Skocz do zawartości


Zdjęcie

Składy po sezonie 2013/2014


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 kwietnik

kwietnik

    Advanced Member

  • Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 834 postów
  • Gender:Male
  • UD:Colorado Avalanche

Napisano 18 kwiecień 2014 - 10:44

Windsor Sentinels

  1. Ryan Getzlaf Anh - C
  2. Nicklas Backstrom Was - C 
  3. Antoine Vermette Pho - C,LW
  4. Brayden Schenn Phi - C,LW
  5. Lee Stempniak Pit - LW,RW
  6. Troy Brouwer Was - RW
  7. Torey Krug Bos - D
  8. Dougie Hamilton Bos - D
  9. Hampus Lindholm Anh - D
  10. Kevin Shattenkirk StL - D 
  11. Chris Kunitz Pit - LW 
  12. Michael Cammalleri Cgy - C,LW
  13. Seth Jones Nsh - D
  14. Thomas Vanek Mon - LW,RW
  15. Marian Gaborik LA - RW 
  16. Paul Stastny Col - C
  17. Jonathan Drouin TB - LW
  18. Mark Stuart Wpg - D
  19. Jan Hejda Col - D
  20. Evgeny Kuznetsov Was - C
  21. Chad Johnson Bos - G
  22. Tuukka Rask Bos - G 
  23. Cam Talbot NYR - G

2012/2013 Dynasty NHLcompl League Champion (Hartford Tribe) 

2013/2014 Keeper NCP NHLcompl League Champion (Boston Beavers) 

2013/2014 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers) 

2014/2015 Keeper League Champion (Boston Beavers) 

2014/2015 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers) 

2015/2016 Keeper League Champion (Boston Beavers) 

2015/2016 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers)

2016/2017 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers)

 

 

Boston Sparrows 2017/2018
C: Bergeron, E.Staal, E.Lindholm, Hertl, Schmalz  
LW: Hall, E.Kane, Lee, Pearson, D.Sedin

RW: Wheeler, Oshie, Perry IR, Steen
D: Doughty, Provorov, Boychuk, Manson, Edmundson, Orlov
G: Dubnyk IR, Murray, Stalock, Jarry


#2 kwietnik

kwietnik

    Advanced Member

  • Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 834 postów
  • Gender:Male
  • UD:Colorado Avalanche

Napisano 18 kwiecień 2014 - 10:53

Winnipeg Rustlers

  1. Nick Bonino Anh - C
  2. Steven Stamkos TB - C 
  3. Antoine Roussel Dal - LW
  4. Zach Parise Min - LW 
  5. Ryan Kesler Van - C,RW
  6. Eric Fehr Was - RW
  7. Roman Josi Nsh - D
  8. Stephane Robidas Anh - D
  9. Paul Martin Pit - D
  10. Kris Russell Cgy - D
  11. Valeri Nichushkin Dal - RW
  12. Brandon Saad Chi - LW,RW 
  13. Drew Doughty LA - D 
  14. Derek Stepan NYR - C 
  15. David Backes StL - C,RW 
  16. Andre Benoit Col - D
  17. Matt Stajan Cgy - C
  18. Dustin Byfuglien Wpg - RW,D 
  19. Boone Jenner Cls - C
  20. Vladimir Tarasenko StL - RW 
  21. Patrick Kane Chi - C,RW 
  22. Thomas Greiss Pho - G
  23. Anton Khudobin Car - G
  24. Mike Smith Pho - G 

2012/2013 Dynasty NHLcompl League Champion (Hartford Tribe) 

2013/2014 Keeper NCP NHLcompl League Champion (Boston Beavers) 

2013/2014 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers) 

2014/2015 Keeper League Champion (Boston Beavers) 

2014/2015 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers) 

2015/2016 Keeper League Champion (Boston Beavers) 

2015/2016 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers)

2016/2017 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers)

 

 

Boston Sparrows 2017/2018
C: Bergeron, E.Staal, E.Lindholm, Hertl, Schmalz  
LW: Hall, E.Kane, Lee, Pearson, D.Sedin

RW: Wheeler, Oshie, Perry IR, Steen
D: Doughty, Provorov, Boychuk, Manson, Edmundson, Orlov
G: Dubnyk IR, Murray, Stalock, Jarry


#3 kwietnik

kwietnik

    Advanced Member

  • Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 834 postów
  • Gender:Male
  • UD:Colorado Avalanche

Napisano 18 kwiecień 2014 - 10:58

Toronto Towers

  1. Nazem Kadri Tor - C 
  2. Anze Kopitar LA - C 
  3. Vincent Lecavalier Phi - C,LW 
  4. Alexander Steen StL - C,LW
  5. Daniel Alfredsson Det - RW
  6. Phil Kessel Tor - RW 
  7. Mike Weber Buf - D
  8. Alexander Edler Van - D 
  9. Marek Zidlicky NJ - D
  10. John Carlson Was - D 
  11. Zbynek Michalek Pho - D
  12. Max Pacioretty Mon - LW 
  13. Brad Richards NYR - C,LW
  14. James Wisniewski Cls - D 
  15. Dan Girardi NYR - D
  16. Bryan Little Wpg - C,RW
  17. Mike Richards LA - C,LW
  18. Andrew MacDonald Phi - D
  19. Martin Hanzal Pho - C
  20. Karri Ramo Cgy - G
  21. Kari Lehtonen Dal - G
  22. Henrik Lundqvist NYR - G 
  23. Michal Neuvirth Buf - G

2012/2013 Dynasty NHLcompl League Champion (Hartford Tribe) 

2013/2014 Keeper NCP NHLcompl League Champion (Boston Beavers) 

2013/2014 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers) 

2014/2015 Keeper League Champion (Boston Beavers) 

2014/2015 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers) 

2015/2016 Keeper League Champion (Boston Beavers) 

2015/2016 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers)

2016/2017 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers)

 

 

Boston Sparrows 2017/2018
C: Bergeron, E.Staal, E.Lindholm, Hertl, Schmalz  
LW: Hall, E.Kane, Lee, Pearson, D.Sedin

RW: Wheeler, Oshie, Perry IR, Steen
D: Doughty, Provorov, Boychuk, Manson, Edmundson, Orlov
G: Dubnyk IR, Murray, Stalock, Jarry


#4 kwietnik

kwietnik

    Advanced Member

  • Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 834 postów
  • Gender:Male
  • UD:Colorado Avalanche

Napisano 18 kwiecień 2014 - 11:02

Syracuse Buldogs

  1. Patrice Bergeron Bos - C 
  2. Eric Staal Car - C
  3. Gabriel Landeskog Col - LW 
  4. Tomas Tatar Det - C,LW
  5. Shane Doan Pho - LW,RW
  6. Jason Pominville Min - RW
  7. Nicklas Grossmann Phi - D
  8. Kris Letang Pit - D 
  9. Jonas Brodin Min - D
  10. Niklas Kronwall Det - D 
  11. Ondrej Palat TB - LW
  12. Ales Hemsky Ott - RW
  13. Alexei Emelin Mon - D
  14. Cody Franson Tor - D
  15. Tyler Bozak Tor - C 
  16. Jeff Carter LA - C,LW,RW 
  17. Nathan Horton Cls - RW
  18. Kyle Okposo NYI - RW
  19. Nino Niederreiter Min - RW
  20. Drew Stafford Buf - RW
  21. Henrik Zetterberg Det - C,LW 
  22. Jonathan Quick LA - G 
  23. Ilya Bryzgalov Min - G
  24. Ben Scrivens Edm - G

2012/2013 Dynasty NHLcompl League Champion (Hartford Tribe) 

2013/2014 Keeper NCP NHLcompl League Champion (Boston Beavers) 

2013/2014 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers) 

2014/2015 Keeper League Champion (Boston Beavers) 

2014/2015 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers) 

2015/2016 Keeper League Champion (Boston Beavers) 

2015/2016 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers)

2016/2017 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers)

 

 

Boston Sparrows 2017/2018
C: Bergeron, E.Staal, E.Lindholm, Hertl, Schmalz  
LW: Hall, E.Kane, Lee, Pearson, D.Sedin

RW: Wheeler, Oshie, Perry IR, Steen
D: Doughty, Provorov, Boychuk, Manson, Edmundson, Orlov
G: Dubnyk IR, Murray, Stalock, Jarry


#5 kwietnik

kwietnik

    Advanced Member

  • Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 834 postów
  • Gender:Male
  • UD:Colorado Avalanche

Napisano 18 kwiecień 2014 - 11:06

Seattle Cranes

  1. Henrik Sedin Van - C
  2. Mikko Koivu Min - C
  3. Ryan O'Reilly Col - C,LW
  4. Johan Franzen Det - LW,RW
  5. Ryan Callahan TB - RW 
  6. Alex Chiasson Dal - RW
  7. Zdeno Chara Bos - D 
  8. Luke Schenn Phi - D 
  9. Robert Bortuzzo Pit - D
  10. Francois Beauchemin Anh - D
  11. Brandon Dubinsky Cls - C,LW
  12. Patrick Sharp Chi - C,LW 
  13. Blake Wheeler Wpg - RW
  14. Joe Thornton SJ - C 
  15. Andrei Markov Mon - D
  16. Andrew Ladd Wpg - LW
  17. Calvin de Haan NYI - D
  18. Anthony Mantha Det - RW
  19. Chris Kreider NYR - C,LW
  20. Jaroslav Halak Was - G 
  21. John Gibson Anh - G
  22. Cory Schneider NJ - G
  23. Jimmy Howard Det - G

2012/2013 Dynasty NHLcompl League Champion (Hartford Tribe) 

2013/2014 Keeper NCP NHLcompl League Champion (Boston Beavers) 

2013/2014 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers) 

2014/2015 Keeper League Champion (Boston Beavers) 

2014/2015 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers) 

2015/2016 Keeper League Champion (Boston Beavers) 

2015/2016 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers)

2016/2017 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers)

 

 

Boston Sparrows 2017/2018
C: Bergeron, E.Staal, E.Lindholm, Hertl, Schmalz  
LW: Hall, E.Kane, Lee, Pearson, D.Sedin

RW: Wheeler, Oshie, Perry IR, Steen
D: Doughty, Provorov, Boychuk, Manson, Edmundson, Orlov
G: Dubnyk IR, Murray, Stalock, Jarry


#6 kwietnik

kwietnik

    Advanced Member

  • Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 834 postów
  • Gender:Male
  • UD:Colorado Avalanche

Napisano 18 kwiecień 2014 - 11:09

Quebec Quails

  1. Sidney Crosby Pit - C 
  2. Kyle Turris Ott - C
  3. Milan Lucic Bos - LW 
  4. Scott Hartnell Phi - LW
  5. Wayne Simmonds Phi - RW
  6. Alex Ovechkin Was - RW 
  7. Shea Weber Nsh - D 
  8. Erik Karlsson Ott - D 
  9. Mark Giordano Cgy - D
  10. Roman Polak StL - D
  11. Martin St. Louis NYR - RW
  12. Patrick Marleau SJ - C,LW
  13. Dylan Olsen Fla - D
  14. Brent Burns SJ - RW,D
  15. Matt Martin NYI - LW
  16. Cal Clutterbuck NYI - RW
  17. Andrew Shaw Chi - C
  18. Gustav Nyquist Det - C,RW
  19. Patrick Maroon Anh - LW
  20. Pekka Rinne Nsh - G 
  21. Ben Bishop TB - G
  22. James Reimer Tor - G
  23. Robin Lehner Ott - G
  24. Josh Harding Min - G

2012/2013 Dynasty NHLcompl League Champion (Hartford Tribe) 

2013/2014 Keeper NCP NHLcompl League Champion (Boston Beavers) 

2013/2014 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers) 

2014/2015 Keeper League Champion (Boston Beavers) 

2014/2015 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers) 

2015/2016 Keeper League Champion (Boston Beavers) 

2015/2016 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers)

2016/2017 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers)

 

 

Boston Sparrows 2017/2018
C: Bergeron, E.Staal, E.Lindholm, Hertl, Schmalz  
LW: Hall, E.Kane, Lee, Pearson, D.Sedin

RW: Wheeler, Oshie, Perry IR, Steen
D: Doughty, Provorov, Boychuk, Manson, Edmundson, Orlov
G: Dubnyk IR, Murray, Stalock, Jarry


#7 kwietnik

kwietnik

    Advanced Member

  • Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 834 postów
  • Gender:Male
  • UD:Colorado Avalanche

Napisano 18 kwiecień 2014 - 11:12

Port Hope Sailors

  1. Jason Spezza Ott - C 
  2. Sean Couturier Phi - C 
  3. James Neal Pit - LW,RW 
  4. Mason Raymond Tor - LW
  5. Tyler Seguin Dal - C,RW 
  6. Rick Nash NYR - LW,RW 
  7. Dmitry Kulikov Fla - D
  8. Jason Garrison Van - D 
  9. Jake Muzzin LA - D
  10. Tobias Enstrom Wpg - D
  11. Jaden Schwartz StL - C,LW
  12. Jay Bouwmeester StL - D
  13. Ben Lovejoy Anh - D
  14. Jaromir Jagr NJ - RW
  15. Jakob Silfverberg Anh - LW,RW 
  16. Justin Schultz Edm - D 
  17. Jordan Eberle Edm - RW
  18. Marcus Johansson Was - C,LW
  19. Chris Stewart Buf - RW
  20. Braden Holtby Was - G
  21. Ryan Miller StL - G
  22. Jhonas Enroth Buf - G
  23. Jonas Gustavsson Det - G

2012/2013 Dynasty NHLcompl League Champion (Hartford Tribe) 

2013/2014 Keeper NCP NHLcompl League Champion (Boston Beavers) 

2013/2014 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers) 

2014/2015 Keeper League Champion (Boston Beavers) 

2014/2015 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers) 

2015/2016 Keeper League Champion (Boston Beavers) 

2015/2016 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers)

2016/2017 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers)

 

 

Boston Sparrows 2017/2018
C: Bergeron, E.Staal, E.Lindholm, Hertl, Schmalz  
LW: Hall, E.Kane, Lee, Pearson, D.Sedin

RW: Wheeler, Oshie, Perry IR, Steen
D: Doughty, Provorov, Boychuk, Manson, Edmundson, Orlov
G: Dubnyk IR, Murray, Stalock, Jarry


#8 kwietnik

kwietnik

    Advanced Member

  • Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 834 postów
  • Gender:Male
  • UD:Colorado Avalanche

Napisano 18 kwiecień 2014 - 11:16

Nanisivik Conquerors

  1. Adam Henrique NJ - C
  2. Anders Lee NYI - C
  3. James van Riemsdyk Tor - LW
  4. Tyler Ennis Buf - C,LW
  5. Cody Hodgson Buf - C,RW 
  6. Dan Boyle SJ - D
  7. Mike Green Was - D 
  8. Jack Johnson Cls - D
  9. Morgan Rielly Tor - D
  10. Sean Monahan Cgy - C
  11. Jeff Skinner Car - C,LW,RW 
  12. Bobby Ryan Ott - LW,RW 
  13. David Perron Edm - LW,RW
  14. Justin Faulk Car - D 
  15. Radko Gudas TB - D
  16. Nick Foligno Cls - LW
  17. Ryan Nugent-Hopkins Edm - C 
  18. Justin Williams LA - RW
  19. Nail Yakupov Edm - RW
  20. Aleksander Barkov Fla - C
  21. Tim Thomas Dal - G
  22. Martin Brodeur NJ - G
  23. Carey Price Mon - G 
  24. Alex Stalock SJ - G

2012/2013 Dynasty NHLcompl League Champion (Hartford Tribe) 

2013/2014 Keeper NCP NHLcompl League Champion (Boston Beavers) 

2013/2014 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers) 

2014/2015 Keeper League Champion (Boston Beavers) 

2014/2015 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers) 

2015/2016 Keeper League Champion (Boston Beavers) 

2015/2016 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers)

2016/2017 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers)

 

 

Boston Sparrows 2017/2018
C: Bergeron, E.Staal, E.Lindholm, Hertl, Schmalz  
LW: Hall, E.Kane, Lee, Pearson, D.Sedin

RW: Wheeler, Oshie, Perry IR, Steen
D: Doughty, Provorov, Boychuk, Manson, Edmundson, Orlov
G: Dubnyk IR, Murray, Stalock, Jarry


#9 kwietnik

kwietnik

    Advanced Member

  • Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 834 postów
  • Gender:Male
  • UD:Colorado Avalanche

Napisano 18 kwiecień 2014 - 11:19

Deadwood Outlaws

  1. David Desharnais Mon - C
  2. Jonathan Huberdeau Fla - C,LW 
  3. Alexander Semin Car - LW,RW 
  4. Taylor Hall Edm - C,LW 
  5. Sam Gagner Edm - C,RW
  6. Teddy Purcell TB - RW
  7. Brooks Orpik Pit - D
  8. Keith Yandle Pho - D 
  9. Victor Hedman TB - D
  10. Tyson Barrie Col - D
  11. David Legwand Det - C
  12. Olli Maatta Pit - D
  13. Brent Seabrook Chi - D 
  14. Beau Bennett Pit - LW,RW 
  15. Jiri Hudler Cgy - LW,RW
  16. Ladislav Smid Cgy - D
  17. Joe Pavelski SJ - C,LW,RW 
  18. Matt Duchene Col - C,LW 
  19. Mike Santorelli Van - C
  20. Roberto Luongo Fla - G
  21. Semyon Varlamov Col - G 
  22. Steve Mason Phi - G
  23. Ray Emery Phi - G

2012/2013 Dynasty NHLcompl League Champion (Hartford Tribe) 

2013/2014 Keeper NCP NHLcompl League Champion (Boston Beavers) 

2013/2014 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers) 

2014/2015 Keeper League Champion (Boston Beavers) 

2014/2015 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers) 

2015/2016 Keeper League Champion (Boston Beavers) 

2015/2016 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers)

2016/2017 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers)

 

 

Boston Sparrows 2017/2018
C: Bergeron, E.Staal, E.Lindholm, Hertl, Schmalz  
LW: Hall, E.Kane, Lee, Pearson, D.Sedin

RW: Wheeler, Oshie, Perry IR, Steen
D: Doughty, Provorov, Boychuk, Manson, Edmundson, Orlov
G: Dubnyk IR, Murray, Stalock, Jarry


#10 kwietnik

kwietnik

    Advanced Member

  • Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 834 postów
  • Gender:Male
  • UD:Colorado Avalanche

Napisano 18 kwiecień 2014 - 11:22

Chicago Spitfires

  1. Tomas Plekanec Mon - C
  2. Tyler Johnson TB - C
  3. Valtteri Filppula TB - C,LW
  4. Joffrey Lupul Tor - LW,RW
  5. Brendan Gallagher Mon - RW
  6. Reilly Smith Bos - RW
  7. Sergei Gonchar Dal - D
  8. Marc-Edouard Vlasic SJ - D
  9. Slava Voynov LA - D
  10. Oliver Ekman-Larsson Pho - D
  11. Marian Hossa Chi - RW
  12. Duncan Keith Chi - D
  13. Michael Del Zotto Nsh - D
  14. Pavel Datsyuk Det - C,LW
  15. Jonathan Toews Chi - C
  16. Dustin Penner Was - LW
  17. Erik Johnson Col - D
  18. Mike Ribeiro Pho - C
  19. Daniel Sedin Van - LW
  20. Teuvo Teravainen Chi - LW
  21. Tomas Hertl SJ - C,LW
  22. Antti Niemi SJ - G
  23. Brian Elliott StL - G
  24. Ondrej Pavelec Wpg - G

2012/2013 Dynasty NHLcompl League Champion (Hartford Tribe) 

2013/2014 Keeper NCP NHLcompl League Champion (Boston Beavers) 

2013/2014 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers) 

2014/2015 Keeper League Champion (Boston Beavers) 

2014/2015 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers) 

2015/2016 Keeper League Champion (Boston Beavers) 

2015/2016 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers)

2016/2017 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers)

 

 

Boston Sparrows 2017/2018
C: Bergeron, E.Staal, E.Lindholm, Hertl, Schmalz  
LW: Hall, E.Kane, Lee, Pearson, D.Sedin

RW: Wheeler, Oshie, Perry IR, Steen
D: Doughty, Provorov, Boychuk, Manson, Edmundson, Orlov
G: Dubnyk IR, Murray, Stalock, Jarry


#11 kwietnik

kwietnik

    Advanced Member

  • Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 834 postów
  • Gender:Male
  • UD:Colorado Avalanche

Napisano 18 kwiecień 2014 - 11:25

Brooklyn Bravehearts

  1. Mikael Granlund Min - C
  2. Ryan Strome NYI - C
  3. Jussi Jokinen Pit - C,LW
  4. Steve Ott StL - C,LW
  5. Jakub Voracek Phi - RW 
  6. T.J. Oshie StL - C,RW
  7. Ryan McDonagh NYR - D 
  8. Alex Pietrangelo StL - D 
  9. Dan Hamhuis Van - D
  10. Lubomir Visnovsky NYI - D
  11. Johnny Boychuk Bos - D
  12. Alex Goligoski Dal - D
  13. Jamie Benn Dal - C,LW 
  14. David Krejci Bos - C 
  15. Tommy Wingels SJ - C,RW
  16. Loui Eriksson Bos - LW,RW
  17. Alex Galchenyuk Mon - C,LW 
  18. Tyler Toffoli LA - C,RW
  19. Mikkel Boedker Pho - LW
  20. John Tavares NYI - C 
  21. Darcy Kuemper Min - G
  22. Eddie Lack Van - G
  23. Cam Ward Car - G 
  24. Craig Anderson Ott - G
  25. Sergei Bobrovsky Cls - G

Użytkownik kwietnik edytował ten post 03 wrzesień 2014 - 11:23
dopisany S. Bobrovsky (wynik wymiany)

2012/2013 Dynasty NHLcompl League Champion (Hartford Tribe) 

2013/2014 Keeper NCP NHLcompl League Champion (Boston Beavers) 

2013/2014 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers) 

2014/2015 Keeper League Champion (Boston Beavers) 

2014/2015 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers) 

2015/2016 Keeper League Champion (Boston Beavers) 

2015/2016 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers)

2016/2017 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers)

 

 

Boston Sparrows 2017/2018
C: Bergeron, E.Staal, E.Lindholm, Hertl, Schmalz  
LW: Hall, E.Kane, Lee, Pearson, D.Sedin

RW: Wheeler, Oshie, Perry IR, Steen
D: Doughty, Provorov, Boychuk, Manson, Edmundson, Orlov
G: Dubnyk IR, Murray, Stalock, Jarry


#12 kwietnik

kwietnik

    Advanced Member

  • Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 834 postów
  • Gender:Male
  • UD:Colorado Avalanche

Napisano 18 kwiecień 2014 - 11:28

Boston Beavers

  1. Claude Giroux Phi - C,RW
  2. Nathan MacKinnon Col - C,RW
  3. Jordan Staal Car - C,LW
  4. Patrick Bordeleau Col - LW
  5. Corey Perry Anh - RW 
  6. Jarome Iginla Bos - RW
  7. Matt Niskanen Pit - D
  8. Danny DeKeyser Det - D
  9. Jay Harrison Car - D
  10. Ryan Suter Min - D
  11. Dustin Brown LA - LW,RW 
  12. Ryan Johansen Cls - C,RW
  13. Logan Couture SJ - C,LW
  14. P.K. Subban Mon - D 
  15. Dion Phaneuf Tor - D 
  16. Jacob Trouba Wpg - D
  17. Evander Kane Wpg - LW 
  18. Anders Lindback TB - G
  19. Jonas Hiller Anh - G
  20. Marc-Andre Fleury Pit - G 
  21. Sergei Bobrovsky Cls - G
  22. Corey Crawford Chi - G
  23. Frederik Andersen Anh - G

Użytkownik kwietnik edytował ten post 03 wrzesień 2014 - 11:24
usunięty S. Bobrovsky (wynik wymiany)

2012/2013 Dynasty NHLcompl League Champion (Hartford Tribe) 

2013/2014 Keeper NCP NHLcompl League Champion (Boston Beavers) 

2013/2014 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers) 

2014/2015 Keeper League Champion (Boston Beavers) 

2014/2015 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers) 

2015/2016 Keeper League Champion (Boston Beavers) 

2015/2016 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers)

2016/2017 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers)

 

 

Boston Sparrows 2017/2018
C: Bergeron, E.Staal, E.Lindholm, Hertl, Schmalz  
LW: Hall, E.Kane, Lee, Pearson, D.Sedin

RW: Wheeler, Oshie, Perry IR, Steen
D: Doughty, Provorov, Boychuk, Manson, Edmundson, Orlov
G: Dubnyk IR, Murray, Stalock, Jarry





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych