Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  iks : (08 kwiecień 2019 - 07:14 )

znamy zwycięzcę LT 2018/2019! :)

@  iks : (02 kwiecień 2019 - 07:30 )

ostatni tydzień w LT! ;)

@  iks : (26 marzec 2019 - 06:19 )

w LT można typować ostatni tydzień marca :)

@  Hellraiser : (22 marzec 2019 - 09:19 )

No i Flames jako pierwsi na Zachodzie w PO :D ;D

@  Hellraiser : (22 marzec 2019 - 09:18 )

Taki fajny sezon...indywidualne wyniki graczy jak w polowie lat 90-tych...szkoda że na forum hula wiatr...

@  iks : (19 marzec 2019 - 08:50 )

jest i week 25 :)

@  iks : (13 marzec 2019 - 08:20 )

week 24 można już typować :)

@  iks : (04 marzec 2019 - 05:59 )

zaczynamy typowanie w LT w marcu :)

@  iks : (20 luty 2019 - 06:32 )

można już typować ostatni tydzień lutego w naszej LT :)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:04 )

jakaś hokejowa książka powinna się znaleźć ;)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

a jeśli chodzi o nagrodę to zastanowimy się nad jakąś jeśli frekwencja będzie odpowiednia :D

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

week 20 dostępny do typowania :)

@  spursik : (07 luty 2019 - 11:46 )

Jest jakaś nagroda przewidziana :smile: bo niewiem czy się starać

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

jeśli coś źle policzyłem, prośba o info :)

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

OK, podsumowanie LT w odpowiednich tematach na forum :)

@  iks : (02 luty 2019 - 10:09 )

podliczenie LT w przyszłym tygodniu :) ale jesteście w gorącej wodzie kąpani :D

@  Tymg : (01 luty 2019 - 06:08 )

Panie iks znowu Pan milczy, gdy pada pytanie o klasyfikacje ligi typerów.

@  spursik : (30 styczeń 2019 - 09:04 )

Czy jest sens typować w Lidzę Typerów? Bo już mamy prawie luty i cisza co do poprzednich miesięcy! Jakaś klasyfikacja albo coś podobnego

@  iks : (22 styczeń 2019 - 08:45 )

zapraszam do zabawy w Lidze Typerów - obstawiamy zwycięzców w All-Star Game 2019! http://forum.nhl.com...?showtopic=7574

@  iks : (01 styczeń 2019 - 11:09 )

witajcie w Nowym Roku! Wszystkiego dobrego :)

Zdjęcie

Pittsburgh Penguins 2014/15

• Zamknięty Temat jest zamknięty
654 odpowiedzi w tym temacie

#41 RNFR

RNFR

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 74 postów
  • UZ:A. Barkov, N. Bjugstad, R. Luongo
  • UD:Florida Panthers

Napisano 06 czerwiec 2014 - 06:22

Czytałem, że Rutherford to etap przejściowy dla Botterilla, który po dwóch/trzech lata ma przejąć schedę po Jimie.

A chwilę temu pojawiła się informacja, iż Rutherford pogonił Bylsmę z Steel City. Ciekawy dzień, a przypominam, iż o 19.00 konferencja będzie.

No to zobaczymy co teraz zrobi Tallon...niby mial czekac na koniec rywalizacji o Stana i Caldera zeby pogadac ze Stevensem i Desjardins, ale w sytuacji gdzie wydarzenia w #pit nabraly takiego rozpedu moze od razu probowac dogadac sie z Bylsma.

xTzZ1eR.png

Użytkownik RNFR edytował ten post 06 czerwiec 2014 - 07:34

#42 Eiro

Eiro

Defenestrator

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 609 postów
  • UD:Pittsburgh Penguins

Napisano 06 czerwiec 2014 - 09:42

Nasz nowy GM miał całkiem udaną konferencję. Na początku wspomniał o tym, że nasza szatnia jest cicha, tym samym zwrócił uwagę na brak charakteru naszej ekipy. Ponadto chce całkowicie przebudować naszą 4. linię, chodzi mu też zapewne o głębie składu. Dobrze to rokuje na przyszłość. Ogólnie Jimmy mówił bardziej o ewolucji niż rewolucji, a ściślej rzecz ujmując- o powrocie do przeszłości z lat 2008-2009.

Jeśli chodzi o kwestie organizacyjnie, to Rutherford mówił, że nowego trenera poznamy między draftem a otwarciem rynku ufasków. Z ważniejszych rzeczy jeszcze warto nadmienić, iż planuje zostać w organizacji na 2-3 lata, a potem przekazać schedę komuś młodszemu.

opaf61.jpg

#43 YWNWA

YWNWA

Aptenodytes Patagonicus

• Administrator
  • PipPipPip
  • 4299 postów

Napisano 07 czerwiec 2014 - 09:33

OK, czyli jest Rutherford. Mam nadzieję, że po tych 2-3 latach nie będziemy mówić Rather Fault. Jego następca jest już niemal namaszczony (Botterill). Co tu i teraz? Dla mnie to taki mocno średniawy środek zastępczy. Miała być rewolucja, ale ktoś chyba dostał biegunki i uznali, że trzeba przejść przez okres przejściowy. Rutherford... w sumie trudno piać z zachwytu nad jego dokonaniami i sytuacją jaką zostawił w Hurricanes. Nie są to może zgliszcza, ale kilka decyzji raczej bardziej wali po oczach niż skłania do oklasków. Zacznijmy od umów Warda (6,3), braci Staal (Eric - 8,25, Jordan - 6), Semina (7) czy wzięciu na garb części umów graczy, których oddał do innych klubów. Dla mnie dziś Carolina to zespół bez kręgosłupa i z problemami na każdej praktycznie płaszczyźnie i pozycji. Co gorsza u nas sytuacja kontraktowa jest nawet bardziej napięta, więc Jim pola manewru zbyt wielkiego mieć nie będzie i ma tego świadomość. Cieszy mnie natomiast, że z automat pożegnał Bylsmę i widzi problem braku charakteru w szatni i słabych bottom lines - ciekaw jestem jego wizji i ruchów kadrowych we wspomnianej sytuacji. Martwi trochę, że wraz z Danem nie wyskoczyła reszta świty. Nowy GM dał im zielone światło na rozmowy z innymi klubami. Zastrzegł jednak, że sztab szkoleniowy będzie sobie kompletował nowy head coach (w głowie ma kilka nazwisk). Mógł ich spuścić z rynny i zamknąć książkę, bo robimy przecież nowe rozdanie. Na dziś dla mnie ta decyzja to takie max 3,0. Moja trójka kandydatów prezentowała się tak: BriseBois, Fenton, Botterill. Pierwszy nosi łatkę żółtodzioba, drugi wyszedł spod ręki Poile'a, trzeci żółtodziób, który mógł się zbyt wiele napatrzyć na styl budowania drużyny przez Shero, także wybór Rutherforda jest dla mnie po części wytłumaczalny. Powstrzymam się zatem od oceny pracy, której jeszcze nie wykonał do czasu rozliczenia. Jedno jest pewne... całe szczęście, że GLACATY nie wskoczył na stołek. Jakim byłby on GMem wychodząc od przytakiwacza z między bandy na wymagającego szefa? ŻENADA pomysł.

giphy.gif

#44 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 07 czerwiec 2014 - 10:22

Moje zdanie, nagrane rano: http://www.nhl.com.p...w-pit-penguins/

#45 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów
  • UZ:Teemu Selanne, Sami Vatanen, Perry
  • UD:Anaheim Ducks, Suomi

Napisano 07 czerwiec 2014 - 11:37

Ciekawe co będzie z J. Jokinenem, który przecież został przegnany z Raleigh...

#46 RNFR

RNFR

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 74 postów
  • UZ:A. Barkov, N. Bjugstad, R. Luongo
  • UD:Florida Panthers

Napisano 07 czerwiec 2014 - 04:39

Ciekawe co będzie z J. Jokinenem, który przecież został przegnany z Raleigh...

Nie obraził bym się jakby Tallon wziął Bylsmę a ten namówił do gry u nas Jussiego :D

#47 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów
  • UZ:P.F., M.D., G.L., N.M., J.M., S.W.
  • UD:Colorado Avalanche, Pittsburgh Penguins
  • GG:4130783
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 09 czerwiec 2014 - 06:48

Jestem OK z wyborem Jima. Myślę, że Canes nie mają źle zbudowanej druzyny i trzeba uczciwie przyznać, że problem z kontuzjami bramkarzy w tej ekipie w ostatnich sezonach był duży. Istotniejszy niż wybór GM-a jest dla mnie wybór nowego trenera. Musi to być ktoś, kto będzie jednocześnie partnerem dla gwiazd Pens ale też szefem. Myślę, ze Bylsma wyszedł od zbytniej "koleżeńskości" a potem jak nagle próbował zostać szefem, to skutek był opłakany. Co do GM-a to zdecydowanie musi popracować nad bottom six, nawet jeśli połowa z nich będzie z rynku UFA-ludków.

Mackforme.jpg

Razor!

Sig by Patrik - Big Thanks!

#48 Eiro

Eiro

Defenestrator

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 609 postów

Napisano 19 czerwiec 2014 - 10:06

Do trzech dni ma być ogłoszony trener, którego już Rutherford wybrał. Z przekazów dziennikarzy można wywnioskować, że chodzi albo o Petersa, albo o Samuelssona. Z racji tego, iż Francis przed chwila ogłosił, że Peters został trenerem Canes, to można wywnioskować, że wybor Rutherforda padł na Samuelsson. Pozyjemy, zobaczymy :)

opaf61.jpg

#49 YWNWA

YWNWA

Aptenodytes Patagonicus

• Administrator
  • PipPipPip
  • 4299 postów

Napisano 20 czerwiec 2014 - 07:04

Wydaje się, że w finałowej rozgrywce udział weżmie także Desjardins, któremu wiele osób wieści objęcie posady trenera #pit

Ja powiem szczerze, że jestem mocno rozbity z myślami. Desjardins to był jeden z cichych faworytów do tego fotela, bo preferuje zdecydowanie bardziej ofensywny styl. Przez 2 lata jego pracy Texas miał lepszą statystykę bramek (509-398) jak i strzałów na bramkę (5273-4281) od rywali. Ten jego ofensywny styl ma uzasadnienie, bo maskuje niejako braki defensywne. Z drugiej jednak strony osoba Hynesa to byłoby idealne rozwiązanie defensywne i wreszcie ułożylibyśmy grę z tyłu. Problem w tym, że materiał jakim dysponujemy warunkuje jednak bardziej grę do przodu i ciężko będzie tak ułożony zespół przestawiać na zupełnie inny styl gry. Idealnym rozwiązaniem zatem wydaje się być duet head - Desjardins, assistant - Hynes (spec od PK i D za Reirdena). No i tu na horyzoncie pojawia się Ulf, który ma nad tym całym ambarasem największego asa w rękawie do tej naszej hołoty, mianowicie... POSŁUCH, SZACUNEK i NALEŻYTĄ POZYCJĘ WYJŚCIOWĄ DO UŁOŻENIA GWIAZDORÓW I WYMAGANIA OD NICH. Tego bowiem boję się najbardziej po osobie Desjardins. Ulf gwarantowałby na pewno to co wniósłby Hynes, czyli mocną poprawę defensywną (chwalą go kibice NYR, że rozwinął i ustabilizował ich graczy). Mam jednak obawy co do naszej ewentualnej gry do przodu pod jego ręką. No i tak oto kółeczko się zamyka. Gdybym to jednak ja stanął pod ścianą i miał dziś wybierać chyba poszedłbym jednak w Wąsatego Williego, z racji jego preferencji i koncepcji gry. Trochę zamknął nam drogę Stevens, który przyjął nową posadę w LA i ani myśli się ruszać. Myślę zatem, że na teraz na polu bitwy zostały tylko 2 nazwiska - Sammy i Willie. W ten weekend raczej na pewno go poznamy. I dobrze!

Z innych newsów

- Todd Diamond, agent Jussi Jokinena powiedział, że jeszcze nie podjął żądnych rozmów z Jimem i czeka na ogłoszenie nowego trenera. Prawdopodobne rozmowy miałyby się odbyć przy okazji draftu w Philadelphii.

- Jay Fee, agent Briana Gibbonsa również nie odbył jeszcze rozmów z nowym GMem odnośnie przyszłości swojego klienta

- co ciekawe Rutherford powiedział, że trwają prace nie tylko przy wyborze nowego trenera, ale także analiza sytuacji kontraktowej w klubie i jak sam podkreślił zastanawiają się nad tym by lekko zluzować czapkę. Między wierszami brzmi to nie inaczej jak przymierzanie się do trade'u. Jako, że nie dysponujemy wyborem w rundzie 2 i 3 to nie zdziwię się jeśli Jim będzie szukał jakiegoś zwrotu za ewentualne prawa do rozmów z Niskim lub Candymanem lub innej możliwości by wybierać wcześniej niż w 4 rundzie (w 1 wybieramy z 22... NAPASTNIKA Pany skałty NAPASTNIKA !!)

giphy.gif

#50 Eiro

Eiro

Defenestrator

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 609 postów

Napisano 20 czerwiec 2014 - 07:52

No wiec Desjardins ostatecznie odpadł i chyba wkrótce będzie trenerem #van.

Tymczasem Rossi na Twitterze napisał "#pens coaching search to resume next week after they fail to land their targeted choice. Story to post soon..." Liczę, że zmiana planów "hokejowego Freddiego Mercury'ego" nie spowoduje jakiejś głupiej decyzji Rutherforda. Jimmy, Sammy albo Hynes!

http://triblive.com/...rford-coach-nhl

Użytkownik Eiro edytował ten post 20 czerwiec 2014 - 08:07

opaf61.jpg

#51 YWNWA

YWNWA

Aptenodytes Patagonicus

• Administrator
  • PipPipPip
  • 4299 postów

Napisano 20 czerwiec 2014 - 08:21

Trochę to wygląda jakby Jim został już 2-krotnie spoliczkowany. Raz przez Francisa, teraz przez Williego. Rynek trenerski się uszczupla, a w kolejce wciąż są Koty, także decyzja musi zapaść możliwie szybko żebyśmy nie musieli się ratować jakimś planem D.

W kuluarach krążą słuchy, że potencjalnym kandydatom nie po drodze plotki jakobyśmy czekali na Babsa i mieli być tylko etapem przejściowym. Do myślenia daje też fakt, że perspektywa pracy z naszymi gwiazdkami wcale nie jest takim łakomym kąskiem i argumentem w rozmowach. Gdyby zatem Desjardins nas zostawił na lodzie z racji wspomnianych wyżej cech postawilbym na Ulfa. Ktoś musi ich zmusić do intensywnej i walecznej pracy, a kto jak nie Robocop mógłby być dla nich przykładem?

giphy.gif

#52 bukaj22

bukaj22

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 957 postów

Napisano 20 czerwiec 2014 - 08:50

Takie coś przewinęło się przed chwilą w mediach.

Willie Desjardins choosing to coach the Canucks over the Penguins is stunning. Maybe Sidney Crosby can be their player-coach next year.

#53 Eiro

Eiro

Defenestrator

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 609 postów

Napisano 23 czerwiec 2014 - 07:45

Desjardins poszedł do #van, Samuelsson? Raczej nie. Hynes? Też raczej nie. To w takim razie kto? No przebąkuje się o tym, iż trenerem Pens ma zostać Mike Johnston, który trenuje Portland Winterhawks w WHL. Sam nie wiem, co o tym myśleć.

Edit:

A tu coś więcej o UFAskach w Pens. http://triblive.com/...e#axzz35UIMG292

Użytkownik Eiro edytował ten post 23 czerwiec 2014 - 08:19

opaf61.jpg

#54 Roggi

Roggi

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 543 postów
  • UZ:Pawel Dacjuk
  • UD:Detroit Red Wings, Sborna

Napisano 23 czerwiec 2014 - 08:34

"Dobrych" wieści ciąg dalszy, Niski i Jokinen nie zostaną jednak w Pens.

#55 Eiro

Eiro

Defenestrator

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 609 postów

Napisano 23 czerwiec 2014 - 08:48

O ile Niskiego mi w sumie nie jest szkoda, bo pewnie zawoła taką kwotę, że z krzesła spadnę, to Jokinena mi trochę szkoda. Fin fajnie się wpasował w drużynę i dobrze sobie radził w 2 linii u boku Nealera i Gienka. Nic, GMJR musi jak najszybciej rozwiązać tę patową sytuację z trenerem, bo trzeba zacząć wykonywać pewne działania z kontraktami, czy też rozglądać się za  UFAludkami. Niezbyt podoba mi się wyrażenie chęci pozbycia się 1. rundy w drafcie. Warto dodać, iż Pens nie posiadają drugiej rundy (Murray) i trzeciej rundy (Stemps). Wobec powyższego startowalibyśmy dopiero od 4 rundy.

Rządy GMJR nie zaczęły się dla niego najlepiej, oby jak najszybciej opanował sytuację w organizacji.

Edit: Shelly Anderson podała na tt, że John Hynes żegna się z organizacją.

Użytkownik Eiro edytował ten post 23 czerwiec 2014 - 10:29

opaf61.jpg

#56 bukaj22

bukaj22

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 957 postów

Napisano 23 czerwiec 2014 - 10:49

Pens zwijają interes ? Dziwne rzeczy się tam dzieją. Kolejni trenerzy znajdują zatrudnienie w różnych  drużynach omijając Pens szerokim łukiem.

Draft za pasem a tutaj jeden wielki chaos poza tym rynek wolnych graczy za chwile się otworzy i potencjalni gracze zainteresowani grą w Pingwinach nawet nie wiedzą u jakiego trenera mieli by grać.  W ogóle  te całe rozmowy z potencjalnymi kandydatami na trenerów wyglądają trochę jak z łapanki. 

Wiadomo dlaczego Hynes zamierza odejść z Organizacji i w jakim kierunku zmierza ? Czyżby jakaś konkretna oferta na niego czekała w innym klubie ?

#57 YWNWA

YWNWA

Aptenodytes Patagonicus

• Administrator
  • PipPipPip
  • 4299 postów

Napisano 24 czerwiec 2014 - 07:04

Spokojnie. Nie nerwowo. JR sam powiedział, że trafił na najgorętszy dla GM czas (4 tygodnie mocnej harówki), w najmniej przyjemnym okresie (niewiele czasu na przygotowanie). Gdzieś czytałem, że w kwestii draftu zda się absolutnie na pracę scoutów i skorzysta z wiedzy Botterilla, choć ewentualne oddanie #22 i tak zgasi wszelkie emocje. Chyba, że wcielony zostanie w życie mój plan o ewentualnym szafowaniu prawami (głównie do Niskanena i Orpika, jeśli ten drugi też jest OUT) za wybory w drafcie. Myślę, że skoro ktoś wycenił Boyle'a na 5 rundę, to spokojnie dla przypalonych można tą 4 rundę za Panów wołać. Co myślę o samej oficjalnej niemal aukcji #22? Jim powiedział, że jest w stanie go oddać za gracza, który może pomóc drużynie już teraz. Zasadniczo nie jestem zwolennikiem takiego rozwiązania, bo nasze zaplecze ofensywne wygląda żenująco, ale jeśli byłby to stosunkowo młody gracz, ze zdrowym kontraktem lub szersza wymiana uszczuplająca nasz cap mogę na takie coś przystać. Kwestia trenera? Pewnie, chciałby człowiek wstać rano i wyczytać w nagłówku TSN, że ten oto jegomość jest nowym HC Penguins. Podejdę natomiast do tematu (jak nigdy) z chłodniejszą głową zgaszoną trochę przez Jima - lepiej wstrzymać się z decyzją i wziąć gościa odpowiedniego niż za moment jęczeć, że to nie ten.... UFAski? Wymagania Niskanena były raczej oczywiste, więc zero zdziwienia. Juicy niespecjalnie chyba czuł miętę z nowym GM i jego strata także była kalkulowana, także póki co trudno zbierać brwi z podłogi, że NAGLE nas WSZYSCY opuszczają. O ewentualnej ucieczce Hynes'a też już kiedyś pisałem.... Na dziś zatem proponuję zero nerwówki i bardziej wyczekuje ruchów kadrowych. Wczorajszy kontrakt Schenna (jakże fajny) to świetna odskocznia do rozmów z Sutterem, który nie powinien nas nic więcej kosztować. O ile oczywiście Jim nadal widzi w nim naszego centra no.3, bo Panowie także mają już za sobą historie wymian... Nie zazdroszczę w każdym razie Jimowi, bo ma podpisanych 2G, 5D, 7F i niewiele ponad 15mln do wydania. Proponuję zacząć realnie myśleć o wprowadzeniu Despres, którym trzeba się dogadać, bo nie będzie drogi, a może być dobrym uzupełnieniem 3 pary. Dziś mamy coś takiego:

Kunitz-Crosby-Dupuis

Neal-Malkin-? (Bennett)

?-?-?

?-Adams-?

Letang-Martin

Maatta-?

Scuderi-Bortuzzo

Fleury

Zatkoff

Jest co robić. Szczególnie w kwestii bottom lines, które Ruterford chciał przebudować. Nie wiem czy Sill (także UFA) dałby nam cokolwiek więcej niż Vitory. Nie wiem też czy na tym etapie funkcjonowania zespołu to dobry czas by swoją szansę dostał Payerl. Na zbyt duży udział wychowanków w tym procesie bym nie liczył. No chyba, że wybuchnąłby na campie Zlobin. Jeśli na fresh start liczy Kulemin to od nas nie powinien dostać nic więcej niż 2 mln, co i tak jest odrobinę na wyrost. Do 4th line zabijaków bez kontraktu do gryzienia i szarpania jest cała paleta do wyboru, więc można dobrać coś by zamknąć całą inwestycję w max 3mln (z Adamsem, którego chętnie zrzuciłby na waivers, no ale.... $$$). Kluczem będzie zmontowanie 3 formacji, która od czasu rozpadnięcia się linii Kennedy-Staal-Cooke nie funkcjonuje wcale. Zapowiada się gorący 1 lipca

giphy.gif

#58 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów
  • UZ:P.F., M.D., G.L., N.M., J.M., S.W.
  • UD:Colorado Avalanche, Pittsburgh Penguins
  • GG:4130783
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 24 czerwiec 2014 - 08:30

Uczciwie mówiąc nie dziwi mnie, że Willie wybrał Canucks zamiast Pens. Powód jest prosty, w Pensburghu od razu by oczekiwano Stana (tym bardziej skoro wygrał Caldera) w Canucks oczekiwania będą raczej długofalowe, nastawione na budowę drużyny. To znacznie spokojniejsza robota dla trenera, który mimo 57 lat na karku będzie dopiero debiutował w roli coacha w NHL (w Dallas był co prawda associate head coach ale to nie to samo). Myślę też, że kolejni trenerzy mogą rezygnować z uwagi na Crosby'ego, o którym pojawia się sporo komentarzy jakoby mocno ingerował w "szkolenie" w klubie no i oczywiście nie przyjmował krytyki trenera (pyskówki na ławce z Bylsmą). Nie wiem, czy coach z WHL to właściwe rozwiązanie, bo nie wyobrażam sobie opcji z "grającym trenerem" Crosbym. Sid musi być kapitanem i łagodnie mówiąc nie wtrącać się w robotę trenera. Trener z kolei musi mieć charakter i doświadczenie. Szkoda, że Marc Crawford zrezygnował, miał już do czynienia z wielkimi gwiazdami i sobie radził.

W kwestii dopięcia składu, to jest mała masakra. Czytam o Hillerze w Pens, pytam za co? Podobnie Brodeur, wątpię, że zagra za milion. Trzeba szukać transferu Letanga, bo jego kontrakt w połączeniu z nierówną formą zabija Pens cap (przy założeniu oczywiście, że Crosby i Małkin nigdzie się nie ruszają). 6-7 dziur do uzupełnienia w głównym składzie, średnio po 2 bańki na łeb, ale wiadomo, że Sutter za tyle nie zagra i będzie oczekiwał minimum 3-3,5. Trudno poukładać te klocki.

Mackforme.jpg

Razor!

Sig by Patrik - Big Thanks!

#59 YWNWA

YWNWA

Aptenodytes Patagonicus

• Administrator
  • PipPipPip
  • 4299 postów

Napisano 24 czerwiec 2014 - 02:52

Pan Crosby niech się lepiej weźmie za granie, bo po mocnym RS jako kapitan pociągnął zespół do mocnej kampanii w PO dokładając od siebie JEDNĄ bramkę. Jeśli doniesienia o wtrącaniu się Sida do koncepcji budowania i prowadzenia zespołu naprawdę mają odzwierciedlenie w rzeczywistości, to jestem mocno rozczarowany, bo o ile z leadershipu w dyskusji czy pokrzykiwaniu na zespół wykręcał się swoją postawą na lodzie, o tyle dziś więcej robi szumu niż dał od siebie drużynie. Trochę chyba trzeba sięgnąć do korzeni i wsadzić sobie ego w kieszeń. Takie słuchy wokół organizacji oraz świadomość tego jaka panuje sytuacja kontraktowa oraz jakim klub dysponuje zapleczem przy rosnących (choć w moim przypadku stonowanych) oczekiwaniach sprawia, że kilku trenerów może powiedzieć pass. Crawford? To nie byłoby złe rozwiązanie. Sugerowałem zresztą, że to właśnie on powinien być najbliżej powrotu do NHL. Wybrał jednak Zurich, więc jak Heniek Gruth się napatrzy jego metod weźmie pod skrzydło Pingwiny ;)

giphy.gif

#60 Roggi

Roggi

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 543 postów
  • UZ:Pawel Dacjuk
  • UD:Detroit Red Wings, Sborna

Napisano 24 czerwiec 2014 - 04:24

Skoro sam GM zapowiada, że przyszedł jako opcja przejściowa, a prasę na stanowisku HQ zadowoliłby jedynie Babcock to trudno się dziwić iż każdy trzeźwo myślący trener unika stanowiska, które za chwilę może stracić

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych