Skocz do zawartości

Zdjęcie

NCP wymiany pickow 2012 - zawodnikow tez ;)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
155 odpowiedzi w tym temacie

#41 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7201 postów
  • UZ:P.F., M.D., G.L., N.M., J.M., S.W.
  • UD:Colorado Avalanche, Pittsburgh Penguins
  • GG:4130783
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 08 styczeń 2012 - 08:42

@ Miki
Mysle, ze dzialasz teraz na zasadzie "na zlosc mamie odmroze sobie uszy". Skoro wymiana byla dla Ciebie korzystna, to rezygnowanie z niej jest bez sensu, ale to Twoja decyzja. Owszem, nie Ty wywolales cala sytuacje, ale teraz ja zaostrzasz, nie jest to tez zadna przestroga i tak w zasadzie to raczej ostateczne wykluczenie weta z naszej gry, bo nawet gdyby hipotetycznie ktos zalozyl spoldzielnie i sie dogadal z drugim menedzerem, to teraz nikt nie odwazy sie postawic weta, bo zrobi sie z niego czarna owce psujaca atmosfere. Rozumiem, ze mozecie byc sfrustrowani ale nalezaloby to wyjasnic sobie z Bartkiem a nie poglebiac konflikt.

@Michal

Owszem, pod koniec wrzesnia Padamk za wysoko wyciagnal Bobra, ale mamy teraz styczen, polowa sezonu za nami i nie dosc, ze Bryz nie gra tak jak w Philly oczekiwali, to ewentualny okres "kiszenia" Bobra w skladzie to nie 22 mecze na Y! plus ew. PO, ale tylko 9 i PO. Szanse na to, ze Bobrowski bedzie jedynka w Tampie oceniam na wieksze niz to, ze Cammalleri zmieni klub i nagle zacznie punktowac. Podobnie udany poczatek gry Leddy'ego w Hawks (ktorego tez wziales z waivers a teraz ma byc wschodzaca gwiazda defensywy Bravehearts) wcale nie oznacza, ze mamy do czynienia z obronca chociazby pokroju Briana Campbella, o lepszych nawet nie wspominam.

Mackforme.jpg

Razor!

Sig by Patrik - Big Thanks!

#42 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3594 postów
  • UZ:Sedinowie, C. Giroux, E. Lack
  • UD:Canucks, Comets, Blue Jackets, MODO

Napisano 08 styczeń 2012 - 08:48

Zaluje, ze w tak fatalnych okolicznosciach, ale zadna w tym moja wina...

* * *

Quebec Quails pozyskuja Sidneya Crosby'ego
Yosemite Howlers pozyskuja Jonathana Toewsa i Chrisa Kunitza

Do graczy dolaczone sa dwie warunkowe wymiany pickow:

- Quails oddaja wybor w 4. rundzie za wybor w 7. rundzie jezeli Sid wroci jeszcze na 30 lub wiecej gier w tym sezonie zasadniczym;
- Howlers oddaja wybor w 7. rundzie za wybor w 10. rundzie gdyby Sid zakonczyl kariere przed draftem naszej ligi na sezon 2012/2013.

* * *

Wymiana byla dyskutowana od poczatku tego roku, intensyfikacja rozmow nastapila we wtorek, dwie noce namyslalem sie nad najtrudniejsza decyzja, jaka przyszlo mi podjac w ciagu juz prawie dziewiecioletniej przygody z fantasy. Klub zmienia najlepszy zawodnik ligi (nigdy nie cenilem bardziej AO). Chcialem to jakos fajniej uczcic, ale bede improwizowac.

Sid byl w moim skladzie od poczatku keepera, tj. od 2008 roku. Od dzis w tymze keeperze bedzie juz tylko dwoch graczy z tamtego skladu - Sedin i Luongo (to pewnie zaskoczy tych, ktorzy zazdroszcza mi silnego keepera z roku na rok - nic sie samo nie robi, gwarantuje). Odchodzi filar i punkt kluczowy kazdego klubu. Smutno - na tyle, na ile smucic sie mozna zmianami w skladzie druzyny w ulubionej grze. Hmm, troche mozna.

Koniec ery. Bez dwoch zdan - koniec ery. Zrobie jednak wszystko, zeby nie byl to koniec dynastii BC/San Francisco/Yosemite. W koncu w kwietniu wygralismy lige bez Sida.

Gratuluje Pawlowi duetu Sid-Owieczkin, jest to duet-marzenie, ale z gwiazdka. Co kryje gwiazdka, kazdy wie. "Realizacja dominacji w lidze odlozona bezterminowo do czasu odzyskania przez Crosby'ego pelni zdrowia i pelni motywacji przez Owieczkina". Druga czesc disclaimera zaczyna sie spelniac, pierwsza...?

Sobie gratuluje Toewsa, ktory jest nadal mlodym, zdrowym jak byk (i niech tak zostanie) zawodnikiem. Oraz Kunitza, ktory pomoze otrzec lzy, gdyby Sid wrocil niedlugo i zaczal punktowac.

Najtrudniejsza wymiana.

* * *

I jeszcze na marginesie: wszystko uzgodnilismy juz w czwartek (z mozliwoscia anulowania w razie urazu Toewsa). Od czwartku do dzis szukalismy mozliwosci dodatkowych wymian, ktore pomoglyby zrekonstruowac sklady. Pawlowi sie nie udalo, mnie... tez nie. Cammalleri przy Kunitzu spada w hierarchii w druzynie, robi mi sie za duzo LW, ale moze mimo wszystko znajdzie sie chetny na jego uslugi (przy takiej reklamie, jak dzis - grzech nie wziac!).

P.S. Skoro Raistlin jeszcze odpisal, to konczac poprzedni temat napisze tylko, ze w pelni zgadzam sie z Mikim - nie po jego stronie lezy zobowiazanie do lagodzenia czegokolwiek. Nie ma tu zadnej symetrii.

Yosemite Howlers (2003-2013)            Vancouver Maroons / Swift Foxes (2013- )

sc.gif  sc.gif   sc.gif  sc.gif                                                 sc.gif  sc.gif

03/04  06/07 08/09  10/11                                 14/15  15/16

#43 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7201 postów

Napisano 08 styczeń 2012 - 09:43

P.S. Skoro Raistlin jeszcze odpisal, to konczac poprzedni temat napisze tylko, ze w pelni zgadzam sie z Mikim - nie po jego stronie lezy zobowiazanie do lagodzenia czegokolwiek. Nie ma tu zadnej symetrii.

Michal, chyba mylisz tu pojecia, ja nie napisalem nigdzie, ze Miki ma cos lagodzic (zdolny, no nie martw sie stary, tak wyszlo), tylko nie zaostrzac konfliktu. Strzelanie focha (jak Ty tak, to dobrze, nie bedzie wymiany a masz!) wlasnie ten konflikt zaostrza. Mysle, ze Bartek i tak bedzie mial kaca moralnego po calej sprawie (aczkolwiek w tym co napisal, nie bylo slowa o tym, ze zarzuca Wam jakis uklad), ale teraz to nie wiem czego oczekujecie, ze bedzie tu sie kajal, przepraszal, czy moze od razu powinien zrezygnowac z gry, bo urazil kolegow? To jest wlasnie zaostrzanie konfliktu bo taka postawa sprawiacie, ze odechciewa sie tez pozostalym, nie tylko Wam.

Mackforme.jpg

Razor!

#44 -V-

-V-

Broad Street Bully

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 1295 postów
  • UZ:B.Hull, R.Hextall
  • UD:Philadelphia Flyers

Napisano 08 styczeń 2012 - 09:44

Quebec Quails pozyskuja Sidneya Crosby'ego
Yosemite Howlers pozyskuja Jonathana Toewsa i Chrisa Kunitza

Odkad zobaczylem, ze wziales Ennisa (zakladamy fanklub? ;) ), a Sid zszedl z IR, zastanawialem sie, gdzie trafi Crosby. Quails byli wsrod moich faworytow. Olbrzymie ryzyko Pawla...

Sid byl w moim skladzie od poczatku keepera, tj. od 2008 roku. Od dzis w tymze keeperze bedzie juz tylko dwoch graczy z tamtego skladu - Sedin i Luongo (to pewnie zaskoczy tych, ktorzy zazdroszcza mi silnego keepera z roku na rok - nic sie samo nie robi, gwarantuje).
Koniec ery. Bez dwoch zdan - koniec ery. Zrobie jednak wszystko, zeby nie byl to koniec dynastii BC/San Francisco/Yosemite. W koncu w kwietniu wygralismy lige bez Sida.

Dzien wspomnien? Z mistrzowskiej druzyny z 07/08 (pamietasz, jak walczylismy do ostatniego tygodnia o PO?) zostal mi dzis tylko Green, ktory za miesiac wyprzedzi Zetterberga i bedzie mial najwiecej rozegranych meczow w Conquerors. Semina nie licze, gdyz przez ponad sezon byl poza moja druzyna. Zetterberg byl jedynym zawodnikiem, ktory mi zostal z draftu 2007. Fajne uczucie, jak patrzysz na swoj sklad z tamtego sezonu i widzisz takie nazwiska jak Alexei Zhitnik (w czwartym tygodniu jego miejsce zajal Green), Nathan Paetsch, Petteri Nummelin, Frederik Norrena czy Kari Ramo - zawodnicy juz dawno zapomniani w NHL. Franzena i Letanga wyrzucilem wtedy na waivers, bo jeszcze za slabo grali. A tak na marginesie, to widze, ze Toews sezon 2008 konczyl wlasnie w skladzie BC/SF/Y.

#45 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7201 postów

Napisano 08 styczeń 2012 - 09:51

Dzien wspomnien? Z mistrzowskiej druzyny z 07/08 (pamietasz, jak walczylismy do ostatniego tygodnia o PO?) zostal mi dzis tylko Green, ktory za miesiac wyprzedzi Zetterberga i bedzie mial najwiecej rozegranych meczow w Conquerors. Semina nie licze, gdyz przez ponad sezon byl poza moja druzyna. Zetterberg byl jedynym zawodnikiem, ktory mi zostal z draftu 2007. Fajne uczucie, jak patrzysz na swoj sklad z tamtego sezonu i widzisz takie nazwiska jak Alexei Zhitnik (w czwartym tygodniu jego miejsce zajal Green), Nathan Paetsch, Petteri Nummelin, Frederik Norrena czy Kari Ramo - zawodnicy juz dawno zapomniani w NHL. Franzena i Letanga wyrzucilem wtedy na waivers, bo jeszcze za slabo grali. A tak na marginesie, to widze, ze Toews sezon 2008 konczyl wlasnie w skladzie BC/SF/Y.

Piotr, z ciekawosci pytam, pamietasz to wszystko (sklady i ruchy), czy gdzies masz ponotowane? :)

Mackforme.jpg

Razor!

#46 -V-

-V-

Broad Street Bully

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 1295 postów
  • UZ:B.Hull, R.Hextall
  • UD:Philadelphia Flyers

Napisano 08 styczeń 2012 - 09:59

Piotr, z ciekawosci pytam, pamietasz to wszystko (sklady i ruchy), czy gdzies masz ponotowane? :)

Mam rozpisane swoje sklady lacznie ze wszystkimi wymianami i kontuzjami (IR i nie-IR) od poczatku sezonu 07/08. W zeszlym roku zaczalem dodatkowo prowadzic klasyfikacje rozegranych meczow (tygodni, w ktorych moja druzyna grala) - Zetterberg jest liderem z wynikiem 112, z aktywnych klasyfikacja wyglada tak: 1. Green 109, 2. Semin 68, 3. Vanek 60, 4. Price 38

#47 Miki

Miki

Advanced Member

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 1891 postów
  • Interests:sport, polityka
  • UZ:John Tavares
  • UD:NY Islanders

Napisano 08 styczeń 2012 - 10:00

@ Miki
Mysle, ze dzialasz teraz na zasadzie "na zlosc mamie odmroze sobie uszy". Skoro wymiana byla dla Ciebie korzystna, to rezygnowanie z niej jest bez sensu, ale to Twoja decyzja. Owszem, nie Ty wywolales cala sytuacje, ale teraz ja zaostrzasz, nie jest to tez zadna przestroga i tak w zasadzie to raczej ostateczne wykluczenie weta z naszej gry, bo nawet gdyby hipotetycznie ktos zalozyl spoldzielnie i sie dogadal z drugim menedzerem, to teraz nikt nie odwazy sie postawic weta, bo zrobi sie z niego czarna owce psujaca atmosfere. Rozumiem, ze mozecie byc sfrustrowani ale nalezaloby to wyjasnic sobie z Bartkiem a nie poglebiac konflikt.

nie mam wrazenia poglebiania konfliktu, raczej zamkniecia tematu. Zawsze w naszej lidze bylo tak, ze istnial nieformalny obieg konsultacji. Tak jak zreszta i w serwisie. Tu jest kufer, na Y! byly smsy, telefony itp. Po co? By chocby taka sytuacje jak WETO skonsultowac zanim sie ja formalnie postawi. Ja od Bartka zadnego kajania sie nie oczekuje, przeprosin tez nie. Wyrazilem sie chyba wyraznie w poprzednim poscie, ze chce sie odegrac na sportowo (zal tylko, ze Chara dzis nie gra... LOL)
A co do wykluczania weta - juz pisalem. Dla mnie bylo ono wykluczone w takich sytuacjach u zarania. W wolnej chwili postaram sie znalezc nasze dyskusje na ten temat. Do glowy mi nie przyszlo, ze ktos mnie uzna za niespelna umyslu i bedzie musial "ratowac" wetem wymiany. Bo albo uznal mnie za glupka albo za oszusta. Tertium non datur. A poniewaz nie wiem co gorsze, wole choc upewnic sie, ze nikt mnie o oszustwo podejrzewac nie bedzie. Sadze Andrzeju, ze jak odrzucisz emocje to zrozumiesz moje stanowisko

usa-john-tavares_1.jpg?itok=cWNi78Tt

#48 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3594 postów

Napisano 08 styczeń 2012 - 10:23

Odkad zobaczylem, ze wziales Ennisa (zakladamy fanklub? ;) ), a Sid zszedl z IR, zastanawialem sie, gdzie trafi Crosby. Quails byli wsrod moich faworytow. Olbrzymie ryzyko Pawla...

Wiedzialem, ze sa przenikliwi, ktorzy dostrzega ten niuans :) Takze po to sie gra :)

Ennis byl najciekawszym graczem UFA na IR, a jak juz wyrzucac 2 nazwiska, to niech ktos przyjdzie w zamian. Moze na chwileczke, bo przeciez Eberle DTD... Oby zaraz wrocil. Na Ennisa poczekam, ale czy to nie sezon na straty? Zobaczymy.

Yosemite Howlers (2003-2013)            Vancouver Maroons / Swift Foxes (2013- )

sc.gif  sc.gif   sc.gif  sc.gif                                                 sc.gif  sc.gif

#49 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3594 postów

Napisano 09 styczeń 2012 - 12:49

Teraz juz bez ironizowania o Cammallerim. Michael Cammalleri ma 11 pkt. w ostatnich 16 meczach (tj. od grudnia). Montreal przegral 10/16, Camms ma +2. Zwracajace uwage 47 strzalow na bramke. Jezeli kogos zainteresowalby taki rzetelny LW, to chetnie porozmawiam o wzmocnieniu defensywnym.

Mozliwy pakiet (heh).

#50 zdolny

zdolny

NHL fever!

• Redaktor
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • UZ:M.Lucic, C.Ward, R.Luongo
  • UD:Boston Bruins
  • GG:1149072
  • Liga Typerow: retired

Napisano 09 styczeń 2012 - 07:35

Tak, jak pisal Andrzej przyznaje - mam ogromnego kaca moralnego, ze to potoczylo sie tak, a nie inaczej. Nie spodziewalem sie takiej reakcji. Jesli ktos czuje sie urazony (zwlaszcza Ci, ktorym odebralem na jakis czas chec zabawy) to naprawde szczerze przepraszam. Nie wiedzialem, ze weto (ech, to zle slowo, protest brzmi jakos mniej pejoratywnie) bedzie tak odebrane.

A dlaczego protest? Liczylem, ze wymiana zostanie poddana pod glosowanie, tak, jak zrobil to Andrzej. Nie gram z Wami od poczatku stad tez nie wiedzialem, ze protest stosujemy, gdy:

Po pierwsze, gdyby ktos omylkowo klepnal wymiane na ktora sie nie zgadza - by wowczas mogl zainterweniowac komisarz. I gdy ewidentnie dostrzezemy szwindel w postaci np. proby wzmocnienia kolegi, ktory walczy o mistrza przez kolege, ktory na PO nie ma szans.

.

Tak, jak pisalem - spodziewalem sie, ze odbedzie sie glosowanie, wymieniemy sie argumentami itp. Nigdy w zyciu nie posadzilbym nikogo o probe oszustwa w zabawie, ktora przynosi tyle satysfkacji.

Lekcja na przyszlosc dla mnie - najpierw pogadaj ze stronami zainteresowanymi, bez stosowania od razu srodkow ostatecznych. I wrzucenie na wiekszy luz.

Jeszcze raz sorki.

DeepForest Deers:
Liga YFHL 2008/2009: RS - 4, PO - 5<>JRHL 2009/2010: RS - 2, PO - 7
JRHL 2010/2011: RS - 4, PO - 6<>JRHL 2011/2012: RS - 1, PO - 2
JRHL 2012/2013: RS - 11, PO - 11<>JRHL 2013/2014: RS - 4, PO - 4

JRHL 2014/2015: RS - 6, PO - 6<>JRHL 2015/2016: RS - 3, PO - 1

JRHL 2016/2016: RS - ?

Windsor Sentinels:
NHL.com.pl 2009/2010: RS - 7, PO - 8
<>NHL.com.pl 2010/2011: RS - 8, PO - 7
NHL.com.pl 2011/2012: RS - 9, PO - ;)<>NHL.com.pl 2012/2013: RS - 5, PO - 2
NHL.com.pl 2013/2014: RS - 6, PO - 7<>2014/2015: RS - 3, PO - 2

2015/2016: RS - 3, PO - 2

#51 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3594 postów

Napisano 09 styczeń 2012 - 09:12

Tak, jak pisalem - spodziewalem sie, ze odbedzie sie glosowanie, wymieniemy sie argumentami itp. Nigdy w zyciu nie posadzilbym nikogo o probe oszustwa w zabawie, ktora przynosi tyle satysfkacji.

Na wielkie dydy krolowej Bony, Bartek, jakie glosowanie? Nad tym, czy pozwolimy dwom menedzerom zrobic wymiane, na ktora sie w dobrej wierze (skoro nie zakladamy oszustwa, to w dobrej) umowili? Serio uwazasz, ze w calej sprawie chodzilo o slowo "weto"?

EOT.

#52 Padamk

Padamk

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 332 postów
  • UZ:Mats Sundin
  • UD:Toronto Maple Leafs
  • Liga Typerow: II

Napisano 12 styczeń 2012 - 11:59

Uprzejmie donosze iz:

Toronto Paninaros <----> Port Hope Sailors
Pacioretty +2ga runda <----> Heatley + 4ta runda

dzieki Krzysztof

Użytkownik Padamk edytował ten post 13 styczeń 2012 - 12:00

Yahoo Fantasy nhl.com.pl <--> TORONTO PANINAROS <-->
C: Bergeron, Bozak
LW: Landeskog, Zetterberg,
RW: Carter (?), Heatley (?),
D: Letang, Kronwall, Josi
G: Quick, Bobrovsky,
--------------------------------
History:
2011/12.regular season 10th / playoff - ......... 2010/11.regular season 6th / playoff 2th
2009/10.regular season 10th / playoff - ......... 2008/09.regular season 3rd / playoff 5th
2007/08.regular season 1st / playoff 4th ........ 2006/07.regular season 2nd / playoff 4th
2005/06.regular season 9th / playoff - ........... 2003/04.regular season 3rd / playoff 5th

#53 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3594 postów

Napisano 13 styczeń 2012 - 12:08

To w takim razie i ja donosze, chociaz chcialem Krzyskowi zostawic frajde zaanonsowania dwoch wymian (niezla skutecznosc, monsieur!).

Senators pozyskuja Nicka Leddy, Howlers - P.K. Subbana.

Warunkowo wymieniamy sie tez wyborami w drafcie. Jezeli na koniec sezonu Subban bedzie miec 10+ (od 10 wzwyz) pkt. wiecej niz Leddy, wowczas Senators otrzymuja dodatkowo wybor w 8. rundzie Howlers, oddajac zarazem wybor w 10. rundzie.

#54 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7201 postów

Napisano 13 styczeń 2012 - 04:18

Mikolaj, gratuluje dziennikarskiego nosa, Cammalleri rzeczywiscie zmienia klub i laduje w Calgary, gdzie gral swietnie, zobaczymy jak to wplynie na jego punktowanie.

Mackforme.jpg

Razor!

#55 Senator

Senator

Be Sensational!

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 2500 postów
  • UZ:Daniel Alfredsson
  • UD:Ottawa Senators

Napisano 13 styczeń 2012 - 08:48

Dzieki Pawel, dzieki Michal za negocjacje.

PS. pozwolilem sobie rowniez wyedytowac posta z kolejnoscia draftu.
--
Ottawa 78's

#56 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7201 postów

Napisano 15 styczeń 2012 - 02:57

W mojej wymianie z Rafalem jest 4 runda ode mnie i 6 od Rafala. Dziekuje za negocjacje i wymiane Rafale :)

Mackforme.jpg

Razor!

#57 kwietnik

kwietnik

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 834 postów
  • UD:Colorado Avalanche

Napisano 15 styczeń 2012 - 03:06

W mojej wymianie z Rafalem jest 4 runda ode mnie i 6 od Rafala. Dziekuje za negocjacje i wymiane Rafale :)

Dla zagladajacych, nie tylko z naszej Ligi, pelna wersja wymiany:

M.Richards, Gaborik, J.Staal, Seidenberg, 6 runda <-> Sharp, St. Louis, Perron, Harrison, 4 runda.

Ja zainicjowalem, ostateczna wersja Andrzeja. Wszystko odbylo sie bardzo sprawnie. Rowniez podziekowania za efekt koncowy.

2012/2013 Dynasty NHLcompl League Champion (Hartford Tribe) 

2013/2014 Keeper NCP NHLcompl League Champion (Boston Beavers) 

2013/2014 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers) 

2014/2015 Keeper League Champion (Boston Beavers) 

2014/2015 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers) 

2015/2016 Keeper League Champion (Boston Beavers) 

2015/2016 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers)

2016/2017 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers)

Boston Sparrows 2017/2018
C: Bergeron, E.Staal, E.Lindholm, Hertl  
LW: Hall, E.Kane, Lee, Pearson

RW: Wheeler, Oshie, Perry, Steen
D: Doughty, Provorov, Boychuk, Manson, Edmundson, Savard, Orlov
G: Dubnyk, Murray, Bernier

#58 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7201 postów

Napisano 15 styczeń 2012 - 06:36

Zaczne od historii bo moment szczegolny:
kwiecien 2008 i pierwszy raz zatrzymujemy keeperow w naszej lidze

Jeszcze wtedy Denver Warlocks zatrzymuja:
C
Vincent Lecavalier, Nicklas Backstrom (joker)
LW
Alex Tanguay
RW
Martin St. Louis
D
Erik Johnson, Scott Niedermayer
G
Marc-Andre Fleury

We wrzesniu 2009 przed kolejnymi rozgrywkami keeper Warlocks skladal sie z:

C: Nicklas Backstrom
LW: Simon Gagne
RW: Martin St. Louis
D: Erik Johnson, Scott Niedermayer
G: Marc-Andre Fleury
J: Vincent Lecavalier

W 2010 keeper:

C - Nicklas Backstrom
LW - Evander Kane
RW - Marian Gaborik
D - Keith Yandle
D - Erik Johnson
G - Craig Anderson
joker - Martin St. Louis
mlodzik - Matt Duchene

i wreszcie ostatni w 2011

C - Brad Richards
LW - Patrick Sharp
RW - Martin St. Louis
D - Keith Yandle
D - Erik Johnson
J - Geno Malkin
M1 - Matt Duchene
M2 - Evander Kane
G - Fleury

Martin St. Louis od poczatku byl keeperem organizacji Warlocks/Outlaws i dzisiejszy dzien oznacza, ze po wczesniejszym oddaniu Erika Johnsona nie zostal w skladzie Outlaws zaden gracz, ktory byl keeperem od samego poczatku. Marc-Andre Fleury w poprzednim sezonie keeperem nie byl, co bylo kardynalnym na szczescie pozniej naprawionym bledem GM-a druzyny. Nie liczac Fleury w druzynie nie ma juz zadnego gracza keepowanego przed 2010 rokiem. Marian Gaborik natomiast wraca do druzyny po tym jak rok temu go wytransferowalem.

Decyzja o transferze St. Louisa juz dosc dlugo chodzila mi po glowie, Martin mlodszy sie nie robi i w tym roku ciezko byloby mi go keepowac, Gaborik jest tu lepsza opcja. Do tego w calym trejdzie dostaje tylko graczy "plusowych" zyskuje na G, +/-, FW i HIT. Marginalnych korzysci w PIM, BLK i SHP nie licze. Jedyny odczuwalny minus to beda asysty, ale tu licze, ze nadrobi reszta ekipy. Bylem troche zdziwiony, ze Rafal oddaje Richardsa krotko po dostaniu go, ale tym lepiej dla mnie, ja uwazam, ze Mike ma sporo do zaoferowania mojej ekipie.

Jeszcze raz dzieki Rafale za wymiane i powodzenia w dalszej czesci sezonu!

Mackforme.jpg

Razor!

#59 kwietnik

kwietnik

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 834 postów
  • UD:Colorado Avalanche

Napisano 15 styczeń 2012 - 07:21

Decyzja o transferze St. Louisa juz dosc dlugo chodzila mi po glowie, Martin mlodszy sie nie robi i w tym roku ciezko byloby mi go keepowac, Gaborik jest tu lepsza opcja. Do tego w calym trejdzie dostaje tylko graczy "plusowych" zyskuje na G, +/-, FW i HIT. Marginalnych korzysci w PIM, BLK i SHP nie licze. Jedyny odczuwalny minus to beda asysty, ale tu licze, ze nadrobi reszta ekipy. Bylem troche zdziwiony, ze Rafal oddaje Richardsa krotko po dostaniu go, ale tym lepiej dla mnie, ja uwazam, ze Mike ma sporo do zaoferowania mojej ekipie.

Tez slowo od siebie.
Upraszczajac mozna sprowadzic wymiane do dwoch par nazwisk (M.Richards, Gaborik <-> Sharp, St. Louis). Na teraz po mojej stronie oddawalem graczy, ktorzy nie byli typowani do keepera. Wymiana robiona pod ten sezon. Troche bylem zapchany C i przy planowanych powrotach z IR konieczne bylo dokonanie wymiany. Richards w masie plusow ma bolaczke w postaci nieregularnych FW (ostatnia moja wymiana z Richardsem byla glownie nastawiona na pozyskanie bramkarz od Conquerors, a wobec graczy z pola nie mialem pewnych planow). Gaborik potrafi natomist miec dluzsze przestoje. Z wymienionych tylko Sharp jest wielopozycyjny co daje szersze pole manewru. Z moim miejsce w Lidze moge poczekac na jego wykurowanie, Andrzej potrzebuje zawodnikow do grania teraz. W calej wymianie uderzy mnie strata Hits, jednak wierze, ze Hanzal podrasuje kategorie. Plus/minus to u mnie loteria i z obecnym skladem potrafie miec skrajne tygodnie. Fajnie, ze w ukladance kazdy z nas znalazl korzysci.
No to siadam zobaczyc Martina w akcji :)

2012/2013 Dynasty NHLcompl League Champion (Hartford Tribe) 

2013/2014 Keeper NCP NHLcompl League Champion (Boston Beavers) 

2013/2014 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers) 

2014/2015 Keeper League Champion (Boston Beavers) 

2014/2015 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers) 

2015/2016 Keeper League Champion (Boston Beavers) 

2015/2016 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers)

2016/2017 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers)

Boston Sparrows 2017/2018
C: Bergeron, E.Staal, E.Lindholm, Hertl  
LW: Hall, E.Kane, Lee, Pearson

RW: Wheeler, Oshie, Perry, Steen
D: Doughty, Provorov, Boychuk, Manson, Edmundson, Savard, Orlov
G: Dubnyk, Murray, Bernier

#60 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3594 postów

Napisano 15 styczeń 2012 - 10:06

Dołączona grafika

Rafal Cassius, Andrzej Sonny :)

P.S. Bez urazy, Andrzej :) Zamiast pisac postanowilem skomentowac zdjeciem :) Oczywiscie zdjecie ma wyjatkowa poetyke, ale generalne przeslanie jest *podobne* do mojego ws. wymiany :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych