Skocz do zawartości


Zdjęcie

Draft 2011


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
180 odpowiedzi w tym temacie

#1 Y.O.C.

Y.O.C.

    #7

  • Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3586 postów
  • Gender:Male
  • Location:Warszawa / Richmond
  • UZ:Sedinowie, C. Giroux, E. Lack
  • UD:Canucks, Comets, Blue Jackets, MODO

Napisano 11 kwiecień 2011 - 09:39

Sprawdzcie prosze, czy cos nie naknocilem ;) W razie dalszych wymian, np. przed samym draftem, modyfikacje nanosmy juz na te liste, a nie te stara w watku ze spisem wymian.

Link do Google Docs: https://docs.google....;hl=en_US#gid=0

Runda 1

1. Kings of El Segundo (Volume 3 od Brooklyn Bravehearts) - Tim Thomas
2. Nanisivik Conquerors (Vulcan) - Carey Price
3. Winnipeg Rustlers (Raffix, od Boston Beavers) - Antti Niemi
4. Deadwood Outlaws (Raistlin) - Niklas Backstrom
5. Brooklyn Bravehearts (Miki od Kings of El Segundo) - Miikka Kiprusoff
6. Windsor Sentinels (zdolny) - Jonas Hiller
7. Toronto Marlboroughs (Strong) - Dwayne Roloson
8. Boston Beavers (kwietnik od Winnipeg Rustlers) - Ryan Nugent-Hopkins
9. Port Hope Sailors (Senator) - Danny Briere
10. Quebec Quails (Casefikis) - Kari Lehtonen
11. Toronto Paninaros (Padamk) - Gabriel Landeskog
12. Nanisivik Conquerors (Vulcan od Yosemite Howlers) - Mikko Koivu

Runda 2

13. Yosemite Howlers - Craig Anderson
14. Toronto Paninaros - Patrice Bergeron
15. Quebec Quails - Ryan Callahan
16. Port Hope Sailors - Alex Tanguay
17. Boston Beavers (od Winnipeg Rustlers) - Johan Franzen
18. Toronto Marlboroughs - Shane Doan
19. Windsor Sentinels - Tomas Plekanec
20. Windsor Sentinels (od Kings of El Segundo) - Scott Hartnell
21. Deadwood Outlaws - Lubomir Visnovsky
22. Winnipeg Rustlers (od Boston Beavers) - Nicklas Lidstrom
23. Yosemite Howlers (od Nanisivik Conquerors) - Brenden Morrow
24. Toronto Marlboroughs (od Brooklyn Bravehearts) - Ales Hemsky

Runda 3

25. Yosemite Howlers (od Brooklyn Bravehearts, via Beavers) - Brandon Dubinsky
26. Yosemite Howlers (od Nanisivik Conquerors) - Cam Fowler
27. Boston Beavers - Jack Johnson
28. Windsor Sentinels (od Deadwood Outlaws) - Steve Downie
29. Kings of El Segundo - Christian Ehrhoff
30. Brooklyn Bravehearts (od Windsor Sentinels, via Howlers, Kings of El Segundo) - Alex Burrows
31. Toronto Marlboroughs - Jordan Staal
32. Winnipeg Rustlers - Jaromir Jagr
33. Port Hope Sailors - Tobias Enstrom
34. Nanisivik Conquerors (od Quebec Quails) - Justin Williams
35. Toronto Paninaros - Niklas Kronwall
36. Nanisivik Conquerors (od Yosemite Howlers) - Travis Hamonic

Runda 4

37. Brooklyn Bravehearts (od Yosemite Howlers, via Sentinels, Beavers) - Patrik Elias
38. Toronto Paninaros - Travis Zajac
39. Quebec Quails - Mike Ribeiro
40. Port Hope Sailors - Matt Carle
41. Winnipeg Rustlers - Simon Gagne
42. Brooklyn Bravehearts (od Toronto Marlboroughs) - Patric Hornqvist
43. Windsor Sentinels - Ryan Whitney
44. Deadwood Outlaws (od Kings of El Segundo) - Bryan Little
45. Deadwood Outlaws - Brooks Laich
46. Winnipeg Rustlers (od Boston Beavers) - Stephane Robidas
47. Deadwood Outlaws (od Nanisivik Conquerors, via Howlers) - Jose Theodore
48. Port Hope Sailors (od Brooklyn Bravehearts) - James Neal

Runda 5

49. Brooklyn Bravehearts - Tomas Kaberle
50. Yosemite Howlers (od Nanisivik Conquerors) - Corey Schneider
51. Boston Beavers - Nathan Horton
52. Yosemite Howlers (od Deadwood Outlaws) - Tyler Ennis
53. Windsor Sentinels (od Kings of El Segundo) - Dan Girardi
54. Nanisivik Conquerors (od Yosemite Howlers, via Sentinels) - Michal Neuvirth
55. Boston Beavers (od Toronto Marlboroughs) - Jonathan Bernier
56. Winnipeg Rustlers - Stephen Weiss
57. Nanisivik Conquerors (od Port Hope Sailors) - Eric Cole
58. Quebec Quails - Teemu Selanne
59. Winnipeg Rustlers (od Toronto Paninaros via Boston Beavers) - Victor Hedman
60. Boston Beavers (od Yosemite Howlers) - Dustin Penner

Runda 6

61. Kings of El Segundo (od Yosemite Howlers, via Sailors, Bravehearts) - R.J. Umberger
62. Toronto Paninaros - Siergiej Bobrowski
63. Quebec Quails - Mathieu Garon
64. Brooklyn Bravehearts (od Port Hope Sailors) - Devin Setoguchi
65. Boston Beavers (od Winnipeg Rustlers) - Olli Jokinen
66. Toronto Marlboroughs - Ryan Malone
67. Kings of El Segundo (od Windsor Sentinels via Outlaws) - Brad Boyes
68. Kings of El Segundo - Matt Moulson
69. Toronto Marlboroughs (od Deadwood Outlaws, via Beavers) - Chris Pronger
70. Boston Beavers - Dennis Seidenberg
71. Port Hope Sailors (od Nanisivik Conquerors) - Jewgienij Nabokow
72. Nanisivik Conquerors (od Brooklyn Bravehearts, via Howlers) - Kimmo Timonen

Runda 7

73. Quebec Quails (od Brooklyn Bravehearts) - Chris Kunitz
74. Quebec Quails (od Nanisivik Conquerors) - Luke Schenn
75. Windsor Sentinels (od Boston Beavers) - Steve Ott
76. Yosemite Howlers (od Deadwood Outlaws) - Joni Pitkanen
77. Boston Beavers (od Kings of El Segundo) - Kevin Bieksa
78. Windsor Sentinels - Rene Bourque
79. Toronto Marlboroughs - Clarke MacArthur
80. Winnipeg Rustlers - Mike Smith
81. Boston Beavers (od Port Hope Sailors) - Adam Larsson
82. Quebec Quails - Brayden Schenn
83. Quebec Quails (od Toronto Paninaros) - Peter Mueller
84. Deadwood Outlaws (od Yosemite Howlers) - Ryan Suter

Runda 8

85. Brooklyn Bravehearts (od Yosemite Howlers) - Devan Dubnyk
86. Quebec Quails (od Toronto Paninaros via Brooklyn Bravehearts) - Dennis Wideman
87. Quebec Quails - Andrej Meszaros
88. Deadwood Outlaws (od Port Hope Sailors, via Howlers) - Drew Stafford
89. Winnipeg Rustlers - Saku Koivu
90. Toronto Marlboroughs - Andrew Ladd
91. Windsor Sentinels - David Booth
92. Kings of El Segundo - Mikhail Grabovski
93. Deadwood Outlaws - Magnus Paajarvi
94. Deadwood Outlaws (od Boston Beavers, via Outlaws, Sentinels) - Patrik Berglund
95. Nanisivik Conquerors - David Jones
96. Port Hope Sailors (od Brooklyn Bravehearts) - Jason Pominville

Runda 9

97. Deadwood Outlaws (od Brooklyn Bravehearts, via Howlers) - Cal Clutterbuck
98. Nanisivik Conquerors - T.J. Oshie
99. Port Hope Sailors (od Boston Beavers, via Paninaros, Beavers) - J-S. Giguere
100. Yosemite Howlers (od Deadwood Outlaws, via Howlers, via Outlaws - wanka wstanka!) - Jussi Jokinen
101. Quebec Quails (od Kings of El Segundo) - Mark Dekanich
102. Windsor Sentinels - Antoine Vermette
103. Toronto Marlboroughs - Tim Connolly
104. Toronto Paninaros (od Winnipeg Rustlers, via Beavers) - Scott Gomez
105. Port Hope Sailors - Troy Brouwer
106. Brooklyn Bravehearts (od Quebec Quails) - Andrew Brunette
107. Toronto Paninaros - Mikael Samuelsson
108. Boston Beavers (od Yosemite Howlers) - Brian Boyle

Runda 10

109. Toronto Marlboroughs (od Yosemite Howlers) - Theo Peckham
110. Toronto Paninaros - Brian Campbell
111. Brooklyn Bravehearts (od Quebec Quails) - Anton Babchuk
112. Yosemite Howlers (od Port Hope Sailors, via Conquerors) - Brian Gionta
113. Winnipeg Rustlers - Nikita Filatov
114. Toronto Marlboroughs - Ian White
115. Windsor Sentinels (org. Windsor Sentinels, via Outlaws) - Jay Bouwmeester
116. Brooklyn Bravehearts (od Kings of el Segundo) - Daniel Alfredsson
117. Deadwood Outlaws - Brooks Orpik
118. Brooklyn Bravehearts (od Boston Beavers via Kings of El Segundo) - Andy McDonald
119. Yosemite Howlers (od Nanisivik Conquerors) - Marc Staal
120. Toronto Paninaros (od Brooklyn Bravehearts) - Ville Leino

Runda 11

121. Brooklyn Bravehearts - Marc-Andre Bergeron
122. Nanisivik Conquerors - Marek Zidlicky
123. Nanisivik Conquerors (od Boston Beavers, via Howlers) - Toni Lydman
124. Yosemite Howlers (od Deadwood Outlaws) - Brad Marchand
125. Kings of El Segundo - Brett Clark
126. Kings of El Segundo (od Windsor Sentinels) - Matt Greene
127. Yosemite Howlers (od Toronto Marlboroughs) - Oliver Ekman-Larsson
128. Windsor Sentinels (od Winnipeg Rustlers) - Tim Gleason
129. Winnipeg Rustlers (od Port Hope Sailors via Boston Beavers) - Dan Ellis
130. Kings of El Segundo (od Quebec Quails) - Ray Whitney
131. Yosemite Howlers (od Toronto Paninaros) - Derek Stepan
132. Port Hope Sailors (od Yosemite Howlers, via Conquerors) - Milan Hejduk


Runda 12

133. Toronto Paninaros (od Yosemite Howlers) - Antero Niittymaki
134. Toronto Paninaros - Joe Corvo
135. Toronto Paninaros (od Quebec Quails) - Michael Ryder
136. Port Hope Sailors - David Rundblad
137. Winnipeg Rustlers - Tomas Kopecky
138. Toronto Marlboroughs - Dave Bolland
139. Boston Beavers (od Windsor Sentinels via Winnipeg Rustlers) - Joffrey Lupul
140. Kings of El Segundo - Ryan Smyth
141. Deadwood Outlaws - Zach Bogosian
142. Windsor Sentinels (od Boston Beavers) - Ray Emery
143. Nanisivik Conquerors - Vaclav Prospal
144. Kings of El Segundo (od Brooklyn Bravehearts) - Roman Hamrlik

Runda 13

145. Kings of El Segundo (od Brooklyn Bravehearts) - Nikolaj Chabibulin
146. Nanisivik Conquerors - Linus Omark
147. Port Hope Sailors (od Boston Beavers) - Douglas Murray
148. Deadwood Outlaws - Jonathan Huberdeau
149. Kings of El Segundo - Dmitrij Kulikow
150. Boston Beavers (od Windsor Sentinels) - Wayne Simmonds
151. Toronto Marlboroughs - Siergiej Gonczar
152. Winnipeg Rustlers - Sheldon Souray
153. Port Hope Sailors - Mike Fisher
154. Brooklyn Bravehearts (od Quebec Quails) - Grant Clitsome
155. Toronto Paninaros - Jamie McBain
156. Quebec Quails (od Yosemite Howlers via Brooklyn Bravehearts) - Craig Smith




********************************

Wybory warunkowe:

- 6. runda Yosemite Howlers <> 8. runda PH Senators (jezeli Subban zdobedzie mniej niz 45+ pkt.) = nie zdobyl, uwzglednione
- i powiazany z tym ruch - jesli 6. runda Howlers trafi do Senators, trafi od razu do Bravehearts = trafila, uwzglednione

- 9. runda Kings of El Segundo dla Quebec Quails zamienia sie w 8. runde, jesli Kings po sezonie beda keepowac G Jonathana Berniera - Kings nie zdecydowali sie zatrzymac Berniera, Quails otrzymuja 9 runde, uwzglednione.

Yosemite Howlers (2003-2013)            Vancouver Maroons / Swift Foxes (2013- )

 

     sc.gif  sc.gif   sc.gif  sc.gif                                                 sc.gif  sc.gif

     03/04  06/07 08/09  10/11                                 14/15  15/16

 


#2 raistlin76

raistlin76

    #Why Not Us?

  • Administrator
  • PipPipPip
  • 7198 postów
  • Gender:Male
  • Location:Krakow
  • UZ:P.F., M.D., G.L., N.M., J.M., S.W.
  • UD:Colorado Avalanche, Pittsburgh Penguins
  • GG:4130783
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 10 wrzesień 2011 - 08:30

W tym temacie prosze podawac swoje wybory.

Mackforme.jpg

 

Razor!

 

Sig by Patrik - Big Thanks!

 

 


#3 Volume 3

Volume 3

    The man behind Game On!

  • Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów
  • Gender:Male
  • Location:Coming to a rink near you

Napisano 11 wrzesień 2011 - 06:48

Dzien dobry :D

Kings of El Segundo z najwieksza przyjemnoscia rozpoczynaja tegoroczny draft :). A poniewaz czasami najwieksza cnota jest trzymanie wyobrazni na wodzy, z numerem pierwszym trafia do nas ...werble...:

1. Tim Thomas

Udanego draftu i wielkich emocji! Menedzer V on the clock z nr 2 :).

#4 -V-

-V-

    Broad Street Bully

  • Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 1293 postów
  • Gender:Male
  • Location:Gdansk
  • UZ:B.Hull, R.Hextall
  • UD:Philadelphia Flyers

Napisano 11 wrzesień 2011 - 06:55

Dzien dobry wszystkim, zycze udanego draftu ;)

Nanisivik Conquerors are proud to select, with the 2nd overall pick - from the Montreal Canadiens - Carey Price.


2. Carey Price - G, MTL


Raffix on the clock.

#5 Raffix

Raffix

    #neverquit

  • Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 995 postów
  • Gender:Male
  • Location:Gdynia
  • UZ:Jarome Iginla
  • UD:Calgary Flames

Napisano 11 wrzesień 2011 - 07:29

Dzien dobry!

Z #3 Winnipeg Rustlers wybieraja:

G, Antti Niemi

Warlocks OTC
2l8w9jp.png
New Orleans Houngans 2017/18
C: N.Backstrom, J.Carter, D.Stepan, T.Bozak, *H.Borgstrom
LW: J.Gaudreau, N.Ehlers, A.Panarin, C.Kreider, S.Bennett, *C.Keller
RW: T.Seguin, B.Point, P.Hornqvist, E.Lindholm, *K.Labanc
D: D.Byfuglien, J.Faulk, K.Shattenkirk, H.Lindholm, K.Yandle, J.Boychuk, *R.Pulock, *M.Bowey, *M.Heiskanen
G: F.Andersen, M.Smith, J.Reimer, E.Lack, A.Forsberg, *A.Lyon, *S.Montembeault, *M.Blackwood

#6 raistlin76

raistlin76

    #Why Not Us?

  • Administrator
  • PipPipPip
  • 7198 postów
  • Gender:Male
  • Location:Krakow
  • UZ:P.F., M.D., G.L., N.M., J.M., S.W.
  • UD:Colorado Avalanche, Pittsburgh Penguins
  • GG:4130783
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 11 wrzesień 2011 - 07:45

Jedziemy Finczykami ;) Z nr 4 do Warlocks trafia G, Niklas Backstrom

Brooklyn OTC

Mackforme.jpg

 

Razor!

 

Sig by Patrik - Big Thanks!

 

 


#7 raistlin76

raistlin76

    #Why Not Us?

  • Administrator
  • PipPipPip
  • 7198 postów
  • Gender:Male
  • Location:Krakow
  • UZ:P.F., M.D., G.L., N.M., J.M., S.W.
  • UD:Colorado Avalanche, Pittsburgh Penguins
  • GG:4130783
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 11 wrzesień 2011 - 08:09

Tu piszmy wybory. oceniajmy gdzie indziej bo bedzie burdel

Mackforme.jpg

 

Razor!

 

Sig by Patrik - Big Thanks!

 

 


#8 raistlin76

raistlin76

    #Why Not Us?

  • Administrator
  • PipPipPip
  • 7198 postów
  • Gender:Male
  • Location:Krakow
  • UZ:P.F., M.D., G.L., N.M., J.M., S.W.
  • UD:Colorado Avalanche, Pittsburgh Penguins
  • GG:4130783
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 11 wrzesień 2011 - 10:11

Miki, poprosil o wpisanie wyboru - wie kogo chce Miikka Kiprusoff, G Zdolny next

Mackforme.jpg

 

Razor!

 

Sig by Patrik - Big Thanks!

 

 


#9 zdolny

zdolny

    NHL fever!

  • Redaktor
  • PipPipPip
  • 1981 postów
  • Gender:Male
  • Location:Wielen/Pila
  • UZ:M.Lucic, C.Ward, R.Luongo
  • UD:Boston Bruins
  • GG:1149072
  • Liga Typerow: retired

Napisano 11 wrzesień 2011 - 10:21

Menedzer zdolny z duma oglasza koniec przebudowy ekipy. W sezonie 2011/2012 zespol bedzie wystepowal w Windsor, noszac nazwe Sentinels. Nowe logo zespolu ponizej:

Dołączona grafika

Pierwszym wyborem dla Sentinels zostaje golkiper Anaheim Ducks Jonas Hiller.

Kolejnym GM Strong.

DeepForest Deers:
Liga YFHL 2008/2009: RS - 4, PO - 5<>JRHL 2009/2010: RS - 2, PO - 7
JRHL 2010/2011: RS - 4, PO - 6<>JRHL 2011/2012: RS - 1, PO - 2
JRHL 2012/2013: RS - 11, PO - 11<>JRHL 2013/2014: RS - 4, PO - 4

JRHL 2014/2015: RS - 6, PO - 6<>JRHL 2015/2016: RS - 3, PO - 1

JRHL 2016/2016: RS - ?

Windsor Sentinels:
NHL.com.pl 2009/2010: RS - 7, PO - 8
<>NHL.com.pl 2010/2011: RS - 8, PO - 7
NHL.com.pl 2011/2012: RS - 9, PO - ;)<>NHL.com.pl 2012/2013: RS - 5, PO - 2
NHL.com.pl 2013/2014: RS - 6, PO - 7<>2014/2015: RS - 3, PO - 2

2015/2016: RS - 3, PO - 2


#10 Strong

Strong

    Blue & White Heart

  • Redaktor
  • PipPipPip
  • 3382 postów
  • Gender:Male
  • Location:Krakow
  • Interests:HOCKEY!
    Toronto Maple Leafs
    St.Louis Blues
  • UZ:Mats Sundin #13 C
  • UD:Toronto Maple Leafs
  • Liga Typerow: retired

Napisano 11 wrzesień 2011 - 10:30

witam,
bardzo nie fair postapili menedzerowie wybierajac samych bramkarzy i chcac przelamac ten trend wybieram:

#7 G Dwayne Roloson :)

p.s. kwietnik zdaje sie jest na forum, wiec nie wysylam sms-a na razie
EDIT: sms poszedl jak cos

 Maple Leafs PL na facebooku

 

"I miss going to the rink, the new season, I miss driving to the ACC with a knot in my stomach before a big game. But the thing I miss most are the people in Toronto. The spirit that lives in the city, people who care about each other and their Leafs. No fans are more passionate about their team. For me to play the sport I love in the hockey capital of the world, I wouldn't trade those memories."
 


#11 kwietnik

kwietnik

    Advanced Member

  • Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 834 postów
  • Gender:Male
  • UD:Colorado Avalanche

Napisano 11 wrzesień 2011 - 10:40

Rzutem na tasme (wybiegajac :) ), choc nie pozbawiony dylematu:

#8 Ryan Nugent-Hopkins

Senator wybiera, wysle sms'a

2012/2013 Dynasty NHLcompl League Champion (Hartford Tribe) 

2013/2014 Keeper NCP NHLcompl League Champion (Boston Beavers) 

2013/2014 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers) 

2014/2015 Keeper League Champion (Boston Beavers) 

2014/2015 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers) 

2015/2016 Keeper League Champion (Boston Beavers) 

2015/2016 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers)

2016/2017 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers)

 

 

Boston Sparrows 2017/2018
C: Bergeron, E.Staal, E.Lindholm, Hertl  
LW: Hall, E.Kane, Lee, Steen

RW: Wheeler, Oshie, Perry
D: Doughty, Provorov, Boychuk, Manson, Matheson, Savard, Hanifin
G: Dubnyk, Murray, Mason, Niemi


#12 Y.O.C.

Y.O.C.

    #7

  • Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3586 postów
  • Gender:Male
  • Location:Warszawa / Richmond
  • UZ:Sedinowie, C. Giroux, E. Lack
  • UD:Canucks, Comets, Blue Jackets, MODO

Napisano 11 wrzesień 2011 - 11:28

Wniosek - jezeli mamy info o tym, ile bedzie trzeba czekac na kolejny wybor, wrzucajmy tu - a nastepnie kasujmy, gdy delikwent wybierze.

Krzysiek bedzie w domu za ok. 3h, prosil o przekazanie mu wyborow do tej pory, co uczynilem - ale nie znaczy to, ze wybierze zdalnie. Gdyby tak sie stalo, podam.

Yosemite Howlers (2003-2013)            Vancouver Maroons / Swift Foxes (2013- )

 

     sc.gif  sc.gif   sc.gif  sc.gif                                                 sc.gif  sc.gif

     03/04  06/07 08/09  10/11                                 14/15  15/16

 


#13 Y.O.C.

Y.O.C.

    #7

  • Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3586 postów
  • Gender:Male
  • Location:Warszawa / Richmond
  • UZ:Sedinowie, C. Giroux, E. Lack
  • UD:Canucks, Comets, Blue Jackets, MODO

Napisano 11 wrzesień 2011 - 01:04

Port Hope Senators wybieraja C/RW z Philadelphia Flyers. Danny Briere.

Yosemite Howlers (2003-2013)            Vancouver Maroons / Swift Foxes (2013- )

 

     sc.gif  sc.gif   sc.gif  sc.gif                                                 sc.gif  sc.gif

     03/04  06/07 08/09  10/11                                 14/15  15/16

 


#14 Casefikis

Casefikis

    Music City Miracle

  • Administrator
  • PipPipPip
  • 1168 postów
  • Gender:Male
  • Location:Siedlce
  • UD:Nashville Predators

Napisano 11 wrzesień 2011 - 01:10

Do Quails z #10 trafia Kari Lehtonen, G z Dallas Stars.

Paninaros on the clock. Wysylam sms-a.

Quebec Quails (2005-2014)
Owieczkin - Crosby - Hossa, Weber - Karlsson, Rinne


#15 Padamk

Padamk

    Advanced Member

  • Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 332 postów
  • Location:Warszawa
  • UZ:Mats Sundin
  • UD:Toronto Maple Leafs
  • Liga Typerow: II

Napisano 11 wrzesień 2011 - 01:22

Trudny wybor, wiecej bramkarzy na pierwsza runde nie ma...

Jako pierwszy Toronto Paninaros zasila:

"NHL ready" obym sie nie przejachal Gabriel Landeskog LW :)

Yahoo Fantasy nhl.com.pl <--> TORONTO PANINAROS <-->
C: Bergeron, Bozak
LW: Landeskog, Zetterberg,
RW: Carter (?), Heatley (?),
D: Letang, Kronwall, Josi
G: Quick, Bobrovsky,
--------------------------------
History:
2011/12.regular season 10th / playoff - ......... 2010/11.regular season 6th / playoff 2th
2009/10.regular season 10th / playoff - ......... 2008/09.regular season 3rd / playoff 5th
2007/08.regular season 1st / playoff 4th ........ 2006/07.regular season 2nd / playoff 4th
2005/06.regular season 9th / playoff - ........... 2003/04.regular season 3rd / playoff 5th


#16 Y.O.C.

Y.O.C.

    #7

  • Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3586 postów
  • Gender:Male
  • Location:Warszawa / Richmond
  • UZ:Sedinowie, C. Giroux, E. Lack
  • UD:Canucks, Comets, Blue Jackets, MODO

Napisano 11 wrzesień 2011 - 01:26

Ladies and germs, we have a trade to announce...

Yosemite Howlers oddaja wybory nr 12 i 54 do Nanisivik Conquerors, otrzymujac w zamian wybory 23 i 26.

Piotr prosi o kilkanascie minut namyslu przed swoim wyborem. Ja swoj z nr. 13 mam juz wybrany.

Yosemite Howlers (2003-2013)            Vancouver Maroons / Swift Foxes (2013- )

 

     sc.gif  sc.gif   sc.gif  sc.gif                                                 sc.gif  sc.gif

     03/04  06/07 08/09  10/11                                 14/15  15/16

 


#17 -V-

-V-

    Broad Street Bully

  • Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 1293 postów
  • Gender:Male
  • Location:Gdansk
  • UZ:B.Hull, R.Hextall
  • UD:Philadelphia Flyers

Napisano 11 wrzesień 2011 - 01:35

Rzut trojstronna moneta wskazal zwyciezce ;)

12. Mikko Koivu - C, MIN

#18 Y.O.C.

Y.O.C.

    #7

  • Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3586 postów
  • Gender:Male
  • Location:Warszawa / Richmond
  • UZ:Sedinowie, C. Giroux, E. Lack
  • UD:Canucks, Comets, Blue Jackets, MODO

Napisano 11 wrzesień 2011 - 01:40

Pierwszym zawodnikiem Howlers w tegorocznym drafcie jest Craig Anderson :) Dziekuje Piotrowi za wymiane. Paninaros wybieraja.

Yosemite Howlers (2003-2013)            Vancouver Maroons / Swift Foxes (2013- )

 

     sc.gif  sc.gif   sc.gif  sc.gif                                                 sc.gif  sc.gif

     03/04  06/07 08/09  10/11                                 14/15  15/16

 


#19 Padamk

Padamk

    Advanced Member

  • Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 332 postów
  • Location:Warszawa
  • UZ:Mats Sundin
  • UD:Toronto Maple Leafs
  • Liga Typerow: II

Napisano 11 wrzesień 2011 - 01:45

Zalatwiliscie mnie Panowie ta wymiana.... bo C Michal nie potrzebowal... :)

Z braku Mikko do Toronto Paninaros trafia:
Patrice Bergeron C

Yahoo Fantasy nhl.com.pl <--> TORONTO PANINAROS <-->
C: Bergeron, Bozak
LW: Landeskog, Zetterberg,
RW: Carter (?), Heatley (?),
D: Letang, Kronwall, Josi
G: Quick, Bobrovsky,
--------------------------------
History:
2011/12.regular season 10th / playoff - ......... 2010/11.regular season 6th / playoff 2th
2009/10.regular season 10th / playoff - ......... 2008/09.regular season 3rd / playoff 5th
2007/08.regular season 1st / playoff 4th ........ 2006/07.regular season 2nd / playoff 4th
2005/06.regular season 9th / playoff - ........... 2003/04.regular season 3rd / playoff 5th


#20 Casefikis

Casefikis

    Music City Miracle

  • Administrator
  • PipPipPip
  • 1168 postów
  • Gender:Male
  • Location:Siedlce
  • UD:Nashville Predators

Napisano 11 wrzesień 2011 - 01:48

Z #15 do Quebec Quails powraca po niemal 15 godzinach na bezrobociu

uwaga, uwaga...

Ryan Callahan, RW z New York Rangers!

:po: :po:

Kolej na zdolniache i jego Windor/Windsor (wymaga doprecyzowania) Senatora, ponioslo mnie ;-) .

Quebec Quails (2005-2014)
Owieczkin - Crosby - Hossa, Weber - Karlsson, Rinne





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych