Skocz do zawartości

Zdjęcie

A(D)FL sezon 2016/17 - wątek główny, kontynucja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
309 odpowiedzi w tym temacie

#301 kyoudai

kyoudai

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • UD:NYR

Napisano 04 październik 2017 - 09:45

Jeszcze krótkie podsumowanie przed sezonowe tego co było i będzie.
Wszyscy którzy zostali i graja dalej jak i nowi gracze w lidze, mamy powody do radości. Liga wystartowała mimo sporych perturbacji po sezonowych, wszystko dopięte i można wystawiać pierwszy roster. Tyle wstępu by nie przynudzać
Z ligowych spraw to:
1 Uaktualnienia kontaktów są w zakładce Slack kontakty_ligowe
2 Będę zachęcał do dzielenia się informacjami z bieżących postępów w meczach z dnia lub podsumowania rozegranego meczu. Można to robić na Slack lub na forum nhl w zakładce głównej. Wspólna dobra komunikacja to podstawa ligi.
3. Mamy nowe logo ligi( znajduje się na dole posta ), będą też trofeum dla mistrza ligi oraz trofeum dla mistrza Lindros i Deadmarsh Division. Będziemy tworzyć historię naszej ligi .
4. Wymiany można wpisywać na Slack w zakładce wymiany_zawodników i na forum nhl w zakładce wymiany picków i zawodników.
5. Slacka używamy do szybkiej komunikacji informacji i różnych innych rzeczy
6. Powoli uporządkuję zakładki na forum tak by było wszystko wiadomo i wszystko można będzie znaleźć

Jeśli macie pytania to piszcie do Szelzonga lub do mnie.

smok-logo_qrxewwp.jpg

NIECH WYGRA NAJLEPSZY!

Użytkownik kyoudai edytował ten post 05 październik 2017 - 12:44

london-tr_qrqqepe.jpg

#302 bukaj22

bukaj22

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 938 postów

Napisano 16 październik 2017 - 05:35

Posen Goats zaczynają sezon od wygranej, ale London Trappers byli wymagającym rywalem i walka była naprawdę zacięta.  Leżała u mnie bramka i ani Dubnyk ani Lehner nie dali odpowiedniej jakości.  

Cieszy natomiast forma Neala i Kopitara i to Ci gracze a także Zibanejad przyczynili się do zwycięstwa.  

Mam nadzieję, że forma zespołu z każdym tygodniem będzie szła w górę.  

#303 wqjtek

wqjtek

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 907 postów
  • Interests:NHL i GnR
  • UZ:LECAVALIER || P.ROY || SELANNE
  • UD:Ducks
  • GG:4436966
  • Liga Typerow: retired

Napisano 16 październik 2017 - 08:19

U mnie minimalna porażka z YOC, 14-18. Można powiedzieć że porażka na własne życzenie,

zła rotacja bramkarzy w sobotę a raczej jej brak, sprawiła że nie udało się przejąć na moją

korzyść GAA i SV%.

No cóż gramy dalej, teraz z debiutantami w lidze Detroit Jaguars. Z Crosbym, Ovechkinem i McDavidem w składzie ;)

Na + podczas tej pierwszej kolejki:

D. Brown, N.Backstom i W.Simmond

a na -

cała bramka ...

www.kartyussports.pl

Ice Hockey Rybnik 17/18:

LW: Burakovsky, Konecny, Lowry

C: F.Forsberg, Rakell, H.Sedin, D.Strome, V.Rask, D.Backse
RW: P.Kane, J.Carter, Niederreiter, Okposo

D: Krug, PK Subban, McDonagh, de Haan, Girardi, L.Schenn
G: Quick, Vasilevskiy, Bernier

Undertakers of Anaheim 17/18:

LW: Huberdeau,Rakell, Ritchie, Brown
C: Getzlaf, N.Backstrom, Wennberg, Lowry
RW: Zuccarello, Eaves, MacKinnon, Drouin
D: Klingberg, Girardi, Suter, Josi, Cole, de Hann, Manson, Holden
G: Rinne, Holtby, Andersen,
Y: Brown, Kunin, Rantanen, Steel, Deangelo, Sorokin

#304 gobel

gobel

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • UZ:Jarome Iginla
  • UD:Calgary Flames
  • Liga Typerow: II

Napisano 16 październik 2017 - 09:08

Pierwszy w historii pojedynek Calgary Miners jak najbardziej udany, zwycięstwo 24-8 z Detroit Jaguars pozwoliło rozgościć się Górnikom w fotelu lidera dywizji. Teraz mecz ze Spanish Inqusition którzy także wygrali pierwsze spotkanie sezonu.

Na plus na pewno Claude Giroux, Anthony Mantha, Matt Duchene, bramka też nie najgorzej.

Lets go Miners!

Go Flames!!

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#305 kyoudai

kyoudai

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 472 postów

Napisano 22 październik 2017 - 07:16

Po małej nieobecności na forum z mojej strony widzę, że parę wpisów się pojawiło. To super bo czas zacząć coś działać i pisać o swoich pojedynkach ligowych.
London Trappers zaczynają od porażki z bardzo świetnie przygotowanym przeciwnikiem Posen Goast. Traperzy zagrali na 100% mocy, ale drużyna Bukaja na 120% normalnie byli nie do zatrzymania. Dobrze że jeszcze nie wypalił bramka u przeciwnika bo normalnie nie było by co zbierać. Mimo porażki można optymistycznie na to spojżeć, Trappers grali, strzelali i walczyli do końca. Wyśrubowane statystyki z obu stron u Posen Goast i London Trappers.
Końca dobiega sparing z Texas Patriots i po moich kilku niewybaczalnych błędach sromotnie przegrywam.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

london-tr_qrqqepe.jpg

#306 kyoudai

kyoudai

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 472 postów

Napisano 24 październik 2017 - 04:42

Spektakularna porażka z TXP. 5 do 27 zrobiłem parę błędów z wystawieniem graczy, ale też totalnie posypała się moja bramka TXP też nie miał mocnej bramki ale to wystarczyło by mnie dobić. Trzeba ostro wziąć się do pracy i zacząć odrabiać straty. Gram teraz z YOC, patrząc na zdobycze w różnych kategoriach to mamy bardzo podobne. Zobaczymy jak się tydzień potoczy. Na dzień dzisiejszy gryzę ziemię i jestem ostatni w całej lidze.

london-tr_qrqqepe.jpg

#307 bukaj22

bukaj22

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 938 postów

Napisano 30 październik 2017 - 09:31

Po zaciętym boju z Wisconsin Reefers, gdzie wynik wisiał na włosku do ostatniego meczu i ostatecznie udało się go szczęśliwie zremisować. Przy okazji gratuluję przeciwnikowi. Tavares wyczyniał tam cuda, Karlsson trzaskał asystę za asystą, Kuzi i Benn dorzucili swoje trzy grosze  a Rask z Crawfordem również stanęli na wysokości zadania i naprawdę Posen Goats musieli się wspiąć na wyżyny, by ten mecz zremisować.

Na szczęście postawienie na Danska, to był dobry ruch, bo w Golden Knights wykręca niezłe statsy. Przyzwoicie grał tez Dubnyk a i Lehner miewał przebłyski.  Ofensywa  jednak stanęła na wysokości zadania i cieszy zwłaszcza dyspozycja obrońców, bo i Pietrangelo  trzyma poziom i Ghost dorzuca swoje, jest też Muzzin. Czekam natomiast na przebudzenie Burnsa.  

Natomiast w ostatnim tygodniu przyszło przekonywujące zwycięstwo nad Calgary Miners i tutaj już zarówno bramka jak i ofensywa wrzuciła wyższy bieg.  Cieszy mnie dyspozycja Buchnevicha i szczerze mówiąc liczę na rozwój tego chłopaka. Młody Rosjanin ma coś w sobie.

To zwycięstwo pozwoliło Posen Goats zasiąść na pozycji lidera, ale nie wolno dać się tym uśpić. Dziś przeprowadzamy kolejny mocny trening  i ruszamy w szranki przeciwko Detroit Jaguars.   :smile:

#308 kyoudai

kyoudai

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 472 postów

Napisano 01 listopad 2017 - 05:33

Trzeci mecz w sezonie i zaledwie remis, ale tylko dlatego że YOC nie spełnił wymaganej liczy 3 startów bramkarzy w tygodniu. Reasumując to tak naprawdę kolejny mecz w plecy dla mnie. R. Johansen, Arvidsson, M. Domi, K Kreider milczą w kwestii zdobyczy punktowych. Blokuję J. Bonne na IR bo wstawienie jego do głównego składu to jeszcze nie zbyt dobry moment. Reszta zespołu w tym defensywa nie porywa też na dzień dzisiejszy. Varlomov gra w sporą kratkę, również Sairos jako drugi bramkarz nie może wskoczyć w normalny rytm swojej pracy. Muszę czekać na lepsze dni i starać się tracić jak najmniej punktów by potem nie odrabiać za dużo. Z jasnych punktów w mojej drużynie to Forsberg z NSH, Keller z ARI i Hellebuyck z WPG. Pozyskałem Wedgewooda z FA na wzmocnienie bramki. Słaba def w Arizonie trochę utrudnia mu pracę, ale wieże w odbudowę kojotów.
Spore zmiany na mojej farmie pożegnałem Duboisa w jego miejsce wskoczył N. Suzuki.

Użytkownik kyoudai edytował ten post 01 listopad 2017 - 05:46

london-tr_qrqqepe.jpg

#309 kyoudai

kyoudai

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 472 postów

Napisano 12 listopad 2017 - 04:00

Starcie z minionego tygodnia przeciwko Deadwood Outlows.
Trochę się obawiałem tego meczu gdyż Outlows to mocna ofensywa Tarasenko, Seguin, hot Stamkos i jeszcze paru innych super grajków z Pricem na czele. To czego London Trappers nie brakuje to determinacja i walka do końca. Wygrywamy 22 do 10 co powoduje uśmiech na twarzy, że po tych trzech pierwszych słabiutkiej meczach wreszcie mocny wynik. Powrót Bergerona do formy 1 g 3 a wzmocnił całą drużynę pod wieloma względami FO, SOG, PP. Kolejną maszyną punktową był Keller, który nie zwalnia tempa swojej gry. Również Horvat fajnie dał czadu w tygodniu meczowym 1 g 3a. To był dobry mecz i sprawa wygranej dopiero wyklarowała się w sobotę. Następny mecz to wyjazd do Anaheim.

Użytkownik kyoudai edytował ten post 12 listopad 2017 - 04:08

london-tr_qrqqepe.jpg

#310 bukaj22

bukaj22

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 938 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 11:28

Jeśli można, to parę słów z mojej strony.  Dwa tygodnie temu przytrafiła się porażka z niesamowitą ofensywą i bramką Detroit Jaguars. Jednak nic nie mogłem zrobić, gdy po stronie rywali są Vasilewski z Bishopem a w ataku czarują MCDavid, Crosby czy Ovi. W dodatku Namestnikov złapał chemię z Kucherovem i Stamkosem i trzaska punkty jak natchniony.  Jak dodać do tego przeciętną grę moich bramkarzy, to mamy porażkę i serdecznie gratuluję przeciwnikom. 

Natomiast w kolejnym tygodniu udało się wygrać z Hiszpańską Inkwizycją w dość zdecydowany sposób i tutaj już bramka zagrała lepiej, bo Dubnyk zrobił SO a i Lehner trochę lepiej się spisywał między słupkami.  

Świetny tydzień miał Buchnevich, który zarówno asystował jak i strzelał bramki. W dodatku Kopitar z Nealem zagrali bardzo fajny tydzień. Niestety wciąż śpi Burns..  

Udało się wrócić na pozycję lidera w dywizji i oby tak  dalej. Następny mecz z Kaczkami i szykuje się trudny bój...  

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych