Skocz do zawartości

Zdjęcie

NCP Yahoo Fantasy 2011/2012

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
621 odpowiedzi w tym temacie

#1 zdolny

zdolny

NHL fever!

• Redaktor
  • PipPipPip
  • 1981 postów
  • UZ:M.Lucic, C.Ward, R.Luongo
  • UD:Boston Bruins
  • GG:1149072
  • Liga Typerow: retired

Napisano 15 wrzesień 2011 - 01:22

To moze w ramach odpoczynku od draftu proponuje podsumowanie pierwszej rundy:

1. Kings of El Segundo (Volume 3 od Brooklyn Bravehearts) - Tim Thomas

Gdy Marcin keepowal Vokouna zamiast Price`a bylem zdziwiony tym, co robi. Gdy pozyskal pierwszy pick bylem pewien, ze wybierze Price`a. Tak sie jednak nie stalo. Patrzac na ubiegly rok to dobry wybor, ale Thomas obciazony jest wiekiem, bardzo dobrym backupem i oczekiwaniami kibicow. Osobiscie bralbym kogos z dwojki Price-Niemi.

2. Nanisivik Conquerors (Vulcan) - Carey Price

V sam sie chyba zdziwil, ze Price zostal dla niego. Mlody, ciagle perspektywiczny, wyglada tez na to, ze problemy psychiczne ma juz za soba, grajacy do tego w dobrym klubie. Bardzo dobry wybor.

3. Winnipeg Rustlers (Raffix, od Boston Beavers) - Antti Niemi

Pewny i spodziewany wybor, po tym, jak Fin zaprezentowal sie w drugiej czesci sezonu. Mocny zespol, ktory nawet pozbawiony Heatley`a i Setoguchiego powinien zapewniac W. Lekki minusik - niestabilna forma podczas serii z LAK w playoff.

4. Deadwood Outlaws (Raistlin) - Niklas Backstrom

O ile pierwsza trojka bramkarzy nie pozostawiala watpliwosci co do wyboru, to z kolejnymi numerami mogl pojsc kazdy. Z czworka padlo na Backstroma - i taki tez bylby moj wybor w tym momencie. Jedynie co moze martwic to forma fizyczna

5. Brooklyn Bravehearts (Miki od Kings of El Segundo) - Miikka Kiprusoff

Miki wybral Mikke - postawil na doswiadczenie, sporo spotkan i ... No wlasnie, Kipper od kilku lat ma ciagle pogarszajace sie statystyki. Jesli trend sie utrzyma (a i Calgary wyglada slabiej niz rok temu) to nie bedzie to dobry pick :)

6. Windsor Sentinels (zdolny) - Jonas Hiller

Majac Millera i Raska postanowilem zaryzykowac i wziac Hillera. Stan zdrowotny budzi moje obawy, ale jesli Szwajcar bedzie zdrowy to stanowi jednego z najmocniejszych dostepnych na tym etapie golkiperow

7. Toronto Marlboroughs (Strong) - Dwayne Roloson

Dominik wierny tradycji wybierania weteranow, ale tym razem moim zdaniem przesadzil. Ja na jego miejscu popatrzylbym w inna strone - Roloson to wiekowy bramkarz, ktory na pewno nie zagra wiecej niz 50-55 spotkan. Ale Dominik mial w obwodzie Lundqvista i Masona i podobnie jak ja mogl pozwolic sobie na takie ryzyko

8. Boston Beavers (kwietnik od Winnipeg Rustlers) - Ryan Nugent-Hopkins

Kwietnik postanowil kontynuowac przebudowa i zdecydowal sie na mlodego centra Oilers. Wybor dobry, ale ja bralbym Landeskoga, glownie z uwagi na pozycje - LW i mozliwosc zalapanie sie na gre w NHL

9. Port Hope Sailors (Senator) - Danny Briere

Dwupozycyjnosc, bramki, asysty, FW... Zawodnik kompletny, najlepszy z dostepnych na rynku, pewny i bez ryzyka wybor Senatora

10. Quebec Quails (Casefikis) - Kari Lehtonen

Kolejny golkiper obarczony ryzykiem kontuzji. Poprzedni sezon pokazal jednak, ze Fin moze rozegrac cale rozgrywki bez kontuzji. I na to na pewno liczy Case. Z pozostalych golkiperow bralbym chyba Andersona, choc Ottawa to duzo slabszy team niz Dallas.

11. Toronto Paninaros (Padamk) - Gabriel Landeskog

Liczylem, ze ostanie sie do drugiej rundy, ale nie wyszlo. Padamk wybral nie w swoim stylu, ale trafil moim zdaniem najlepszego mlodego zawodnika dostepnego w drafcie. Pogratulowac!

12. Nanisivik Conquerors (Vulcan od Yosemite Howlers) - Mikko Koivu

V, pozyskujac picka od YOC w ostatniej chwili, zdecydowal sie na Koivu. Najlepszy dostepny center, w dodatku w koncu zagra z co najmniej przyzwoitymi snajperami w linii - przy calym szacunku Brunette ani Mietinen takimi nie byli. Dobry wybor V, ktory po oddaniu Richardsa do LAK nie mial centra z pierwszej linii (chyba, ze Zette, ktory nie zawsze FWuje)

Ktos nastepna?

EDIT: miniSteal kolejki - Carey Price - w pierwszej rundzie raczej nie ma steali, ale to on byl naturalna jedynka w tym roku.

Bust kolejki - Dwayne Roloson - nie wieszcze mu udanego sezonu z uwagi na wiek i zdrowie

DeepForest Deers:
Liga YFHL 2008/2009: RS - 4, PO - 5<>JRHL 2009/2010: RS - 2, PO - 7
JRHL 2010/2011: RS - 4, PO - 6<>JRHL 2011/2012: RS - 1, PO - 2
JRHL 2012/2013: RS - 11, PO - 11<>JRHL 2013/2014: RS - 4, PO - 4

JRHL 2014/2015: RS - 6, PO - 6<>JRHL 2015/2016: RS - 3, PO - 1

JRHL 2016/2016: RS - ?

Windsor Sentinels:
NHL.com.pl 2009/2010: RS - 7, PO - 8
<>NHL.com.pl 2010/2011: RS - 8, PO - 7
NHL.com.pl 2011/2012: RS - 9, PO - ;)<>NHL.com.pl 2012/2013: RS - 5, PO - 2
NHL.com.pl 2013/2014: RS - 6, PO - 7<>2014/2015: RS - 3, PO - 2

2015/2016: RS - 3, PO - 2

#2 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7198 postów
  • UZ:P.F., M.D., G.L., N.M., J.M., S.W.
  • UD:Colorado Avalanche, Pittsburgh Penguins
  • GG:4130783
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 15 wrzesień 2011 - 03:22

Zdolny wybral wolnosc, wiec trzeba opisac za niego ;)

Runda 2

13. Yosemite Howlers - Craig Anderson
Bardzo dobry ruch menedzera Wyjcow w sytuacji, gdy planowal wziecie Andersona. Dostac swojego gracza i podniesc sie w drafcie - czego mozna chciec wiecej? Pewnie tego aby Anderson gral tak jak w sezonie 09-10 a nie tak jak przez wiekszosc ostatniego.

14. Toronto Paninaros - Patrice Bergeron
Jednopozycyjny Bergeron (tylko C) nie przekonuje mnie tak jak Bergeron jako C,RW. Niemniej jednak gracz dobry i pewnie ponad 50 pkt uzbiera, choc po kontuzjach glowy, to juz nie jest gracz na 70 pkt.

15. Quebec Quails - Ryan Callahan
Gdyby Callahan zagral caly poprzedni sezon mialby zapewne okolo 65 punktow i mialby ponad 30 bramek. Jak dodamy do tego spora porcje hitow, gre w oslabieniu, jawi nam sie bardzo kompletny gracz. Zdecydowanie nie zgadzam sie z opiniami ze zostal wybrany za wczesnie

16. Port Hope Sailors - Alex Tanguay
Podobnie jak Senator mama do niego slabosc, za gre w AVS i to, ze w moich druzynach grywal dosc czesto. Gra w Calgary mu sluzy, nie powinno byc wiec az tak zle, jak wieszcza niektorzy, byc moze dotrwalby do 3 rundy

17. Boston Beavers (od Winnipeg Rustlers) - Johan Franzen
Nie wiem kogo bardziej nie lubic, Rustlers, ze oddali ten pick, czy Beavers, ze wzieli gracza, ktorego ja chcialem ;) Bardzo dobry ruch Bobrow, Franzen raczej nie powiedzial jeszcze ostatniego slowa

18. Toronto Marlboroughs - Shane Doan
Druga runda dla kapitana Kojotow? Kiedys tak, teraz w moim odczuciu za wysoko szczegolnie w sytuacji, gdy zespol wydaje sie slabszy niz rok temu

19. Windsor Sentinels - Tomas Plekanec
Czech ostatnio slabsze sezony przeplata z lepszymi. Ostatni wydaje sie tym slabszym, wiec wydaje sie, ze Sentinels dokonali dobrego wyboru

20. Windsor Sentinels (od Kings of El Segundo) - Scott Hartnell
"Lokowka" jedzie na reputacji z sezonu, kiedy osiagnal 60 punktow. Teraz przy odmlodzonych Flyers bedzie wedlug mnie trudno o taki wyczyn. Nie rekompensuja tego HIT i PIM - nie w tej rundzie

21. Deadwood Outlaws - Lubomir Visnovsky
Cel mojej druzyny na runde 2 to byl gracz na RW, ktory ew. moglby byc przynajmniej czasowym zastepca Martina St. Louis w keeperze. Niestety tych, ktorych chcialem (Briere, Franzen) juz nie bylo, bezczelnie podebrani przez innych menagos. W ostatniej chwili zmieniam wiec zdanie, antycypujac (trudne slowo ;) ), ze Bryan Little, ktorego zamierzalem brac takze z uwagi na FW na pozycji RW dotrwa w zdrowiu do 4 rundy. Visnovsky byl dla mnie w tym momencie BPA

22. Winnipeg Rustlers (od Boston Beavers) - Nicklas Lidstrom
O graczu takim jak Lids powinno sie mowic dobrze, albo wcale. Z dobrze powiem, ze jest jak dobre wino.

23. Yosemite Howlers (od Nanisivik Conquerors) - Brenden Morrow
Menedzer Yosemite na konferencji prasowej mowil, ze staral sie przewidziec ruchy konkurencji i z tych przewidywan wychodzilo, ze Morrow zbyt dlugo na liscie dostepnych graczy sie nie utrzyma. Sezonu z 74 punktami raczej powtorzyc sie nie da, ale Morrow jest jednym z graczy, ktorzy punktuja w sporej liczbie statystyk, wiec warto w niego inwestowac

24. Toronto Marlboroughs (od Brooklyn Bravehearts) - Ales Hemsky
Jakbym byl menedzerem Marlboroughs, to bym nie byl zadowolony ze swoich ruchow w tej rundzie. Co z tego, ze Hemsky ma potencjal na bycie graczem niemal PPG, jesli jest ze szkla? Very high risk a jaka bedzie reward to zobaczymy

Steal kolejki - Ryan Callahan, uwazam, ze wielu menedzerow bedzie zazdroscic Przepiorkom tego gracza.

Bust kolejki - Ales Hemsky - zdrowie nie pozwoli na to aby tak wysoki wybor byl warty poswiecenia na tego gracza.

Mackforme.jpg

Razor!

Sig by Patrik - Big Thanks!

#3 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7198 postów

Napisano 15 wrzesień 2011 - 03:49

Proponuje aby opisujacy dodawal jeszcze jaki jest wedlug niego steal kolejki a jaki bust kolejki. Ja swoje napisalem, Bartek dopisz swoje

Mackforme.jpg

Razor!

#4 zdolny

zdolny

NHL fever!

• Redaktor
  • PipPipPip
  • 1981 postów

Napisano 15 wrzesień 2011 - 04:49

Proponuje aby opisujacy dodawal jeszcze jaki jest wedlug niego steal kolejki a jaki bust kolejki. Ja swoje napisalem, Bartek dopisz swoje

Zrobione.

DeepForest Deers:

Windsor Sentinels:

#5 Strong

Strong

Blue & White Heart

• Redaktor
  • PipPipPip
  • 3382 postów
  • Interests:HOCKEY!
    Toronto Maple Leafs
    St.Louis Blues
  • UZ:Mats Sundin #13 C
  • UD:Toronto Maple Leafs

Napisano 15 wrzesień 2011 - 05:55

Dominik wierny tradycji wybierania weteranow, ale tym razem moim zdaniem przesadzil. Ja na jego miejscu popatrzylbym w inna strone - Roloson to wiekowy bramkarz, ktory na pewno nie zagra wiecej niz 50-55 spotkan. Ale Dominik mial w obwodzie Lundqvista i Masona i podobnie jak ja mogl pozwolic sobie na takie ryzyko
Bust kolejki - Dwayne Roloson - nie wieszcze mu udanego sezonu z uwagi na wiek i zdrowie

Bartek, nie mam czegos takiego jak "tradycja wybierania weteranow" :), ale "tradyja wybierania BAP".. i moim zdaniem Roloson byl na tym etapie najlepsza mozliwa opcja na bramke.. chcialem wziac goalie w pierwszej rundzie, niestety tak sie zlozylo ze wszyscy przede mna wzieli bramkarzy z ktorych kazdego jednego bym wzial gdyby sie ostal do mojego wyboru.. nikt nie zostal wiec wzialem z przymusu "Roliego".. zupelnie nie zgadzam sie jednak z nazywaniem "bustem" pierwszej rundy bramkarza ktory ciagnal niemal w pojedynke slabiutkich Islanders, potem zaprowadzil do finalu konferencji Bolts w poprzednim sezonie.. uwazam to za spore naduzycie i mam nadzieje, ze Roloson pozdrowi Cie dobra gra ;).. nawet w tych 50 meczach - jesli je zagra bez kontuzji i na dobrym poziomie bede bardzo zadowolony majac do dyspozycji jeszcze dwoch innych bramkarzy..

p.s. Andrzej - wazne, ze ja jestem zadowolony ze swoich wyborow czyz nie? ;) wszystko zweryfikuje sezon oczywiscie, tym bardziej ze jak popatrzec na tego typu podsumowania w poprzednich latach to mozna sie niezle posmiac :)

Maple Leafs PL na facebooku

"I miss going to the rink, the new season, I miss driving to the ACC with a knot in my stomach before a big game. But the thing I miss most are the people in Toronto. The spirit that lives in the city, people who care about each other and their Leafs. No fans are more passionate about their team. For me to play the sport I love in the hockey capital of the world, I wouldn't trade those memories."

#6 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7198 postów

Napisano 15 wrzesień 2011 - 06:27

Domin, oczywiscie, ze najwazniejsze, zebys Ty byl zadowolony a lodowisko zweryfikuje wszystko. Nazwy bust i steal - umowne, ogolnie chodzi o to aby ten co ocenia wskazal jego zdaniem najlepszy i najgorszy wybor danej rundy.

Oczywiscie zapraszamy pozostalych menagos do komentowania rund :)

Mackforme.jpg

Razor!

#7 zdolny

zdolny

NHL fever!

• Redaktor
  • PipPipPip
  • 1981 postów

Napisano 16 wrzesień 2011 - 06:18

Dominik, cale szczescie, ze mamy rozne poglady na temat tego samego zawodnika, bo inaczej forum byloby nudne:). Moze sie okazac, ze myle sie do Rolosona i np. moj Hiller rozegra mniej spotkan. Niemniej jednak, patrzac na inne wybory w tej kolejce Roloson wyglada obecnie na najwiekszy przestrzal wybor/jakosc.

A co do tradycji wybierania weteranow - jakos tak mi utkwilo w glowie, ze wybierasz zawodnikow grubo po 30-tce. Pamietalem ubiegloroczny draft (R.Whitney, S.Doan, T.Selanne), a tegoroczne wybory Rolosona i ponownie Doana utwierdzily mnie w przekonaniu, ze cenisz doswiadczenie. Nie mam nic przeciwko takiej taktyce, ba, Selanne rok temu byl strzalem w 10!

Kurde, konczmy juz ten draft i zaczynajmy sezon :). Kto chetny na opisanie trzeciej rundy? Miki, YOC, Senator? Fajnie by bylo, gdyby kazdy z GM opisal po jednej rundzie.

DeepForest Deers:

Windsor Sentinels:

#8 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3586 postów
  • UZ:Sedinowie, C. Giroux, E. Lack
  • UD:Canucks, Comets, Blue Jackets, MODO

Napisano 16 wrzesień 2011 - 06:50

Kurde, konczmy juz ten draft i zaczynajmy sezon :). Kto chetny na opisanie trzeciej rundy? Miki, YOC, Senator? Fajnie by bylo, gdyby kazdy z GM opisal po jednej rundzie.

Pisze sie na 4 lub 6, gdzie nie wybieralem. Przede wszystkim zas jednak na te, ktora bedzie do opisania za 1h lub najwczesniej dzis wieczorem.

Yosemite Howlers (2003-2013)            Vancouver Maroons / Swift Foxes (2013- )

sc.gif  sc.gif   sc.gif  sc.gif                                                 sc.gif  sc.gif

03/04  06/07 08/09  10/11                                 14/15  15/16

#9 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3586 postów

Napisano 16 wrzesień 2011 - 07:14

Napisze tu podsumowanie 4. rundy, ktos uzupelni potem trzecia.

Runda 4

37. Brooklyn Bravehearts (od Yosemite Howlers, via Sentinels, Beavers) - Patrik Elias

Najlepsza rekomendacja bedzie pewnie taka, ze ja sam rozwazalem Eliasa runde wczesniej. Bardzo bezpieczny wybor na LW, szczegolnie, ze przez przynajmniej fragment sezonu da takze wygrane wznowienia Dla mnie lepszy wybor niz co najmniej czterej gracze z rundy 3. Ktorzy? Tego juz nie powiem :)

38. Toronto Paninaros - Travis Zajac

Slabszy sezon sie zdarza. Jezeli jednak nastepny zaczyna sie od przerwy rekonwalescencyjnej, mamy wlaczone juz dwie lampki ostrzegawcze. Zbyt wczesnie.

39. Quebec Quails - Mike Ribeiro

BPA, jezeli kierowac sie wylacznie forma z kilku sezonow i punktami. Akronim ten mozna odczytywac nieco inaczej, jezeli przypomnimy sobie, ze Mike to najwiekszy nurek NHL od wielu lat. Biggest... wiecie o co mi chodzi. Pieszczotliwe okreslenie kotka w angielszczyznie ;) Osobiscie odpuscilem Ribeiro runde wczesniej z innych powodow, ktore sa zwiazane z taktyka.

40. Port Hope Sailors - Matt Carle

Dobry klub, 40 pkt., czego wiecej chciec od defensora? Moze tego, zeby nie mial konkurencji w postaci m.in. Prongera i Timonena. Ale z drugiej strony, dlugo juz miec jej nie bedzie...

41. Winnipeg Rustlers - Simon Gagne

Ryzyko zwiazane ze zdrowiem, ale warte podjecia, bo koncowka sezonu Simona byla bardzo OK. Nowy klub, stary partner z linii. Dobry wybor.

42. Brooklyn Bravehearts (od Toronto Marlboroughs) - Patric Hornqvist

Myslalem, ze po przegranych playoffs NSH pojda po rozum do glowy i wprowadza do ataku jakies ozywienie. Horny to fajny gracz, ale jezeli glownymi zadlami klubu sa on i mlodszy Kosticyn, to NSH i Mikiemu pozostaje tylko liczyc na zmaterializowanie potencjalu. Ja chyba w tym momencie wolalbym pojsc w inna strone. Nie tylko w kolejnej (Horton), ale jeszcze w rundach 8-10 byli pewniejsi RW lub RW z wiekszym potencjalem (Stafford).

43. Windsor Sentinels - Ryan Whitney

Wiem, na co liczy Bartek i ma racje. Eberle i Hall zagraja pelny sezon, Paajarvi sie rozwinie, podobnie Omark, moze tez RNH. A w przewadze ktos im ten krazek podawac musi, tudziez uderzac z niebieskiej. Dobry ruch, ale nastawiaj sie, zdolniacho, na duzy minus. Nadal.

44. Deadwood Outlaws (od Kings of El Segundo) - Bryan Little

RW na Y!, ktory efektywnie bedzie centrem? Lubimy to. Nie wiem tylko, jaki jest potencjal Little'a, dla mnie to RW nr 4 kazdej z naszych druzyn, ktora na prawym boku jest silna. Jets zapowiadaja sie slabo, spojrzmy prawdzie w oczy. Wybor zbyt szybki, ale majacy swoje atuty. Dla Andrzeja personalnie jest to byc moze swietne, byc moze przeklete rozwiazanie - Brajan Malutki ma grac w linii z Evanderem Kane'em. Ilekroc wtopia, Raistlin bedzie sie lapac za glowe.

45. Deadwood Outlaws - Brooks Laich

Majac trzy wybory w rundzie mozna poszalec. Little za wysoko, ale Laich w sam raz. Swietny wybor. LW, ale tak jak Little da wznowienia, Caps prawdopodobnie znow beda bardzo silni (znow tylko w zasadniczym ;) ). 50-60 pkt. akceptowalne, jezeli tylko dorzuci FW, hity itp.

46. Winnipeg Rustlers (od Boston Beavers) - Stephane Robidas

Znam tego Pana bardzo dobrze i... dziwie sie. Stephane jest pewniakiem, ale Dallas raczej sie nie wzmocnili, a mowimy o obroncy. Spodziewam sie, ze jego statystyki nieznacznie sie pogorsza - slabszy sklad, wiek - zamiast poprawic. Potencjal rozwoju bliski zeru, ale tez chyba w sytuacji Rafala trzeba bylo brac pewniakow, skoro Byfuglien zaklada siec fastfoodow (na wodzie), a Doughty najwyrazniej planuje grac w tym roku w Emiratach Arabskich...Mimo wszystko wybralbym inaczej. Do punktow Kaberle, do statystyk specjalnych i punktow - Girardiego.

47. Deadwood Outlaws (od Nanisivik Conquerors, via Howlers) - Jose Theodore

Jakos nie moge przyjac do wiadomosci, ze Theo ma byc starterem w NHL. Moze dlatego ten wybor wydaje mi sie dyskusyjny - ale z drugiej strony ilu bramkarzy nam zostalo? Na miejscu Andrzeja raczej szedlbym w mlodosc i potencjal.

48. Port Hope Sailors (od Brooklyn Bravehearts) - James Neal

Niewiadoma. Moze steal draftu. Moze porazka. Bralbym inaczej, na LW Umbergera, na RW np. Hortona.

Bust rundy - Travis Zajac

Steal rundy - Patrik Elias, chocby dlatego, ze Ribeiro gra na najlepiej obsadzonej pozycji, a Patty - najslabiej.

Yosemite Howlers (2003-2013)            Vancouver Maroons / Swift Foxes (2013- )

sc.gif  sc.gif   sc.gif  sc.gif                                                 sc.gif  sc.gif

#10 Miki

Miki

Advanced Member

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 1891 postów
  • Interests:sport, polityka
  • UZ:John Tavares
  • UD:NY Islanders

Napisano 16 wrzesień 2011 - 07:52

Runde III czas podsumowac:

25. Yosemite Howlers (od Brooklyn Bravehearts, via Beavers) - Brandon Dubinsky
Jest Sid i Pavelski, wiec czy nie za wczesnie na zawodnika, do ktorego klubu trafila wlasnie powazny konkurent na tej pozycji? Z drugiej strony to chyba najlepszy na ten moment center – z roku na rok wiecej punktow, duzo PIM

26. Yosemite Howlers (od Nanisivik Conquerors) - Cam Fowler
Idzie w drafcie jako trzeci z defensorow, przed Ehrhoffem. Troche zaskakujace. Tym bardziej, ze drugi sezon w NHL jest czesto najtrudniejszy

27. Boston Beavers - Jack Johnson
Od dwoch lat ceniony blueliner w coraz mocniejszych Kings. Pewny ruch

28. Windsor Sentinels (od Deadwood Outlaws) - Steve Downie
Dla mnie zaskoczenie. Oczywiscie PIM i H na wysokim poziomie, ale samo dzielenie pokoju ze Stevenem Stamkosem nie musi oznaczac punktowania przy jego 50 golach

29. Kings of El Segundo - Christian Ehrhoff
Bezpiecznie, pewnie. Zawodnik do keepera, teraz w dodatku w pierwszej piatce ofensywnych Szabel

30. Brooklyn Bravehearts (od Windsor Sentinels, via Howlers, Kings of El Segundo) - Alex Burrows
Mial byc RW, ale uznalem ze Justin Williams to za wczesnie. Licze, ze Burrows – wedlug mnie BPA w tym momencie – dostanie RW i z Sedinami ugra nawet 60 pkt.

31. Toronto Marlboroughs - Jordan Staal
Najwiekszy bust tej rundy. Oczywiscie jesli Crosby nie bedzie gotowy to Staal dostanie znacznie wiecej gry. Ale w poprzednim sezonie potwierdzil, ze center II-III linii to idealne miejsce dla niego. A w fantasy oznacza to IV linie. A wiec na pewno nie 31 pick

32. Winnipeg Rustlers - Jaromir Jagr
Ryzykownie, bo to powrot do NHL leciwego gwiazdora. I moze sie nie udac. Tym bardziej, ze Flyers maja w razie czego kim zastapic nie dajacego sobie rady Czecha

33. Port Hope Sailors - Tobias Enstrom
Dwa sezony z rzedu po 50 pkt. w lidze to najlepsza rekomendacja

34. Nanisivik Conquerors (od Quebec Quails) - Justin Williams
Jesli faktycznie po ostatniej operacji jest w pelni zdrowy to lepszego gracza w tej rundzie nie bylo do wziecia

35. Toronto Paninaros - Niklas Kronwall
Bylem zdziwiony, ze nikt go nie ma w keeperze. W mocnych Red Wings ma coraz mocniejsza pozycje. No i nie wierze, by w przyszlym roku byl do wziecia w drafcie

36. Nanisivik Conquerors (od Yosemite Howlers) - Travis Hamonic
Mlody defensor Wyspiarzy tylko z pozoru wydaje sie w tym momencie dziwnym ruchem. Przy Marku Streitcie punktowo moze sie wzmocnic, a sile w PIM, H i BS pokazal juz w ubieglym sezonie

Steal: Justin Williams
Bust: Jordan Staal

usa-john-tavares_1.jpg?itok=cWNi78Tt

#11 Miki

Miki

Advanced Member

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 1891 postów

Napisano 16 wrzesień 2011 - 10:53

37. Patrik Elias
Najlepsza rekomendacja bedzie pewnie taka, ze ja sam rozwazalem Eliasa runde wczesniej. Bardzo bezpieczny wybor na LW, szczegolnie, ze przez przynajmniej fragment sezonu da takze wygrane wznowienia Dla mnie lepszy wybor niz co najmniej czterej gracze z rundy 3. Ktorzy? Tego juz nie powiem :)

42. Patric Hornqvist
Myslalem, ze po przegranych playoffs NSH pojda po rozum do glowy i wprowadza do ataku jakies ozywienie. Horny to fajny gracz, ale jezeli glownymi zadlami klubu sa on i mlodszy Kosticyn, to NSH i Mikiemu pozostaje tylko liczyc na zmaterializowanie potencjalu. Ja chyba w tym momencie wolalbym pojsc w inna strone. Nie tylko w kolejnej (Horton), ale jeszcze w rundach 8-10 byli pewniejsi RW lub RW z wiekszym potencjalem (Stafford).

krotko sie wypowiem i uzasadnie:) Eliasa nie bralem pod uwage w ogole. Ale nagle okazalo sie, ze to BPA. Uzupelnienie tego informacja o kontuzji Zajaca (czego Padamk nie zrobil) bylo jak dodanie 2 do 2:)
czemu Hornqvist – bo wlasnie zadnej konkurencji na RW w Predators nie ma, dorzuca PIM i HIT a w gorszych sezonach robil po 45-50 pkt. Horton - owszem lepszy, ale mam Krejciego a unikam parowania w fantasy bo rzadko kiedy dobrze sie to konczy:) a Stafford ma nie tylko potencjal, ale i mega konkurencje na RW - Pominville, Boyes... a miejsca w PP dla wszystkich nie starczy

#12 -V-

-V-

Broad Street Bully

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 1293 postów
  • UZ:B.Hull, R.Hextall
  • UD:Philadelphia Flyers

Napisano 16 wrzesień 2011 - 11:38

w gorszych sezonach robil po 45-50 pkt.

Mnie od niego odstraszylo to, ze w swoich najlepszych sezonach tez robil po 45-50 ;) Nie bralbym przed nim Hortona ani Stafforda, ale tez chyba wolalbym poczekac jeszcze troche i w tym miejscu w ogole nie brac RW. Zwlaszcza ze w tym drafcie byla (jest - w sumie jeszcze jeden pick zostal ;) ) to dobra pozycja na dalsze picki - Stafford poszedl przeciez w osmej rundzie.

100% poparcia dla unikania nadmiernego parowania - ja zawsze mialem z tym duzy problem, ale teraz jestem z siebie w miare zadowolony. Mam kombinacje WAS F+D+G, MIN F+D, LAK 2F, MTL F+G i NYI F+D, ale poza LA nie wydaje mi sie to grozne. A niewiele brakowalo i mialbym dwoch LW z Buffalo ;)

#13 zdolny

zdolny

NHL fever!

• Redaktor
  • PipPipPip
  • 1981 postów

Napisano 16 wrzesień 2011 - 01:13

To moze machne piata runde?

49. Brooklyn Bravehearts - Tomas Kaberle

Dziwne byloby, gdyby jeden z najlepiej punktujacych D w tym drafcie spadl nizej niz czwarta runda. Kaberle w slabych Maple Leafs radzil sobie w atak przynajmniej przyzwoicie, w mistrzowskich Bruins zawiodl oczekiwania kibicow. Jak bedzie w Hurricanes? Pewnie jak w Toronto, stad dobry wybor Mikiego

50. Yosemite Howlers (od Nanisivik Conquerors) - Corey Schneider

YOC zabezpieczyl sobie bramke. Schneider to najlepszy dostepny backup, jednakowoz wieksze szanse na wydarcie jedynki dawalbym Neuvirthowi czy tez Bernierowi.

51. Boston Beavers - Nathan Horton

Troche punktow i w zasadzie nic wiecej. Horton niewiele wnosi do gry w fantasy, choc jesli utrzymalby tempo z poczatku ubieglego sezonu, to na koniec bylby napastnikiem PPG. Kolejny sezon to poglebienie wspolpracy z Krejcim i Luciciem, a to musi spowodowac wzrost liczby zdobytych punktow, stad tez rozumiem wybor Kwietnika

52. Yosemite Howlers (od Deadwood Outlaws) - Tyler Ennis

Mlody LW zpotencjalem? Jak najbardziej, pytanie tylko, czy dane bedzie mu go pokazac w skladzie Sabres. Rywalizacja o miejsce w skladzie bedzie ostra - pytanie, czy mikrus da rade?

53. Windsor Sentinels (od Kings of El Segundo) - Dan Girardi

W poprzednim roku bodajze 12 runda, teraz znacznie szybciej. Sentyment ogromny, tak jak ogromna liczba HT i BS, do tego calkiem niezle punktowo. Jak dla mnie czolowy defensywny defensor, ktory pozostal na rynku

54. Nanisivik Conquerors (od Yosemite Howlers, via Sentinels) - Michal Neuvirth

Bylo pewne, ze ktos sie skusi na Neuvirtha, ktory nie jest bez szans w walce w jedynke w Capitals. Bardzo dobry wybor V, mocny klub, mlody i perspektywiczny zawodnik, z potencjalem...

55. Boston Beavers (od Toronto Marlboroughs) - Jonathan Bernier

Jak poszli Scheider i Neuvirth bylem pewien, ze i Bernier w tej rundzie znajdzie nowego wlasciciela. Kwietnik wie, co robi - jak tylko Quickowi powinie sie noga, to Bernier wskakuje do skladu jednego z mocniejszych zespolow w lidze.

56. Winnipeg Rustlers - Stephen Weiss

Solidny do bolu, przewidywalny punktowo zawodnik, bez przyslowiowego blysku, ale jako trzeci-czwarty center idealny.

57. Nanisivik Conquerors (od Port Hope Sailors) - Eric Cole

W ubieglym sezonie niezwykly wzrost formy, co zaowocowalo nowym kontraktem w Canadiens. Jednak ani Plekanec, ani Gomez to nie Staal, wiec wyniki punktowe raczej w dol. Na plus dobra gra cialem - nie ma nikogo lepszego w Habs w tym aspekcie.

58. Quebec Quails - Teemu Selanne

Stary, ale ciagle jary? Wyglada na to, ze tak. Case zaryzykowal, bo w momencie wybierania Selanne byl bez kontraktu. Obecnie jest juz podpisany i nadal chetny do gry. Ubieglorocznego wyniku nie powtorzy, ale i tak bedzie ok!

59. Winnipeg Rustlers (od Toronto Paninaros via Boston Beavers) - Victor Hedman

Mialem go w ubieglym roku - w fantasy drewniany jak malo ktory D. Nie przekonuje w zadnej ze statystyk, nie widze tez mozliwosci skoku jakosciowego, ktory uzasadnia tak wysoki wybor.

60. Boston Beavers (od Yosemite Howlers) - Dustin Penner

Odszedl Smyth, ale pojawil sie Gagne... Dla Pennera oznacza to walke o miejsce w skladzie, ale obecnie wyglada na to, ze bedzie pierwszym LW zespolu, w linii z Kopitarem i Brownem. Taka kombinacja wrozy sporo punktow. Dobry wybor Kwietnika.

Bust: Victor Hedman
Steal: Teemu Selanne (ale w ubieglorocznej formie)

YOC, szosta dla Ciebie?

DeepForest Deers:

Windsor Sentinels:

#14 -V-

-V-

Broad Street Bully

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 1293 postów

Napisano 16 wrzesień 2011 - 05:09

Wzorem poprzedniego sezonu, zeby nie zasmiecac waznej dyskusji o trzecim mlodziku. - moze by tu przeniesc podsumowania draftu? :)

A chcialbym zaczac nie od opisu kolejnej rundy, ale od opisu swoich wrazen - od ktoregos tam picka spisywanych live - w sumie strategie mam co roku inna, wiec nic tajnego nie zdradze ;)

Runda pierwsza.
Drugi pick jest bezpieczny. Jesli Marcin wezmie Thomasa, biore Price’a, jesli Price’a – Thomasa, a jesli obu to Niemiego ;) Bierze Thomasa, biore Price’a, pozamiatane. Okazja, zeby zdobyc picka, rozpoczynajac rozmowy mysle o Dannym Briere, potem juz tylko o awansie jak najwyzej z przedostatniego picka drugiej rundy. Nadmiar pickow w trzeciej rundzie pozwala mi na poswiecenie jednego z nich. Koivu powinien byc nowym best-friend-forever Heatley’a. W dalszej czesci draftu okazuje sie, ze C w tym roku jest dosyc plytkie, a Padamkowi psuje plan.
Runda trzecia.
Dwa picki pod koniec - planuje RW (nie ufam Grabnerowi) i D. Zalozenie: Jagr+Enstrom. Zejscie Jagra mnie nie rusza, jeden pick do mojego pierwszego i juz zaczynam sie cieszyc z Enstroma. Krzysiek podbiera mi Tobiasa i musze wdrazac plan B. Hamonic (licze na 30pts, 100 pim i po 150 bs i ht) jeszcze wytrzyma, najpierw biore Wiliamsa. Injury risk, ale mam do niego slabosc. Chwile pozniej Wyspiarz laduje w Conquerors.
Runda piata.
Parzyste rundy sa dla mieczakow ;) Plan: LW i Neuvirth. Schodzi Schneider, wiec odwracam kolejnosc planu. Schodzi Ennis i widze, ze Michal mial taki sam plan ;) Neuvirth i Cole. Nowe statsy nie wybijaly sie u mnie rok temu, teraz chce troche to zmienic.
Runda szosta.
Dla mieczakow ;) Plan: Chris Pronger, Chris Pronger albo Chris Pronger. Strong bierze Prongera, nie zrazam sie i od razu stawiam na Timonena.
Runda osma i dziewiata.
Przedostatni pick osmej i drugi dziewiatej. Zakladam dwoch napastnikow. Ladd, o ktorym myslalem juz podczas siodmej rundy, schodzi w miedzyczasie. Poziom zaufania do Grabnera sie nie zmienil od trzeciej rundy, wiec na pierwszy ogien idzie RW – Jones czy Pominville? Operacja Pominville’a troche mnie martwi, stawiam na potencjal – Jones. Pomi schodzi z nastepnym pickiem. Troche wahania – LW czy C? LW wydaje mi sie wyjatkowo glebokie, przed Jonesem zszedl Berglund, wiec biore Oshie – tez pooperacyjny, ale nie brzmi tak strasznie jak Pomi. Krzysiek wzialby go z nastepnym pickiem, a ja licze na to, ze The Forward Formerly Known As Philly Leino przetrwa do poczatku jedenastej. Obserwuje Zidlickiego i Campbella – Leino i jeden z nich w jedenastej to kuszaca propozycja
Runda jedenasta.
Plan z Leino nie wypalil, Zidlickiego mam. Drugi pick? Nie widze odpowiednio atrakcyjnego LW, wiec decyduje sie na Lydmana. Tak dobrej (na papierze + przed sezonem ;) ) obrony jeszcze chyba nie mialem.
Runda dwunasta i trzynasta.
Mam trzech LW, wiec chce LW, gotow jestem zaryzykowac z mlodym zawodnikiem z duzym potencjalem i z weteranem liczacym na jakis bounceback. Hejduk i Smyth zeszli, wiec jako weteran wchodzi Prospal, Omarka obserwuje dlugo i tez biore, liczac na jego gre w PP. Z trojki Cole-Prospal-Omark ktos musi w tym sezonie zagrac dobry sezon, prawda? ;)

A tak w ogole to nigdy jeszcze nie zaczalem sezonu z takim samym skladem, jak skonczylem draft ;)

#15 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3586 postów

Napisano 16 wrzesień 2011 - 09:33

Przenioslem posty. Szostej nie robie, zrobilem czwarta. Moze machne ktoras dalsza - idea byla taka, aby kazdy machnal jedna, co nie? ;)

#16 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3586 postów

Napisano 16 wrzesień 2011 - 09:39

Fajnie sie czyta swoje wybory! Fajnie tez czasem cos dopowiedziec do ocen:

25. Yosemite Howlers (od Brooklyn Bravehearts, via Beavers) - Brandon Dubinsky
Jest Sid i Pavelski, wiec czy nie za wczesnie na zawodnika, do ktorego klubu trafila wlasnie powazny konkurent na tej pozycji? Z drugiej strony to chyba najlepszy na ten moment center ? z roku na rok wiecej punktow, duzo PIM

26. Yosemite Howlers (od Nanisivik Conquerors) - Cam Fowler
Idzie w drafcie jako trzeci z defensorow, przed Ehrhoffem. Troche zaskakujace. Tym bardziej, ze drugi sezon w NHL jest czesto najtrudniejszy

Dubinsky'ego bralem z pelna swiadomoscia, ze bedzie LW w linii z Richardsem i Gaborikiem. Wieksza watpliwoscia bylo, czy brac wobec tego Stepana - dopoki Dubi nie dostanie LW (jezeli dostanie...), mam 2xC z tego samego klubu. Dla Stepana jednak warto. Dla Dubiego tez ;)

Fowler - paradoksalnie pelna zgoda, dlugo myslalem nad tym wyborem. Zwyciezylo dlugofalowe myslenie, ale mozliwe, ze sie przejade.

50. Yosemite Howlers (od Nanisivik Conquerors) - Corey Schneider

YOC zabezpieczyl sobie bramke. Schneider to najlepszy dostepny backup, jednakowoz wieksze szanse na wydarcie jedynki dawalbym Neuvirthowi czy tez Bernierowi.

52. Yosemite Howlers (od Deadwood Outlaws) - Tyler Ennis

Mlody LW zpotencjalem? Jak najbardziej, pytanie tylko, czy dane bedzie mu go pokazac w skladzie Sabres. Rywalizacja o miejsce w skladzie bedzie ostra - pytanie, czy mikrus da rade?

Neuvirth czy Bernier maja wieksza szanse na jedynke, ale nikt nie powiedzial, ze taka jest motywacja brania Schneidera :) Swietny duet z topowego klubu - oto ona. A pomniejsza? Schneider jako starter w #phx ;)

Ennis wbil sie przebojem do skladu juz pod koniec 2009/2010, nawet V chcial go do keepera. Nie mam wiekszych obaw o Tylera :)

#17 -V-

-V-

Broad Street Bully

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 1293 postów

Napisano 16 wrzesień 2011 - 10:49

nawet V chcial go do keepera.

Pierwszy keeper-mlodzik w historii Conquerors. Tez nie mam obaw co do niego - wystarczylo mi obejrzenie dwoch meczow Sabres w 09/10, zeby wiedziec, ze w skladzie Buffalo zostanie na dlugo.

#18 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3586 postów

Napisano 17 wrzesień 2011 - 08:40

Kto zrobi kolejna runde? :)
Miki, kiedy podasz oficjalne logo nowych Bravehearts? :) Niektorzy sa bardzo ciekawi!
Czy ktos chcialby mojej pomocy w szukaniu dla siebie nowego herbu? :) (PM)

#19 Miki

Miki

Advanced Member

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 1891 postów

Napisano 17 wrzesień 2011 - 04:24

Kto zrobi kolejna runde? :)
Miki, kiedy podasz oficjalne logo nowych Bravehearts? :) Niektorzy sa bardzo ciekawi!
Czy ktos chcialby mojej pomocy w szukaniu dla siebie nowego herbu? :) (PM)

mam nadzieje, ze jeszcze w weekend:) niestety, najblizsze 5 dni mam kompletnie zwariowanych (jak dobrze, ze draft sie juz skonczyl...)

#20 Miki

Miki

Advanced Member

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 1891 postów

Napisano 17 wrzesień 2011 - 05:39

Niniejszym druzyna BROOKLYN BRAVEHEARTS chcialaby zaprezentowac Szanownym Panstwu swoj herb, z ktorym w tym sezonie powalczy o upragniony awans do fazy playoff

Załączone pliki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych