Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  iks : (08 kwiecień 2019 - 07:14 )

znamy zwycięzcę LT 2018/2019! :)

@  iks : (02 kwiecień 2019 - 07:30 )

ostatni tydzień w LT! ;)

@  iks : (26 marzec 2019 - 06:19 )

w LT można typować ostatni tydzień marca :)

@  Hellraiser : (22 marzec 2019 - 09:19 )

No i Flames jako pierwsi na Zachodzie w PO :D ;D

@  Hellraiser : (22 marzec 2019 - 09:18 )

Taki fajny sezon...indywidualne wyniki graczy jak w polowie lat 90-tych...szkoda że na forum hula wiatr...

@  iks : (19 marzec 2019 - 08:50 )

jest i week 25 :)

@  iks : (13 marzec 2019 - 08:20 )

week 24 można już typować :)

@  iks : (04 marzec 2019 - 05:59 )

zaczynamy typowanie w LT w marcu :)

@  iks : (20 luty 2019 - 06:32 )

można już typować ostatni tydzień lutego w naszej LT :)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:04 )

jakaś hokejowa książka powinna się znaleźć ;)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

a jeśli chodzi o nagrodę to zastanowimy się nad jakąś jeśli frekwencja będzie odpowiednia :D

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

week 20 dostępny do typowania :)

@  spursik : (07 luty 2019 - 11:46 )

Jest jakaś nagroda przewidziana :smile: bo niewiem czy się starać

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

jeśli coś źle policzyłem, prośba o info :)

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

OK, podsumowanie LT w odpowiednich tematach na forum :)

@  iks : (02 luty 2019 - 10:09 )

podliczenie LT w przyszłym tygodniu :) ale jesteście w gorącej wodzie kąpani :D

@  Tymg : (01 luty 2019 - 06:08 )

Panie iks znowu Pan milczy, gdy pada pytanie o klasyfikacje ligi typerów.

@  spursik : (30 styczeń 2019 - 09:04 )

Czy jest sens typować w Lidzę Typerów? Bo już mamy prawie luty i cisza co do poprzednich miesięcy! Jakaś klasyfikacja albo coś podobnego

@  iks : (22 styczeń 2019 - 08:45 )

zapraszam do zabawy w Lidze Typerów - obstawiamy zwycięzców w All-Star Game 2019! http://forum.nhl.com...?showtopic=7574

@  iks : (01 styczeń 2019 - 11:09 )

witajcie w Nowym Roku! Wszystkiego dobrego :)

Zdjęcie

Pittsburgh Penguins 2014/15

• Zamknięty Temat jest zamknięty
654 odpowiedzi w tym temacie

#21 Roggi

Roggi

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 543 postów
  • UZ:Pawel Dacjuk
  • UD:Detroit Red Wings, Sborna

Napisano 16 maj 2014 - 03:07

To dopiero będzie panic mode :smile: . Hejterzy będą mieli pożywkę :tongue: .

#22 Valverde

Valverde

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1297 postów
  • UZ:Henrik Lundqvist, Ryan Callahan
  • UD:New York Rangers

Napisano 16 maj 2014 - 03:36

No i poszło. Jestem ciekaw dalszych ruchów, bo plotki o agencie Crosby'ego jako nowym GM-ie czy o Iron Mike'u na ławce trenerskiej po prostu porażają.

#23 Eiro

Eiro

Defenestrator

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 609 postów
  • UD:Pittsburgh Penguins

Napisano 16 maj 2014 - 04:39

Ray Shero zwolniony, o dalszych losach Byslmy zadecyduje nowy GM. Tymczasowo obowiązki Shero będzie pełnił Jason Botterill.

opaf61.jpg

#24 Ostry

Ostry

THE CHAMPS

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1645 postów

Napisano 16 maj 2014 - 05:02

WTF, co tu się wyprawia, ja już nic z tego nie rozumiem. Rozmowa z kandydatem na GM: "Wiesz, jakbyś chciał, to mamy już dla Ciebie trenera..." Danek powinien w tym momencie sam złożyć wypowiedznie. Co za cyrk!

lemieux-jagr.jpg?d6d592

#25 Eiro

Eiro

Defenestrator

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 609 postów

Napisano 16 maj 2014 - 08:40

WTF, co tu się wyprawia, ja już nic z tego nie rozumiem. Rozmowa z kandydatem na GM: "Wiesz, jakbyś chciał, to mamy już dla Ciebie trenera..." Danek powinien w tym momencie sam złożyć wypowiedznie. Co za cyrk!

Jedynym, ewentualnym, wyjaśnieniem tej sytuacji może być to, iż Lemieux i spółka chcieli dać prawo nowemu GMowi do decydowania o losie trenera. Niemniej uważam, iż jeśli powiedziało się A, to trzeba było powiedzieć i B i zwolnić Bylsmę.

Przyznam się szczerze, iż nie spodziewałem się, że Shero też poleci. Zgoda, miał słabe punkty takie jak draft czy też słabiutki ostatni Trade Deadline, ale w gruncie rzeczy dobrze oceniałem jego pracę.

Ok, mamy wakat na stanowisku GMa. Póki co obowiązki GMa piastuje Jason Botterill, który jest też jednym z kandydatów do objęcia owej posady. Poza nim w mediach się przewija Pat Brisson, który jest agentem wielu zawodników w tym Sidneya Crosby'ego.

opaf61.jpg

#26 Dziobak

Dziobak

Team Teal member

• Administrator
  • PipPipPip
  • 3927 postów
  • UZ:Tomas Hertl #48
  • UD:San Jose Sharks

Napisano 17 maj 2014 - 12:48

Mam takie dziwne wrażenie, że Laviolette podpisując z Predators popsuł niektórym ekipom plan A, niektórym B :D 

Dynasty NHLcompl Fantasy League
Cyclone Taylor Conference

The-Stanley-Cup.jpg
  2014
San Jose Huskies
C: David Krejci, Mikael Granlund, David Backes, Martin Hanzal
LW: Eric Staal [C], Tomas Hertl, Jonathan Drouin, David Perron, Mathieu Perreault
RW: Joe Pavelski [A], Wayne Simmonds, Mats Zuccarello, Patrick Sharp
D: Brent Burns [A], Duncan Keith, Colton Parayko, Matt Dumba, Francois Beauchemin, Alexei Emelin
G: Cory Schneider, Carey Price, Jonathan Bernier
P: Timo Meier, Anthony DeAngelo, Kevin Fiala, Conor Garland, Ilya Samsonov, Alexander Nylander, Olli Juolevi

12/13: RS: 11th PO:-               13/14: RS: 2nd PO: Championship
14/15: RS: 2nd PO: Final         15/16: RS: 7th PO: 1st round

16/17:

#27 alosza

alosza

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 44 postów
  • UZ:Crosby, MAF

Napisano 18 maj 2014 - 03:10

Rozumiem, że mając w składzie dwóch najlepszych napastników globu wszystko inne aniżeli puchar są traktowane przez kibiców jako wielki zawód, ale chyba jednak trochę przesadzacie. Czy naprawdę ktoś w Pens uważa, że znajdziecie latem lepszego GM-a i HC-a aniżeli macie?

Ten głos "z zewnątrz" mnie mocno zastanawia, bo przyznam, że sam jestem przeciwnikiem decyzji pod wpływem emocji, a taką jest z reguły zwalnianie GM i trenera pod odpadnięciu z play-offów. W dodatku 2 miejsce w konferencji w RS, odpadnięcie w PO na poziomie półfinału konferencji w stosunku 4:3, zgodnie z tym, co niektórzy pisali:

W związku z powyższym czekam, aż Pens pokażą na co ich stać. Nawet jeśli mają odpaść to OK, ale w jakimś ładnym stylu, po walce w finale konferencji, po 7. meczu. Żeby tylko nie dawać satysfakcji i złudzeń, że może jednak mają rację w tym, co gadają te klechy i eksperty. Oczywiście najlepiej byłoby Stana zdobyć, ale do tego daleko i jeszcze kawałek. Jednak jestem dobrej myśli.

(...)

Jeśli mimo wszystko zakończymy ten sezon podobnie jak poprzedni, to bez większych zmian się raczej nie obędzie. Ktoś w końcu będzie musiał zauważyć, że jednak coś jest nie tak. Ale póki co optymistycznie patrzę na PO. Wiem, że stać chłopaków na dużo, muszą tylko z siebie wykrzesać sporo sił i sporo motywacji.

- zatem na papierze, na samych liczbach tragicznie to nie wyglądało, jedna runda niżej niż oczekiwania optimum.

Niemniej rzeczywiście chodzi o styl. Po 1 rundzie wszyscy chwalili Kurtki, za postraszenie faworyta, ale na moje oko, to nie oni grali dobrze, ale Pingwiny bez wyrazu.

Argument, że mamy dwóch najlepszych napastników w lidze na przestrzeni ostatnich kilku lat, to chyba tylko na niekorzyść kierujących drużyną. Nie oszukujmy się też, że w latach 2003-2006 (jeszcze za Patricka), mając 2x pick z nr 1 i 2x pick z nr 2, ciężko było nie wybrać wtedy Crosby'ego czy Małkina (więc co to za zasluga? zresztą jakby Caps podebraliby nam Małkina, to wtedy wzięlibyśmy Owieczkę, jeszcze lepiej), można się zastanawiać, czy MAF lub Staal to były dobre wybory. Anyway, teraz powinniśmy zbierać efekty tych wyborów, a one są... mocnośrednie przy takim potencjale.

Diagnoza naszych braków, przy posiadaniu 2 gwiazd ligi nie może być odkrywcza i wywodzę jak userzy powyżej. Tyle, że Kwiatkowi dałbym jeszcze jeden rok.

Reasumując, co do zwolnień kierujących, uczucia mam mocno ambiwalentne. Uważam, że powinno być znacznie lepiej, ale czy nowy GM i trener dadzą gwarancję, że nie będzie gorzej?

#28 Eiro

Eiro

Defenestrator

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 609 postów

Napisano 22 maj 2014 - 11:37

Czas na porcję newsów ze Steel City.
- Derrick Pouliot i Olli Maatta po swoich operacjach będą mieli przerwę od 4-6 miesiący. Ponadto dziś operacje (nadgarstka) miał Beau Bennett
- Pat Brisson sam wykluczył się z wyścigu o posadę GM, natomiast poważnymi kandydatami są Julien Briesbois i Jeff Gorton. Trochę egzotyczna wydaje się być kandydatura Pierre'a McGuire'a. ;)
- Mark Madden donosi, iż James Neal w trakcie sezonu złożył prośbę o transfer. Teraz już wiem, dlaczego niemal w każdej porcji newsow jest informacja, iż Pens chcą handlować Nealem.
- na koniec coś optymistycznego- John Hynes i spółka ograli dziś farmę Bruins i awansowali do finału konferencji.

PS

A jednak James dementuje transfer request.

Użytkownik Eiro edytował ten post 22 maj 2014 - 11:43

opaf61.jpg

#29 Szklarzu

Szklarzu

Advanced Member

• Moderator
  • PipPipPip
  • 2020 postów
  • UZ:Getzlaf, Giguere, Pronger
  • UD:Ducks

Napisano 23 maj 2014 - 11:49

Czas na porcję newsów ze Steel City.
- Derrick Pouliot i Olli Maatta po swoich operacjach będą mieli przerwę od 4-6 miesiący. Ponadto dziś operacje (nadgarstka) miał Beau Bennett
- Pat Brisson sam wykluczył się z wyścigu o posadę GM, natomiast poważnymi kandydatami są Julien Briesbois i Jeff Gorton. Trochę egzotyczna wydaje się być kandydatura Pierre'a McGuire'a. ;)
- Mark Madden donosi, iż James Neal w trakcie sezonu złożył prośbę o transfer. Teraz już wiem, dlaczego niemal w każdej porcji newsow jest informacja, iż Pens chcą handlować Nealem.
- na koniec coś optymistycznego- John Hynes i spółka ograli dziś farmę Bruins i awansowali do finału konferencji.

PS

A jednak James dementuje transfer request.

Może rozmyślił się w związku z odejściem Shero oraz (prawdopodobnie) Bylsmy :)? Kiedyś podobnie było z Ryanem i Carlylem.

The-Stanley-Cup.jpg The-Stanley-Cup.jpg The-Stanley-Cup.jpg

2010       2014       2017

Anaheim Glaziers (JRHL)

18/19: RS: 9th, PO: ----17/18: RS: 5th, PO: 2nd16/17: RS: 1st, PO: 1st

15/16: RS: 8th, PO: 4th; 14/15: RS: 2nd, PO: 7th; 13/14: RS: 1st, PO: 1st

12/13: RS: 9th, PO: ----11/12: RS: 3rd, PO: 4th; 10/11: RS: 5th, PO: 2nd

09/10: RS: 1st, PO: 1st08/09: RS: 3rd, PO: 6th; 07/08: RS: 5th, PO: 5th;

06/07: RS: 4th, PO: 5th; 05/06: RS: 1st, PO: 3rd

The-Stanley-Cup.jpg

2018       

Iron Owls of Anaheim (Dynasty)

18/19: RS: 7th; PO: 8th; 17/18: RS: 2nd; PO: 1st16/17: RS: 4th; PO: 3rd

15/16: RS: 6th; PO: 6th; 14/15: RS: 8th; PO: 8th; 13/14: RS: 9th; PO: ----; 

12/13: RS: 2nd, PO: 4th.

#30 Eiro

Eiro

Defenestrator

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 609 postów

Napisano 01 czerwiec 2014 - 06:37

Dejan Kovacevic napisał, iż na początku zbliżającego się tygodnia poznamy nowego GMa. Warto wspomnieć, że już drugą rozmowę z zarządem odbył Pierre McGuire. Wydaje się więc, że prezenter NBC ma naprawdę spore szanse na objęcie wakującego stanowiska. W dalszym ciągu krąży kandydatura Juliena Briesboisa i podejrzewam, że z trójki Jason Botterill, Julien BriesBois i Pierre McGuire wyłoni się nowy menadżer.

opaf61.jpg

#31 YWNWA

YWNWA

Aptenodytes Patagonicus

• Administrator
  • PipPipPip
  • 4299 postów

Napisano 01 czerwiec 2014 - 07:33

Niech mnie nie zesłabią wyborem

giphy.gif

#32 Valverde

Valverde

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1297 postów
  • UZ:Henrik Lundqvist, Ryan Callahan
  • UD:New York Rangers

Napisano 01 czerwiec 2014 - 08:06

Pierre to match made in heaven z Crosbym i KRISTOPHEREM Letangiem. A poważnie to wcale nie musi być taka idiotyczna kandydatura, jeśli pamięć mnie nie zawodzi to nie pierwszy przypadek, kiedy nazwisko McGuire przewija się wśród potencjalnych GM-ów.

#33 Kamtek

Kamtek

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1299 postów
  • Interests:dobra szkocka
  • UZ:Sakic, Pavelski, Owieczkin
  • UD:CAN, SJS, EDM

Napisano 01 czerwiec 2014 - 08:34

Nie zawodzi. Przynajmniej raz w roku ktoś odkurza kandydaturę McGuire'a :)
<p><span style="font-family:tahoma, geneva, sans-serif;"><span style="color:#008000;">YUKON </span>OLD <span style="color:#ff0000;">CROWS </span><em>[</em><em>Liga A(D)FL 2016/17]</em></span></p>
<p> </p>
<p><strong>LW:</strong> A. Killorn, J.T. Miller, T. Pearson, T. Tatar, J. van Riemsdyk</p>
<p><strong>C:</strong> M. Backlund, A. Henrique, <span style="color:#008000;">T. Jost (m)</span>, R. O'Reilly, <span style="color:#008000;">D. Shore (m)</span>, J. Staal, T. Zajac</p>
<p><strong>RW: </strong>Ch. Coyle, D. Perron, B. Saad, <span style="color:#008000;">J. Virtanen (m)</span></p>
<p><strong>D: </strong><span style="color:#008000;">J. Chychrun (m)</span>,<strong> </strong>J. Demers, R. Ellis, <span style="color:#008000;">S. Johns (m)</span>, O. Klefbom, K. Letang, H. Lindholm, <span style="color:#ff0000;">D. Nurse (IR)</span>, K. Shattenkirk, K. Yandle</p>
<p><strong>G:</strong> J. Bernier, M.A. Fleury, <span style="color:rgb(0,128,0);">P. Grubauer (m)</span>, M. Jones, A. Raanta

#34 Jonga

Jonga

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1229 postów
  • UZ:S. Koivu, J. Toews, A. Shaw
  • UD:CHI, DAL, CAR

Napisano 01 czerwiec 2014 - 08:38

Ciekawe jak blisko będzie z zawodnikami :D :D

tumblr_mn28dy6tgG1qbb52do1_500.jpg

• gooby lubi to

ncf6dv.jpg

ONE GOAL

Chicago Spitfires - A(D)FL - 2016/2017

C: J. Toews, S. Monahan, P. Stastny, F. Nielsen, J. Carter

LW: Z. Parise, M. Lucic, T. Teravainen, M. Cammalleri *S. Aho

RW: P. Kessel, B. Ryan, B. Gallagher, A. Shaw, *A. DeBrincat

D: D. Keith, S. Weber, A. Goligoski, N. Leddy, B. Skjei, A. Sekera, J. Spurgeon, *J. Honka, *N. Hanifin, *O. Juolevi

G: B. Bishop, P. Mrazek, C. Johnson, M. Smith, *E. Fitzpatrick

#35 Eiro

Eiro

Defenestrator

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 609 postów

Napisano 06 czerwiec 2014 - 03:28

Nie McGuire, nie Briesbois, nie Botterill. Bob McKenzie podał na twitterze, że nowym menadżerem Pens został Jim Rutherford. Przyznam się szczerze, iż jestem trochę zszokowany.

opaf61.jpg

#36 RNFR

RNFR

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 74 postów
  • UZ:A. Barkov, N. Bjugstad, R. Luongo
  • UD:Florida Panthers

Napisano 06 czerwiec 2014 - 03:55

Nie McGuire, nie Briesbois, nie Botterill. Bob McKenzie podał na twitterze, że nowym menadżerem Pens został Jim Rutherford. Przyznam się szczerze, iż jestem trochę zszokowany.

Na nhl.com tez juz jest info. Bardzo mnie teraz ciekawi co wasz nowy GM zrobi z Bylsma, ktorego ponoc DT bardzo chetnie widzialby jako nowego HC #fla.

#37 Eiro

Eiro

Defenestrator

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 609 postów

Napisano 06 czerwiec 2014 - 04:08

Na nhl.com tez juz jest info. Bardzo mnie teraz ciekawi co wasz nowy GM zrobi z Bylsma, ktorego ponoc DT bardzo chetnie widzialby jako nowego HC #fla.

Coś takie pokazało mi się na TT. :) "Asked a source if Dan Bylsma is safe w/ #Penguins. Answer: "No"."

opaf61.jpg

#38 YWNWA

YWNWA

Aptenodytes Patagonicus

• Administrator
  • PipPipPip
  • 4299 postów

Napisano 06 czerwiec 2014 - 04:37

Opcja pojawiła się w sumie niedawno, ale jak widać akcje szybko powindowaly w górę. Na szerszy komentarz przyjdzie czas jutro, bo teraz lecę na grilla. Osobiście moja Best 3 lista była troszkę inna, ale wolę Rutherforda niż McGuire (u mnie niskie notowania)

giphy.gif

#39 Ostry

Ostry

THE CHAMPS

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1645 postów

Napisano 06 czerwiec 2014 - 04:43

Zdecydowanie bardziej zaszokowany bym był jakimiś wynalazkami w stylu łysej pały Regisa. Prawdę mówiąc mam podejrzenia, że cały ten cyrk z McGuire był tylko po to, żebyśmy nie kręcili nosem kogo by nie wybrali.

lemieux-jagr.jpg?d6d592

#40 Eiro

Eiro

Defenestrator

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 609 postów

Napisano 06 czerwiec 2014 - 05:58

Czytałem, że Rutherford to etap przejściowy dla Botterilla, który po dwóch/trzech lata ma przejąć schedę po Jimie.

A chwilę temu pojawiła się informacja, iż Rutherford pogonił Bylsmę z Steel City. Ciekawy dzień, a przypominam, iż o 19.00 konferencja będzie.

opaf61.jpg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych