciło się na dobre, więc liczę na PPG, które przeciwko Kings z Jonathan Quick w bramce powinny mieć ogromne znaczenie. Mam nadzieję, że nasze penalty killing (97.6%) utrzyma swoją dobrą dyspozycję także w WCF. No i musimy zagrać dobry hokej w defensywie. 

Sami musimy uważać na takie momenty jak w serii z Detroit, kiedy traciliśmy bramkę. Zdarzyło się kilkakrotnie, że po stracie bramki wyglądaliśmy jak bokser, który dostał mocnego gonga i nie wiedział, co się dzieje. U nas wyglądało to tak, że po stracie bramki nagle sypała się defensywa, zaczynaliśmy robić masowe start w tercji obronnej, które mogły się źle skończyć. Ogólnie chodzi o to, abyśmy nie wyciągali sami niepotrzebnie pomocnej ręki przeciwnikowi.

W sumie może lepiej, że więcej osób stawia obecnie na Los Angeles. Może, dzięki temu zawodnikom Chicago będzie grało się swobodniej? Pierwsze mecze w United Center, więc fajnie byłoby dobrze otworzyć serię. Warto zaznaczyć, że będzie to back to back games, a w RS bardzo dobrze wychodziły nam drugie mecze grane dzień po dniu. Let's Go Hawks!!    

2u7uomo.jpg

#9 Jonga

Jonga

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1195 postów
  • UZ:S. Koivu, J. Toews, A. Shaw
  • UD:CHI, DAL, CAR

Napisano 30 maj 2013 - 01:52

Bardzo dobrze, że Game 1 o ludzkiej porze :)).

Już się nawet przyzwyczaiłam do tej 2 w nocy :p

ncf6dv.jpg

ONE GOAL

Chicago Spitfires - A(D)FL - 2016/2017

C: J. Toews, S. Monahan, P. Stastny, F. Nielsen, J. Carter

LW: Z. Parise, M. Lucic, T. Teravainen, M. Cammalleri *S. Aho

RW: P. Kessel, B. Ryan, B. Gallagher, A. Shaw, *A. DeBrincat

D: D. Keith, S. Weber, A. Goligoski, N. Leddy, B. Skjei, A. Sekera, J. Spurgeon, *J. Honka, *N. Hanifin, *O. Juolevi

G: B. Bishop, P. Mrazek, C. Johnson, M. Smith, *E. Fitzpatrick

#10 Valverde

Valverde

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1297 postów
  • UZ:Henrik Lundqvist, Ryan Callahan
  • UD:New York Rangers

Napisano 30 maj 2013 - 04:14

W trakcie serii Sharks - Kings ukułem teorię, że zwycięzca tej pary będzie mistrzem. Wygrali Kings, więc wynika, że powtórzą :) Jestem zdania, że LAK przeszli możliwe najtrudniejszą drogę do finału Zachodu, trafili na naprawdę wymagających rywali, z całym szacunkiem dla Wild i Red Wings. Z drugiej strony Blackhawks dali pokaz charakteru, wrócić ze stanu 1-3 przeciwko takim weteranom jak DET to sztuka nie lada.

Mimo wszystko typuję Kings, nie widzę drużyny poza Penguins, która może złamać doskonałą obronę LA i Quicka, który pewnie zmierza po drugiego z rzędu Conn Smythe'a. LAK w 6.

#11 Kobi

Kobi

Indian Head Native

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 745 postów
  • Interests:U don't care anyway, do U?
  • UZ:Peter Forsberg, Jonathan Toews

Napisano 30 maj 2013 - 05:06

Jako, że nie mam czasu nawet się po przysłowiowym tyłku podrapać, napiszę krótko: obiektywnie (na tyle na ile potrafię) Kings są tu faworytem. Mają wszystko to, czego drużyna w PO potrzebuje. Ich twarda gra i ściana w bramce powinny zrobić robotę. Tak na rozum to typowałbym Kings w 5. Na szczęście pozostaje jeszcze głupie serce i wiara we własny zespół. I takie cliche jak: "dopóki krążek w grze...". Także do zobaczenia na Game One :) Go Hawks!

syg2.PNG
Syg's been made originally by Fraser Davidson, modified by Kobi  ;)

#12 Adrian5

Adrian5

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 2755 postów
  • UZ:Jonathan Toews
  • Liga Typerow: Polfinal Konferencji w sezonie 2011/12

Napisano 31 maj 2013 - 07:12

Czas na pierwszy raport z obozu Blackhawks. Wygląda na to, że Joel Quenneville wróci do formacji zbliżonych z przed rotacji w serii z Detroit. Podczas dzisiejszych zajęć nasze linie wyglądały, tak: Bickell-Toews-Hossa, Sharp-Handzus-Kane, Saad-Shaw-Stalberg, Kruger-Bolland-Frolik. Jeśli właśnie tak będą wyglądać nasze linie, to mam nadzieję, że top six zagra bardziej efektywnie niż w serii z Red Wings. Być może pierwszą formację rozrusza Bryan Bickell, który obecnie jest w bardzo dobrej dyspozycji. Pierwszy mecz za nieco ponad 24h. Gotowi? :D       

2u7uomo.jpg

#13 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 31 maj 2013 - 07:24

Pierwszy mecz za nieco ponad 24h. Gotowi? :D       

Mowa! :D

#14 bukaj22

bukaj22

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 916 postów

Napisano 31 maj 2013 - 11:40

To jak , to jest  Valverde z tymi  Red  Wings  ?  Niezbyt  wymagające  żółtodzioby    czy  jednak  wymagający  weterani  ?   :smile:

Co do serii  LAK  vs  Hawks  trzymam kciuki za  Królów !  Wydaje mi się , że  Quick  do spółki z bardzo  twardą    grą na  bandach  kolegów  z  pola  są w stanie spokojnie  ograć  Hawks  ,  którzy  ledwo wygrali  z  "  słabymi " Red  Wings.    Mam tylko nadzieję , że  Brown nie będzie robił  tylu  jaskółek  co w serii  z  Sharks  , bo taka postawa nie przystoi komuś  , kto nosi  "C"  na piersi   ekipy  , która broni  Stasia.  

Trzeba jednak  pamiętać  , ze  każda seria  w  PO  , to nowe  rozdanie i żadne rozstrzygnięcie mnie nie  zaskoczy.  Oby sędziowie podołali tylko zadaniu.   :smile:   

#15 spursik

spursik

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 516 postów
  • Interests:HOKEJ , HOKEJ , HOKEJ , ...
  • UZ:Tavares ,
  • UD:Orange-Blue T-shirts
  • GG:47518275

Napisano 01 czerwiec 2013 - 08:14

To jak , to jest  Valverde z tymi  Red  Wings  ?  Niezbyt  wymagające  żółtodzioby    czy  jednak  wymagający  weterani  ?   :smile:

Po takiej serii z #chi  to weteranami są nie tylko Zetterberg  Franzen i spółka, ale również Kindl Nyqvist Smith...

#16 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 01 czerwiec 2013 - 08:19

Wczorajsze linie z treningu. Bernier nie brał udziału.

Brown – Kopitar – Williams
Penner – Richards – Carter
King – Stoll – Lewis – Toffoli
Clifford – Fraser – Richardson – Nolan

Regehr – Doughty
Scuderi – Voynov
Muzzin – Greene
Martinez – Ellerby

Quick
Jones

Nie wiem, czy nie wolałbym Clifforda wyżej - on jest niezastąpiony w "bombkach" w forechecku ;). Stoll nie zagra, Nolana raczej też można posadzić na wirtualnej ławie na teraz.

Wskaźnik tego jaką obronę mają w tym roku Kings - Martinez się nie łapie do meczowych szóstek ;).

Edit: Info o #lak na bieżąco: http://lakingsinsider.com/

#17 Valverde

Valverde

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1297 postów
  • UZ:Henrik Lundqvist, Ryan Callahan
  • UD:New York Rangers

Napisano 01 czerwiec 2013 - 11:44

Na pewno weterani, jesteście doświadczoną organizacją która wie jak wygrywać, świetny sztab szkoleniowy, ale mimo wszystko w serii do czterech zwycięstw obawiałbym się bardziej Sharks lub Blues ;)

#18 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 01 czerwiec 2013 - 10:00

No to ile ludzia ogląda zaraz live? ;)

#19 Pershing

Pershing

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 1117 postów
  • UZ:Evgeni Malkin, Marc-Andre Fleury
  • UD:Pittsburgh Penguins
  • GG:10607861

Napisano 01 czerwiec 2013 - 10:01

Odpalamy z double headerem :p

Btw

Na NBC się mówi, że Stoll zagra

Użytkownik Pershing edytował ten post 01 czerwiec 2013 - 10:06

• Volume 3 lubi to

IrIJhg8.gif

#20 Patrik

Patrik

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 823 postów
  • UZ:C. Price, P.K. Subban
  • UD:Montreal Canadiens
  • GG:7472230

Napisano 01 czerwiec 2013 - 10:09

Też dołączam ;)

14e16hf.jpg
.............................................................................................................................

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych