Skocz do zawartości

Zdjęcie

Boston Bruins 2016/2017

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 YWNWA

YWNWA

Aptenodytes Patagonicus

• Administrator
  • PipPipPip
  • 4291 postów
  • UD:Pittsburgh Penguins

Napisano 20 czerwiec 2016 - 07:32

Temat do dyskusji o Boston Bruins w sezonie 2016/2017. Offseason, preseason, regular season.

giphy.gif

#2 Slayer

Slayer

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • UZ:Zdeno Chara
  • UD:Boston Bruins

Napisano 03 lipiec 2016 - 02:23

Ciekawe ruchy wykonał Don na razie.

1) Backes na 5 lat za 6 mln $ rocznie. Co do tego ruchu mam mieszane odczucia. Z jednej strony przychodzi do nas doświadczony, świetnie grający ciałem zawodnik, który może porwać za sobą drużynę. Z drugiej natomiast za parę lat może ujść z niego para i zostaniemy z kłopotliwym kontraktem. No i robi się trochę nadreprezentacja porządnych centrów w drużynie. Czyżby to zapowiadało że Krejci albo Spooner są na wylocie? 
2)Chudobin na 2 lata za 1.2 mln $ rocznie. Myślę, że jego poprzedni pobyt w Bostonie wszyscy wspominają dobrze. Solidny backup, jakiego potrzebuje Tuukka żeby grać na swoim poziomie. Moim zdaniem dobry ruch, oby tylko Anton dobrze wpasował się w rytm NHL, wszak w minionym sezonie nie grał zbyt wiele w dużych klubach.
3)John-Michael Liles na rok za 2 mln. Cieszę się z tego ruchu, w końcówce zeszłego sezonu pokazał, że pasuje do B's i dysponuje naprawdę świetnym podaniem przez kilka stref. Myślę, że właśnie w nim Sweeney upatruje następcę wykupionego Seidenberga. 
4)Riley Nash za 900 tys na 2 lata. Duży zawodnik do bottom six za niewielkie pieniądze. Jeśli zapewni phisical presence i porządną grę w obronie to jak najbardziej warto go powitać z otwartymi ramionami. 
5)Krug na 4 lata za 5.25 mln rocznie. Nie jestem przekonany do tych pieniędzy ale taka była zapewne cena za jego dalszą obecność w drużynie. Mam nadzieję, że odnajdzie dryg do strzelania goli, który zgubił gdzieś we wrześniu zeszłego roku. Ogólnie jednak to dobra wiadomość, Torey nabrał doświadczenia w grze na najwyższym poziomie, odpowiedzialnie gra w defensywie a ma dopiero 25 lat, więc może poczynić jeszcze spory postęp. 
6) 2 ostatnie lata kontraktu Seidsa wykupione. Widać wyczerpał zaufanie góry. W ubiegłym sezonie nie był już taką stalową niemiecką ścianą jak wcześniej. Żegnam się z nim z niejakim sentymentem, bo to kolejny mistrz, który opuszcza Beantown. Na pewno jednak znajdą się na niego chętni. 

I taka myśl na koniec. Nie sądzicie, że Chara powinien oddać kapitańską opaskę Bergeronowi? Big Z usuwa się już trochę w cień a Bergy kapitanem na pewno będzie i już teraz jest praktycznie liderem tej drużyny. A precedensy z innych drużyn się mnożą. 

WWW.BRUINSPOLAND.COM-Strona polskich kibiców Boston Bruins

"Wszyscy hokeiści są dwujęzyczni. Znają angielski i przekleństwa."-Gordie Howe

#3 Gagarin

Gagarin

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • UD:Stoczniowiec Gdańsk

Napisano 08 listopad 2016 - 11:49

Statystyki bramkarzy Bruins do tej pory:

Player GP GS W L T OT SA GA GAA S Sv% SO MIN 8471695.jpgTuukka Rask 8 8 7 1 0 0 239 14 1.74 225 .941 2 484 8471418.jpgAnton Khudobin 2 2 0 2 0 0 53 8 4.10 45 .849 0 117 8475876.jpgZane McIntyre 2 1 0 1 0 0 48 7 4.72 41 .854 0 90

I jak ma być dobrze? Lepiej niech z Canadiens dziś w nocy zagra któryś z zastępców Raska, bo i tak będzie w plecy.

#4 Gagarin

Gagarin

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 202 postów

Napisano 11 listopad 2016 - 12:36

Geniusz!!! Mecz z Montrealem został położony na ołtarzu zwycięstwa z Columbus. Na Canadiens McIntyre wyszedł, a na Blue Jacktets Rask. I plan minimum zostal osiągnięty - dwa punkty są. A niewiele brakowało do przynajmniej trzech.

Jeśli to nie przypadek, a celowe działanie, to wygląda mi na to, że Żul(ien) ;) obrał sobie cel mało ambitny. Chce wejść do play-off i tyle, nic więcej :( Założenia są prawdopodobnie takie, że wygrać należy to co trzeba - gdzie szanse są największe, a w spotkaniach z najsilniejszymi może coś sie uda urwać - z końmi kopać się nie ma co.

#5 Gagarin

Gagarin

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 202 postów

Napisano 06 grudzień 2016 - 03:48

Zdarzyło się co prawda w zeszłym tygodniu ale wydarzenie na tyle ważne, że nie można przejść obok niego w ciszy. Co się stało? Otóż drużyna z Bostonu po raz pierwszy w tym roku(!) wygrała mecz gdy nie bronił Tuukka Rask. W sumie to nie ma sie czym martwić, bo w play-off tylko Fin będzie bronić. Tak jak w ostatnich dwóch sezonach.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych